Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz gru 14, 2017 8:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fanklub burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.
PostNapisane: Pt lut 20, 2009 10:11 am 
Otwieram nowy temat. Zapraszam do dyskusji wszystkich zwolenników i przeciwników obecnego burmistrza Olecka. Proszę o ocenę dokonań jak również zaniechań burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.

Tytuł: Re: Fanklub burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.
PostNapisane: Pt lut 20, 2009 11:54 am 
A komu zależy na powołaniu tego fanklubu ? Dzewiarz, ceglarz, żeglarz ?

PostNapisane: So lut 21, 2009 8:05 am 
jolka1234 napisał(a):
Zapraszam do dyskusji wszystkich zwolenników i przeciwników obecnego burmistrza Olecka. Proszę o ocenę dokonań jak również zaniechań burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.

Fajnie! Nareszcie! I chyba we właściwym momencie! DOSKONAŁY POMYSŁ!!!
Gość napisał(a):
A komu zależy na powołaniu tego fanklubu ? Dzewiarz, ceglarz, żeglarz ?

Wydaje mi się, że żadnemu z ww. Oni w dotychczasowym zarządcy miasta mają przewidywalnego swojaka - to po co im szum. W dodatku sprawdzonego wieloletnią, owocną współpracą! Przecież pieniądze i ich robienie nie lubią hałasu!
Mam nadzieję graniczącą z pewnością, że suma plusów i minusów w tej zapoczątkowanej właśnie dyskusji pokaże całą miałkość dokonań i rzekomego autorytetu.
Myślę że tak tak jak i ten wcześniejszy fanklub dla obydwojga będą kamieniami młyńskimi! Taki FANKLUB może być czymś lepszym niż poparcie i otwarte portfele garstki tych co to chcą go dalej widzieć na stołku!
TO JA TAK MYŚLĘ - TO NAM, CAŁEMU SPOŁECZEŃSTWU POWINNO ZALEŻEĆ NA POWOŁANIU TEGO FANKLUBU!!!!!!!!

PostNapisane: So lut 21, 2009 10:30 am 
Proszę o informację o składach rad nadzorczych spółek gminnych PGK, PEC, Wodociągi. Miejscy radni chyba nie zabraknie wam odwagi zapytać burmistrza o zarobki członków rad nadzorczych!!!!!!

PostNapisane: So lut 21, 2009 1:51 pm 
Nareszcie mądre pytania, czekamy na odpowiedz.

PostNapisane: So lut 21, 2009 1:58 pm 
zbanowany

Popieram, popieram wreszcie dowiemy sie ile burmistrz wydaje na utrzymanie rad nadzoorczych i kto w nich jest.

PostNapisane: So lut 21, 2009 2:15 pm 
Się doczekamy? Stawiam flachę, że zostaniemy zbyci wyniosłym milczeniem. Nikt z zasiadających nie pochwali się jak mu dobrze a burmistrz i spóła nas olewają! I możemy pytać!

PostNapisane: So lut 21, 2009 2:40 pm 
zbanowany

Przeczytałem w poważnej gazecie, że sąd ukarał kancelarię premiera grzywną w wysokości 10 000 zł za nieujawnienie raportu o CBA. Stawiam flaszkę, że burmistrz nie podłoży się w tej sprawie i ujawni składy rad nadzorczych i zarobki.

PostNapisane: So lut 21, 2009 3:34 pm 
Zastanawiam się głęboko , ilu to przedstawicieli zasiada w tych spólkach np ze wspólnot oraz innych odbiorców np ciepła, wody itp. Czy członkami tych rad są fachowcy w tych dziedzinach , przecież we wspólnotach mieszkaja ludzie którzy się znają " na cieple', kanalizacji i wodzie. " itp .Po prostu ilu zasiada przedstawicieli odbiorców tych usług ? Jak wysokie są diety za posiedzenia czy p-cym rad wypłacane są ryczałty ,jeśli tak to w jakiej wysokości i ich częstotliwość wypłat? Ilu radnych zasiada w tych radach nadzorczych ?

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 3:53 pm 
Pani Grażynko ( chodzi o radną Obuchowską) na najbliższej sesji rady miejskiej proszę zapytać o to burmistrza Olszewskiego.

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 4:11 pm 
Na forum pojawia się ksywka "ceglarz". Mam z identyfikacją tej osoby kłopot :?: Czy ta osoba aż tyle może? Bo drzewiarz to rozumiem, ten może... ale ceglarz? Czy naprawdę miał on wpływ na poprzednie wybory :shock: finansował komitety wyborcze?

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 7:32 pm 
To jest fan Wacława! On chyba finansował ale tylko komitet swego bożka! Widywano go w WTZ bo tam urzędował sztab komitetu Wacława. Tam też pracowała MWD i była wtedy szefową sztabu. Nikt nie mówił żeby przynosił do WTZ walizki pieniędzy.

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 9:58 pm 
Po mieście nie można chodzić. Na chodnikach leży "kaszana" śniegu z piaskiem. Kto odpowiada za sprzątanie chodników w mieście? Czy sprząta firma burmistrza? Ludzie to takie proste. W innych mieścinach chodniki czyści się do polbruku, a u nas czeka się aż przyjdzie wiosna i słoneczko rozpuści śnieg. Tandetna komedia.

PostNapisane: Wt lut 24, 2009 2:11 am 
zbanowany

Myślę, że te wpisy z innego tematu muszą się też i tu znaleźć...
Tak ku nieustającej pamięci i wychwalania obiektu naszego uwielbienia!

Diament napisał(a):
Nie roztrząsając już na czym polegał spór o Wiewiórczą Ścieżkę, burmistrz ze swoim sztabem poczuł się zagrożony, zabrakło mu argumentów gdy konserwator przyrody wstrzymał prace i przyznano mi rację. Sprawa trafiła do prokuratury. Ale zanim wojewoda wymusił na burmistrzu przystąpienie do negocjacji ten wykorzystał zakulisowe działania aby uderzyć przeciwnika w plecy.
Burmistrz wiedział, że pracowałem w domu kultury jako koordynator tworzonego Punktu Informacji Turystycznej, współpracowałem z Przypisanymi Północy jak i Klubem Miłośników Ziemi Oleckiej, którzy to w początkowej fazie poparli mnie w sprawie Wiewiórczej Ścieżki.
Co zatem umyślono, trzeba odciąć przeciwnika od wspierającego zaplecza. Do dyrektora domu kultury zadzwonił burmistrz i oznajmił, że z domu kultury wysłano faks do ministerstwa zawiadamiający o zniszczeniach przyrodniczych. Co zrobił lojalny dyrektor, zwołał naradę poinstruował pracowników że mają do czynienia z dywersantem i ukarał dyscyplinarnie bogu ducha winne osoby które ponoć udostępniły ten faks, nota bene w tym czasie przebywające na urlopie.
Przychodzę ja do domu kultury a tu jakiś smród się ciągnie od wejścia, jakieś dziwne spojrzenia szepty, gęsta atmosfera. Pytam o co chodzi, więc wyłożono mi kawa na ławę, co ja sobie myślę aby wysyłać jakieś faksy.
Zdumiony, bo w firmie posiadałem własny fax a zawsze mógłbym wysłać z poczty. Dlaczego miałbym to robić w domu kultury, to coś zupełnie nie w moim stylu.
Natychmiast przeprowadziłem rozmowę z Markiem Gałazką i zażądałem kontroli pamięci faksów. Każde urządzenie faxujące posiada wewnętrzną niekasowalną pamięć użycia. Po kontroli serwisowej okazało się że w zestawieniu wysłanych dokumentów nie było żadnego faksu do ministerstwa, dyrektor mnie przeprosił, cofnięto upomnienia dla pracowników. Wtedy to poinformował mnie, że burmistrz zrobił mu awanturę, że dostał informację z ministerstwa, że dysponuje kopią faksu z nadrukiem domu kultury, oczywiście nigdy go nie pokazał, pomimo żądań. To tylko jeden epizod z wydarzeń które się rozegrały i na razie mowa tylko o burmistrzu.

Marek_Kacz napisał(a):
Diament w tym samym poście również i to napisał(a):
"To co napisałem proszę potraktować jako oskarżenie publiczne burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego o nadużycie stanowiska służbowego w celu umyślnego naruszenia dóbr osobistych obywatela!!!! Co na to rada miejska i zespół prawniczy - może jakieś gładkie wytłumaczenie! A może przeprosiny! "

Powyższe proponuję potraktować jako swoisty test!
Oskarżenie jest poważne, publiczne i w dodatku na piśmie!

Jeśli jest niezgodne z prawdą to ewidentnie narusza dobra osobiste Burmistrza, jego wizerunek, podważa zaufanie konieczne do piastowania tak wysokiego urzędu a to chyba więcej niż dozwolona prawem krytyka osoby publicznej!
Burmistrz na pewno czyta forum!
Diamenta zna i wie kogo pozywać! A Diament - jak go znam - nie będzie mataczył!
Przy okazji można będzie "rozgrzeszyć" Diamenta za czepialstwo - oczywiście bezpodstawne :wink: - w temacie wysypiska, wycinki trzciny przy mostku, drzewa pod TESCO i takie tam inne
Świadkowie: m.in. pp Gałązka i Olbrick...
Jak nie będzie finału w sądzie to będzie znaczyło - jak się wydaje - że Diament ma rację!!!
Jak Burmistrz będzie się bał wystąpić z oskarżeniem to chyba będzie znaczyło że ma pod paznokciami i się boi żeby mleczko się nie wylało!

Walcz pan, panie Burmistrz jak mężczyzna i nie umykaj pod pretekstem np. odrazy do Diamenta, "psy szczekają..." i takie tam inne!
Albo też ta sprawa będzie dłuuuuuuugo śmieeeeeerdzieć... A taki smród potrafi zabić! Amen!!!

PostNapisane: Wt lut 24, 2009 9:59 am 
Kości zostały rzucone. Walka Wacława I z Diamentem rozpoczęta. Po pierszej rundzie lekkie wskazanie dla Diamenta.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]