Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr maja 23, 2018 1:11 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Albo praca, albo mandat — wojewoda „zgasił” radnych
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 6:42 pm 
Już po sensacji Wojewoda przegrał w sądzie pierwszą sprawę / z T C / a drugą przegra w apelacji

PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 6:48 pm 
Gość napisał(a):
Już po sensacji Wojewoda przegrał w sądzie pierwszą sprawę / z T C / a drugą przegra w apelacji

Ale ci dwaj są przegrani w następnych wyborach im już dziękujemy!!!

PostNapisane: So wrz 26, 2009 4:02 pm 
w Węgorzewie dużo jest Komuchów to ich wybiorą! :cring:

PostNapisane: N wrz 27, 2009 7:25 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Ja myślę,ze pan C.jest doświadczonym i kompetentnym samorządowcem i do tej pory nie wkręcił się w jakieś interesy, które były by szkodliwe dla naszej społeczności.Z tego co wiem,to troszczy sie o instytucje, która dla dobra publicznego zarządza i może z tego powodu podejmuje czasem działania na granicy prawa.Jest doświadczonym"graczem" i prawa nie łamie(co pokazała rozprawa sądowa).
Myślę ze w przeszłości pojawiały sie poważniejsze sprawy a prokurator nikogo nie ściga.

PostNapisane: Pn wrz 28, 2009 8:30 pm 
Tomasz8 napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Ja myślę,ze pan C.jest doświadczonym i kompetentnym samorządowcem i do tej pory nie wkręcił się w jakieś interesy, które były by szkodliwe dla naszej społeczności.Z tego co wiem,to troszczy sie o instytucje, która dla dobra publicznego zarządza i może z tego powodu podejmuje czasem działania na granicy prawa.Jest doświadczonym"graczem" i prawa nie łamie(co pokazała rozprawa sądowa).
Myślę ze w przeszłości pojawiały się poważniejsze sprawy a prokurator nikogo nie ściga.

Oczywiście,że jest kompetentnym samorządowcem !! Tyle nasprzedawał !! A sprzedaż zamku tego geniusza samorządu to wręcz podręcznikowy przykład .... jak tego nie robić. Nie rozumiem stwierdzenia,że nie wkręcił się w interesy,które byłyby szkodliwe dla społeczności. Społeczność nie jest jednorodna - jej interesy są różne. A on cudotwórca dogadza wszystkim ?? Geniusz jakiś albo święty !! Chociaż to się nawet J.Chrystusowi nie udało !!! Nie rozumiem jak : może być właścicielem ujęcia wody i zarazem członkiem rady nadzorczej ZUKu ; nie rozumiem jak może być członkiem rady nadzorczej spółdzielni i Zuku ; przecież interesy tych podmiotów się wykluczają; nie rozumiem jak może być właścicielem majątku (radny powiatu) a zarazem na tym majątku prowadzić swoją działalność zawodową (nawet gdyby nie była to komercyjna działalność ; przynosząca mu bezpośrednio korzyści {pensja,dochody,premie} to przecież w ten sposób wykazuje się swoją zaradnością !! za którą co niektórzy z was WYBORCY go chwalicie - a więc samospełniające się przepowiednie - tylko, że to wy to sprawiacie ).Dlatego wybierajcie ......... zgodnie ze swoim sumieniem. A później nie narzekajcie. pzdr 8) :lol: :roll:

PostNapisane: Pn wrz 28, 2009 10:35 pm 
Ja jestem ciekawy kto(personalnie) jest odpowiedzialny za przygotowanie takiej umowy sprzedaży zamku ,w której nie ma wymienionych konsekwencji dla kupującego za nie wywiązanie się z obietnic dotyczących zagospodarowania zamku? Czy to pan C.? A pozostali radni gdzie byli?

PostNapisane: Pn wrz 28, 2009 10:52 pm 
wszyscy trąbili w jedną trąbkę, wszycy dostali łapówę [RADNi] i wszyscy siedzą cicho z podkulonymi ogonami, zastanawiam się tylko ,że nikt nie może tego gniazda szerszeni zlikwidować!!!! :rap:
]]]]]]

PostNapisane: Wt wrz 29, 2009 12:15 am 
Postępowy
Postępowy

tudyk napisał(a):
wszyscy trąbili w jedną trąbkę, wszycy dostali łapówę [RADNi] i wszyscy siedzą cicho z podkulonymi ogonami, zastanawiam się tylko ,że nikt nie może tego gniazda szerszeni zlikwidować!!!! :rap:
]]]]]]

Łatwo jest kogoś oskarżyć o korupcje lecz o wiele trudniej jest to udowodnić.Szkoda że jak na razie nikt się nie przyjrzał z bliska umowie i całej procedurze sprzedania zamku(może się kiedyś tego doczekamy?)A swoja droga to jeśli radni uważają się za niewinnych to sami powinni wyjaśnić to społeczeństwu (chodź by dlatego że temat ten nie schodzi z ust mieszkańców od kilku dobrych LAT).Jednak niestety takich chęci ze strony rady także nie widać a my możemy się tylko domyślać że mają coś do ukrycia,lecz niestety nikt nic nie potrafi udowodnić więc i nikt nikogo nie może oskarżać o branie łapówek.Chodź być może kiedyś okaże się że takie zachowanie było celowe.
Ja próbowałbym rozpocząć dochodzenie od strony kupującego, chodź tu także trzeba mieć jakieś podejrzenia ,podstawy, dowody.Lub też ktoś wpływowy(z poza grona władzy i znajomych) musiałby "namówić" CBA do sprawdzenia całej tej sprawy.Ale zadajmy sobie pytanie co ktoś taki by z tego miał???....Wygrane wybory???....Możliwość ponownego kupna zamku po atrakcyjnej cenie???? A jeśli okazałby się że wszystko jest ok???To to chyba zbyt ryzykowne???

PostNapisane: Wt wrz 29, 2009 9:26 am 
za darmo napewno nie sprzedali , przecież kupujący zapłacił za niego marne grosze, nasze władze więcej wydali na remont biblioteki, to gdzie tu sens.....a interes zrobił kupujący

PostNapisane: Cz paź 29, 2009 5:19 pm 
Gość napisał(a):
Ja jestem ciekawy kto(personalnie) jest odpowiedzialny za przygotowanie takiej umowy sprzedaży zamku ,w której nie ma wymienionych konsekwencji dla kupującego za nie wywiązanie się z obietnic dotyczących zagospodarowania zamku? Czy to pan C.? A pozostali radni gdzie byli?

Dlatego ogromna masa ludzi pcha się do samorządów, parlamentu itp gdyż nie ma czegoś takiego jak rozliczenie z cztroletnich kadencji czyli "jak źle coś zrobią to i tak nic im nie zrobią".
A w tym przypadku (skandaliczna sprzedaż zamku) prokurator juz dawno powinien zadziałać co ja piszę już dawno powinno być po wyroku sądowym.

PostNapisane: Cz paź 29, 2009 8:26 pm 
Postępowy
Postępowy

Dziwi mnie to,że u nas sie utarło,że jak ktoś zasiada w kilku radach to od razu coś z tego ma i na pewno niebotyczne pieniądze.Myślę,że Pan T.C. jest spełnionym zawodowo człowiekiem a na pewno już nie nadętym gburem jak co poniektórzy nasi rajcowie i samorządowcy.Uważam osobiście,że tacy właśnie Panowie jak ten Pan powinni zasiadać w radach,dobrzy managerowie,wykształceni i finansowo ustabilizowani.Kradną tylko dorobkiewicze i to nie łyżkami ale worami!!!Zauważmy,że na zachodzie też zasiadają Panowie o nieposzlakowanej reputacji i ustabilizowani finansowo czemu...bo nie kradną,a unas co nawet w rządzie banda złodziei lecących na niskooprocentowanych kredytach,których na koniec kadencji nie są w stanie spłacić!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]