Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt kwi 24, 2018 10:50 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: OFICJALNY WĄTEK RUCHU POPARCIA PALIKOTA
PostNapisane: N lis 13, 2011 8:10 pm 
Ekspert
Ekspert

Fly olałem twój tekst. Nie chciało mi się czytać do końca ani analizować. Nie jesteś dla mnie nikim ważnym.

Jesteś nie jasnowidzem faktycznie ,ale obłąkańcem widzącym wszędzie PIS. 8) Do tego stopnia iż nawet nie wiesz jaki jest wątek tematu w którym piszesz. :P To jest nazywane chorobą umysłową lub analfabetyzmem wtórnym. Dyskutować z Tobą ? Raczej nie, bo jesteś sfrustrowanym internetowym idiotą.

PostNapisane: N lis 13, 2011 8:16 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Grande napisał(a):
Fly olałem twój tekst. Nie chciało mi się czytać do końca ani analizować. Nie jesteś dla mnie nikim ważnym.

Jesteś nie jasnowidzem faktycznie ,ale obłąkańcem widzącym wszędzie PIS. 8) Do tego stopnia iż nawet nie wiesz jaki jest wątek tematu w którym piszesz. :P To jest nazywane chorobą umysłową lub analfabetyzmem wtórnym. Dyskutować z Tobą ? Raczej nie, bo jesteś sfrustrowanym internetowym idiotą.

Cytuj:
(...) "A to feler" -
Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, a cebula doń się czuli:"Mój Buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?"(...)
http://glosrydzyka.blox.pl/2011/07/Ojci ... anska.html :hahaha: :hahaha: :hahaha:

PostNapisane: N lis 13, 2011 8:22 pm 
Ekspert
Ekspert

z Koziej Wólki zapomniałem dodać.

PostNapisane: N lis 13, 2011 8:26 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Dewianci są częścią każdego społeczeństwa i dla tego okażmy zrozumienie dla głosujących na RPP. Choć muszę przyznać że jeden z posłów RPP pozytywnie mnie zaskoczył opowiadając się za karą śmierć :!:

PostNapisane: N lis 13, 2011 8:44 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

DRE napisał(a):
Dewianci są częścią każdego społeczeństwa i dla tego okażmy zrozumienie dla głosujących na RPP. Choć muszę przyznać że jeden z posłów RPP pozytywnie mnie zaskoczył opowiadając się za karą śmierć :!:

Cytuj:
"Nie zabijaj" 2 Mojż. 20,13
1. Grzechy przeciwko szóstemu przykazaniu.
- zabójstwo ( targnięcie się na cudze życie )
- samobójstwo ( targnięcie się na własne życie )
- eutanazja ( zabójstwo z litości )
- lekkomyślne narażanie życia ( np.: kąpiel w miejscach niedozwolonych )
- okaleczenie ( zranienie kogoś innego lub siebie )
- uderzenie (naruszenie nietykalności )
- narażanie życia i zdrowia własnego i innych przez łamanie zasad BHP
- samobójstwo na raty ( picie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków )
- przerywanie ciąży z innych powodów niż zagrożenie życia i zdrowia matki
- zaniedbanie troski o chorych

- gniew ( "Słyszeliście iż powiedziano przodkom : Nie będziesz zabijał , a kto by zabił
pójdzie pod sąd. A Ja wam powiadam , że każdy kto się gniewa na brata swego
pójdzie pod sąd" ) Mat. 5,22
- nienawiść ( trwała forma gniewu ) ( "każdy kto nienawidzi brata swego jest zabójcą") 1 Jana 3,15
- okaleczenie psychiczne ( zniewaga, zniesławienie, obraza )
- przymus psychiczny ( groźba, szantaż )
- psychiczne znęcanie się ( gwałcenie sumienia, wywoływanie stresów )

- wojna zaborcza ( agresja )
- ludobójstwo ( eksterminacja narodów )
- niszczenie środowiska naturalnego człowieka ( zanieczyszczanie powietrza, wody, gleby )
- niesprawiedliwość społeczna ( doprowadzanie do nędzy, zacofania, głodu )

2. Człowiek szafarzem życia.
Życie jest własnością Boga, człowiek jest tylko jego szafarzem. Dlatego zobowiązany jest
cenić życie, troszczyć się o nie i właściwie je przeżyć.

"Czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was
i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych ?
Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym." 1 Kor. 6,19,20

"Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście, i że Duch Boży mieszka w was ?
Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia Boża jest święta
a wy nią jesteście." 1 Kor. 3,16,17

3. Wyjątki
Czy Pismo Święte dopuszcza jakieś wyjątki od zasady "Nie zabijaj !" ?
Owszem dopuszcza , ale nie przysługują one jednostce.
a) - prawo przysługujące Bogu
Bóg egzekwował to prawo w przeszłości ( np. zagłada Sodomy i Gomory )
i w pełni wyegzekwuje je w przyszłości wykonując wyrok Sądu Ostatecznego.
On i tylko On jest Panem życia i śmierci w całym tego słowa znaczeniu.
b) - prawo przysługujące władzom świeckim
Wczasach starotestamentalnych prawo karania śmiercią przysługiwało przywódcom narodów
sędziom i królom. W czasach nowotestamentalnych prawo to pozostawiono wyłącznie
władzom świeckim. Nie przysługuje ono np. władzom kościelnym. 1 Mojż. 9,6; Rzym. 13,1-5
(porównaj: ks. prof. dr hab. Zachariasz Łyko, "Moralność na co dzień", wyd.II popr., str.105-107)
http://pismoswiete.republika.pl/p6.html

No tak PiS jako ci SPRAWIEDLIWI i PRAWI uświęceni w ojcu Rydzyku jak to już miliony Polaków wiedzą chcą krwi bratniej ... :cring: Ciesząc się, że owieczka błądzi bez względu, że to dla nich dewiant ale jest za karą śmierci zatem NASZ! :shock:

PostNapisane: N lis 13, 2011 9:42 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Orzekanie a wykonywanie to dwie różne sprawy a więc wyluzuj :D

PostNapisane: N lis 13, 2011 10:26 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Szofer napisał(a):
Cytuj:
Palikot niczego i nikogo nie reprezentuje oprócz samego siebie.

Palikot reprezentuje 1 mln 439 tys. 490 dorosłych Polaków. Jego ugrupowanie ma 40 posłów i stanowi trzecią siłę w Sejmie. Może to się podobać lub nie ale taka jest rzeczywistość.

nie reprezentuje ale miał ...... mln poparcie dla swoich pogladów które wygłaszał przed wyborami.
jakie ma naprawde poglady tego nie wie nikt.
wyjdą w praniu .

PostNapisane: N lis 13, 2011 10:36 pm 
Ekspert
Ekspert

To prawda patrząc na polityków wszelkiej maści wysunę tezę ,że polityk nie zna słowa zdrada, a ich słów nikt nie bierze na poważnie. Co ciekawe nikt nie rozlicza. To akurat proste wystarczy przerobić media na swoje kopyto. Wszyscy dawno już stracili poczucie przyzwoitości.

Szofer po 3 postach gubi się i wkrada się w jego wypowiedzi brak spójności. Często sam sobie zaprzecza. Dlatego nie warto polemizować z niektórymi i ścierać literek z klawiatury.
Zaraz w rewanżu napiszą Ci, że jesteś PIS-owcem lub prawą ręką ojca redaktora. Po czym dyskusja zejdzie na "krzywe tory" absurdu.

PostNapisane: Pn lis 14, 2011 12:20 am 
Ekspert
Ekspert

DRE napisał(a):
Orzekanie a wykonywanie to dwie różne sprawy a więc wyluzuj :D

:lol: :lol: :lol:
Strzała DRE :lol: :lol:
"Liźnij nieco tematu" :lol: a potem wykładaj :lol:

CZY TY WIDZIAŁEŚ TAKIE CUDA, BY ORGAN USTAWODAWCZY, DOPUŚCIŁ W KK KARĘ ŚMIERCI, ALE ZAPOMNIAŁ WYDAĆ USTAWĘ WYKONAWCZĄ O JEJ WYKONANIU :lol: :lol: :lol:

Grande - "... To akurat proste wystarczy przerobić media na swoje kopyto".. :lol:
O czym ty chłopcze piszesz :lol:
Może przyzwę tu kilka przykładów próby "zagarnięcia" mediów przez koalicję PIS-LPR-SAMOOBRONA, a ręczę, że to co dla ciebie jest "akurat" proste, wcale takie proste nie jest. :lol:
... i w końcu,ostatecznie :roll: w której grupie zakotwiczyłeś:
PIS, Ziobro - Kurski, czy Solidarna Polska :lol: :lol:

Grande napisał(a):
Fly olałem twój tekst. ... ...

Z rozpaczy, :roll: idę się zastrzelić. :wink:

PLAGIATOR - ALFONS CUDZYCH TALENTóW !!!

PostNapisane: Pn lis 14, 2011 9:17 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Cytuj:
CZY TY WIDZIAŁEŚ TAKIE CUDA, BY ORGAN USTAWODAWCZY, DOPUŚCIŁ W KK KARĘ ŚMIERCI, ALE ZAPOMNIAŁ WYDAĆ USTAWĘ WYKONAWCZĄ O JEJ WYKONANIU

moratorium wpisz , czytaj i sie ucz.
:oops:

PostNapisane: Pn lis 14, 2011 10:08 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

dochodzeniowy napisał(a):
Cytuj:
CZY TY WIDZIAŁEŚ TAKIE CUDA, BY ORGAN USTAWODAWCZY, DOPUŚCIŁ W KK KARĘ ŚMIERCI, ALE ZAPOMNIAŁ WYDAĆ USTAWĘ WYKONAWCZĄ O JEJ WYKONANIU

moratorium wpisz , czytaj i sie ucz.
:oops:

Cytuj:
W Polsce od 1988 obowiązywało faktyczne moratorium na wykonywanie kary śmierci (nie zostało ono wydane przez żaden konstytucyjny organ władzy publicznej). Przekształciło się ono w moratorium ustawowe po wejściu w życie ustawy z 12 lipca 1995 r o zmianie Kodeksu karnego, Kodeksu karnego wykonawczego oraz o podwyższeniu dolnych i górnych granic grzywien i nawiązek w prawie karnym. Kodeks karny z 1997 r. nie przewiduje kary śmierci.
za wiki CZYTAJ I PALACZ BURAKU :hahaha: :hahaha: :hahaha:

PostNapisane: Wt lis 15, 2011 8:35 pm 
Ekspert
Ekspert

To dotyczy sprawy o orzekaniu kary śmierci i wstrzymaniu się z egzekucją (zawieszenie wykonania wyroku) :lol:

A co by było, :lol: gdyby wydano ustawę o podatkach, :lol: ale zapomniano wydać ustawę o tym, kto :idea: , jak :idea: i gdzie :idea: te podatki będzie płacił i komu :idea: :lol: :lol:

PLAGIATOR - ALFONS CUDZYCH TALENTóW !!!

PostNapisane: Pn lut 27, 2012 11:44 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Czołem waszmościom z ruchu dziwolągów, czołem. Jak tak z ciekawości- do jakiej nacji accanowie przynależycie, bo filozof z Biłgoraja pi..dolnął właśnie, że polskości należy się wyrzec. No cóż, jego poprzedni pryncypał głosił, że polskość to nienormalność. Byli też inni -" Wando, na ch.j nam Wojsko Polskie"- ach któż to, ach któż to!? "Naszą ojczyzną jest Związek Radziecki"- ach któż to, ach któż to!? Nawet nie patrząc historycznie, niedawno syn waszej liderki wycharczał coś o "polskich darmozjadach, słusznie zamordowanych w Katyniu - ach któż to, ach któż to!?
Palikocięta, owieczki zbłąkane nie idźcie tą drogą, nie idźcie! Naród nie jest bez wad, ale renegatów nie lubi.

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 11:21 pm 
Fanatyk
Fanatyk

http://www.kontrowersje.net/czy_ta_kura ... zow_grodzk :wink:

PostNapisane: Pt lut 01, 2013 11:31 pm 
Forumowy As
Forumowy As

DRE napisał(a):
http://www.kontrowersje.net/czy_ta_kura_przypomina_os_a_czy_ten_komunistyczny_aparatczyk_b_gowski_przypomina_t_czow_grodzk :wink:

No i patrzcie ile dylematów ma człowiek w nieustannym pędzie do wiedzy.Stajemy przed odwiecznym pytaniem ludzkości o sens bytu."Obciął nie obciął.Oto jest pytanie".Ha! Jak przekonać się empirycznie? Skuteczna byłaby tylko macanka.Ale któż odważy się na czyn tak niecny?W każdym razie jak tam jest tak jest.Tylko czy lansowanie pani Anki ( a niech tam!) na wampa i wzór kobiecości nie jest przesadą ? Chociaż osiągnięto by podwójny efekt: Ojca i Matki Polki.

PRO FIDE REGE ET LEGE

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]