Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt kwi 27, 2018 8:28 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oceńcie węgorzewskich dyrektorów.
PostNapisane: Cz lut 23, 2012 9:47 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Polityków już oceniliśmy rok temu w wyborach.Oceńmy dyrektorów,których nasi samorządowcy zatrudnili.Czy sprawdzili się na swoich stanowiskach czy są kreatywni na ile niezależni etc.Forma oceny dobrowolna.Przypuszczam,że władza również czyta to forum więc może jakieś wnioski wyciągnie z pozytywnych i negatywnych komentarzy jesli będą.moje propozycje.

Urzad Pracy-L.Balon
Centrum Pomocy rodzinie-D.Jurkiewicz
ZUK-P.Pytel
Ciepłownia-M.Zmitrowicz
Szpital MCZ-K.Kopiczko
dom samopomocy-A.Nawojczyk
Specjalny Ośrodek szkolno-wychowawczy-A.Raczkowski
Szkoła zawodowa-Szepietowski
Dom Pomocy Społecznej-Pruszyński
Zarząd Dróg Powiatowych-Ł.Krupa
Nadzór Budowlany-Biedrzycki
Poradnia Psychologiczna-J.Rodzewicz

Tytuł: Re: Oceńcie węgorzewskich dyrektorów.
PostNapisane: Pt lut 24, 2012 5:59 pm 
Natchniony
Natchniony

lewy sierpowy napisał(a):
Polityków już oceniliśmy rok temu w wyborach.Oceńmy dyrektorów,których nasi samorządowcy zatrudnili.......moje propozycje.

Pomysł dobry ale gdzie Twoje oceny? Ja oceniłem i czekam na Twój ruch, wtedy wstawię swoje na forum.

http://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqao ... re=related
http://www.infor.pl/prawo/konstytucja/o ... iedzi.html

PostNapisane: So lut 25, 2012 9:38 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Legion masz racje.wszystkich nie znam więc nie ocenie
Moje oceny.
Balon 5 za politykę prorodzinna w urzędzie
Jurkiewicz nie znam
Pytel 5 za ceny wody
Zmitrowicz 5 za ceny ogrzewania
Kopiczko 5 za zdolności menedżerskie i polityke prorodzinna
Nawojczyk nie znam
Raczkowski 1 za zdolność pozyskiwania środków i głowę na karku
Pruszyński 5 za zdolności menedżerskie i politykę prorodzinna
Krupa 5 za niezależność
Szepietowski 2
Biedrzycki i Rodzewicznie znam.
Jak kogoś zapomniałem można dodać.

PostNapisane: So lut 25, 2012 10:16 am 
Forumowy As
Forumowy As

A możne by tak ocenić węgorzewskich radnych.Przecież od nich (pośrednio) także zależny jacy ci dyrektorzy są i jakie maja możliwości działania.

Czyżby nasi radni za nic nie odpowiadali,niczego nie chcieli i o nic nie walczyli? Sami się chowają a pod ocenę wystawiają innych.

Dla mieszkańców Węgorzewa ważniejszą sprawą jest przyjrzenie się radnym , bo my ich wybieramy i powinniśmy znać ich zachowanie w czasie kadencji.Powinniśmy znać ich aktywność. Dyrektorzy, od wyborców nie są zależni. Dyrektorów mamy takich, jakich mamy radnych,burmistrzów i starostów.

To nie wyborcy maja oceniać dyrektorów ale ich pracodawca. Burmistrz czy starosta maja prawdziwe kompetencje do ich oceny. To oni nie tylko widzą ich prace ale też widzą ich możliwości wynikające z istniejącego prawa czy możliwości finansowych.

Niektórzy dyrektorzy niewiele mogą zrobić bo takie sa decyzje Radnych. Jeśli mieszkańcy sa niezadowoleni to radni zbijają się w kokon i żaden nie chce powiedzieć jakie było jego stanowisko a obrywa się dyrektorowi.

PostNapisane: So lut 25, 2012 4:13 pm 
Natchniony
Natchniony

Moje oceny

Urząd Pracy-L.Balon 2 za politykę kadrową (niektórym damulkom brak kultury osobistej )
Centrum Pomocy rodzinie-D.Jurkiewicz 5
ZUK-P.Pytel 4 miałem obniżyć ocenę za nie odśnieżone chodniki, ale to nie jego wina.
Ciepłownia-M.Zmitrowicz 3-
Szpital MCZ-K.Kopiczko 5
dom samopomocy-A.Nawojczyk - nie znam
Specjalny Ośrodek szkolno-wychowawczy-A.Raczkowski -nie znam
Szkoła zawodowa-Szepietowski 4+
Dom Pomocy Społecznej-Pruszyński 5
Zarząd Dróg Powiatowych-Ł.Krupa 3
Nadzór Budowlany-Biedrzycki - nie znam
Poradnia Psychologiczna-J.Rodzewicz - nie znam

PostNapisane: So mar 17, 2012 2:21 am 
Berbeć
Berbeć

W tytule zamiast 'wegorzewskich dyrektorow' powinno byc 'wegorzewskich dyktatorow'

PostNapisane: Pt kwi 13, 2012 2:23 pm 
Natchniony
Natchniony

Moje oceny na dzień dzisiejszy:

Dom Pomocy Społecznej-Pruszyński 6
Centrum Pomocy rodzinie-D.Jurkiewicz 5
ZUK-P.Pytel 4 miałem obniżyć ocenę za nie odśnieżone chodniki, ale to nie jego wina.
Ciepłownia-M.Zmitrowicz 3-
Szpital MCZ-K.Kopiczko 5
dom samopomocy-A.Nawojczyk - nie znam
Specjalny Ośrodek szkolno-wychowawczy-A.Raczkowski -nie znam
Szkoła zawodowa-Szepietowski 4+
Zarząd Dróg Powiatowych-Ł.Krupa 3
Nadzór Budowlany-Biedrzycki - nie znam
Poradnia Psychologiczna-J.Rodzewicz - nie znam
Urząd Pracy-L.Balon 4 (Właściwie, powinienem tą oceną postawić kierowniczce działu, w którym zaszły zmiany, ale temat jest "Oceńcie węgorzewskich dyrektorów")

Muszę przyznać, że po wizytach w PUP, a po ponad roku nieobecności w tym urzędzie stwierdziłem, że nastąpiły zmiany oczywiście na lepsze, chodzi mi o dział Rejestracja, Ewidencja i Świadczenia.
W rejestracji osoba od której młodsi powinni się uczyć, na czym polega solidna praca. W ewidencji, przy okienku nie widziałem już osób, które tak naprawdę nigdy nie powinny otrzymać posady w jakimkolwiek urzędzie. Przemeblowanie, czyli przyjmowanie interesantów w holu, a nie w zamkniętych pomieszczeniach też jest plusem oraz uprzejmość pracujących tam osób. Biorąc to wszystko pod uwagę podwyższam ocenę na 4.
Oczywiście jest to moja ocena. Przyznam się, nigdy nie pomyślałem, że kiedykolwiek napiszę coś pozytywnego o PUP. Miłe zaskoczenie, oby nie zapeszyć.

Ostatnio edytowano Pn gru 29, 2014 5:07 pm przez M.Legion, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: N kwi 15, 2012 6:00 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ta miła obsługa zaczęła się właśnie odkąd ta Pani została kierownikiem.wcześniej to też byłem obsługiwany jak zło konieczne.Ona powinna zostać dyrektorem bo bowidać że zna się na robocie w przeciwienstwie do obecnego dyrektora.

PostNapisane: N kwi 15, 2012 2:43 pm 
Natchniony
Natchniony

Po Twoim komentarzu rozumuję, że ta nowa pani kierownik, to zarazem radna powiatu. Jeżeli tak, to tylko pogratulować jej za zmiany, które naprawdę są widoczne.
Nie popadam w zachwyt i wiem o czym piszę, należę do osób, które często miały styczność z ludźmi tam pracującymi, to ich zachowania buńczuczne, czy lekceważące w stosunku do petentów doprowadziły do opinii takiej, a nie innej o PUP w Węgorzewie. Jak widać można ze złego zrobić coś dobrego.
Pogratulować można również jej wyborcom. Kiedyś ta Pani delikatnie mówiąc "podpadła" mi swoim zachowaniem, ta wpadka była drobna, ale dla mnie jako wyborcy była znacząca. Ktoś kiedyś w komentarzach na w.wm.pl napisał o tej pani, "uczy się". Po wizycie w PUP stwierdziłem, że ten ktoś miał rację uczy się i to szybko.
Skoro potrafi wykonać dobrą robotę w swoim miejscu pracy, a po tym co widziałem potrafi, to i można być optymistą co do jej działalności w samorządzie.
Tylko tam niestety sama nie rozwinie swoich skrzydeł, część tych "starych / nowych" nie pozwoli jej wychylić się więcej niż oni na to pozwolą, potrzeba więcej młodych, nowych twarzy.
Dlatego jestem zdania, że czym większa ilość wyborców przy urnach tym mniejsze szanse dostania się do samorządu tych, o których najlepiej jak najszybciej zapomnieć, o ich "zasługach" i samych nazwiskach nie będę tu pisał. Większość wie, kto, jaki elektorat do siebie przyciąga, dobry czy zły nie istotne ważne, że nasz człowiek.
Trochę wlazłem w inny temat, ale jedno z drugim można śmiało połączyć i warto było.
Ogólnie jestem mile zaskoczony zmianami w PUP, jednak można coś zrobić w tej naszej "mieścinie".
PS
Polecam ten temat Panu Burmistrzowi, jest nad czym się zastanowić w temacie kierowników w UM np. tych, którzy zajmują się zielenią w mieście, odbiorem inwestycji itp

Ostatnio edytowano So kwi 26, 2014 7:14 am przez M.Legion, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 9:47 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja też widzę te zmiany na lepsze choć jeszcze duzo jest tam do zrobienia.Taka np.żona dyrektora,która chodzi królowa naburmuszona jakby za karę w tej pracy była i każdy petent to prawie jak wróg.co to za głupota żeby zonkę robić swoja podwladną w administracji.Litości!
Co do Pani Szałko nie znałem jej wcześniej i nie głosowałem ale jak przyjdą wybory i będzie kandydować to mój glos +rodzina, na pewno ma!Tylko masz Legion rację,że sama w tej radzie to nic nie zrobi!trzeba wiecej mlodszego pokolenia tam.Jest Zmitrowicz,Nowacki ale to wciąż za mało.

PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 6:05 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Myślę, że rzucać słowa na wiatr jest bardzo łatwo a przy tym krzywdzić być może tylko swoimi niepopartymi niczym opiniami o innych. Do lewego sierpowego - jesteś chyba wielkim pesymistą, to smutne. :confused:Być może jesteś nieszczęsliwym człowiekiem.

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:08 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

mazurka1 napisał(a):
Myślę, że rzucać słowa na wiatr jest bardzo łatwo a przy tym krzywdzić być może tylko swoimi niepopartymi niczym opiniami o innych. Do lewego sierpowego - jesteś chyba wielkim pesymistą, to smutne. :confused:Być może jesteś nieszczęsliwym człowiekiem.

O tak ja byłem bardzo nieszczęśliwy jak musiałem iść do PUP i oglądać jescze bardziej nieszczęśliwych.Dobrze,że to się zmienia(Gratuluję Pani Agnieszko bo myślę,że to Pani zasługa )Zwłaszcza młodsi pracownicy bo starych to już i tak pewnie nic nie zmieni.Mentalność prl-u-petent nasz wróg!

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:47 am 
Forumowy As
Forumowy As

lewy sierpowy napisał(a):
Ja też widzę te zmiany na lepsze choć jeszcze duzo jest tam do zrobienia.Taka np.żona dyrektora,która chodzi królowa naburmuszona jakby za karę w tej pracy była i każdy petent to prawie jak wróg.co to za głupota żeby zonkę robić swoja podwladną w administracji.Litości!
Co do Pani Szałko nie znałem jej wcześniej i nie głosowałem ale jak przyjdą wybory i będzie kandydować to mój glos +rodzina, na pewno ma!Tylko masz Legion rację,że sama w tej radzie to nic nie zrobi!trzeba wiecej mlodszego pokolenia tam.Jest Zmitrowicz,Nowacki ale to wciąż za mało.

A ładnie to tak obgadywać innych chowając sie za anonimowość?
To co robisz pewnie nie jest jeszcze karalne ale jest bardzo brzytkie.
Jesli sam nie podpisujesz sie z imienia i nazwiska nie wymieniaj tez nazwisk innych.

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:47 pm 
Postępowy
Postępowy

Nie chciałbym nikogo urazić, ale wg mnie ocenianie węgorzewskich dyrektorów za pomocą szkolnych ocen jest po prostu dziecinadą. Jeśli ktoś ma konkretną i sprawdzoną informację dotyczącą pracy tych ludzi i podległych im instytucji powinien to opisać bez stawiania piątek czy dwójek. Być może ożywi to dyskusję na ten temat, a w rezultacie podniesie jakość usług tych instytucji.

PostNapisane: Cz maja 30, 2013 8:26 am 
Natchniony
Natchniony

Po ostatnich wydarzeniach w Węgorzewie zmuszony jestem do weryfikacji paru ocen. Oceny wystawiam zgodnie z pomysłem założyciela tematu "Oceńcie węgorzewskich dyrektorów", czyli w formie szkolnej z krótkim komentarzem.

Dom Pomocy Społecznej-R. Pruszyński 6 ocena pozostaje
Centrum Pomocy rodzinie-D. Jurkiewicz 5 ocena pozostaje
ZUK- P.Pytel 4 Obniżam na 3 za brud jaki panował wokół koszy na śmieci w trakcie Jarmarku. Nie wystawiono dodatkowych koszy.
Ciepłownia- M.Zmitrowicz 3- na 4
Szkoła zawodowa- I. Szepietowski 4+ zmieniam na 5
Zarząd Dróg Powiatowych- Ł.Krupa 3 zmieniam na 3 plus
Urząd Pracy- L.Balon 4 Zmieniam na 5
Szpital MCZ- K.Kopiczko 5 Obniżam ocenę na 2
Rozumiem szukanie oszczędności przez panią dyrektor, ale nie w sposób jaki robi dyrekcja.
W szukaniu oszczędności powinna wziąć udział cała załoga zaczynając od kadry, lekarzy itd. Jak na razie to do oszczędności w szpitalu przyczynią się ludzie, którzy stracą pracę.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W związku z otwarciem (wreszcie) nowego oddziału w MCZ podwyższam ocenę dla dyrekcji, wiedząc o tym, że do uruchomienia trzeciego piętra w szpitalu przyczyniły się również inne osoby.
Temat, Oceńcie węgorzewskich dyrektorów, więc oceniam:
Szpital MCZ- Katarzyna Kopiczko 4

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]