Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 23, 2018 11:40 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Katastrofa czy zamach?
PostNapisane: Pn sty 02, 2012 10:44 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Szanowni panowie dłużej pracujecie w tym temacie niż MAK, komisja Millera i Antoniego Macierewicza, z równie mizernym skutkiem.Przy czym chcę podkreślić, że o ile uważam komisje makowską i Millera za reżymową ustawkę, to Macierewicza podziwiam za upór i konsekwencję.
Sama zaś katastrofa była konsekwencją ruskiego i polskiego bałaganiarstwa, przy czym nie wykluczył bym żadnej z tez dotyczącej przyczyny.
Pan Wiktor Kobyliński kolejny raz na łamach NCzas-u przedstawił w sposób rzeczowy, po dokładnej analizie zapisu ostatnich sekund lotu możliwość uszkodzenia rurki Pitota, co spowodowało złą ocenę prędkości minimalnej samolotu i w rezultacie jego przepadnięcie.
Kobyliński porównuje podobne wypadki, które noszą łudząco podobne skutki.Co spowodowało uszkodzenie rurki? Nie można wykluczyć działania osób trzecich, ale najbardziej prawdopodobne wydaje sie ruskie bałaganiarstwo w czasie remontu w Samarze.Przecież po tym "remoncie" samolot co chwila miał jakieś usterki i to poważne !
Natomiast cała sfera organizacji wizyty polskiej delegacji po polskiej i rosyjskiej stronie to jeden wielki skandal o cechach kryminalnych.
Podstawową sprawą były polsko-ruskie knowania usiłujące wyautować Kaczyńskiego z obchodów rocznicy katyńskiej. Dlatego zlekceważono wszystkie zasady bezpieczeństwa, nadając lotowi status prywatnej wycieczki prezydenta-"Po co on tam leci?"
Tusk nie zaryzykował lotu trumną 7.IV.2010.Dlaczego ukrywa się fakt, że poleciał prawdopodobnie "Casą"?
Skandalem jest,że super nowoczesne amerykańskie systemy nawigacji, zakupione w Czechach nie posiadały po montażu atestu producenta samolotu i nie były właściwie aktywowane. Stanowiły bezużyteczny gadżet. Cały ten rząd zasrancen i ich totumfackich popleczników powinien wylądować w pierdlu za totalną gupotę.Polska zdała egzamin po katastrfie!? A gówno zdała!Tak chamskiego postępowania tych zsrancen nie notowały dzieje cywilizowanych krajów! Nie trzeba podkładać bomb, rozpylać mgieł, wystarczą durnie i tchórze przy władzy. I my mamy wierzyć w te ich(tfu!) raporty?

P.S RUDY TO NIE KOLOR WŁOSÓW, TO CHARAKTER!

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Pn sty 09, 2012 7:53 pm 
Fanatyk
Fanatyk

http://mediowo.salon24.pl/379696,slowa- ... samobojcza ,cyngle z GóWna mają kolejnego człowieka na sumieniu .

PostNapisane: Wt sty 10, 2012 1:09 am 
Ekspert
Ekspert

... i mamy teraz ZJS, w tym temacie, typowy przykład gałganiarstwa. Zawsze przyczyną katastrofy lotniczej jest ... jej przyczyna.
Przyczyna ta, powtórzona w kolejnym samolocie, spowodować musi katastrofę,
... inaczej nie będzie to przyczyna.
A więc,
dodając logikę i konsekwencję, wychodzi na jedno, że usilne forsowanie teorii zamachu,
albo jak organ PIS: "GP" i siepacz: MAC'KICIARZ "wybuchu na pokładzie",
to należy, już w fazie formułowania takich zarzutów "fantasy" oddalić je,
jako pozbawione logicznej ciągłości.
Dowód ?
Proszę: wypowiedzi Antka Lotnika na temat wybuchu na pokładzie.
Ileż to wersji wybuchu wyniuchał Antek ?
Gdyby to była prawda, to samolot ten nafaszerowany by był C-4, GLICERYNĄ, TROTYLEM, IMPULSAMI I WSZELAKIMI WYNALAZKAMI, że nikt by sie już nie zmieścił,
... a w tym samym czasie, w Sejmie, PISowcy OMONowcy, forsują teorię o zamachu i równocześnie: spisku kontrolerów lotu.

To ja się pytam, czy był wybuch, czy spisek kontrolerów ?
Skoro był wybuch, to po cholerę mieli by spiskować kontrolerzy z PUTINEM ?

Na te, i inne pytania, dotyczące katastrofy Smoleńskiej, otrzymać można odpowiedź od psychiatry, który pogadał z Kaczyńskim i Macierewiczem.

PLAGIATOR - ALFONS CUDZYCH TALENTóW !!!

PostNapisane: Wt sty 10, 2012 9:52 pm 
Forumowy As
Forumowy As

...w tym temacie mamy Mc'FLY do czynienia z głaganiarstwem do kwadratu. Przy czym podzielmy je na gałganiarstwo przedsmoleńskie i posmoleńskie.
Wszystkie polityczne niuanse dotyczące wizyty w Katyniu i powypadkowe remiscencje totalnie kompromitują rządzących zasrancen.
Wszystkie ustalenia MAK-u i millerowski plagiat są tak pełne sprzeczności, że otwierają właśnie pole do tysięcy spekulacji.
Dlaczego zasrancen mataczą w sposób skandaliczny w najdrobniejszych szczegółach ? Dla podtrzymania mitu rusko-polskiego pojednania ogłoszonego przez "giewu"?
K..wa! Niech choć oddadzą wrak samolotu ! Niech choć Kopacz odszczeka swoje łgarstwa! Nie lekceważył bym "szleństwa" Macierewicza .
A jak z tej mgławicy rozlicznych koncepcji wyłoni się jedna spójna hipoteza?
Używanie zaś,Mc'FLY argumentu psychiatrii dla obalenia argumentów przeciwnika, świadczy o przynależności do kręgu cywilizacji turańskiej i jej sowieckiej mutacji.
Nie o to chyba ci chodziło ?
Zresztą głupota jest o wiele cięższym schorzeniem , a tym są doknięte rządzące nami elity zasrancen.
I to by było na tyle.
PRO FIDE REGE ET LEGE

Ostatnio edytowano Cz sty 12, 2012 10:40 pm przez ZJS, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Cz sty 12, 2012 4:27 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Nie wątpliwie psychiatra zajmował się katastrofą smoleńską jak minister obrony :lol:

PostNapisane: Cz sty 12, 2012 10:38 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Gałganiarstwa ciąg dalszy Mc'FLY....Gen.Błasika nie było w kokpicie,a głos należał do drugiego pilota.To kto tu jest szalony?Macierewicz,Kaczyński ? A może zasrancen to z nas robią durni, łącznie z tobą Mc'FLY?

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Pt sty 13, 2012 5:50 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Rosjanie twierdzą, że Błasik był w kokpicie, bo jego ciało znaleziono blisko ciała nawigatora. Czy to nie za słaby dowód, by formułować tezę o tym, gdzie znajdowały się poszczególne osoby przed uderzeniem Tu-154 w ziemię?

Tak to ocenili Rosjanie. Trudno, żeby ciało gen. Błasika w chwili katastrofy przeleciało z części pasażerskiej do kokpitu. Gdyby tak było, musiałyby się tam w takim razie znaleźć również inne ofiary katastrofy.

Co jeśli okaże się, że generał przebywał z resztą pasażerów?

Pojawi się problem wiarygodności raportu MAK i raportu Millera. Bo jeśli przekazuje się takie informacje, a one są fałszywe, to oznacza, że te raporty nie są prawdziwe.

Dopuszcza pan taką wersję przebiegu katastrofy, w której gen. Błasika nie było w kokpicie?

Jeśli dowody Rosjan są prawdziwe, a na nich się opieram, to gen. Andrzej Błasik był w momencie katastrofy w kokpicie Tu-154. Ja ciała generała nie oglądałem, nie wyciągałem z kabiny i nie analizowałem. Opieram się tylko na wnioskach Rosjan. Jeśli okaże się jednak, że te dowody są nieprawdziwe, to to zasadne będzie pytanie, co w ogóle jest prawdą w rosyjskim raporcie? I wtedy oba raporty trzeba będzie zmieniać.
http://wiadomosci.wp.pl/title,Zona-gen- ... caid=1dbb9

Teraz czekam na faceta z sowieckiego konsulatu ,który wklei na forum zdjęcia z kokpitu :lol:

PostNapisane: So sty 14, 2012 2:05 am 
Ekspert
Ekspert

DRE napisał(a):
Rosjanie twierdzą, że Błasik był w kokpicie, bo jego ciało znaleziono blisko ciała nawigatora. Czy to nie za słaby dowód, ... ... ... :lol:

:lol: :lol:
DRE, Gazeta Polska (organ partyjny PIS) na podstawie bardzo spopularyzowanego w Polsce zdjęcia z miejsca katastrofy TU-154 na którym widoczne są koła samolotu, wywnioskowała, że piloci nie chcieli lądować :lol: Czy to jest wystarczający dowód na to ? :lol: :lol: :lol:
Oczywiście, że to kpiny, jednak są ludzie, którzy się tym nie przejmują, że wciskają ludziom przysłowiowy KIT. Taki "KICIARZ" nawet gdyby w którymś momencie miał racje, to pozostaje kiciarzem i fanatykiem.
Jedno jest pewne, że te:
- Tysiąc osiemset czterdzieści dwie, PIS-owskie wersje wybuchu na pokładzie, :roll: i
- Dwadzieścia cztery tysiące pięćset osiemdziesiąt trzy wersje, spisku Putina z Tuskiem :roll:
stały na przeszkodzie w rozpoczęciu śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku.
Ci wszyscy, którzy interesują się polityką, wiedzą, że śledztwo takie,
było nie na rękę PISowi, (no bo po co lud ma się dowiedzieć prawdy) więc ta grupka nieudaczników z cynizmem i obłudą, najpierw na trumnach tragicznie zmarłych, chcieli wjechać do Pałacu Prezydenckiego, później do SEJMU, a kiedy stały się to dla nich te cele zbyt odległe, to już tylko dla utrzymania rozgłosu medialnego i nakładów Gazety Polskiej, całkowicie sztucznie, sprzedajny redaktor: Pospieszalski wraz z Sakiewiczem ... kupili namiot i ustawili w centrum Warszawy z wielkim szyldem SOLIDARNI 2010. Może i Sakiewicz z Pospieszalskim są sobie Solidarni, ale g**no wiedza o katastrofie, z tego g**na chcą sklecić BICZ.

Na koniec,
Pozdrawiam i życzę nam w Nowym Roku 2012,
jeszcze bardziej zaciekłych bojów na wm.pl
jeszcze bardziej dosadnych obelg i wyzwisk,
tak, by każdy kto tu zajrzy,
od razu puścił "pawia" i opuścił te strony.
Prawda jest jedna i można ją poznać jedynie u Pospieszalskiego
na Krakowskim Przedmieściu, w namiocie,
więc forum jest ... zbyteczne.

PostNapisane: N sty 15, 2012 7:12 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Mój Boże ! Drogi Mc"FLY! Toż sam zaczynasz od wypluwania z siebie jadowitej żółci.Jeśli Sakiewicz i Pośpieszalski to zakłamane sprzedawczki, to jak zakwalifikować Olejnik, Lisa, Morozowskiego et consortes z medialnej sfory? Czy nie patrzysz na świat medialnych treści, które drenują ci mózg?
Strażnicy Myśli są wszędzie, a najwięcej w "salonie". To nie znaczy, że "patrioci" mają monopol na prawdę. Kiedy w TVP była red.Lichocka, zablokowała udział w programie wyborczym Janusza Korwina-Mikke.

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Pn sty 16, 2012 7:06 am 
Ekspert
Ekspert

:lol:
Drogi ZJS, znam osoby, których nazwiska tu wymieniłeś i widziałem kilka programów, w których gospodarzami i prowadzącymi są te osoby.
Czego to dowodzi ?
Niczego. Kropka.
Czy chcesz udowadniać, że w stacjach TV i Radiu powinien być pluralizm na wzór Sejmowego ?
Więc kto powinien prowadzić pogadanki w TRWAM ? Olejnik, czy Lis ?
Czemu szukasz pseudo "uczciwości" jedynie w wybranych stacjach ?
To może wykup od Solorza, Żaka, itp. akcje, i zrujnuj ten koncern i swoje finanse wprowadzając tam Sakiewicza.
Mój drogi, czasy komuny już minęły bezpowrotnie i lament nic nie da, że pewne skrajne niszowe środowiska, mają zbyt małą medialną tubę propagandową.
A ja. jeśli tylko zechcę, to będę swoja wiedzę dnia codziennego czerpał z BBC, co od dawna czynię i nie wmawiaj mi, że to Olejnik jest winna bankructwu Grecji i przegranej Kaczyńskiego.
On jest przegrany od kilkunastu lat, tylko się z tym, nie może pogodzić. Kolejne klęski, to nie przegrana, ale konsekwencje starej klęski i uporu Kaczyńskiego, że jednak, może lud go pokocha.
Dziękuję jednak, że nie ubliżyłeś mi wulgarnie, jako swojemu oponentowi.
Już się niemal do tego przyzwyczaiłem, prowadząc często i gęsto, dyskusje ze środowiskami PISowskimi i Gazety Polskiej.
Pozdrawiam i przypomnij mi statystyki tego forum, jak ono rozkwita, gdy tylko pojawia się siepacz rasistowski nasłany przez GP ?
Widzisz.
To forum, ... leży na łopatkach, i tylko kilku Nas,
nielicznych demokratów, tu pisze.
Reszta czeka w uśpieniu, na kolejne wybory,
by ujawnić kolejne sensacyjne informacje z katastrofy w Smoleńsku i odczytu czarnych skrzynek.

Pzdr.

PostNapisane: Pn sty 16, 2012 7:35 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Re Mc'FLY ....rozpędziłeś się przypisując mi pewne intencje. Ja ci nic nie wmawiam...Zmieniłem nieco kolejność twego wywodu, będzie pewna logika w odpowiedzi'

1)Mój drogi, czasy komuny już minęły bezpowrotnie i lament nic nie da, że pewne skrajne niszowe środowiska, mają zbyt małą medialną tubę propagandową

Nie posądzam cię o ignorancję, więc chyba wiesz jak wyglądał podział ładu medialnego na początku lat 90-tych? To nie rynek, ale polityczne decyzje spowodowały,że jedne środowiska i wcale nie niszowe, zostały zepchnięte do podziemia, a inne właśnie niszowe poprzez milionowe wsparcie finansowe uzyskały dominującą pozycję na rynku.Czy nie uważasz,że nie udzielenie koncesji TV Trwam to kontynuacja tej polityki? Całe szczęście, że utracone medialne obszary można odzyskać w internecie.

2)Czy chcesz udowadniać, że w stacjach TV i Radiu powinien być pluralizm na wzór Sejmowego?

Nie, taki pluralizm powinien panować w eterze i mediach pisanych, bez celowej dyskryminacji w przydzielaniu koncesji i bez oraganizowanego przez Strażników Myśli bojkotu np. na rynku reklam.

3)Więc kto powinien prowadzić pogadanki w TRWAM ? Olejnik, czy Lis ?

Czy wtedy byliby wiarygodni ? Nawet w stacjach, gdzie pracują, preferują oburzający styl dziennikarstwa.Jasne, że wypełniają swoje zadania jako "medialni oficerowie" w ramach ideologicznej linii prezentowanej przez te stacje.

3)Czemu szukasz pseudo "uczciwości" jedynie w wybranych stacjach ?
To może wykup od Solorza, Żaka, itp. akcje, i zrujnuj ten koncern i swoje finanse wprowadzając tam Sakiewicza
.

Mój drogi! Skąd wniosek,że preferuję jakieś stacje? Celem każdej informacji jest propaganda,są tylko metody mniej lub bardziej subtelne.Lis i Olejnik stosują metodę bezczelnego wciskania kitu, co obraża moją inteligencję.Są setki dziennikarzy odsuniętych od publicznej debaty, z którymi można się nie zgadzać, ale można z nimi dyskutować.Sakiewicz?Jego program miał, kiedyś sporą oglądalność, więc nie byłoby tak źle.No, ale to socjalista(narodowy), który udaje prawicowca,więc nie moja bajka

4)A ja. jeśli tylko zechcę, to będę swoja wiedzę dnia codziennego czerpał z BBC, co od dawna czynię i nie wmawiaj mi, że to Olejnik jest winna bankructwu Grecji i przegranej Kaczyńskiego.
On jest przegrany od kilkunastu lat, tylko się z tym, nie może pogodzić. Kolejne klęski, to nie przegrana, ale konsekwencje starej klęski i uporu Kaczyńskiego, że jednak, może lud go pokocha.

A gdzież ci wmawiam takie niecne rzeczy? Natomiast skąd czerpie wiedzę z dnia codziennego BBC, które mocno zlewicowało? Ciekawe zwłaszcza w odniesieniu do nadwiślańskiego kraju.Czyż nie jest tak,że super obiektywny dziennikarz BBC dostaje informację od super obiektywnego reżymowego informatora i mamy super obiektywną informację? Mam znajomych paru dość znanych dziennikarzy i przekaz jak tworzy się porządaną informację, na którą można powołać się potem w krajowym newsie.Ja braciszku nie wierzę w informację niezdementowaną.W drodze wieloletniego treningu, mój mózg mechanicznie odrzuca plewy.Kaczyński to nie żaden demon, to polityk, który był na wozie i pod wozem.Dość zdolny, ale niestety skażony czerwonym zabobonem(socjalista!) i traktatem lizbońskim, ale 6 mln ludzi go kocha.Niektórzy z polityków czekali na swoją szansę o wiele dłużej niż Kaczyński.W każdym razie przy Tusku to mąż stanu, na miarę naszego nieszczęśliwego kraju

PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Pn sty 16, 2012 10:27 pm 
Ekspert
Ekspert

:roll: No i co narobiłeś ZJS. Znów muszę się zalogować i ... powymądrzać :lol:
tak więc dotarliśmy do pojęcia:
- podział medialny lat '90, .. - to ja się zapytam:
JAKĄ GAZETĘ OGÓLNOPOLSKĄ OTRZYMALI - za darmo - OD "KOMUNY" (PZPR) BRACIA KACZYŃSCY
w wyniku tzw. bezceremonialnego okradania własnego Państwa i Narodu na szeroka skalę ?
Przypomnij ?
Czy to był: PRZEKRÓJ ?
Więc ,jeśli dalej piszesz o utraconych obszarach medialnych, to właśnie Bracia K. to spieprzyli. Mieli tak jak wszyscy inni Narodowi złodzieje, medium w ręku, i ... teraz nie ma co narzekać. Marzy się wam cenzura gorsza od tej Stalinowskiej, gdzie można słuchać tylko jednego Radia, oglądać jedną TV, i kupować jedną gazetę.
...
...
... gdyby w eterze panował pluralizm pozbawiony kontroli, to należało by posprzedawać odbiorniki RTV, wykopać w lesie dziurę, wejść do niej i rozpocząć powolną agonię w upojeniu alkoholowym.
...
...
...
Piszesz: "... Lis i Olejnik stosują metodę bezczelnego wciskania kitu, co obraża moją inteligencję. ... ..."
stary, czy to, dla tego chcesz, by mediami rządzili "gównomioty" ?
Nikt nie obraża twojej inteligencji, bo chyba trzeba się ją wykazać.
Czy tobie ktoś nakazuje ich oglądać ?
Po co więc wciskanie kitu ?
Wyłącz ten kanał i odinstaluj z TV.
Czy to dla Ciebie jest problem ?
Odpowiedz mi,
... to ja Ci powiem, czy Lis i Olejnik mają "co" w Tobie urazić.

Q ! :!: ZJS! juz nawet BBC ci przeszkadza !
Czy ty aby nie przesadzasz ? :lol:
Żądasz wolności, pluralizmu, a za chwile wymieniasz, że BBC zlewicowało ? :lol:
Czy widzisz tu Twoje pokrętne i niecne intencje ?
... a co z Twoja logiką :lol: o której tu słyszałem
Przecież ty z powyższymi teoriami, jesteś właśnie najlepszym przykładem na to, że nadzór powinien być nad mediami i to nadzór bardzo ostry.
... a mnie nie interesuje które medium zlewicowało, sprawicowało, ześrodkowało, zdolniało, zgórniało, zliberowało, zeskrajniało :lol:

Które medium chcę, te mam i nikomu nie można pozwolić na to, by decydował z którym medium mogę się zetknąć. To jest mój wybór.

Kaczyński był "na wozie" w czasach Wałęsy,
a kiedy postanowił i mógł się osobiście wykazać,
... ... to okres "pod wozem".

PostNapisane: Pn sty 16, 2012 11:40 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Wysłuchałem uważnie konferencji prokuratury i nie znalazłem żadnego uzasadnienia dla żądań Kaczyńskiego i Macierewicza.Że gen.Błasik nie odzywał się,to nie znaczy,że go tam nie było.Czyżby ktoś z zewnątrz/spoza samolotu/ nakazywał lądowanie samolotu w warunkach gwarantujących katastrofę.?Jeżeli nikt nie naciskał,a gdyby nawet naciskał-to załoga nie popełniła przecież błędu,to dlaczego podchodzili do lądowania nic nie widząc?W wybuch i zamach nie wierzę,więc kto popełnił ten straszny błąd?

PostNapisane: Pn sty 16, 2012 11:57 pm 
Fanatyk
Fanatyk

http://wszolek.salon24.pl/382016,dzienn ... o-smolensk :!:
Fly jak zwykle na posterunku :wink:

PostNapisane: Wt sty 17, 2012 3:15 pm 
Ekspert
Ekspert

:roll:
Postaram się utrzymać Twój poziom (dziwne słowo, ... w odniesieniu do DRE) dyskusji :lol:
i króciutko napiszę, że "przyczepiłeś się jak mokre kalesony suchej D***".

Czego ci potrzeba do szczęścia ?
Śledztwa ?
Było.
Winni zostali wskazani.
Jedna osoba odpowiada za to, co dany samolot robi, w danym momencie.
Jak samolot dotyka ziemi - odpowiada kontroler lotu.
Jak samolot leci - odpowiada kapitan.
Czy w takim razie słychać głos kapitana, który zaklina się, że lądować nie chce i jego samolot nie działa jak powinien ?
Czy słychać głosy, że silniki nie pracują i samolot opada ?
To kto wpływał na kapitana ? Stewardesy ?
Odpowiedź jest w Gruzji, a znamy ją, bo tam samolot nie spadł, i cała sprawa ujrzała światło dzienne.
Poprzednik: marfoj, ma rację.
Kapitan rządzi, nawet jeśli z wieży, by mu na siłę "kazali".
To jest samolot, a nie autobus z PKS-u.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]