Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn gru 11, 2017 9:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koniec ''wieku USA''?
PostNapisane: So sie 20, 2016 10:41 am 
Zdobywca
Zdobywca

Po nieudanym jankeskim puczu w Turcji, druga co do wielkości armia NATO zmienia front. - I szykuje się oś: Rosja-Iran-Turcja. Wygląda na to, że Bliski Wschód podobnie jak Azja i Afryka dla Zachodu jest stracony.

PostNapisane: So sie 20, 2016 1:50 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Nie ma z czego się cieszyć. Pozostają jeszcze Chiny i to jest element decydujący. Jak mówimy o Zachodzie to to tylko myślimy o eurosojuzie ? Tu pełna zgoda, to dekadencki trup. Czy też włączmy w to USA ? W naszych bilateralnych stosunkach z USA nie tyle mnie denerwuje strona amerykańska co uległość polskich "mężyków stanu". Typowa postawa służebna taka sama jak Tuska wobec Merkel.
PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: So sie 20, 2016 7:03 pm 
Zdobywca
Zdobywca

W którym kierunku zmierza ten najlepszy ze światów, to moim skromnym zdaniem pokazuje tabela zamieszczona pod hasłem - '' Lista państw świata według PKB (parytet siły nabywczej). ''
Wystarczy tylko przeanalizować.

PostNapisane: N wrz 04, 2016 4:08 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Po przylocie do Chin na szczyt G20 gospodarze nie przygotowali prezydentowi USA Barackowi Obamie wysokich schodów, ani czerwonego dywanu. Czołowy światowy terrorysta opuścił samolot wyjściem technicznym, czym pokazano mu miejsce w szyku.
Tymczasem wysokie schody, jak i czerwony dywan znalazły się m/in. dla prezydenta Rosji Władimira Putina, szefowej brytyjskiego rządu Theresy May, premiera Indii Narendry Modiego.

Chińczycy są znani z takich ''subtelności'' i głęboko przemyślanych afrontów.

PostNapisane: N paź 30, 2016 11:13 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Coś na potwierdzenie zbliżającego się nieuchronnie końca wieku USA, pomimo, że materiał dotyczy odległej sytuacji z 2007r. Wygląda na to, że Chińczycy się pośpieszyli, bandyci się przeliczyli i idą w ślady imperium brytyjskiego, a nasz Antek Policmajster o podboju Moskwy może tylko pomarzyć. Tylko co z nami..- Warto posłuchać.

Chiny vs USA Wojna Imperiów - You Tube https://www.youtube.com/watch?v=Q7XKevBeYu8

Ps.
Jedno z chińskich przysłów mówi; ''nie ujawniaj wrogowi swoich możliwości''.

PostNapisane: Pn paź 31, 2016 9:44 am 
Młodzik
Młodzik

Nie co z nami, tylko co z tobą. Po bredniach, które tu wypisujesz widać, że jest coraz gorzej, że cierpisz na maniakalną wprost obsesję. O USA się nie martw, dadzą sobie radę i bez czerwonych dywanów dla ich prezydenta. O większy ból twojej skołatanej głowy powinna przyprawić cię polityka i sytuacja w Rosji.

PostNapisane: Pn paź 31, 2016 2:13 pm 
Zdobywca
Zdobywca

O mnie się nie martw, gorzej z tobą rusofobie. Rusofobia jest jak HIV - JEST NIEULECZALNA. A materiał który podałem możesz wysłuchać, lub nie. Bo tak jakoś cię złożyło, że Chiny, jak i Rosję zapewne znam dużo lepiej od ciebie (po Chińsku słabo, ale jakoś sobie radzę). A że wyczyny bandyckich napadów na niepodległe państwa w wykonaniu USA też miałem okazję poznać z autopsji, to takie coś z klapkami na oczach jak ty niczym mnie nie zaskoczy.
Następnym razem, jak będziesz chciał w tym temacie podyskutować, to zapoznaj się z historią Rosji, Chin i USA - chłopczyku.
A co do Rosji, to porównaj mapkę z zasięgiem NATO z 1990r. z obecną. Możesz też porównać budżety zbrojeniowe USA i Rosji. Jeśli nic z tego nie zrozumiesz, po powinieneś udać się do specjalisty - nic tu po mnie.

PostNapisane: Śr lis 02, 2016 4:04 pm 
Młodzik
Młodzik

Ujadaj dalej, a po materiały propagandowe jedź do Moskwy, bo to co tu wypisujesz jest żałosne. Oczywiście możesz tam zostać.

PostNapisane: Śr lis 02, 2016 4:39 pm 
Zdobywca
Zdobywca

No i wylazło z ciebie sobacze wychowanie - tak jak myślałem. ''Lepiej jest wyglądać głupio i zachować milczenie, niż coś powiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - mam ciebie na myśli ''ynteligencie''.

A kto na kogo się szykuje, to możesz porównać stosunek sił Rosja - NATO, chociaż po twoich idiotyzmach widzę, że jest to dla ciebie za trudne chłopczyku. Jestem też przekonany, że nie wysłuchałeś ze zrozumieniem tego materiału, który podałem. Zachowałeś się jak typowy łańcuchowy burek. Czyżby i słowo mówione do ciebie nie docierało? Czyżbyś uważał, że dla twojego idola jankeskiego zbrodniarza wojennego ''Nobel'' jest tym co mu się należało jak psu buda?

I co ci tak odbiła z tą Rosją! Czyżbyś był potomkiem banderSSowca na jankeskim łańcuchu?

PostNapisane: Śr lis 02, 2016 5:57 pm 
Młodzik
Młodzik

Właściwie to na ten twój bełkot nie chce mi się odpisywać, ale niech tam. Nie wiem co ci tak odbiło z tym USA, może byłeś politrukiem w wojsku albo tfu sekretarzem POP i nieszczęsna Ameryka ma teraz za swoje, bo stałeś się jej zajadłym wrogiem? A jeśli chodzi o moje pochodzenie, to widzę, że przed tobą nic się nie ukryje, bo faktycznie jestem na jankieskim łańcuchu, mało tego - moim dziadkiem był sotenny z UPA. Jak na to wpadłeś?

PostNapisane: Pn lis 07, 2016 9:26 pm 
Forumowy As
Forumowy As

No to wzięli się chłopaki z łby. Chciałem zwrócić uwagę, że wzajemne oskarżenia o bełkot to metoda bolszewicka podobnie jak oskarżanie przeciwnika o niepoczytalność. Wprawdzie do tego jeszcze nie doszło, ale czy nie skończy się to jednak odesłaniem do psychuszki? Sprawa jest jednak bajecznie prosta. Jasne jest, że Jankesi w zapale szerzenia demokracji zdestabilizowali pół świata. W tym szaleństwie jest jednak metoda. Bo czyż nieprawdą jest, że największe korzyści odnosi nieśmiertelny Izrael? Fałszywe jest także przekonanie o ułożeniu sobie braterskich stosunków z Rosją. Polska a właściwie I Rzeczpospolita przegrała kiedyś z Rosją wielowiekową walkę o dominację. O tego czasu Rosja widzi Prywiślanski Kraj jako strefę swoich wpływów i nic tego nie zmieni. Rosja nigdy nie zaakceptuje Polski jako partnera. Co gorsza Ukraina, do której Polska robi słodkie oczy i ofiaruje się durnowato za darmo, ma te umizgi gdzieś. Fantasmagorie wielbicieli starego Gedroycia wzbudzają tylko irytację. Ukraińcy czczą Banderę, OUN-UPA i to jest rzeczywistość. Do tego jeszcze czyż można ufać Niemcom, którzy robią wszystko aby odwrócić wynik II Wojny i są już na finiszu? Niemców najbardziej irytuje fakt, że w wyniku wyborów w Polsce stronnictwo pruskie zostało odsunięte od koryta na rzecz stronnictwa amerykańskiego. Tak więc w sytuacji kiedy nasz nieszczęśliwy kraj robi już za jankeskiego dywersanta to niech przynajmniej każe sobie za to słono płacić jak nieśmiertelny Izrael. Nie ma co ukrywać, że jesteśmy otoczeni wianuszkiem nieprzychylnych sobie krajów i musimy polegać na sobie. Posiadanie kilkadziesiąt głowic atomowych od razu wzbudziłoby do Polski niesłychane uczucia przyjaźni i sympatii.
PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: N gru 25, 2016 7:57 pm 
Ekspert
Ekspert

Panowie, wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA to jest jednak zupełnie nowe "rozdanie" i w związku z tym uważam, iż plotki o prawdopodobnie rychłym upadku niejakich Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej były mocno przesadzone... :D

PostNapisane: So lis 11, 2017 2:05 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Chiny, największy światowy importer ropy naftowej przygotowują się do wprowadzenia w najbliższym czasie petroyuana wymienialnego też na złoto, co poważnie osłabi finansową kondycję USA z ich petrodolarem. Najwięksi eksporterzy tego strategicznego surowca poza AS (chwilowo, ale nie będzie miała wyboru) poparli już ten projekt. Powtórki scenariusza zastosowanego przez USA w stosunku do Libii, Iraku, czy też Syrii nie przewiduję. - W tym przypadku jankeskie łapki są za krótkie.

PostNapisane: N gru 03, 2017 7:57 pm 
Ekspert
Ekspert

Coś czuję, że te wszystkie amerykańskie rockefellery, sachsy, sorosze, czy inne goldenszmity właśnie dostrzegli, że Chińczycy, Hindusi i Południowi Koreańczycy mają zakusy na to, żeby przejąć część gospodarczych fruktów, które do tej pory konsumowali wyłącznie oni sami, więc czosnkowcy szczują zamorskie terytorium Izraela, potocznie zwane USA, do rozpętania kolejnej, pięćdziesiątej którejś już wojny. Izrael właśnie pokojowo ostrzelał rakietami terytorium jednego ze swoich sąsiadów, można się więc spodziewać, że gubernator zamorskiego terytorium, zwany potocznie prezydentem, podejmie w tym celu odpowiednie kroki i wkrótce będziemy mogli na ekranach naszych telewizorów obserwować, jak kolejne Państwo staje się kupą gruzu, a niezależni dziennikarze w tak samo niezależnych stacjach telewizyjnych będą nas przekonywać, że to kolejna pokojowa misja niezbędna dla dobra demokracji...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]