Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr kwi 25, 2018 2:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uwaga - PIRAT DROGOWY w skodzie felicii NO 06876.
PostNapisane: Pn wrz 04, 2006 8:17 am 
Młodzik
Młodzik

Niniejszym serdecznie pozdrawiam pirata drogowego, poruszjacego się czerwoną skodą felicią kombi NO 06876, wczoraj ok. godz. 20ej na ul. Leonharda w Olsztynie.
Ulubione zajęcie pirata: gwałtowna zmiana pasa z prawego na lewy, połączona z zajechaniem drogi i doprowadzeniem niemal do kolizji (przychamowałem na szczęście). Na zasygnalizowane przeze mnie długimi niebezpieczeństwo pirat zareagował gwałtownym wyhamowaniem (tuż po zajechaniu) i takim zatrzymaniu przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu z ul. Pana Tadeusza że przed pirata wjechały jeszcze chyba ze dwa auta, powolnym ruszeniu spod świateł i powolnej (do 40 km/h) jeździe lewym pasem za co piratowi jestem akurat wdzięczny z uwagi na panujące wczoraj warunki pogodowe i drogowe na dziurawym odcinku ul. Leonharda od skrzyżowania z ul. Pana Tadeusza do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego.
Tak się składa, że mam świadka i rozważam, czy incydentu nie zgłosić gdzie trzeba.
Nikt na drodze święty nie jest ale celowemu chamstwu i buractwu najwyższy czas powiedzieć STOP!

Tytuł: Re: Uwaga - PIRAT DROGOWY w skodzie felicii NO 06876.
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 11:47 am 
alfik7 napisał(a):
Niniejszym serdecznie pozdrawiam pirata drogowego, poruszjacego się czerwoną skodą felicią kombi NO 06876, wczoraj ok. godz. 20ej na ul. Leonharda w Olsztynie.
Ulubione zajęcie pirata: gwałtowna zmiana pasa z prawego na lewy, połączona z zajechaniem drogi i doprowadzeniem niemal do kolizji (przychamowałem na szczęście). Na zasygnalizowane przeze mnie długimi niebezpieczeństwo pirat zareagował gwałtownym wyhamowaniem (tuż po zajechaniu) i takim zatrzymaniu przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu z ul. Pana Tadeusza że przed pirata wjechały jeszcze chyba ze dwa auta, powolnym ruszeniu spod świateł i powolnej (do 40 km/h) jeździe lewym pasem za co piratowi jestem akurat wdzięczny z uwagi na panujące wczoraj warunki pogodowe i drogowe na dziurawym odcinku ul. Leonharda od skrzyżowania z ul. Pana Tadeusza do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego.
Tak się składa, że mam świadka i rozważam, czy incydentu nie zgłosić gdzie trzeba.
Nikt na drodze święty nie jest ale celowemu chamstwu i buractwu najwyższy czas powiedzieć STOP!

JAK NAJBARDZIEJ ZGŁOSIĆ!!!
Tępote ludzką trzeba tępić

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 1:06 pm 
taak, z idiotami trzeba wlaczyc. szkoda, ze jest ich raczej niemalo na drogach...
w zasadzie, pomysl z podawaniem numeru rej., w uzasadnionych przypadkach, uwazam za dobry.
szacuneczek

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 1:19 pm 
Ekspert
Ekspert

Ludzie!
Widziałem pojazd jadacy zygzakiem po pasach, po Pieszych i po kiosku "Ruchu". Oprócz kierowcy w środku widać było worki z kradzionymi pomidorami, narkotyki, nielegalną broń i 5 nagich agentek towarzyskich.
Numer rejestracyjny pojazdu to ON *****

(***** to numer pojazdu, którym jeździ montanha - ciekawe jak się będzie tłumaczył, bo jak mówią Ludzie - im więcej się Ktoś tłumaczy i zaprzecza, tym bardziej widać, że winien!)

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 1:43 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Też taki widziałem, to był zielony Passat o numerze NO 1000...

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 3:49 pm 
A ja myśle, że to dobry pomysł na walke i "wariatami", ostatnio drogę motocykliście zajechał, kto?? - policjant, tylko, że w cywilu.
Może ujawnianie numerów rejestracyjnych oraz marek samochodów coś zmieni.
A może jestem naiwny.

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 4:01 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Ja najbardziej nie cierpię (za przeproszeniem) "wpierdalaczy" - jadę sobie np. Pstrowskiego w stronę Sikorskiego, patrzę - ogonek w lewo, no to staję, bo wszyscy jadą w lewo. A tu prawym pasem jedzie sobie taki "wpierdalacz" i myk myk, już jest pierwszy :evil:

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 4:05 pm 
Ekspert
Ekspert

...- Panie kierowco! Przekroczył pan dozwoloną w tym miejscu dopuszczalną prędkość o 50 km/h. ...- Panie policjancie! Ja goniłem tego pirata , który jechał przede mną. Chciałem zapisać jego numer rejestracyjny!

Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 5:22 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Nie chodzi tutaj o jakieś chore akcje ale konkretnie o dokładne opisanie sprawy i podanie numerów rejestracyjnych samochodu oraz jego marki. Nie jakaś zabawa (MobyDick) tylko konkrety.

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 5:59 pm 
Ekspert
Ekspert

upright napisał(a):
Ja najbardziej nie cierpię (za przeproszeniem) "wpierdalaczy" - jadę sobie np. Pstrowskiego w stronę Sikorskiego, patrzę - ogonek w lewo, no to staję, bo wszyscy jadą w lewo. A tu prawym pasem jedzie sobie taki "wpierdalacz" i myk myk, już jest pierwszy :evil:
Już parę razy pisałem o moich frustracjach z TEGO powodu.
Jestem już na tym etapie, że diabli mnie biorą na Tych z Cierpliwych, którzy przy tym ślimaczym tempie Czekających, trzymają przed sobą odstęp czasem na 2 samochody.
To raj dla tych, jak to rzekłeś - "w........czy" (nie naśladuj w sposób natrętny wyjątkowo wściekłej Kini!).

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 6:05 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Jednocześnie zawsze wpuszczam na "suwaczek", ale tylko jak ktoś z boku wyjeżdża. :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 6:12 pm 
Ekspert
Ekspert

Surmonis napisał(a):
Nie chodzi tutaj o jakieś chore akcje ale konkretnie o dokładne opisanie sprawy i podanie numerów rejestracyjnych samochodu oraz jego marki. Nie jakaś zabawa (MobyDick) tylko konkrety.

Powiem WPROST:
- chodzi mi o to, aby numerów nie podawał każdy komu sie to spodoba - i CO mu się spodoba.

No KTO sprawdzi, że dany, KONKRETNY, prywatny "komunikat" nie jest chamską fałszywką?
Kiedyś Ludziska obarczali (bo nie mieli Kogo!) Panną "S" funkcją także śledczo-prokuratorską.
Komuna w warunkach monopolu władzy nagminnie, na skalę obecnie niespotykaną, tuszowała wybryki nawet najmniejszych swoich sług.
Doświadczenie z tego czasu: - co najmniej 1/3 "prywatnych oskarżycieli" działała w ZŁEJ woli - myśleli, że Panna "S" pójdzie na oślep za oskarżeniem!

Po prostu: - NICZEGO nie róbmy gorączkowo, na łapu capu.
Przecież Wam się nie podoba: - Alleluja i do przodu!

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 6:24 pm 
Forumowy As
Forumowy As

montanha napisał(a):
taak, z idiotami trzeba wlaczyc. szkoda, ze jest ich raczej niemalo na drogach...
w zasadzie, pomysl z podawaniem numeru rej., w uzasadnionych przypadkach, uwazam za dobry.
szacuneczek
A ja sądzę, że nie tędy droga. Parafrazując "Chamstwu należy przeciwstawiać się nie siłom tylko kulturom i godnościom osobistom".

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 9:26 pm 
Pogromca Tematów
Pogromca Tematów

Jest takie ludowe przysłowie:" kto się *** urodził ten biedronką nie umrze" :? Sorry za wulgaryzm ale jest on adekwatny do opisanej na wstępie sytuacji :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 10:42 pm 
Forumowy As
Forumowy As

ogolnie jakbyscie ostatnio nie zauwazyli juz nie ma funkcji moderatora albo mu sie po prostu nie chce :D beka mozna sobie uzywac, *** kurew i innych bo i tak tego posta nikt nie wymoderuje jak i nie usunie :P no i oczywiste łamanie regulaminu co można zauważyć w nowym tematcie na głównym olsztyńskim użytkownika "Zapraszam" (regulamin mówi o zakazie umieszczania postów reklamujących inne strony bądź prywatne strony użytkowników)

PS
Nie przejmujcie się i spuśćcie "***" ze smyczy :D oczywiście jak to wzmocni przez was argumenty :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]