Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz cze 22, 2017 10:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komentarz do wątków z forum amatorskiej tv
PostNapisane: Pt maja 20, 2011 10:01 pm 
Postępowy
Postępowy

20.05
gazeta.pl
Dzisiaj rano w Tomaszowie Mazowieckim funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do mieszkania internauty prowadzącego stronę antykomor.pl i zarekwirowali jego laptopa. Przeszukali także jego mieszkanie i piwnicę.

I stało się to co było wiadome , od PRL nic się nie zmieniło a wszyscy zachłyśnięci nawet nie zauważyli kiedy odebrano wolność słowa . Ta zaraza cenzury komunistycznej rozszerza się w zastraszającym tempie a służby robią co chcą . Inwigilacja na każdym kroku powoduje , że coraz mniejszy obszar intymności należy do człowieka. Nagle robi się porzadek z szarymi nic nie znaczacymi LUDZIKAMI a NIETYKALNI mogą mówić co chcą bo to ELYTA , politycy partii politycznych mogą obrażać kogo chcą / dostając jedynie upomnienia bądź też nagany / . Przy okazji nasze podwórko pełne chińskich czy też białoruskich zachowań . Przestałem się dziwić z chwilą jak prześledzi się okres PRL Bartoszyc . Dzisiaj mnie nie dziwią inwestycje w innych miastach a u nas chodniczek pentliczek jeziorko bęc . W panoramie o Bartoszycach nic , zakładów pracy nie przybywa gdyż otoczono nas murem chińskim i to jest co poniektórym na rękę . Ktoś napisał jak można zapromować nasze miasto ano można tylko potrzeba wykorzystać ronda / co prawda pomysł zapożyczony ale czego nie skorzystać .

Panie Petrykowski proszę o laudację zasłużonych dla miasta Bartoszyce .

Pozdrawiam

PostNapisane: Wt maja 31, 2011 10:28 pm 
Postępowy
Postępowy

31.05
Mój idol i jego białoruskie forum robi się cieniutkie no ale to ich problem i jego szerokie spektrum mocodawców miastowych tzw. ELYTY.
Jeśli chodzi o Dni Bartoszyc to za bardzo zaszaleć nie ma za co bo cieniuchno w kasie. Są gusta i guściki , szkoda tylko , że nie wystąpią zespoły II zmiana czy też Barty . Najważniejsze , że będzie otwarcie no i przedstawienie Zasłużonych dla Miasta dla mnie zaś czy udział weźmie AUTORYTET .

Wierzę , że w tych dniach będzie : zegar w wieży ; wodopój będzie czynny ; urządzenie przy UM ; flagi będą powiewały gdzie się tylko da ; AUTORYTET i władza w tych dniach "nie strzelą focha" ponadto zaserwują w restauracji /gdzie smacznie gotują nie podaję nazwy ale jest k. mostu/obiady dla najbiedniejszych obywateli Mojego Miasta :
AUTORYTET - 50 , Pan Burmistrz - 70 a Pan Starosta też 70 . Wtedy ludzie by pamiętali takie DNI a tak :D no i trzeba dodać oczywiście ze swoich .

Jestem też ciekaw czy relacje z Dni Bartoszyc będą pokazane w TV Olsztyn ?

Kończąc mam nadzieję , że Dni Bartoszyc nie będą zapamiętane z tego , że lało się piwsko i wierzę też , że pojawią się na placu Kluby i instytucje AA.

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr cze 01, 2011 11:32 am 
Postępowy
Postępowy

1.06
Za 3 dni Rocznica Okrągłego Stołu . Jest wiele pytań i wątpliwości związanych z tamtym okresem jednak mnie ogarnia podziw z obrzydzeniem jak KOMUNIŚCI świetnie to rozegrali a żadnemu po dzień dzisiejszy włos z głowy nie spadł. Napisałem trochę czasu temu , że skład Okrągłego Stołu w bardzo dużej większości załapał się bez przeszkód na posadki państwowe a wśród tej grupy byli kapusie. Fenomen KOMUNISTÓW polegał na tym , że wynegocjowali nietykalność dla siebie oraz swobodę prowadzenia interesów , które kwitną po dzień dzisiejszy . Układ gwarantował im udział w wyborach pod szyldami szybko zakładanych organizacji. Największym bólem była niemoc członków SOLIDARNOŚCI przez duże S aby zablokować kandydaturę takiego KOMUNISTY i do wyborów szli RAMIĘ W RAMIĘ. Większość z nich schowała się w KOŚCIELE / piejąc w chórach , nosząc baldachimy no i stali się uczestnikami mszy św . . Pierwsze 10 rzędów opanowali GENIUSZE PZPR / . Czas pokazał , że chórów z czerwonych proletariuszy już nie ma a OPRAWCY chodzą już z podniesionymi ŁBAMI no cóż OFIARA wtedy i teraz chodzi ze schyloną głową . Czerwoni wracają do łask i świetnie się mają pracując w różnych instytucjach ciągnąc za sobą TOWARZYSZY z dawnych lat i tak KRĘCI się KARUZELA .
Szkoda , że nie potrafiliśmy zrobić rozliczenia z przeszłością jak to zrobiono w innych krajach .
Wyspecjalizowane czerwone hordy zagarnęły większą część sektora państwowego i się śmieją w nos.
Czy jest się z czego cieszyć ?
Jeśli się cieszą to tylko nieliczni bo zdecydowana większość ma prze....e ale jak czas pokazuje to to wystarczy tylko mówić " tak , och , jest świetnie " a PORADNIA PSYCHOLOGICZNA tobie da radę BYĆ SOBĄ :D Mówisz inaczej , myślisz inaczej to białoruska TV wskaże tobie miejsce :P

Cieszyć się należy z tego , że pozwalają żyć i oddychać ale ten przywilej też może się skończyć bo nie wiadomo co może strzelić we łbie ELYCIE.

Swoim i Wszystkim Dzieciakom życzę uśmiechu , zdrowia oraz pełnych żołądków każdego dnia.

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr cze 08, 2011 11:08 am 
Postępowy
Postępowy

8.06
Na wstepie trzeba podziękować , że Dni Bartoszyc się odbyły. Świetny pomysł z rozpoczęciem i zakończeniem w BDK. Trzeba też przyznać , że mieszkańcy są coraz bardziej uśmiechnięci i szczęśliwsi. Dużo się zmieniło : głodni najedzeni , liczba bezrobotnych się znacznie zmniejszyła ok. 8 proc. a małych niedoróbek przy takiej fecie nie zauważono . Telewizja b-b się spisała i jej chiński demokrata no cóż nigdzie nie pokazywano z zewnątrz , że coś takiego się odbyło OT promocja miasta :D . Jestem trochę zasmucony , że na żadnym zdjęciu nie widziałem AUTORYTETU czyżby wstydził się wybrańców Pana Burmistrza a następnie tych którzy przyklepali ale jeszcze nie wkleili na stronę UM. Jestem ciekawy jak zatytułują teraz , żeby znowu nie wyszło iż zasłużyli sie w 2011. Chociaż w zeszłym systemie wszystko mogło się zmienić a jak czas pokazuje nie zmieniło się NIC no oprócz zachłanności i długów / większych jak za Gierka / . Polskie dzieci zaraz po urodzeniu mają dług ok. 20.000 zł musiały w brzuszku mamy mocno szaleć a z chwilą poczęcia były z Ministrem Finansów i PREMIEREM na TY :D bo tylko kolesiostwo i aby żyło się lepiej SWOIM. Kończę gdyż klawiatura się grzeje . Pozdrawiam

PostNapisane: Cz cze 09, 2011 8:02 pm 
Postępowy
Postępowy

Czesław Mozil pływał po Łynie.

Artykuł świetny krótki i treściwy. Pan Burmistrz w krawacie popsuł nastrój / więcej luzu i niech Pan krawacik powiesi do szafy :D / trzeba było włożyć koszulkę no ale to trzeba czuć się Bartoszyczaninem :) .
W artykule jest tak dużo co zrobił dla nas Pan Mozil a mimo to nie został Zasłużonym dla Bartoszyc bo te tytuły zarezerwowane dla osób z innych opcji nawet tych , które były w kolorze dojrzałego pomidora :P .
Wielokrotnie wypowiadałem się nt. piwa podczas spływów , że jest wielką głupotą . Nie wypowiadam się nt. czy Pan Mozil pił piwo bo nie ma na to dowodu a piwo trzyma aby go schować . Szkoda , że niejaki Biker wyzywa go , A ty co zrobiłeś dla promocji regionu ?
Organizatorzy PAMIĘTAJCIE , piwsko / jak ma być to zawsze po spływie nie przed ani w czasie /
wszystko jest świetne , dopóki się nic nie stanie . PROKURATOR nie będzie miał sentymentów.
Oto niektóre b.ważne informacje . RADZĘ nie lekceważyć .

§5 OBOWIĄZKI ORGANIZATORA SPŁYWU

1. Organizator spływu/imprezy powinien zapoznać się z przepisami prawa, wynikającymi z Rozporządzenia RM z dnia 6 maja 1997 roku w sprawie określenia warunków bezpieczeństwa osób przebywających w górach, kąpiących się i uprawiających sporty wodne (Dz. U. 97.57.358), Ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 roku (Dz. U. 91.101.444) oraz Ustawy Prawo wodne z dnia 18 lipca 2001 r. (Dz. U. 01.115.1229)
2. Organizator zobowiązany jest poinformować uczestników spływu o wszystkich warunkach, na jakich spływ się odbywa, a w szczególności dotyczących bezpieczeństwa i zachowania się na szlaku, oraz przestrzegania wszelkich przepisów i zobowiązań prawnych.
3. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za osoby biorące udział w spływie oraz wyrządzone przez siebie lub pozostające pod jego opieką osoby szkody i zobowiązany jest do pokrycia kosztów ich naprawy.
4. Organizator spływu ponosi odpowiedzialności za zachowanie się uczestników na spływie a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać na rzecz innych osób lub firm.
5. W przypadku uczestnictwa osób nieletnich w organizowanych spływach kajakowych organizator spływu zobowiązany jest do uzyskania zgody na uczestnictwo osoby nieletniej od prawnego opiekuna.
6. Osoby nieletnie muszą znajdować się pod opieką osób pełnoletnich, które ponoszą pełną odpowiedzialność za nie i ewentualne szkody, które mogą wyrządzić.
7. Organizator spływu zobowiązany jest do sprawdzenia czy uczestnicy umieją pływać i czy stan ich zdrowia umożliwia im wzięcie udziału w imprezie i bierze za to pełną odpowiedzialność.
8. Osoby biorące udział w spływie powinny ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), ubezpieczenie to nie jest wliczone w cenę wynajmu sprzętu. Na prośbę organizatora możemy objąć grupę ubezpieczeniem NNW. W takim przypadku wymagana jest lista uczestników spływu. Koszt ubezpieczenia NNW obciąża dodatkowo organizowaną grupę.
9. Warunkiem uczestnictwa w spływie jest złożenie najpóźniej w dniu rozpoczęcia spływu przez
uczestnika lub jego przedstawiciela ustawowego oświadczenia o braku przeciwwskazań ze względu na stan zdrowia do wzięcia udziału w spływie. Oświadczenie nie jest wymagane gdy uczestnik przedstawi zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w spływie kajakowym.

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn cze 13, 2011 11:37 pm 
Postępowy
Postępowy

13.06
Czas biegnie a za tym nowe pomysły , co raz trudniej wejść na stronę bo prawdopodobnie znowu jakiś ĆWOK wydał polecenie blokowania strony . Wszystko do tej pory było dobrze ale od 3 dni jakieś nadęte biorące przykład z chińskiego demokraty z b-b tv utrudnia wejście na stronę gazety. No cóż żal mi tych ukrytych cenzorów a osobiście się cieszę , iż udowodniłem , że Bartoszyce i DEMOKRACJA to dwie wielkie sprzeczności .

Smutkiem napawa mnie , że zbyt często ostatnimi czasy oglądam konającą SOLIDARNOŚĆ . Ostatnie podrygi w postaci bardów i ich piosenek przypominają otwarcie starej ery CZERWONYCH .
Niestety to dzieki Wam oni cały czas dyrygują orkiestrą towarzyszy . No cóż ofiary na kolana a oprawcom życzymy wszystkiego najlepszego.

Cieszę się , że woda zaczęła lecieć w wodopoju z 3 rurek , telebim stoi nieczynny no ale ładnie wygląda.

Pozdrawiam aha nie wiem kiedy uda mi się coś nabazgrać :D

PostNapisane: Śr cze 15, 2011 7:42 am 
Postępowy
Postępowy

15.06
I wróciło wszystko do normy czyli łącze działa .
Spacerkiem odwiedziłem moje miasto no i jakoś to życie się toczy . Na straganach większość owoców jak nie po 11 zł to po 9,99 zł . Tak się jakoś porobiło , że uprawa czereśni jest równa uprawie śliwki czyżby zmowa cenowa ?. Patron jakiś smutny a urządzenie przy UM dalej nieczynne , zegar jeszcze w remoncie ale jaskółki powiadają , że na wybory będzie już działał. O dokonaniach rady coś cichutko a przyczyną prawdopodobnie jest napięty budżet . O kasie wywalonej w projekty budowy hali i basenu - też cicho a trzeba wiedzieć , że to duża kasa jak na Bartoszyce.
Już niedługo wakacje i wierzę , że ośrodki kultury ruszą pełną parą .
Pozdrawiam

PostNapisane: Pt cze 24, 2011 9:06 am 
Postępowy
Postępowy

24.06
No i już niedługo urlopy w b-b tv oczywiście długoterminowe ponieważ chłopcy się ciężko napracowali a jedynie na co będą mogli liczyć abonenci to relacje z mszy św. :P
Jak wiemy trwa akcja Informacyjna dot. PRZEMYTU nawet w KOŚCIOŁACH będą apele , że przemyt jest grzechem. W akcji biorą udział min. Radio Olsztyn ,Straż Graniczna no i księża . Niestety ta akcja nie ma mojego poparcia i nie będzie miała dopóki nie zniknie stopa bezrobocia . Słuchałem tylko chwilę relacji w radiu i mnie brało na mdłości / ta pogarda dla ludzi , którzy chcą przeżyć od 1 do 1 bo URZĘDNICY nie proponują IM nic w zamian /. Zdaję sobie sprawę , że są wśród nich ludzie wysokiego dobrobytu ale to tylko mały odsetek . Najlepiej jest głosić banały jak się jest NAJEDZONYM. Znajdzie się osoba , która zarzuci mi chwalenie przestępstwa OTÓŻ nic bardziej mylnego . Kiedy wreszcie rządzący zrozumieją , iż bez jedzenia nie da rady żyć no chyba , że urzędnicy mają taki patent. Podsumowując , szkoda , że wydano tak dużo kasy na broszurki informacyjne no i na nikomu niepotrzebną kampanię no chyba dla celów ODNOTOWANIA iż się odbyło.

Jak większość wie ŁYNA nam coś za bardzo wyschła a tym bardziej pokazano nam , że jak będziemy niegrzeczni to wody nie będziemy mieli . Powoli zaczyna nabierać mocy idea Społeczeństwa Cybernetycznego czyli urzędy z obywatelem będą mogły robić co zechcą . Już zdarzają się przypadki np. blokowanie kart ; wyrzucanie z forów internetowych czyli wszystko po to aby obywatel myślał tak jak władza .

Wszystkim tym co obchodzą IMIENINY życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam

PostNapisane: Pt lip 01, 2011 12:13 pm 
Postępowy
Postępowy

1.07
Objęliśmy Prezydencję w UE i oprócz tego odbyło się szereg bibek żadnych sygnałów nie odnotowano aby się cokolwiek poprawiło najbiedniejszym obywatelom naszego Państwa.

W mieście trochę się zmieniło , wodopój działa :D no telebim raz działa raz nie .

Rewelacyjną wiadomością było to , że radny i redaktor wznieśli się na wysokość 25 m dzięki drabinie straży pozarnej zamontowanej na nowym wozie strażackim . W ramach ćwiczeń proponuję przegląd SZEFOM STRAŻY o przegląd dojazdu do ogrodzonych budynków SŁUPKAMI czy też płotem i wtedy ćwiczenia uznam za pożyteczne :P .

Miałem okazję zobaczyć w tv laudację zasłużonych dla m. Bartoszyce .
Powiem krótko stek bzdur . Bo jak można mówić o samorządności osób działających przed 1989 rokiem a tym bardziej przy czytaniu objawiono " piastował funkcję " a osiągnięcia mizerne .
Już nie mogę się doczekać kto będzie w przyszłym roku :lol: .
Zasłużeni jeszcze nie umieszczeni na stronie UM . Natomiast widzę migające plansze o imprezach no no no .

Wielokrotnie zastanawiałem się dlaczego w naszym mieście / no z wyjątkiem może z 4 sportowców / preferuje się MIZERIĘ i pcha się środki finansowe tam gdzie wyniki są na poziomie co najwyzej powiatu. Kto i kiedy wreszcie zacznie doceniać iż należy stawiać na jakość a nie bo tak trzeba bo się należy i tak od wielu lat. Najwyższy czas zapytać piłkarzy ręcznych np.czy nie zechcieliby rozpocząć rozgrywki / oczywiście przy finansowaniu /. Ktoś zapyta a kasa ? / rozwiązać grupę seniorów Victorii obciąć wydatki na BOSiR / .
Ale żeby mogło cokolwiek grać to muszą być postawione zadania oraz ich ROZLICZANIE .

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr lip 13, 2011 9:45 pm 
Postępowy
Postępowy

13.07
Na forum b-b nuda a tv poszła na urlopy / oczywiście nauczycielskie / po powrocie ogłosi się podwyżkę i będzie świetnie. Mały chiński demokrata nabiera sił na przyszłą kampanię wyborczą i znowu jakiegoś o innych poglądach wyrzuci PYSZAŁEK i cymbał z papierami dziennikarskimi oparty na intensywnych wykładach "wieczorówki". Intensywna promocja Bartoszyc pozwala jej geniuszom / co poniektórym wypoczywać o kurde nie do końca przecież będą transmisje co niedziela / chyba się nie mylę /. Przypominam też , że 14.07 na Pola Grunwaldu wyrusza ekipa zakutych bartoszyckich łbów a na czele jej jedyny niekwestionowany leader Ktoś .

Dzięki Gońcowi mozemy się dowiedzieć , ze nie odbył się finał w piłce siatkowej "dziewcząt" a przyczyną był odjeżdżający ostatni autobus z Bartoszyc. Powiem krótko "tak wypaczyć sport to można tylko w Bartoszycach ". Szanowny Organizatorze proszę zaprosić dziewczyny , przeprosić i z własnej kieszeni wypłacić po 1000 zł dla każdej I DOPROWADZIĆ aby FINAŁ się odbył / wszystko w temacie ale czy ORGANIZATOR to rozumie , oczywiście wątpię /.
Bartoszyce mają pecha pod względem opraw a przykładem niech będzie zakończenie Turnieju Piłki Ręcznej i rykowisko , które się tam odbywało. Przypomnę , ze miasto nasze liczy coś pow 25.000 ludzi i nie można robić z nich jakieś "pipidówy".

Dzisiaj będąc na spacerze zauważyłem wokół wodopoju lód i przechodzących koło niego ludzi wpatrzonych tęsknym wzrokiem za kropelką wody z niego cieknący . Niestety daremny trud WODOPÓJ był nieczynny i to już nie pierwszy raz . Tak sie zastanawiam , komu i na co było potrzebne nieczynne poidło no chyba , że jako gadżet reklamowy . Smutna ta nasza bylejakość . Dziękuję za poprawę papieru zatykajacego miejsce po zegarze. Telebim wrócił i też odpalany od czasu do czasu.

Serdecznie dziękuję tym co mnie wspierają i pozdrawiam.

PostNapisane: Pt lip 15, 2011 12:42 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

człowieku kto cie wspiera? i ile ci gazeta placi za pisanie idiotyzmów, trep to trep:)

PostNapisane: So lip 16, 2011 11:05 am 
Postępowy
Postępowy

Gabi nie poszłaś z Ktosiem na Pola Grunwaldu ? bo on poprowadził tam cały rynsztok bartoszycki a ty mogłabyś odegrać tam wiadomą rolę. Tak na marginesie to po co wlazłaś ? kto tobie zapłacił ?

PostNapisane: Pn lip 25, 2011 10:21 am 
Postępowy
Postępowy

25.07
Jak widzicie od czasu do czasu zjawiają się dyskutanci z pewnego zdychającego forum aby przyłożyć swoje grzeczne uwagi . Jakoś się składa , że ci którzy tak bardzo zarzucają mi o płaceniu sami prawdopodobnie są opłacani.
Szanownej władzy przypomnę , że wokół pomnika bł.ks Popiełuszki jest nie wykoszone oraz na cmentarzu niemieckim także .
Ostatnio dużo mówi się o bazarze i dobrze . Najwyższy czas aby zdecydowanie przenieść go za kładkę na Prusa . Naprawdę nie ma sensu i w takim obskurnym stanie tego trzymać.
Dużo dyskusji nt. Victorii tzw. bicie piany. Powtarzam czas na ostatni sezon i jeśli nie wejdą do wyższej klasy trzeba pożegnać bartoszycką piłkę seniorów a te środki przeznaczyć na klub , który godnie bedzie reprezentował Bartoszyce . Takim klubem mogliby być piłkarze ręczni / im się chce /.
Wakacje a co poniektóre instytucje na wakacjach no aż do 1 września :D ale całe szczęście , że pozostał nam BDK , który prężnie działa no i LUD wreszcie zadowolony bo serwuje się im odpowiednią muzykę czyli tego czego oczekują / no nie wszyscy ale oni mieli swoje 5 minut w zeszłych czasach /.
O Zasłużonych dla mojego miasta CISZA i nikt jakoś sie nie kwapi aby uzupełnić LISTĘ , osobiście wcale się nie dziwię ale przyzwoitość nakazuje aby listę uzupełnić. Mam nadzieję , ze na ścianach korytarzy BOSiR umieszczeni są czołowi sportowcy Bartoszyc oraz OSIĄGNIĘCIA . Mam też nadzieję , ze Pan Dyrektor odpowie na łamach GB : jakie korzyści wypływają ze współpracy z działaczami Legii i ile zarobiliśmy ? .
W jednej z miejscowości urzędnicy z urzędu miasta sami się zwalniają ze względu iż nie potrafią sprostać zadaniom nowego BURMISTRZA.
Szanowny Panie Burmistrzu czy w pańskim urzędzie przewiduje sie jakieś wietrzenie stanowisk ? .
Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za wsparcie .

PostNapisane: Cz sie 04, 2011 10:25 pm 
Postępowy
Postępowy

04.08.2011

Szklane domy Czesława Mozila
Gracjan Wink
Szanowny Panie Gracjanie na wstępie należy zadać pytanie : czy Bartoszyce zasługują na taką promocję ? odpowiedź powinna brzmieć PEWNIE , że tak. Jaka jest przyczyna , że idzie to tak ślamazarnie ? odpowiedź brzmi iż ludzie którzy za tę promocję odpowiadają są jacyś dziwni -:)))) Mam wrażenie , że jesteśmy otoczeni jakimś murem chińskim za którym , nie może powstać jakiś większy zakład produkcyjny zatrudniający ok 1000 ludzi a na pytanie dlaczego tak jest ? dlaczego władze nie szukają jakiegoś większego pracodawcy ? odpowiadają , że nie są od tego. Słucha się Radia Olsztyn o Bartoszycach cichutko / no chyba , że ktoś : zabił , ukradł , pobił itp /. Mam przeczucie , że ukonstytuowała się jakaś grupka ludzi , której bardzo zależy aby o Bartoszycach było cicho i dzięki temu mogą krecić swoje interesy a lud im biedniejszy tym bardziej można nim sterować . Smutne jest to , że młodemu pokoleniu zostają zgliszcza , pomimo wykształcenia widmo bezrobocia bo w większości przypadków liczą się plechy i długość rąk. Promocja się ruszy pod warunkiem , że schylimy troche karku przed Olsztynem a w Bartoszycach pogna się część betonowych myślicieli. Kończąc duże słowa uznania dla PANA CZESŁAWA MOZILA i oby miejscowe GWIAZDY to zrozumiały bo po ostatniej wizycie dochodziły słuchy , że co poniektórzy zachowywali się jakoby to ONI byli najważniejsi no ale trudno w to nie uwierzyć jak się widzi pewnego demokratę chińskiego w pewnej tv i jak na pewnym forum tłumaczy odbiorcom o WYŻSZOŚCI jego TV nad innymi co oczywiście trąci TANDETĄ , PYCHĄ I ZAROZUMIALSTWEM.

Przy okazji w pewnym punkcie naszego miasta działa butkik ze smacznymi daniami ALE przykro jest mi powiedzieć , że stwierdziłem poważne NIEDOCIĄGNIĘCIE a mianowicie np. przy fasolce po bretońsku jest napisane na karteczce cena 2 / czego : zł , dol , euro itp. następnie brak gramatury np. za kg ; 10 dkg itp. / dlatego proponuję tę niedogodność usunąć.

Karton po zegarze znowu z dziurą , no chyba , że mały chiński demokrata z tv zamierza obwieszczać czas / najlepiej pełne godziny /.

Rolkowisko tętni życiem i chciałbym sie dowiedzieć kiedy ten wspaniały obiekt za 2.000.000 zł nabierze blasku bo jak na razie to opłakany stan . Czyżby budowa jego trwała tyle co Szpitala Powiatowego ?

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wsparcie.

PostNapisane: Cz wrz 01, 2011 7:38 pm 
Postępowy
Postępowy

1.09
Czas szybko mknie i nadszedł czas na nowy etap swojego życia . Jeszcze raz gorąco DZIĘKUJĘ tym co trwali przy NAS cały czas . Trudno nie udało sie lecz trzeba żyć dalej.

Jeszcze pojawiają się pytania dotycząca wyborów / jak się czuję itp / odpowiadam , ze była to lekcja której nie zapomnę ; czuję niedosyt gdyż nie ukrywam iż liczyłem na 100 głosów a nie na 63 , któe jak się okazało nie były najgorszym wynikiem ; zostałem też oszukany przez gości od propagandy , którzy bajali o całonocnych / ściema i wystarczyło tylko przynależeć do PO no i rekomendacja dziadziunia :D / NEGOCJACJACH w sprawie obsady etatu STAROSTY. I jak los pokazał dobrze , ze się nie dostałem.

W dalszym ciagu fantastycznie jest realizowany program BEZPIECZNE MIASTO a ludzie po zmroku boją sie wyjść nie mówiąc o ciasnych uliczkach . Cały czas powtarzam aby kosze stały na swoim miejscu , aby ławeczki były całe to najwyższy czas załozyć niewidoczny monitoring.

Jak co roku lament Pana Witolda jak to wszyscy zapomnieli o święcie Solidarności nie wywieszając np. flag . Już tyle o tej organizacji napisałem , że po prostu już się nie che .

Wreszcie i media się obudziły informując o święcie 1.09 .

Nasze piękne miasto powinno w kazde ŚWIĘTO PAŃSTWOWE tonąć w FLAGACH BIAŁO-CZERWONYCH ale czy WŁADZA rozumie o czym napisałem ?

Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]