Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn wrz 25, 2017 1:11 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krzyżowa Góra będzie zamknięta...
PostNapisane: N gru 27, 2009 6:08 pm 
Postępowy
Postępowy

Nie wiem, po co te wszystkie wywody.
Pewnie Grande myśli że miesza tu w tym miejscu swojego przeciwnika. :rap:
Dlatego tak zaciekle. ]:)
Fajnie się robi.
Albo przedstawiciela władzy. I tu się ogromnie myli ! :bad:
Ha, ha.

PostNapisane: N gru 27, 2009 6:15 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
Nie wiem, po co te wszystkie wywody.

Mądry będzie wiedział. :wink: :lol: To jedynie cytaty. Do tego Twoje i o reszcie główkuj. Brawo za czujność w roli sPOłecznego moderatora. Własciwy człowiek na właściwym miejscu. :lol: Oby ci palma nie odbiła jak niektórym z nadmiaru władzy. :lol:
Cytuj:
Pewnie Grande myśli że miesza tu w tym miejscu swojego przeciwnika. :rap:
Dlatego tak zaciekle. ]:)
Fajnie się robi.
Ale przenikliwy ! Zaciekle ? Eeeeeeeee czytając twoje posty byłeś wyjątkowo zaciekły i nadęty. :lol: Ja nic wielkiego nie zrobiłem kopiuj wklej. :wink: Tym bardziej, że już było to przerabiane rok temu. Przeciwnik ? Traktujesz forum jako potyczki ? Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. :P :lol: :lol: :lol:
Cytuj:
Albo przedstawiciela władzy. I tu się ogromnie myli ! :bad:
Ha, ha.

Dowód proszę. :D Wystarczy szeregowego członka ( za przeproszeniem ). :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Pn gru 28, 2009 4:45 pm 
Postępowy
Postępowy

Nie chce mi się z tobą gadać Grande.
Szkoda czasu stawianie wyższości nie jest w temacie - Krzyżowa Góra ....

PostNapisane: Pn gru 28, 2009 6:49 pm 
Natchniony
Natchniony

zamiast nart mamy teraz łyżwy...
czy jest gdzieś w internecie regulamin lodowiska? jak na razie nic nie znalazłem. a przydałby się...

PostNapisane: Pn gru 28, 2009 9:33 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

jotde napisał(a):
zamiast nart mamy teraz łyżwy...
czy jest gdzieś w internecie regulamin lodowiska? jak na razie nic nie znalazłem. a przydałby się...
Regulaminu jeszcze radni nie zdążyli uchwalić...Obrazek Tak zima, jak i nowy POmysł z lodowiskiem POnoć bardzo ich zaskoczył...ObrazekObrazek
Olaboga...!Obrazek Co ta władza na końcówkę swojej kadencji dla ludu i jego POtrzeb nie wymyśli... :lol: :lol: :lol:
Włodarze to już gotowi nawet POprzebierać się i udawać (albo i nie! :lol: ) "bałwanów"...Obrazek
Aby tylko mieszkańcom dogodzić...Obrazek
P.S. Czekamy jeszcze tylko na salwy armatnie na Sylwestra, co start lokalnej kampanii wyborczej mieszkańcom grodu obwieszczą...!Obrazek

SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE MA GŁOS!

PostNapisane: Pn gru 28, 2009 9:49 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
Szkoda czasu stawianie wyższości nie jest w temacie - Krzyżowa Góra ....

Brawo moderatorze. :lol: :lol: :lol:

Wracając do tematu to szkoda, że znów czegoś Lidzbark nie potrafi wykorzystać i pozostał w tyle.

Co do lodowiska to podchodzi pod temat.
http://gazetaolsztynska.wm.pl/Obiecanki-cacanki--a-wyborcom-,85881

Kto pierwszy ten lepszy w wyścigu. 8) Najlepiej lansować się z nie swojej kasy. :lol:

PostNapisane: N lis 28, 2010 11:08 am 
Junior
Junior

Kochani czas szykować sprzęt narciarski i naśnieżanie i na Krzyżową Górę poszaleć na stokach.Narty,sanki,snowboard są o wiele lepsze od jazdy figurowej na łyżwach :) i oczywiście Krzyżowa jest wielką promocja misata !! :twisted:

PostNapisane: Pn lis 29, 2010 1:54 pm 
Ekspert
Ekspert

Dojazd już zrobiony. :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Cz gru 09, 2010 8:35 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czy ktoś pamięta jak to było z Górą Krzyżową ???

Wymyślili, mało się nie posr**li jak budowali.
Fakt faktem była frajdą w naszym grajdołku :mmm: !!!, az wpadli na pomysł sprzedania, referendum :shock: :bad: , no tak, zajazd musiał mieć jakaś rozrywkę w zapasie ...

Cuś mnie sie z termami kojarzy :P

PostNapisane: N gru 12, 2010 4:47 pm 
Ekspert
Ekspert

Termy to następny konik. Frajer się nie znalazł. Z czasem po wybudowaniu ( niezłe podwyżki podatków w związku z tymi wspólnymi deklaracjami: w mieście i starostwie) za jakiś czas okaże się ,że to nieopłacalna inwestycja i sprzedadzą za psi grosz swojemu koledze. :wink: Interes wypali, a każdy coś chapnie. :evil:

PostNapisane: Pt gru 17, 2010 3:26 pm 
Ekspert
Ekspert

Co myślą o tym mieszkańcy ?
Cytuj:
#
Ad. sprzedaży góry... Kochani Lidzbarżanie.... nie wiecie kto sprzedał????!!!!!! to pięknie O Was niewiedzacych swiadczy !~!!! gdzieście byli, jak był plebiscyt .... na pytanie "czy sprzedac GK?... ja byłam, głosowałam przeciw sprzedaży... ale niestety ... byłam w mniejszości ..... więc teraz NIEWIEDZĄCY KTO SPRZEDAŁ GÓRĘ KRZYŻOWĄ - podziękujcie sami sobie za efekty....i wybierzcie się na łyżwy.... bo i to zniknie jak nie będzie miało wzięcia.!
#
T.G.
Skandal....następny..... a przecież miasteczko "stawiało na rozwój turystyki".... a tymczasem zwijamy się niczym asfalt.... tylko patrzeć jak resztę po tej inicjatywie zaorają.!
#
Biały przeszedł na czarną stronę mocy
???!
#
To wyłącznie wina miasta!
To co dzieje się z Krzyżową!!
#
AC
Na Krzyżowej nieźle się jeździło. Bardzo przykre, że ośrodek kupił społeczny szkodnik. Ale cóż, trzeba się przygotować do tego, że już niedługo tak zarządzane miasto nie będzie więcej warte niż 15 złotych.!
#
Warm.
Dzięki obecnie panującemu burmistrzowi nie mamy przedzamcza, Góry Krzyżowej, basenu, plaż, wielu kamienic ale także Stacji Johannitów (wiele biednych osób korzystało z ich pomocy - darmowe leki, środki opatrunkowe itp.). Mamy za to wioskę olimpijską z zapleczem od kilku miesięcy nie wykorzystywanym. !
#
awieuro
można tam wejść i zjechać ze dwa razy??!
#
osa
na plażę do Kikit,na basen do Dobrego Miasta,a na narty do :Rusi,Mrągowa,Goldapi,Łomży itd. i wszystko ok.Taplając się w termach warmińskich możemy POrozmyślać jacy jesteśmy głupi...!
#
vkz
Za burmistrza Rekścia to powstały na G.K wyciągi dużo pracy wniósł pan B. Goj ówczesny kierownik Osiru to było ok 1992r.Nawet ten pierwszy wyciąg tzw wyrwij rączka który był w latach 80-tych powstał dzięki staraniom Pana M Rekścia. A czy Pan Wajs za rządów Burmistrza Byczkowskiego nie był Przewodniczącym Rady Miasta , który miał wpływ na podjęcie uchwały dotyczącej sprzedaży GK ?!
#
kumaty
Kupił krawaciarz górę nic nie robi bo po co , czeka aż termy staną i sprzeda potem z zyskiem, zarabiając krocie. Cwaniaczek.!
#
margi
Góra była sprzedan aza Byczkowskiego a nie za Wajsa ludzie czy wy o tym nie wiecie !!! sprzedali nasza górę i dupa a zajebiscie sie zjeżdzalo na workach z sianem hi ale to czas przeszły !
#
fffffff
A przypadkiem nie sprzedano jej (GK) w prywatne ręce za panowania pana burmistrza Mirosława Rekść ????????????????? !
#
Wyrwidąb.
Wajs czyli biały i śnieg na Krzyżowej biały czyli kolor wajs?Tylko kto jest kto, a co jest co.Wszystko to tabularaza i tylko w Lidzbarku Warm.Najgorzej , że "biały" nie kuma.!
#
lidzbarszczanin
Kto podjął decyzję aby Górę Krzyżową sprzedać dla jakiegoś pseudo biznesmena bez sprawdzenia jego możliwości finansowych ?......Czy przypadkiem przewodniczącym Rady Miasta w owym czasie nie był obecny Burmistrz ? ......Dlaczego sprzedaje się plażę w Kłębowie ? Może GL tutaj wykaże się większą kompetencją i zada powyższe pytania burmistrzowi i przestanie tylko kadzić pryncypałowi bo odnoszę wrażenie że jest to prywatna gazeta Burmistrza.Ponadto odnoszę wrażenie że Lidzbarscy Radni to Bałwany Śniegowe jeżeli podejmują uchwały sprzeczne z interesem i oczekiwaniem społecznym.Teraz musimy wydawać pieniądze na paliwo do auta aby dojechać do Mrągowa i tam płacić za wyciąg ew za nocleg . Mrągowo potrafi na nas zarabiać i na innych narciarzach z regionu . My mieliśmy u siebie na Górze Krzyżowej pierwsi wyciągi trasy , przyjeżdżali do Lidzbarka ludzie na narty z całego regionu , a nawet z Trój Miasta i Kaliningradu. To dziwne że innym opłaca się naszym nie ! Mam wrażenie że sprzedaż GK to była przewałka , ktoś miał interes aby doprowadzić do takiego stanu rzeczy.Być może celowo sprzedano ten teren za psie pieniądze bo miały być w pobliżu termy , co dało by przybitkę co najmniej dziesięciokrotną.!
#
Można pozjeżdżać na "wajsówce"!
I to całkiem gratis!!
#
xxx
Kupil warszawiak gore i oto mamy efekt taka zima a nart nie ma...!
#
lw
takie jest myślenie, byle dziś a jutro nich się już ktoś inny martwi.Tylko pytanie czy jeszcze będzie o co?!
#
Włodarze udają, że sprawy nie ma :)

A to właśnie oni ponoszą odpowiedzialność za to co dzieje się z Krzyżową. I nie tylko z nią - z ośrodkiem na Kłębowie również. Sprzedawać, opylać dla kasy to oni potrafią, ale gorzej im wychodzi z wydawaniem publicznej kasy! Może Dowgiałło, ich dobry kumpel, zainwestuje teraz w Górę Krzyżową? :)!
#

link na forum GK .Wojtek

viewtopic.php?f=35&t=29897 kto zdecydował sie GK sprzedać ???????????????????????????!
#

link o Górze Krzyżowej

http://lidzbarkwarminski.wm.pl/27867,Na-lyzwy.html

Asfalt też zwijają i będą robić pseudo starówkę z blokami z XX wieku. Ot taki kaprys.
Znając naszego komendanta miasta chciał wycisnąć z przedsiębiorcy ostatni grosz i robił mu pod górę. :P Podobnie jak to było przy plaży na Wielochowie w sprawie drogi dojazdowej z właścicielem Łabędzia. Taka normalna ludzka złośliwość urzędnicza i tego człowieka co ma władzę.
Takie zachowanie charakteryzuje tzw. elitę w pierwszym pokoleniu. :P

PostNapisane: Pt gru 17, 2010 4:12 pm 
Junior
Junior

Grande napisał(a):
Asfalt też zwijają i będą robić pseudo starówkę z blokami z XX wieku. Ot taki kaprys.
Znając naszego komendanta miasta chciał wycisnąć z przedsiębiorcy ostatni grosz i robił mu pod górę. :P Podobnie jak to było przy plaży na Wielochowie w sprawie drogi dojazdowej z właścicielem Łabędzia. Taka normalna ludzka złośliwość urzędnicza i tego człowieka co ma władzę.
Takie zachowanie charakteryzuje tzw. elitę w pierwszym pokoleniu. :P

"Ni to pies, ni wydra, coś na kształt świdra". Fakt faktem ten bruk to niewypał. Otoczenie jeszcze lepsze socjalistyczne blokowisko... Nad tym miastem wisi chyba jakieś fatum ]:)

PostNapisane: Pt mar 04, 2011 3:01 pm 
Ekspert
Ekspert

Na nartach to juz na Żuławach jeżdżą, a u nas nasi zarządzający, wieczorowi, marketingowi geniusze nie potrafią dogadać się z właścicielem

PostNapisane: Cz lut 28, 2013 4:26 pm 
Berbeć
Berbeć

Grande napisał(a):
Na nartach to juz na Żuławach jeżdżą, a u nas nasi zarządzający, wieczorowi, marketingowi geniusze nie potrafią dogadać się z właścicielem

szkoda tej krzyżowej... fajne miejsce. Może przy okazji tych naszych term coś się ruszy w tym temacie.' Fajnie by było :)

PostNapisane: So mar 16, 2013 9:07 pm 
Ekspert
Ekspert

Wszystko dzięki obecnym władzom miasta. To oni genialnie sprzedali górę , która stanowi teraz zastaw w jakimś banku. Nawet podatków im nie wpłacają. To był interes. Burmistrz udaje głupka, że nie wie kto to sprzedał. Nie był czasem przewodniczącym rady miejskiej ?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]