Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr lis 22, 2017 1:05 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:18 pm 
czesc osob wspominala o walce przy uzyciu mieczy. w olsztynie funkcjonuje aktualnie jested z najlepszych klubow KENDO w polsce. KENDO to szermierka japonska na bambusowe miecze w pelnych zbrojach. calkowicie bezpieczna. co prawda poweoli zamienia sie to juz nieuchronnie w typowy sport ale jeszcze staramy sie zachowac caly dorobek kultury i calego wlaswiego podejscia do sztuki walki czyli jak pisial ktos wczesniej uczymy sie walki ze swoimi slabosciami i szacunku do siebie samych, pomimo ze przeciwnik jest duzo slabszy zawsze nalezy mu okazac szacunek i dac z siebie calego ducha bo tylko wtedy zajdzie sie naprawde wysoko. jezeli ktos bylby zainteresowany blizszym poznaniem kendo to prosze po zostawienie tutaj jakiejs informacji a napewno odpowiem i postaram sie pomoc. pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 02, 2006 11:12 am 
Still Bleeding Sacrifice napisał(a):
yeah :)) wielkie dzięki gościu :))
a jest coś jeszcze?? czy tylko aikido?

szczycienskie aikido moge Ci polecic, sam tam kiedys cwiczylem 1,5 roku. z tego co wiem w szczytnie jest jeszcze karate, a w szkolce chyba judo, boks i kickbox. najlepiej dowiedz sie w WSPolu.

a jesli chodzi o dyskusje na temat tego co jest najskuteczniejsze to wszystkim zainteresowanym polecam http://budo.net.pl/ - tam są ludzie, którzy się na tym naprawdę znają.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 01, 2006 6:06 pm 
jenny napisał(a):
Ja trenuje Karate Kyokushin, a co mnie do tego sklonilo....hmmm poprostu mnie to kręci :) Mam w sobie ducha walki :lol: :lol: :lol:

skad ja to znam;P:P
razem z jenny chodzilam na kyokushin:P:P jestety jenny juz nie ma u nas w klubie( jenny wracaj!!)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 01, 2006 6:08 pm 
a wie ktos czy istnieje w olsztynie grupa kyokushin karate?

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 20, 2006 3:02 pm 
Wie ktoś może gdzie można w necie znaleźć obrazki lub filmy jak się obraca mieczem bądź kijem w dłoni (coś z tych co aktorzy w filmach wykonują). Chodzi mi o to jakie ruchy nadgarstkiem itp. trzeba wykonywać aby to dobrze zrobić.
Dzięki. :D

Tytuł:
PostNapisane: N lut 11, 2007 2:27 am 
A wie ktoś z was może coś o szkole lub sekcji Tai Jutsu (inaczej Jijujutsu albo Jujutsu) w Olsztynie Próbowałam coś znaleźć ale nic mi nie wyszło :/ :?:

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 23, 2008 3:12 am 
Młodzik
Młodzik

Może kogoś zainteresuje Capoeira :)
http://www.capoeiraolsztyn.pl

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 23, 2008 3:14 am 
Młodzik
Młodzik

Może kogoś zainteresuje Capoeira :)
http://www.capoeiraolsztyn.pl

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 05, 2008 3:01 pm 
Jeśli ktos ma ochotę na trening ulicznego systemu samoobrony i walki wręcz to zapraszam do siebie.
http://www.sfs.pev.pl

Tytuł: Re: SZTUKI WALKI
PostNapisane: Pt paź 16, 2009 2:24 am 
Ja trwnuje krev mage , a sklonilo mnie do tego to ze zawsze jak nas nawet bylo 5 to ochroniarze na dyskotekach i tak z nami wygrywali . trenuje juz 2lata i widac postepy teraz kumple zawsze mowia " malu dasz rade tylko w to uwiez :)" i za zwyczaj tak jest:) Jedyny "-" to to ze nie moge pic alko bo po alkoholu mi odwala i sie agresywny robie :P

Tytuł: Re: SZTUKI WALKI
PostNapisane: Cz wrz 07, 2017 6:43 pm 
Junior
Junior

Kiedyś przez 4 lata ćwiczyłem karate i jujitsu. Zarówno dla nauki samoobrony, jak i dla ogólnego polepszenia sprawności fizycznej i zwiększenia pewności siebie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]