Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 23, 2018 11:55 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Czy w Polsce narasta antysemityzm?
Tak 22%  22%  [ 5 ]
Nie 22%  22%  [ 5 ]
A kogo to interesuje? 57%  57%  [ 13 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Żydzi są wszędzie!!!
PostNapisane: Śr lip 27, 2011 9:59 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Niejaki „minister spraw zagramanicznych” Radzi S. obawia się, że Oslo i Norwegia przeniesie się do Polski za pomocą „intiernietiu” bowiem jak czytać można w „gazecie ludu” czyli wyborczej /dziś nie wybieram: kupie rzepkę z kalarepką :wink: / W sumie samo przeniesienie tak ducha jak i zamożności norweskiej do Polski nie jest niczym złym, bowiem stało by się wszystko jakże jasne i przejrzyste spokojne i pełne bogactwa, gdyby nie fakt, że Polacy, naród piskliwy zawistny i przekupny roztrwonił by owe bogactwo Norwegii lada moment, po teleportacji jeśli taka była by możliwa. To tyle odnośnie star treka i political - fiction i do faktów wracając: Radzi S. odnosi się / to chyba jego pięta Achillesowa / do mocy Internetu i braku możliwości hamowania wolności słowa, w tejże globalnej wiosce. Kością w gardle Radzi S. jest to, że człowiek wyrażając swoje poglądy i opinie ma prawo do myśli jakie mu się w łepetynie kołaczą, ma też prawo te myśli przelać na ‘papier’ składający się z kodu binarnego. Bełkocząc o tym, że Internet to kloaka gdzie frustraci / może miał na myśli politycznych kastratów :wink: / wylewają swoja żółć nienawiści, a słowa to krok do czynów… Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. POspolite ruszenie w 2007r., obiecywało wyspę, jak wcześniej PiSupisu robiło prawo z "lewej" Polski i co z tego wyszło? Jedno wielkie g. Słowa były gdzie wasze czyny, skoro od słów do czynów jest tak niedaleko? :!: :?:
Zatem po co dawać upust swojej goryczy pisząc, tarza się brać do czynu i nie glosować na takich politycznych kastratów jak Radzi S. czy P.J.K. lub innych zapaleńców, co mają chęć stworzenia kontroli umysłu człowieka i poddawania go prania mózgu, przez co kierowania obywatelem wedle swoich chęci i korzyści. Doświadczamy tego od dawien dawna, jednak od dwudziestu lat ta manipulacja osłabła do tego stopnia, że wreszcie poczuliśmy się wolni, teraz zaś człowiek człowiekowi chce odbierać wolność tą binarną w necie. Zatem czemu nie wydarzenia w Somalii, gdzie owe państwo targane jest wojna domową od bodajże lat 20, a tragedia w Norwegii ma skutkować tym, że będziemy inwigilowani w sieci? Co zrobi Radzi S. jak powstanie film o Jedwabnym każe wstawić ów film na półki?
Radzi S. pańska chęć cenzury sieci jest niczym innym jak oznaką słabości ludzi których pan reprezentuje, zaś to co wydążyło się w Norwegii daje obraz nieudolności tamtejszych służb, które miały owego zamachowca na celowniku, a nic z tym nie robiły. Przykład Norwegii nie może nam Polakom odbierać rozsądku i możliwości wyrażania poglądów i opinii i tak w naszym kraju ograniczonej wieloma płaszczyznami ; począwszy od nacisków politycznych, kończąc na wykładniach Trybunału Konstytucyjnego który kontrolując ustawy z ustawą zasadniczą, Konstytucje zmienia nieustannie i systematycznie, że z czasem orzecznictwo Trybunału stanie się konstytucją zaś Ona sama przestanie istnieć. Nie jestem Aleksem z „Mechanicznej Pomarańczy” nie dam się pozbawić możliwości obrony. „Nie ze mną te numery Bruner”, można by było w irytacji rzec. 8-)

PostNapisane: Wt sie 09, 2011 10:26 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Cimoszewicz czy Tymoszenko? ;) Polak czy Kazach (dawniej ZSRR)?

http://www.youtube.com/watch?v=T6PUmYI17xg

PostNapisane: Pt sie 12, 2011 11:18 am 
Forumowy As
Forumowy As

Z niecierpliwością czeka na nową książkę grossa (celowo małą literą). Tytuł może ... "Złote żniwa II". Tym razem miałby autentyczny wątek czerpania pełnymi garściami z holokaustu, i jak wynika z wyłudzonych sum, patologiczną skalę zjawiska. Śmiało można tu mówić o winie "całego" narodu żydowskiego. Nieprawdaż?

Cytuj:

Żydówka z Brooklynu skazana za wyłudzanie niemieckich odszkodowań

63-letnia Polina Anonshina na sali sądowej się załamała. – Nigdy wcześniej nie złamałam prawa. Zawsze ciężko pracowałam. Sama nie wiem, jak to się mogło stać. Przysięgam, że do końca życia nie zrobię już niczego nielegalnego – mówiła, ocierając łzy chusteczką.
(...)
Nowojorski sędzia nie dał się jednak przekonać i skazał Anonshinę na rok i jeden dzień więzienia. Będzie musiała także zwrócić 105 tys. dolarów. Sprawa ta jest częścią wielkiej afery finansowej, w którą zamieszani są byli działacze Claims Conference, żydowskiej grupy zajmującej się pozyskiwaniem odszkodowań od Niemiec. Na wyroki czeka kolejnych 18 oszustów.

Przez 16 lat wyłudzili około 42,5 miliona dolarów z dwóch niemieckich programów pomocowych. Dla każdego ocalałego z Holokaustu Berlin przewidział jednorazową wypłatę 3,6 tys. dolarów. Wykorzystali to oszuści, preparując 5,6 tysiąca fałszywych wniosków. Kolejnym kilkuset osobom, które nie posiadały do tego uprawnień, załatwili comiesięczne renty po 411 dolarów.
(...)
W każdej rodzinie znajdą się czarne owce – powiedział „Rz" Kalman Sultanik, wiceprezes Światowego Kongresu Żydów, członek CC. (może niech to powie grossowi? - przyp. burrack)
(...)
Znany krytyk organizacji żydowskich prof. Norman Finkelstein jest jednak innego zdania.

– Gdyby wszystkie pieniądze, które Claims Conference wyciągnęła od Niemców, podzielono między ocalałych, ci ludzie byliby milionerami. Tymczasem wielu z nich żyje w biedzie, a pieniądze gdzieś przepadają. To banda oszustów – mówi „Rz".

Afera jest kolejnym ciosem dla wizerunku CC. W 2007 roku okazało się, że jeden z jej czołowych działaczy Israel Singer zdefraudował spore sumy przeznaczone na wypłaty dla ofiar Holokaustu.

http://www.rp.pl/artykul/700726.html

PostNapisane: N sie 14, 2011 1:25 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Żydzi są wszędzie, ale nie w wieżach WTC.:

Cytuj:
Czy Żydzi wiedzieli wcześniej?

Kiedyś do mediów "reżymowych" żywiłem gorącą niechęć. Dziś do mainstream-owych dziennikarzy staram się podchodzić nieco bardziej wyrozumiale. Koniec końców za mówienie prawdy nie dostaje się wierszówek, ale co najwyżej grzywny - a przecież rodzinę trzeba z czegoś utrzymać...

Piszę o tym, ponieważ poniżej znajdziecie Państwo publikację na temat największej afery szpiegowskiej przełomu XX i XXI wieku, siatki ponad stu izraelskich szpiegów w Stanach Zjednoczonych, którzy w dodatku mieli swoją kwaterę tuż obok kwatery domniemanej al-Kaidy. Kiedy przeczytacie ten tekst po raz pierwszy, pomyślicie zapewne, że są to bajdurzenia faceta, który nadużywa wolności słowa i szokując odbiorców, usiłuje zwrócić na siebie uwagę. Czujcie się usprawiedliwieni. Kiedy ja po raz pierwszy usłyszałem opowieść o tzw. Israeli Art Students, również tak myślałem. W końcu "prasa nic o tym nie pisała" - myślałem.

Myliłem się...

Dwie wieże

Zapewne wielu z Państwa słyszało mrożącą krew w żyłach plotkę o tym, że feralnego dnia Żydzi masowo nie stawili się do pracy w sławetnych "dwóch wieżach" WTC. Plotka ta została nagłośniona przez liberalne media - głównie dlatego, że nie ma mocnych dowodów na jej poparcie, a co za tym idzie - cytowanie jej posłużyło do ośmieszania wszelkich spekulacji na temat rzeczywistych okoliczności ataku na World Trade Center. Istotnie odróżnia ją to od historii Israeli Art Students, która została całkowicie udowodniona przez kilka dziennikarskich śledztw (choć nie do końca wyjaśniona).

Skoro jednak sprawa ewakuowania się Żydów z WTC została już postawiona na porządku dziennym, warto postawić kilka frapujących pytań. Cytaty podaję za Davidem Dukem, znanym i kontrowersyjnym publicystą z Luizjany (http://www.davidduke.com/). Jest tak znienawidzony przez lewicowy establishment, że jestem przekonany, iż gdyby popełnił najmniejszą omyłkę w prezentowaniu faktów, natychmiast zostałoby to wychwycone i obnażone.

12 września 2001 r. "Jerusalem Post" opublikowało artykuł Brakuje tysięcy Żydów w pobliżu WTC, Pentagonu, w którym - powołując się na Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela - stwierdzono, że istnieje lista 4 000 obywateli Izraela (ang. Israelis), o których sądzi się, że w chwili ataku przebywali w rejonie WTC albo Pentagonu. (A swoją drogą, czyż to nie zabawne, że w Pentagonie było aż tylu obywateli Izraela?) ...

http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_19.html

PostNapisane: N sie 14, 2011 4:59 pm 
Zdobywca
Zdobywca

wolę 1000 żydow niż jednego kaczyńskiego u władzy to tyle w tym temacie

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: N sie 14, 2011 9:35 pm 
Forumowy As
Forumowy As

KOTEK MAMROTEK napisał(a):

Nie ma to, jak mieć obsesję na punkcie J. Kaczyńskiego :). Zmień nick'a na PIES PAWŁOWA.

PostNapisane: Pn sie 15, 2011 9:37 am 
Zdobywca
Zdobywca

Mc'Burrack napisał(a):
KOTEK MAMROTEK napisał(a):

Nie ma to, jak mieć obsesję na punkcie J. Kaczyńskiego :). Zmień nick'a na PIES PAWŁOWA.

hm i kto to mowi pisuar antysemita :o :o

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: Pt wrz 09, 2011 11:30 pm 
Postępowy
Postępowy

Ciekawostka:

Cytuj:
...
Niedawno w młodzieżowej, popołudniowej audycji Radia Maryja poświęconej jednej z postaci „żołnierzy wyklętych” Piotr Szubarczyk z gdańskiego IPN opowiedział następującą rzecz: Zgłosił się do niego ubek mieszkający obecnie w Izraelu (jak się domyślamy bynajmniej nie szeregowiec tylko oficer) o zaświadczenie że on był ubekiem, gdyż mając takie zaświadczenie dostanie w Izraelu dodatek do emerytury (sic)!

Czyli żeby była jasność. Za to że był członkiem (i to świadomym nie szeregowym) aparatu opresji zbrodniczego systemu, aparatu walczącego z Polską, mordującego, torturującego, poniżającego patriotów polskich zostanie nagrodzony. Za to że walczył z kulturą europejską i chrześcijaństwem zostanie nagrodzony. Za to że wprowadzał system ateistyczny zostanie nagrodzony. Za to że wprowadzał podległość państwa polskiego wobec państwa rosyjskiego zostanie nagrodzony. Za to że być może jak Adam Humer torturował Polaków zostanie nagrodzony. Tylko małe zaświadczonko trzeba dać, no bo państwo Izrael chce mieć papierek. Może i by dało na słowo, ale można przypuścić że niejeden żyd z takimi zasługami do odpowiednich urzędów izraelskich zgłaszał się, może komuś dali na słowo, przejechali się to teraz chcą już papierek. ...

http://cyprianpolak.salon24.pl/341029,u ... -europejsk

PostNapisane: So wrz 10, 2011 2:33 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

"Żydzi są wszędzie!!!" Gdzie mieli by być? Czy zajadłych wyznawców Prezesa, nie ma w innych zakątkach świata? :roll: Czy Słońce Peru nie ma zwolenników wśród pingwinów :wink: Zatem odpieprz się buraczku z flagą palanta od żydów, bo zapewne nie wiesz; czy sam nie jestem potomkiem Izraelity... Obrazek

PostNapisane: N wrz 11, 2011 11:35 pm 
Postępowy
Postępowy

Czy Ty to widzisz?

https://www.youtube.com/watch?v=xuxryFr ... re=related

PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 5:48 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czy słyszałeś o tym? " Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" :!: Zas taki o zgrozo film z rodziny filmów to posklejamy sobie fotki... jest od groma. Zaś wedle mnie, bez względu na narodowość, a odnosząc się jedynie do religii katolicy i muzułmanie niszczą świat. Bardzo dobrze im to wychodzi. Zaś izraelici jedynie bronią skrawka swej ziemi, a jakimi metodami to ich sprawa. Czy w ogóle wiesz kto to był Adolf Eichmann? Poczytaj sobie może kołku zrozumiesz.

PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 6:37 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Widzę,że waszmościowie jeszcze nie rozwiązali żydowskiego problemu ? Potwierdzam -Żydzi są wszędzie! Ostatnio nastąpiła pełna symbioza Żydów i cyklistów. Jako znawca typów antropologicznych zauważyłem,że w Tour de France jechali sami Żydzi. Boby nie docenia pingwinów. Ostatnie badania wykazały tam ekstremalny antysemityzm ,szerzony - o zgrozo! - przez agentów Mosadu !
PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 8:50 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odpowiedz jest prozaicznie prosta czepiliście się narodu przez Boga wybranego, ale to nie koniec on temu sprosta..? Obrazek czy zadowoleń-cy cieszą swe lemurskie ryjki? :? Czy graficzna karykatura "wodza" w brawach kremla, jest śmieszna jak wsze żydowskie przycinki? Może tu wkleić kaczuszkę na dwóch platfusowych łapkach to byłby była do śmiechu zabawka :?: Obrazek :hahaha:

PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 10:48 pm 
Postępowy
Postępowy

Piękne świadectwo, antidotum na kłamstwa grossa:

Cytuj:
... Chodzi o to, ze mysmy im (nazistom) pomagali. Ja to powiedzialem dla telewizji brazylijskiej. Ja sie nie boje nikogo. Szczegolnie nie boje sie zydow. Jestem zydem, umre zydem, moj ojciec byl zydem; religii nie praktykuje zadnej, ale tez nie jestem ateista. Na drzwiach mam symbol zydowski, ktory maja na drzwiach wszyscy praktykujacy zydzi, to na pamiatke mojego ojca i matki, oni byli religijnymi, praktykujacymi zydami.

Polska byla jedynym z siedemnastu krajow, ktore nazisci zajeli, republik, monarchii, ktory nie dostarczyl ani jednego essesmana, ani dobrowolnie, chocby jednego zolnierza do Wehrmachtu.
Wszystkie inne kraje dostarczyly.

Ukraincy - byli gorsi, jak essesmani niemieccy.
SS holenderskie - bylo jeszcze gorsze.
Dania - ten piekny kraj, ktory uratowal prawie wszystkich swoich zydow, dostarczal kontygenty SS.

Francja - byla jedynym krajem z krajow okupowanych, w ktorym zydow francuskich, a bylo ich 400.000, nie wyaresztowali Niemcy. Zrobila to policja francuska bez zadnego ponaglania i rozkazu niemieckiego. Znala ona wszystkie adresy i sami ich wyaresztowali. W Paryzu najpierw trzymano ich na welodromie De Wer skad przewozili ich do Dransi a z stamtad, francuskie pociagi z francuska obsada zawozily ich od Oswiecimia.

To, o czym sie nie mowi, chyba jest wazniejsze, niz to, o czym sie mowi. A nie mowi sie o tym jak mysmy, zydzi pomogli nazistom nas zniszczyc.
(...)
Ten prosty czlowiek, woznica, Pana Ojciec, polski zyd nauczyl Pana patriotyzmu polskiego?
(...)
I bral mnie za reke, bral mojego brata, bylo nas piecioro, trzech synow i dwie corki, i prowadzil do boznicy. Ojciec nigdy nam nie mowil, ze mamy zle mowic o Polsce. On nam zawsze mowil, ze tu w Polsce, jest nasze miejsce i my mamy szanowac ten kraj.

Moj brat sluzyl w wojsku polskim w 1939 roku. Gdy wojna wybuchla, znalazl sie na najpierwszej linii frontu, bo sluzyl na samej granicy z Niemcami. Przeszedl z wojskiem cala kampanie wrzesniowa. On byl dobrym polskim podoficerem. Zginal w gettcie w Tarnowie wraz ze swa zona. Do naszego domu przychodzili sasiedzi i razem z ojcem pili. Oni, Polacy, wiecej rozmawiali z nim po niemiecku niz po polsku. Rozmawiali o wszystkim. O tym, co sie dzialo wokol nas i o sprawach waznych. Ja ubostwialem przysluchiwac sie tym rozmowom. Zawsze wracam pamiecia do domu mojego ojca i zawsze chcialem to co zostalo z mojego dziecinstwa tam pokazac mojej corce.

Jak uskladalem troche pieniedzy, a moja corka wtedy studiowala w Anglii, ona miala 18 lat. Pojechalem do Anglii, zabralem ja i powiedzialem: "zobaczysz gdzie twoi dziadkowie mieszkali".Ona miala tydzien wakacji na uniwersytecie w Cambridge. Zawiozlem ja wszedzie, gdzie ja spedzilem moje dziecinstwo i gdzie zyla cala moja rodzina. Zydowska rodzina, ktora bardzo kochala i szanowala Polske i Polakow. To bylo bardzo wzruszajace byc tam skad wyszedlem i spotkac sie po latach ze znajomymi, ktorzy jeszcze w tych miejscach sie znalezli. To bylo wielkie przezycie, a oni wszyscy byli tacy serdeczni i tak bliscy, tak bardzo goscinni - prawdziwi starzy znajomi - Polacy. ...

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/jedwa ... auser.html

PostNapisane: Śr wrz 14, 2011 6:22 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Sytuacja w której Polacy a nie tylko obywatele polscy służyli w dywizji ss za Dean M., Collaboration in the holocaust: crimes of the local police in Belorusia and Ukraine, 1941- 44.
30 dyw ss była utworzona głównie z Białorusinów, także z białoruskiej policji (tej, która głównie mordowała Żydów). W policji tej służyli pojedyńczy Polscy, niektóży z nich maskowali w ten sposób swoja działalność w AK. tak więc pojednyńczy Polacy służyli w tej dywizji. Należy dodać że dywizja ta jest znana z 2 rzeczy: a)buntów przeciwko niemieckim oficerom w niektórych kompaniach co skutkowało zamykaniem żołnierzy z tych kompanii w obozach jenieckich b)zupełna niezdolność do walki, masowe podawanie się i ucieczki.
Po rozbiciu tej formacji jej resztki posłużyły do wzmocnienia czy raczej "wzmocnienia" 2 dywizji rosyjskiej z armii Własowa a część z żołnierzy, która znalazła się w alianckiej niewoli poszła do II polskiego Korpusu do Włoch, może także i do 1DPanc gen. Maczka. Stało sie tak dlatego, że owi byli policjanci a obecni ss-mani byli oni obywatelami polskimi. Po rozwiazaniu 30 Waffen-Grenadier-Division der SS, w grudniu 1944 roku rozpoczeto formowanie Waffen-Grenadier-Brigade der SS (weißruthenische Nr. 1) ktora w lutym 1945 roku zostala przemianowana na 30 Waffen-Grenadier-Division der SS (weißruthenische Nr. 1). Dowodca byl SS-Standartenführer Hans Siegling. Sklad dywizji: trzy pulki grenadierow, bataliony: artyleria, niszczyciele czolgow, zwiad. Struktura ta byla jednak tylko poboznym zyczeniem, bo na przelomie 1944/45 po prostu brakowalo ludzi do zapelnienia stanow etatowych. Jednostka nigdy nie osiagnela gotowosci bojowej i nie brala udziala w walkach.
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=9681&st=0 zapoznaj się z wszystkimi kartami owej strony oraz podanymi linkami może umysł ci się rozjaśni... W co wątpię :ironman: Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]