Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt wrz 16, 2014 3:24 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Redakcja" olecko.wm.pl
PostNapisane: So mar 09, 2013 4:53 pm 
Forumowy As
Forumowy As

abc napisał(a):
Czyli to by było na tyle pana skakania? A może jednak chce pan stanąć przed sądem? No dalej. Proszę pisać dalej, kim jestem, gdzie jestem, co robię? Wystraszył się pan, panie olbricku?

Przed sądem? Bardzo chętnie psychopatko. Nazbierało się już tego trochę .........

A tak po znajomości zapytam; to i pani wstąpiła do ''Oleckiego Klubu Psychopatów '' mającego swoją siedzibę na ul. Kolejowej? Jeśli tak, to jest pani w tym doborowym towarzystwie czwarta, po facecie rozdającym jakieś tam xero gazetek, 666, i pewnym byłym klawiszu.

PostNapisane: So mar 09, 2013 4:59 pm 
Postępowy
Postępowy

Panie olbricku, poszłam na pana radą dotyczącą założenia własnej gazety skoro w tej panuje cenzura i publikowane są nieprawdziwe informacje. Czasem najprostsze pomysły są najlepsze. Miał pan świetny pomysł. Wkrótce nie będę musiała korzystać z czyjegoś forum, ale będę mogła zaprosić ludzi na własną stronę, na której będę publikować komentarze tak jak do tej pory, ciekawe dokumenty, opowiadania typu kryminał, romans i komedia. Okazało się właśnie, że prawo daje nam dużo możliwości. Mam już nawet pomysł na imiona głównych bohaterów tych opowiadań;)

Czytelnikom obiecuję, że lektura będzie ciekawa... Cierpliwości.
Pozdrawiam i już zabieram się do dzieła:-)
Powiadomię m.in. na tym forum o adresie strony i terminie otwarcia.

Pozdrawiam:-)

PS-Panie olbricku, będzie pan ojcem chrzestnym tej strony! Bez pana nie wpadłabym na taki pomysł. A to takie oczywiste. Dziękuję:-)

PostNapisane: So mar 09, 2013 5:09 pm 
Forumowy As
Forumowy As

abc napisał(a):
Panie olbricku, poszłam na pana radą dotyczącą założenia własnej gazety

PS-Panie olbricku, będzie pan ojcem chrzestnym tej strony! Bez pana nie wpadłabym na taki pomysł. A to takie oczywiste. Dziękuję:-)

Proszę nie wbijać mnie w dumę - nie jestem próżnym człowiekiem. Źyczę sukcesu.

Ostatnio edytowano So mar 09, 2013 7:33 pm przez olbrick, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: So mar 09, 2013 7:21 pm 
administrator
administrator

Nie lubię, ale muszę palcem pogrozić - szanowni użytkownicy abc i olbrick, prosiłbym o niezaśmiecanie tematu swoimi animozjami. Zwłaszcza że w niektórych fragmentach przekracza to granice dobrego smaku. Nie trzeba się wyzywać od psychopatów i wyciągać osobistych brudów, żeby móc się spierać. Bardzo tego nie lubię na forum, więc żeby była jasność - jeśli moja prośba zostanie zignorowana, będę po prostu wycinał wszystko, co będzie zwykłą pyskówką.

Pozdrawiam

ps. moja prośba, niestety, nie została wzięta sobie do serca, więc proszę się nie dziwić, że zniknęło kilka postów. Kolejne utrzymane w tej formie też znikną.

PostNapisane: So mar 09, 2013 7:25 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Przepraszam ADMINIE - byłem prowokowany.

PostNapisane: Pn mar 11, 2013 11:45 pm 
Natchniony
Natchniony

I mamy dowody cenzury. Admin kasuje posty. A teraz trochę spiskowej teorii dziejów. Na oleckim forum od czasu do czasu pojawiają się harcownicy totalnie krytykujacy burmistrza. Słusznie czy nie, ale daja burmistrzowi popalić. Natychmiast do akcji wkracza Olbrick z zadaniem zdemolowania przeciwnika. Nie ma żadnej rzeczowej wymiany zdań sa tylko pokrzykiwania, wyzwiska i zaliczanie ludzi do"psycho - niepewnych". Cel jest jeden. Zniechęcic ludzi do pisania na tym forum. Zniechecic ludzi do patrzenia władzy na rączki. A ostatecznie zlikwidować oleckie forum. Szkoda tylko, że w rolę pomocnika Olbricka wcielił sie Admin i bez jakiejkolwiek analizy wycina posty. Cenzur zawsze była wrogiem wolności wypowiedzi. A ja wierzyłem, ze czasy cenzury mineły. NIE.

PostNapisane: Wt mar 12, 2013 11:19 am 
Postępowy
Postępowy

november napisał(a):
I mamy dowody cenzury. Admin kasuje posty. A teraz trochę spiskowej teorii dziejów. Na oleckim forum od czasu do czasu pojawiają się harcownicy totalnie krytykujacy burmistrza. Słusznie czy nie, ale daja burmistrzowi popalić. Natychmiast do akcji wkracza Olbrick z zadaniem zdemolowania przeciwnika. Nie ma żadnej rzeczowej wymiany zdań sa tylko pokrzykiwania, wyzwiska i zaliczanie ludzi do"psycho - niepewnych". Cel jest jeden. Zniechęcic ludzi do pisania na tym forum. Zniechecic ludzi do patrzenia władzy na rączki. A ostatecznie zlikwidować oleckie forum. Szkoda tylko, że w rolę pomocnika Olbricka wcielił sie Admin i bez jakiejkolwiek analizy wycina posty. Cenzur zawsze była wrogiem wolności wypowiedzi. A ja wierzyłem, ze czasy cenzury mineły. NIE.

Posty nie wnoszące nic do tematu, obrażające drugą osobę, wulgarne powinny być kasowane i basta. Jeżeli Ci to nie odpowiada załóż swoje forum. Przeczytaj regulamin, naucz się egzystować w grupie i żadne posty nie będą kasowane. Jestem jak najbardziej za krytyką władzy, podkreślę jeszcze słowo KONSTRUKTYWNĄ, a głupie domysły, teorie spiskowe osobiście mnie śmieszą.

PostNapisane: Śr mar 13, 2013 2:32 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Posty nie wnoszące nic do tematu, obrażające drugą osobę, wulgarne powinny być kasowane i basta. Jeżeli Ci to nie odpowiada załóż swoje forum. Przeczytaj regulamin, naucz się egzystować w grupie i żadne posty nie będą kasowane. Jestem jak najbardziej za krytyką władzy, podkreślę jeszcze słowo KONSTRUKTYWNĄ, a głupie domysły, teorie spiskowe osobiście mnie śmieszą.

Chyba się starzeję :D Zgadzam się z powyższym w 100%
I dobrze, że admin zadziałał, bo - w ferworze zapewne słusznych i szlachetnych działań i intencji - wywiązała się normalna pyskówka.

PostNapisane: Śr mar 13, 2013 12:52 pm 
Postępowy
Postępowy

Krytyka tak, ale tylko konstruktywna. Skąd my to znamy? Tak, tak, niektórzy słusznie się domyślają. Trzeba się cofnąć o jakieś trzydzieści - czterdzieści lat.
A kto krytykuje władzę? Kto się stawia lokalnemu mainstreamowi? Oczywiście, zgadliście - psychopaci. No bo jak ktoś normalny mógłby krytykować naszych jaśnie oświeconych, jedynych w swoim rodzaju, naszych nieomylnych. Kurczę, coś mi się zdaje, że to też już przerabialiśmy. U naszego niegdysiejszego Wielkiego Brata za "niekonstruktywną" krytykę zamykano po prostu w psychiatryku, wychodząc z założenia, że nikt normalny nie mógłby się odważyć na coś podobnego. (Na marginesie: aktualny Wielki Brat stosuje bardziej subtelne metody.)
I jeszcze jedna ciekawostka potwierdzona naukowo: często tzw. rewolucjoniści, budując nowy porządek, przejmują metody ze starego systemu.
A na koniec pytanie do naszego dwugłowego CERBERA: chcesz wyciszyć dyskusję, skasować wszelką wymianę myśli, jak to się już stało w (nie pokazując palcem) GOŁDAPI, tudzież innych mazurskich miastach?

PostNapisane: Śr mar 13, 2013 2:15 pm 
Postępowy
Postępowy

pyzdra napisał(a):
Krytyka tak, ale tylko konstruktywna. Skąd my to znamy? Tak, tak, niektórzy słusznie się domyślają. Trzeba się cofnąć o jakieś trzydzieści - czterdzieści lat.
A kto krytykuje władzę? Kto się stawia lokalnemu mainstreamowi? Oczywiście, zgadliście - psychopaci. No bo jak ktoś normalny mógłby krytykować naszych jaśnie oświeconych, jedynych w swoim rodzaju, naszych nieomylnych. Kurczę, coś mi się zdaje, że to też już przerabialiśmy. U naszego niegdysiejszego Wielkiego Brata za "niekonstruktywną" krytykę zamykano po prostu w psychiatryku, wychodząc z założenia, że nikt normalny nie mógłby się odważyć na coś podobnego. (Na marginesie: aktualny Wielki Brat stosuje bardziej subtelne metody.)
I jeszcze jedna ciekawostka potwierdzona naukowo: często tzw. rewolucjoniści, budując nowy porządek, przejmują metody ze starego systemu.
A na koniec pytanie do naszego dwugłowego CERBERA: chcesz wyciszyć dyskusję, skasować wszelką wymianę myśli, jak to się już stało w (nie pokazując palcem) GOŁDAPI, tudzież innych mazurskich miastach?

Uważasz, że krytykowanie kogoś bez wyraźnej przyczyny, popartej dowodami oraz bez podania sposobu rozwiązania problemu poddanego krytyce jest w porządku? Coś chyba z Tobą jest nie tak człowieku.

PostNapisane: So mar 16, 2013 11:52 am 
Postępowy
Postępowy

Weźmy taki przykład, huehue : Krytykuję władzę za wybudowanie hali sportowej (nie mam nic przeciwko basenowi, żeby była jasność w temacie). Jest według mnie "wyraźna przyczyna" ku temu: do hali trzeba będzie corocznie sporo dokładać, a sal gimnastycznych ci u nas dostatek. Moja opinia została też "poparta dowodami": w mieście i okolicach mamy co najmniej 9 sal gimnastycznych. Co jeszcze mam zrobić, huehue, żeby było "konstruktywnie" i żebym nie zasłużył na miano psychola?

PostNapisane: So mar 16, 2013 11:57 am 
Postępowy
Postępowy

Zapomniałem jeszcze o "sposobie rozwiązania problemu". Już podaję: nie należało budować tej hali. Czy spełniłem wszystkie wymogi konstruktywnej krytyki?

PostNapisane: Pn mar 18, 2013 1:38 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

pyzdra napisał(a):
(...) Już podaję: nie należało budować tej hali. Czy spełniłem wszystkie wymogi konstruktywnej krytyki?

Co z tego, że się zgadzam z powyższym, jak nie jest to na temat :doubt:
Ludzie, piszcie na temat! O hali jest oddzielny topic, w nim to ja się wyżywałem i zamierzam dalej :-) i Wy się wyżywajcie :D
Adminie, ciężka Twoja dola :-)

Co do poczynań redakcji: mam swoje zdanie od paru lat, niezmienne, bardzo krytyczne.
Posty w tym temacie - nieporadne, szczere, pełne emocji, bez mocy dowodowej, pełne osobistych wycieczek, nie spełnią w moim przekonaniu zamierzonego celu. Ale - mogę się mylić, powodzenia !

Moim zdaniem chaotycznie prowadzona kanonada krytyki lokalnej gazety na jej własnym forum jest bez sensu, autorzy są na z góry przegranej pozycji.

Dopóki trwa - a tak jest moim zdaniem - symbioza lokalnej władzy z lokalną prasą - nic to nie da.

Tyle w temacie, i - proszę - bez pyskówek...

PostNapisane: Pn mar 18, 2013 3:07 pm 
Postępowy
Postępowy

Doctorze, chyba rzeczywiście się starzejesz, bo to nie była wypowiedź na temat hali. Chodziło o tzw. "konstruktywną krytykę", czyli jak krytykować, żeby nie krytykować. Hala posłużyła tylko za przykład.

PostNapisane: Pn mar 18, 2013 10:13 pm 
Natchniony
Natchniony

Kto ma prasę ten ma władzę. Oczywistość rzeczywistości. Spokój, władza kupuje ogłoszeniami, reklamami itp. Prosze nie winić lokalnych redaktorów, że nie chca i nie moga wyłamać się z tego głównego nurtu. Symbioza lokalnej władzy z lokalną prasą była jest i będzie. Symbioza oczywiście za pieniadze.Takie jest życie na prowincji. Tutaj nikt nie będzie gryzł ręki która karmi. Prasa nie rzuci się na wójta, burmistrza czy starostę nawet gdyby była tak stosowność, redaktorzy dobrze wiedza z czyjego konta wpływają pieniadze za reklamy. Tyle w temacie i nie ma o czym dyskutować.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]