Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr gru 13, 2017 10:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Vice Premier J. Gowin nawiedza Olecko.
PostNapisane: Cz maja 11, 2017 3:28 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Mieszkańców Olecka spotkał niesłychany ''zaszczyt''! W nasze niskie progi ma przybyć sam Vice Premier obecnego rządu, jeszcze wcześniej pełniący funkcją ministra sprawiedliwości Jarosław Gowin, co jest w tym momencie istotne.

A teraz ja, jako szary obywatel tego kraju, w celu rozwiania wszystkich nurtujących mnie wątpliwości mam do Pana Jarosławie Gowin, jak i obecnego komisarza startującego z Pana ugrupowania na stołek burmistrza Grzegorza Kłoczko następujące pytania:

- Prawda to, czy fałsz, że w (wolną od pracy) sobotę 13.V. 2017r. godz. 12.00 organizujecie w budynku ratusza kampanię wyborczą pod płaszczykiem spotkania z samorządowymi pracownikami podległymi komisarzowi, jak i radnymi, sołtysami?
- Prawda to, czy fałsz, że pracownicy zostali zobligowani, a sołtysi z radnymi zostali grzecznie poproszeni na ten ''wyborczy'' spęd? - Kto zapłaci pracownikom/uczestnikom za ten czas? Czyżby w tym przypadku nie obowiązywał Kodeks Pracy?
- Czy nie stać już było Grzegorzu Kłoczko na wynajęcie sali kinowej? przynajmniej nie było by zbędnych podejrzeń o nadużycie/łamanie prawa. Bo przecież nikt normalnie myślący nie uwierzy w to, że po tylu latach J.Gowin przypomniał sobie o Olecku i to ''przypadkowo'' w czasie kampanii wyborczej swego partyjnego pupilka, czyli Twoim. No i czy przypadkiem nie jest szczytem hipokryzji uzasadnienie tego ''nawiedzenia'' chęcią spotkania się z samorządowcami?
- A teraz gwóźdź programu; Czy aby J. Gowin jest tym najlepszym promotorem Grzesia Burczymuchy?
Na stronie wwwstonoga.pl przy foto J.Gowina jest podany i udokumentowany mocno kompromitujący go fakt. ''Winowaty'' do tej pory nie zaprzeczył. A ja tylko grzecznie się pytam - prawda to, czy fałsz??? Jeśli nie dostanę odpowiedzi na tym forum, postaram się zadać je osobiście przy pełnej sali.

Tytuł: Re: Vice Premier J. Gowin nawiedza Olecko.
PostNapisane: Cz maja 11, 2017 9:32 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Cytuj:
Na stronie wwwstonoga.pl przy foto J.Gowina jest podany i udokumentowany mocno kompromitujący go fakt. ''Winowaty'' do tej pory nie zaprzeczył. A ja tylko grzecznie się pytam - prawda to, czy fałsz??? Jeśli nie dostanę odpowiedzi na tym forum, postaram się zadać je osobiście przy pełnej sali.

Zbyniu PDW :lol: https://www.youtube.com/watch?v=7c9Yab6C8_g jednego gnoja mniej na wolności nie wstyd Ci powoływać się na drobnego cwaniaczka co zaplątał się we własne portki? A gdzie jest jego coch Tymochowicz.

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 12:36 am 
Zdobywca
Zdobywca

Zamiast rzeczowej odpowiedzi próba obśmiania? Tak jak z ''Klewkami''? Sprawdzona lewacka metoda, ale już mało skuteczna.
Gowina i jego przydupasów ratuje to, że mają w sejmie tych parę mandatów będących języczkiem u wagi. A to co kombinują w Olecku, to nic innego jak budowa własnych struktur na bazie miejscowego PiS i przejęcia jego elektoratu. - To taki rak na tkance żywiciela. Czy to się Gowinowi uda? - nie mój cyrk, nie moje...... Ja stojąc z boku tylko obserwuję, zadaję pytania i wyciągam wnioski.
A teraz w rewanżu też coś na wesoło, ale nie koniecznie;
W oleckim ''dobrze wspólnym'' pod szefostwem kandydata na burmistrza będącego pupilkiem J. Gowina czyli Grzegorza Kłoczko robiącym za forpocztę gowinowców w naszym powiecie są tak skrajne osoby w radzie miejskiej jak; pewien ortodoksyjny katolik, który zażądał wstrzymania w święta religijne pokazów cyrkowych, a na drugim biegunie znajduje się szefowa tego klubu, która z poręki M. Środy startowała do sejmy z listy ZLEW występując na banerach razem z B. Nowacką, czyli szefową palikociarni. Czyż nie jest to przykład politycznej hipokryzji paru cwaniaczków?

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 9:25 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jakże wspaniała wizyta! Moje kondolencje! :P

olbrick napisał(a):
Sprawdzona lewacka metoda,

Co to jest "lewacka" ? Co to jest "lewak" ?
To słowo wymyślił bodajże JKM. Słyszę to wielokrotnie ale nie bardzo rozumiem znaczenia...
Tzn wiem co to słowo oznacza ale to jest daleko od polityki... gra słów? Albo słowo-klucz do opluwania kogoś?

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 10:33 am 
Zdobywca
Zdobywca

Żeby nie ''wymyślać prochu'', podaję link do strony wykładu profesora Wolniewicza o lewactwie, bardziej ode mnie obeznanego w tym temacie.
htt://rebelya.pl/forum/watek8110/
Jeśli stronka się nie otwiera, można poszukać w google.
Można z tym się zgodzić, lub nie. To tylko kwestia poglądów........

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 7:14 pm 
Fanatyk
Fanatyk

olbrick napisał(a):
Zamiast rzeczowej odpowiedzi próba obśmiania? Tak jak z ''Klewkami''? Sprawdzona lewacka metoda, ale już mało skuteczna.
Gowina i jego przydupasów ratuje to, że mają w sejmie tych parę mandatów będących języczkiem u wagi. A to co kombinują w Olecku, to nic innego jak budowa własnych struktur na bazie miejscowego PiS i przejęcia jego elektoratu. - To taki rak na tkance żywiciela. Czy to się Gowinowi uda? - nie mój cyrk, nie moje...... Ja stojąc z boku tylko obserwuję, zadaję pytania i wyciągam wnioski.
A teraz w rewanżu też coś na wesoło, ale nie koniecznie;
W oleckim ''dobrze wspólnym'' pod szefostwem kandydata na burmistrza będącego pupilkiem J. Gowina czyli Grzegorza Kłoczko robiącym za forpocztę gowinowców w naszym powiecie są tak skrajne osoby w radzie miejskiej jak; pewien ortodoksyjny katolik, który zażądał wstrzymania w święta religijne pokazów cyrkowych, a na drugim biegunie znajduje się szefowa tego klubu, która z poręki M. Środy startowała do sejmy z listy ZLEW występując na banerach razem z B. Nowacką, czyli szefową palikociarni. Czyż nie jest to przykład politycznej hipokryzji paru cwaniaczków?

Oczywiście że jest ,odniosłem się tylko do części Twojego wpisu i powoływania się na Zbynia jako nowego trybuna ludowego.

PostNapisane: Pt maja 12, 2017 9:45 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kto to jest lewak? Najwięcej dowiesz się z Nonsensopedii a nie od Wolniewicza.

PostNapisane: N maja 14, 2017 10:12 am 
Zdobywca
Zdobywca

Nawiedzenie Gowina z obrzydzeniem, ale jakoś Olecczanie przełknęli. Spęd w ratuszy wprawdzie się odbył, ale żeby nie ''zaproszeni'' pracownicy, jak i czterech radnych z dobra wspólnego + 1, to z frekwencją było by cieniutko. Na szczęście ten mankament nadrobiła obstawa BOR, rodzinka Grzesia Burczymuchy, towarzysze partyjni, jak i doradca polityczny vice Premiera, czyli Olsztynianin M. Wypij dorabiający na chlebek w tv Olsztyn. Ten sam, co na swojej stronce zamieścił artykuł kompromitujący byłego komisarza, ale opatrzył go zdjęciem W. Olszewskiego. Można było by to oszustwo/manipulację potraktować jako ''wypadek przy pracy'', gdyby nie to, że G. Kłoczko to fake udostępniał celowo wielokrotnie dalej. - Co na to sztab i prawnicy W. Olszewskiego? Służę materiałem!
Wprawdzie Gowin z Grzesiem Burczymuchą zapewniali, że to nawiedzenie, jest tylko przyjacielską i nie mającą nic wspólnego z odbywającą się aktualnie kampanią wyborczą Grzegorza, ale ja takie zapewnienie traktują jako obrazę inteligencji Olecczan. Panie Gowin, możesz bezczelnie ogrywać naiwniaków z PiS, ale my tu w Olecku do głupców nie należymy!
I w podzięce na tą roboczą wizytację w nadchodzących wyborach pogonimy Pana pupilka.

I tak na szybkiego po dzisiejszej (14.V.) debacie:
Czarny scenariusz się nie sprawdził.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania tłumiąc w zarodku odzywki zakłócające porządek - moje gratulacje!
A co do samej debaty, to była spokojna, bez osobistych wycieczek, trochę lania wody, ale i z konkretami - gratulacje dla uczestników!
Na same podsumowanie poszczególnych kandydatów poczekajmy jeszcze tydzień, bo w tym przypadku najważniejszą ocenę wystawi suweren, czyli wyborca.

PostNapisane: Pn maja 22, 2017 7:39 am 
Zdobywca
Zdobywca

Panie Gowin. To nawiedzenie Olecka w czasie kampanii wyborczej Pańskiego pupilka Grzegorza Kłoczko okazało się klasycznym pocałunkiem śmierci politycznej, chociaż zapewne jeszcze nie raz będzie próbował..... - Zapraszam na kolejne wybory i powtórkę z rozrywki.... :lol:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]