Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 23, 2018 11:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Bolek
PostNapisane: So lut 20, 2016 12:59 pm 
Ekspert
Ekspert

No i popatrzcie, stało się jak w jakiejś strasznej bajce; stara, zła i pazerna wiedźma wykończyła TW Bolka. Teraz jeszcze tylko trzeba, żeby jakaś Tola pokazała dorosły przychówek Lolka i będzie jak w tej bajce, w której dwie najbardziej rozpoznawalne polskie "marki" diabli wezmą...

Ostatnio edytowano So lut 20, 2016 5:24 pm przez a1410, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Bolek
PostNapisane: So lut 20, 2016 1:56 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak dla mnie to sprawa dęta i szyta grubymi nićmi na zlecenie Kaczyńskiego który nienawidzi Wałęsę od czasu jak go wypieprzył z rządu za głupotę.....
Potężny szum medialny, gadające głowy w TVPiS... I do kompletu "nówka" film z 2008 roku i trzech "historyków" którym historia z polityką się kompletnie pomyliła....
A w tym wszystkim kompletny brak logiki... Panie, to się kupy nie trzyma! :>

PostNapisane: So lut 20, 2016 2:30 pm 
Ekspert
Ekspert

j. napisał(a):
Jak dla mnie to sprawa dęta i szyta grubymi nićmi na zlecenie Kaczyńskiego

Masz teściową? Jeżeli tak to powinieneś znać charaktery starych bab, a jeżeli jeszcze teściowej nie masz, to kiedyś będziesz miał i poznasz. Dla mnie to jest typowa pazerność i głupota starej wiedźmy, która jak to większość starych wiedźm zawsze wszystko wie najlepiej, więc nie posłuchała męża i zrobiła po swojemu, chociaż sama przyznała, że jeszcze za życia mąż prosił ją o to, żeby tych dokumentów nie upubliczniała przed śmiercią Wałęsy. No ale ona wiedziała lepiej...

PostNapisane: So lut 20, 2016 9:30 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Bolek przecież nie był agentem on tylko napisał parę donosów i miał niezwykłe szczęście w grze w totolotka.Ale jego dzisiejsze postępowanie nie powinno nikogo dziwić, ciekawe ile jeszcze osób z jego obrońców pamięta " pomroczność jasną " jego syna lub falandyzacje prawa.

PostNapisane: N lut 21, 2016 9:56 pm 
Forumowy As
Forumowy As

j. napisał(a):
A w tym wszystkim kompletny brak logiki... Panie, to się kupy nie trzyma! :>

To ostatnie stwierdzenie dotyczy ciebie user j.. Kaczyńscy nigdy nie byli w żadnym rządzie za prezydentury Wałęsy. Byli sekretarzami stanu w Kancelarii a Jarosław był szefem Kancelarii od grudnia 1990 do października 1991. Złożyli rezygnację po konflikcie z Wachowskim, który zaczął odgrywać przy Wałęsie znaczącą rolę i wpływał na jego niezrozumiałe decyzje faworyzowania różnych podejrzanych figur o esbeckiej proweniencji.Kaczyńscy też brali udział w obradach w Magdalence, ale w podstolikach i nie uczestniczyli w kluczowych posiedzeniach plenarnych. Na plus trzeba im zapisać, że zdecydowanie wystąpili przeciw Wałęsie, kiedy zauważyli odejście od planowanych reform i słynne wspieranie "lewej nogi" Ja lubię spiskowe teorie ale insynuacja, że Kaczyński z Kiszczakową uknuł spisek przeciw Wałęsie to aberracja.Taki przekaz dnia formułuje Petru-Kamerun i zaczyna to być narracja tych beneficjentów z Magdalenki, którym zaczyna się walić mit założycielski IIIRP. Całą intrygę wymyślili starsi i mądrzejsi, którzy rzucili na pożarcie L.W i ostrzegli innych, że na nich także są papiery. Tak sądzę. Może też Kiszczakowa pomna na los Jaroszewiczów ubezpieczyła się na życie? Natomiast o roli Wałęsy to myśmy słyszeli już pogłoski w 1981 roku. Dlatego mam pretensję do Krzysztofa Wyszkowskiego, że wiedząc o tym popierał Wałęsę. Tłumaczy teraz, że w 1980 roku Kuroń zaproponował usunięcie L.W jako agenta SB, ale odmówili obawiając się o jedność związku. Rola Wałęsy w latach 1970-76 jest udokumentowana historycznie. Podpisał zobowiązanie o współpracy, donosił na kolegów, którzy byli represjonowani i brał za to pieniądze. Jego teczka znaleziona u Kiszczaka jest tylko potwierdzeniem ogólnie znanych faktów. Do wyjaśnienia pozostaje jak te jego uwikłania wpływały na wydarzenia lat 80-siątych i 90-siątych. Jego obecna postawa tworzenia kolejnych wersji jest tylko żałosna. Załgał się na śmierć (cywilną) . Osobiście obojętne są mi rozterki Wałęsy i jego towarzystwa wzajemnej adoracji. Pies im mordę lizał! Idzie wiosna, życie toczy się dalej, bez zbytecznego bagażu koniom będzie lżej.

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Wt mar 01, 2016 2:36 am 
Fanatyk
Fanatyk

Następna willa z teczkami legła w gruzach :lol: .Ludzie honoru czyli styropian i gówno zawsze pływa po wierzchu .

PostNapisane: Wt maja 17, 2016 6:35 pm 
Junior
Junior

Kiedy po otwarciu szafy Kiszczaka słuchałem tłumaczeń Wałęsy, to nie wiedziałem, czy w sumie jego wypowiedzi są bardziej zabawne, czy bardziej żenujące. Lechu mówił tak, jakby był swoim największym wrogiem, plącząc się niemożebnie w zeznaniach. Można to streścić tak: "Współpracowałem, a nawet nie współpracowałem", "Podpisałem, a nawet nie podpisałem", "Donosiłem, a nawet nie donosiłem" - w sumie to typowy styl Wałęsy. Cóż, winni się zawsze tłumaczą. I ani Wałęsa, ani ktokolwiek inny nie odpowiedzieli na pytanie, kto mógł być TW Bolkiem, jeśli nie był nim Lech Wałęsa. Nie przedstawiono konkretnej alternatywnej wersji, który pracownik Stoczni Gdańskiej miałby być tajemniczym donosicielem oprócz wersji o Wałęsie.

A jego tłumaczenia co do regularnych wygranych w totka w pierwszej połowie lat 70. były naprawdę zabawne. W przeciwieństwie do wypożyczania przez niego w czasie swojej prezydentury z AAN akt TW Bolka i zwracania ich zdekompletowanych, z powyrywanymi kartkami.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]