Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt maja 22, 2018 11:35 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Vice Premier J. Gowin nawiedza Olecko.
PostNapisane: Cz maja 11, 2017 3:28 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Mieszkańców Olecka spotkał niesłychany ''zaszczyt''! W nasze niskie progi ma przybyć sam Vice Premier obecnego rządu, jeszcze wcześniej pełniący funkcją ministra sprawiedliwości Jarosław Gowin, co jest w tym momencie istotne.

A teraz ja, jako szary obywatel tego kraju, w celu rozwiania wszystkich nurtujących mnie wątpliwości mam do Pana Jarosławie Gowin, jak i obecnego komisarza startującego z Pana ugrupowania na stołek burmistrza Grzegorza Kłoczko następujące pytania:

- Prawda to, czy fałsz, że w (wolną od pracy) sobotę 13.V. 2017r. godz. 12.00 organizujecie w budynku ratusza kampanię wyborczą pod płaszczykiem spotkania z samorządowymi pracownikami podległymi komisarzowi, jak i radnymi, sołtysami?
- Prawda to, czy fałsz, że pracownicy zostali zobligowani, a sołtysi z radnymi zostali grzecznie poproszeni na ten ''wyborczy'' spęd? - Kto zapłaci pracownikom/uczestnikom za ten czas? Czyżby w tym przypadku nie obowiązywał Kodeks Pracy?
- Czy nie stać już było Grzegorzu Kłoczko na wynajęcie sali kinowej? przynajmniej nie było by zbędnych podejrzeń o nadużycie/łamanie prawa. Bo przecież nikt normalnie myślący nie uwierzy w to, że po tylu latach J.Gowin przypomniał sobie o Olecku i to ''przypadkowo'' w czasie kampanii wyborczej swego partyjnego pupilka, czyli Twoim. No i czy przypadkiem nie jest szczytem hipokryzji uzasadnienie tego ''nawiedzenia'' chęcią spotkania się z samorządowcami?
- A teraz gwóźdź programu; Czy aby J. Gowin jest tym najlepszym promotorem Grzesia Burczymuchy?
Na stronie wwwstonoga.pl przy foto J.Gowina jest podany i udokumentowany mocno kompromitujący go fakt. ''Winowaty'' do tej pory nie zaprzeczył. A ja tylko grzecznie się pytam - prawda to, czy fałsz??? Jeśli nie dostanę odpowiedzi na tym forum, postaram się zadać je osobiście przy pełnej sali.

Tytuł: Re: Vice Premier J. Gowin nawiedza Olecko.
PostNapisane: Cz maja 11, 2017 9:32 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Cytuj:
Na stronie wwwstonoga.pl przy foto J.Gowina jest podany i udokumentowany mocno kompromitujący go fakt. ''Winowaty'' do tej pory nie zaprzeczył. A ja tylko grzecznie się pytam - prawda to, czy fałsz??? Jeśli nie dostanę odpowiedzi na tym forum, postaram się zadać je osobiście przy pełnej sali.

Zbyniu PDW :lol: https://www.youtube.com/watch?v=7c9Yab6C8_g jednego gnoja mniej na wolności nie wstyd Ci powoływać się na drobnego cwaniaczka co zaplątał się we własne portki? A gdzie jest jego coch Tymochowicz.

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 12:36 am 
Zdobywca
Zdobywca

Zamiast rzeczowej odpowiedzi próba obśmiania? Tak jak z ''Klewkami''? Sprawdzona lewacka metoda, ale już mało skuteczna.
Gowina i jego przydupasów ratuje to, że mają w sejmie tych parę mandatów będących języczkiem u wagi. A to co kombinują w Olecku, to nic innego jak budowa własnych struktur na bazie miejscowego PiS i przejęcia jego elektoratu. - To taki rak na tkance żywiciela. Czy to się Gowinowi uda? - nie mój cyrk, nie moje...... Ja stojąc z boku tylko obserwuję, zadaję pytania i wyciągam wnioski.
A teraz w rewanżu też coś na wesoło, ale nie koniecznie;
W oleckim ''dobrze wspólnym'' pod szefostwem kandydata na burmistrza będącego pupilkiem J. Gowina czyli Grzegorza Kłoczko robiącym za forpocztę gowinowców w naszym powiecie są tak skrajne osoby w radzie miejskiej jak; pewien ortodoksyjny katolik, który zażądał wstrzymania w święta religijne pokazów cyrkowych, a na drugim biegunie znajduje się szefowa tego klubu, która z poręki M. Środy startowała do sejmy z listy ZLEW występując na banerach razem z B. Nowacką, czyli szefową palikociarni. Czyż nie jest to przykład politycznej hipokryzji paru cwaniaczków?

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 9:25 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jakże wspaniała wizyta! Moje kondolencje! :P

olbrick napisał(a):
Sprawdzona lewacka metoda,

Co to jest "lewacka" ? Co to jest "lewak" ?
To słowo wymyślił bodajże JKM. Słyszę to wielokrotnie ale nie bardzo rozumiem znaczenia...
Tzn wiem co to słowo oznacza ale to jest daleko od polityki... gra słów? Albo słowo-klucz do opluwania kogoś?

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 10:33 am 
Zdobywca
Zdobywca

Żeby nie ''wymyślać prochu'', podaję link do strony wykładu profesora Wolniewicza o lewactwie, bardziej ode mnie obeznanego w tym temacie.
htt://rebelya.pl/forum/watek8110/
Jeśli stronka się nie otwiera, można poszukać w google.
Można z tym się zgodzić, lub nie. To tylko kwestia poglądów........

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 7:14 pm 
Fanatyk
Fanatyk

olbrick napisał(a):
Zamiast rzeczowej odpowiedzi próba obśmiania? Tak jak z ''Klewkami''? Sprawdzona lewacka metoda, ale już mało skuteczna.
Gowina i jego przydupasów ratuje to, że mają w sejmie tych parę mandatów będących języczkiem u wagi. A to co kombinują w Olecku, to nic innego jak budowa własnych struktur na bazie miejscowego PiS i przejęcia jego elektoratu. - To taki rak na tkance żywiciela. Czy to się Gowinowi uda? - nie mój cyrk, nie moje...... Ja stojąc z boku tylko obserwuję, zadaję pytania i wyciągam wnioski.
A teraz w rewanżu też coś na wesoło, ale nie koniecznie;
W oleckim ''dobrze wspólnym'' pod szefostwem kandydata na burmistrza będącego pupilkiem J. Gowina czyli Grzegorza Kłoczko robiącym za forpocztę gowinowców w naszym powiecie są tak skrajne osoby w radzie miejskiej jak; pewien ortodoksyjny katolik, który zażądał wstrzymania w święta religijne pokazów cyrkowych, a na drugim biegunie znajduje się szefowa tego klubu, która z poręki M. Środy startowała do sejmy z listy ZLEW występując na banerach razem z B. Nowacką, czyli szefową palikociarni. Czyż nie jest to przykład politycznej hipokryzji paru cwaniaczków?

Oczywiście że jest ,odniosłem się tylko do części Twojego wpisu i powoływania się na Zbynia jako nowego trybuna ludowego.

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 9:45 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kto to jest lewak? Najwięcej dowiesz się z Nonsensopedii a nie od Wolniewicza.

PostNapisane: N maja 14, 2017 10:12 am 
Zdobywca
Zdobywca

Nawiedzenie Gowina z obrzydzeniem, ale jakoś Olecczanie przełknęli. Spęd w ratuszy wprawdzie się odbył, ale żeby nie ''zaproszeni'' pracownicy, jak i czterech radnych z dobra wspólnego + 1, to z frekwencją było by cieniutko. Na szczęście ten mankament nadrobiła obstawa BOR, rodzinka Grzesia Burczymuchy, towarzysze partyjni, jak i doradca polityczny vice Premiera, czyli Olsztynianin M. Wypij dorabiający na chlebek w tv Olsztyn. Ten sam, co na swojej stronce zamieścił artykuł kompromitujący byłego komisarza, ale opatrzył go zdjęciem W. Olszewskiego. Można było by to oszustwo/manipulację potraktować jako ''wypadek przy pracy'', gdyby nie to, że G. Kłoczko to fake udostępniał celowo wielokrotnie dalej. - Co na to sztab i prawnicy W. Olszewskiego? Służę materiałem!
Wprawdzie Gowin z Grzesiem Burczymuchą zapewniali, że to nawiedzenie, jest tylko przyjacielską i nie mającą nic wspólnego z odbywającą się aktualnie kampanią wyborczą Grzegorza, ale ja takie zapewnienie traktują jako obrazę inteligencji Olecczan. Panie Gowin, możesz bezczelnie ogrywać naiwniaków z PiS, ale my tu w Olecku do głupców nie należymy!
I w podzięce na tą roboczą wizytację w nadchodzących wyborach pogonimy Pana pupilka.

I tak na szybkiego po dzisiejszej (14.V.) debacie:
Czarny scenariusz się nie sprawdził.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania tłumiąc w zarodku odzywki zakłócające porządek - moje gratulacje!
A co do samej debaty, to była spokojna, bez osobistych wycieczek, trochę lania wody, ale i z konkretami - gratulacje dla uczestników!
Na same podsumowanie poszczególnych kandydatów poczekajmy jeszcze tydzień, bo w tym przypadku najważniejszą ocenę wystawi suweren, czyli wyborca.

PostNapisane: Pn maja 22, 2017 7:39 am 
Zdobywca
Zdobywca

Panie Gowin. To nawiedzenie Olecka w czasie kampanii wyborczej Pańskiego pupilka Grzegorza Kłoczko okazało się klasycznym pocałunkiem śmierci politycznej, chociaż zapewne jeszcze nie raz będzie próbował..... - Zapraszam na kolejne wybory i powtórkę z rozrywki.... :lol:

PostNapisane: Pn kwi 16, 2018 10:06 am 
Zdobywca
Zdobywca

''247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja ''Wprost'' ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były cztery osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.''

Takich grantów przyznanych swojakom przyznano w kraju więcej.

Przewodniczącym komisji konkursowej był Michał Wypij. Pracownik gabinetu politycznego ministra Gowina i prezes partii Porozumienie w Olsztynie. Ten sam, który w czasie zeszłorocznej kampanii wyborczej mocno wspierał partyjnego koleżkę sądownie skazanego za kłamstwo Grzegorza Kłoczkę ubiegającego się o stanowisko burmistrza Olecka.
Ten sam, co to na swoim fb puścił fake news na temat naszego burmistrza, a Grześ Kłamczyński gorliwie go powielał.

Czyżby bogobojne ugrupowanie Porozumienie J.Gowina znalazło sposób na zdobycie kasy na nadchodzące wybory samorządowe? Czyżby i Grzegorz Kłoczko dostałby wsparcie na kampanię z tego źródełka? Ja nic nie sugeruję, ja tylko bardzo grzecznie się pytam - tak z wrodzonej ciekawości.

Więcej pod linkiem
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podejrz ... na/mfmrzsk

PostNapisane: Cz kwi 26, 2018 3:31 pm 
Natchniony
Natchniony

Michał Wypij kandydatem zjednoczonej prawicy na prezydenta Olsztyna. A kto kandydatem zjednoczonej prawicy na burmistrza Olecka?

PostNapisane: Cz kwi 26, 2018 5:25 pm 
Natchniony
Natchniony

november napisał(a):
A kto kandydatem zjednoczonej prawicy na burmistrza Olecka?

Czyżby znowu ten "głodny" sukcesu :shock: :shock: :shock:

Załączniki:
pol3.jpg
pol3.jpg [ 22.26 KiB | Przeglądane 518 razy ]

PostNapisane: Pt kwi 27, 2018 8:33 am 
Zdobywca
Zdobywca

Czyżbyś miał na myśli niedoszłego burmistrza-kłamczucha skazanego prawomocnym wyrokiem przez sąd? Tego politycznego hipokrytę robiącego za miejscowego bogobojnego prawicowca? Szefa lokalnego ''dobro wspólne'' mającego za ideologicznego patrona biskupa ełckiego? Tego politycznego cwaniaka, który pod swe skrzydełka w czasie ostatnich wyborów samorządowych przygarnął na swoją listę różne skrajności w tym i dwie lewackie radne RM, które dla odmiany brały udział w protestach proaborcyjnych i chcące uszczęśliwić nas olecczan islamistami?

- Taki polityczny szpagat w wykonaniu ''zjednoczonej prawicy'' jest wyjątkowo łatwym celem do ustrzelenia, co doświadczył też na własnej skórze trzy lata temu nasz internetowy kolega November.

Ps. Staram się nie zwalczać poszczególnych partii i jestem za szerokim spektrum politycznym. Mierzi mnie tylko hipokryzja....

PostNapisane: Pt kwi 27, 2018 3:34 pm 
Natchniony
Natchniony

olbrick napisał(a):
Czyżbyś miał na myśli niedoszłego burmistrza...

ależ skąd :shock: :shock: :shock: jak mógłbym :roll: doceniam wszechstronność poglądów :wink: a do rozważań polecam pewien wierszyk z dawnych lat:
"Pędzi pociąg historii, błyska stulecie-semafor.
Rewolucji nie trzeba glorii, nie trzeba szumnych metafor.
Potrzebny jest Maszynista, którym jest On:
ministrant, wódz, komisarzysta -
Dobro - słowo jak dzwon!"

PostNapisane: Pn kwi 30, 2018 5:43 pm 
Natchniony
Natchniony

Czego się boją Olbrick i inni wspierający obecnego burmistrza? Boją się zjednoczenia wszystkich ( bez względu na poglądy ), którzy za cel postawią sobie odsunięcie od władzy obecną ekipę w mieście i powiecie. Można tego dokonać pod warunkiem utworzenia jednego komitetu, wystawienia jednego kandydata na burmistrza, pozbycia się ambicji przez lokalnych partyjnych przywódców, nie stawiania żadnych warunków wstępnych oraz ciężkiej pracy przez całą kampanię wyborczą. Ponieważ w ostatnich wyborach ogromny kapitał zaufania od mieszkańców gminy Olecko otrzymał Marcin Czekay i to on powinien stworzyć taki komitet. Panie Marcinie zachęcam do działania. Uważam, że dołączy do Pana wielu ludzi, którym na sercu leży dobro naszego miasta i powiatu. Dołączy bezinteresownie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]