Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn sty 22, 2018 10:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1003 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nidzica złapana w internecie
PostNapisane: Śr mar 09, 2011 9:18 am 
Forumowy As
Forumowy As

http://wama-sport.pl/index.php/tenis-st ... -wany-krok

Najmłodsza reprezentacja wyłoniona - Pierwszy ważny krok
08 marca 2011

Po trzecim wojewódzkim turnieju żaków w tenisie stołowym w Olsztynie poznaliśmy szóstkę naszych reprezentantów, którzy wystąpią w finałowym turnieju o Puchar „Przeglądu Sportowego” i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Decydowała suma punktów zdobyta w trzech imprezach regionalnych.

Trzeba przyznać, że tym razem nie ma dominującego ośrodka, w czołówce są zawodniczki i zawodnicy z wielu klubów. Do wspomnianego turnieju ogólnopolskiego zakwalifikowały się czołowe trójki rywalizacji dziewcząt i chłopców. Oto klasyfikacje sporządzone przez Zbigniewa Bobryka

Żaczki

1 Górecka Dominika – Lidzbark Warm. – 136 pkt

2 Kulesza Aleksandra – Ełk – 128 pkt

3 Cieśniewska Julia – Mrągowo – 123 pkt

4 Heimann Erwina – Kętrzyn – 116 pkt

5 Szyrwińska Karolina – Kętrzyn – 115 pkt

6 Łuszczyńska Joanna – Olecko – 100 pkt

7 Maciejewska Gabriela – Olecko – 88 pkt

8 Naruszewicz Emilia – Olecko – 84 pkt

9 Jachimek Patrycja – Kętrzyn – 75 pkt

10 Kulenty Karolina – Pisanica – 70 pkt

11Skarżyńska Karolina – Pisanica – 68 pkt

12 Syhłowyj Dominika – Kętrzyn – 37 pkt

Żacy

1 Petaś Kacper – Ostróda – 147 pkt

2 Chrząszcz Wojciech – Orneta – 138 pkt

3 Prostko Tomasz – Ełk – 115 pkt

4 Kurgan Jakub – Pisanica – 115 pkt

5 Biedrzycki Jakub – Kętrzyn – 103 pkt

6 Szyrwiński Daniel – Kętrzyn – 97 pkt

7 Domysławski Jakub – Giżycko – 94 pkt

8 Janczurewicz Szymon – Giżycko – 81 pkt

9 Iwanowski Marcin – Olecko – 81 pkt

10 Fiedorowicz Damian – Olecko – 77 pkt

11 Kucharski Arkadiusz – Pisanica – 74 pkt

12 Żebrowski Jędrzej – Ostróda – 70 pkt

13 Michalak Paweł – Ostróda – 39 pkt

14 Czepło Maciej – Nidzica – 37 pkt

15 Suwiński Jakub – Nidzica – 34 pkt

16 Sadowski Patryk – Olsztyn – 33 pkt

17 Predko Gracjan – Olsztyn – 33 pkt

"Panie zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji". Św. Tomasz z Akwinu

PostNapisane: Cz mar 10, 2011 3:29 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://www.youtube.com/watch?v=4OjxM1ytCQc

Obrazek

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki spotkał się w nidzickim zamku z rolnikami i samorządowcami. Spotkanie trwało niemal 3 godziny zadano kilkadziesiąt pytań w tym bardzo trudne. Na początek wystąpienie ministra
http://www.youtube.com/watch?v=4OjxM1ytCQc

"Panie zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji". Św. Tomasz z Akwinu

PostNapisane: Cz mar 10, 2011 6:07 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://annadu75.blogspot.com/

A TERAZ TROSZKĘ WSPOMNIEŃ.-MIEJSCE Z DUSZĄ....

Przeglądając dziś zdjęcia wakacyjne ,przyszło mi do głowy ,że wspomnę o pewnej malutkiej miejscowości pod Nidzicą. Jest to malutka wieś KAMIONKA. Niby nic specjalnego,ale uwierzcie mi ,ta mała wioska ma w sobie coś magicznego...Spędziłam tam 3 dni dzięki projektowi w którym brałam udział. Otóż , w Kamionce znajduje sie Spółdzielnia Socjalna. GARNCARSKA WIOSKA. Podczas pobytu wraz z innymi uczestniczkami wykonywałyśmy wspaniale rzeczy. Lepienie w glinie, na kole garncarskim,czerpanie papieru ,malowanie gotowych już wyrobów z gliny czy warsztaty wykonywania witraży -sprawiły nam bardzo wiele radości i satysfakcji. Poza zajęciami rękodzieła ,miałyśmy okazję dowiedzieć sie w jaki sposób powstają takie przedsięwzięcia.Wykłady,prowadzone przez założycieli GARNCARSKIEJ WIOSKI ,były bardzo ciekawe. W Kamionce ,dla nas ,na te trzy dni czas stanął w miejscu.Piękna okolica w którą wtopiona jest WIOSKA GARNCARSKA,zachęca aby przysiąść na chwilę w teatrze wiejskim,czy na chwile przysiąść przy pięknym zielniku z pachnącą rutą i lawendą... To tylko część tego co można zobaczyć i w czym brać udział w tym wspaniałym miejscu. Tego nie można tak zwyczajnie opisać,to trzeba zobaczyć!!! Żal było wyjeżdżać.Jestem pewna,że tam wrócę...

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: N mar 13, 2011 3:05 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://kontakt24.tvn.pl/temat,zaparkowa ... 84550.html
Obrazek

13.03.2011
Zaparkował na jeziorze.

"Bezmyślny ryzykant"- tak nasz internauta określił wędkarza, który łowił ryby na środku zamarzniętego jeziora w okolicy Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie). Na zdjęciu przesłanym przez @waldka widać, że mężczyźnie towarzyszy samochód, którym odważył się wjechać na środek zbiornika.
Obrazek

PostNapisane: Śr mar 16, 2011 11:22 am 
Forumowy As
Forumowy As

http://www.ngo.elk.pl/aktualnosci/?v=16&i=1418

Konkurs Społecznik Roku 2010 Tygodnika Newsweek Polska

Redakcja tygodnika Newsweek Polska rozpoczyna już trzecią edycję konkursu o tytuł Społecznika Roku. Partnerem Merytorycznym konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Konkurs ma promować osoby działające na rzecz dobra wspólnego w organizacjach pozarządowych (w myśl Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dział I, Art. 3, ust. 2), grupach nieformalnych przy organizacjach pozarządowych oraz w placówkach samorządu lokalnego.

Laureatami I edycji konkursu zostali Państwo Barbara i Krzysztof Margol z Nidzicy.

Tytuł Społecznika Roku II edycji konkursu otrzymała Pani Wiesława Kowalska z Towarzystwa Kulturalnego “Echo Pyzdr"

1. Tekst “Pasja według Margolów" Newsweek Polska, nr 13/2009. KLIKNIJ I POBIERZ
http://www.filantropia.org.pl/files/fil ... ecznik.pdf

Obrazek

PostNapisane: N kwi 10, 2011 9:53 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/ol ... omosc.html

Młodzież z Nidzicy honorowo oddaje krew
7 kwi,

W Nidzicy rozpoczęło się honorowe oddawanie krwi - informuje Radio Olsztyn.

Akcja została zorganizowana przez Polski Czerwony Krzyż, a jej adresatami są głównie ludzie młodzi, którzy chcieliby oddać krew po raz pierwszy w życiu.

Inicjatywę PCK poprzedziły pogadanki w szkołach zachęcające do honorowego oddawania krwi. Młodzież Nidzicy od kilku lat uczestniczy w ogólnopolskim konkursie "Młoda krew ratuje życie". W ubiegłorocznej edycji wzięło w nim udział ponad sto dziewcząt i chłopców - podało Radio Olsztyn.
Do akcji przyłączają się także strażacy, organizując kolejną odsłonę turnieju "Ognisty ratownik - gorąca krew". Jak zapewnia Anna Łączkowska z nidzickiego PCK zainteresowanie akcją nie maleje.
Każdy, kto chciałby honorowo oddać krew, może to uczynić w punkcie krwiodawstwa przy ul. Traugutta w Nidzicy.
(mkw)

PostNapisane: Pt maja 25, 2012 6:43 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://archwarmia.pl/aktualnosci/2012/m ... -hosianum/

Święcenia diakonatu akolitów „Hosianum”
25/05/2012

W piątek, 25 maja br., odbyły się w bazylice archikatedralnej św. Jakuba w Olsztynie święcenia diakonatu. Udzielił ich ks. bp Jacek Jezierski, biskup pomocniczy warmiński.

W tym roku świecenia diakonatu przyjęło 16. akolitów Wyższego Seminarium Duchownego Metropolii Warmińskiej „Hosianum” w Olsztynie: Adam Brończyk (Łabędnik); Michał Dębski (Nidzica, Miłosierdzia Bożego); Adrian Krystian Dynda (Szymany); Józef Fiszer (Lubowidz); Adam Alfred Iwanowski (Kętrzyn, św. Katarzyny); Michał Łukasz Maciejewski (Klebark Wielki); Adrian Mantykiewicz (Czeladź); Karol Misiewicz (Jonkowo); Łukasz Pątkiewicz (Szczytno, św. Stanisława Kostki); Zbigniew Adam Rejszel (Nidzica, NP NMP i św. Wojciecha); Kamil Rokicki (Bartoszyce, św. Jana Chrzciciela); Paweł Piotr Roszyński (Ostróda, NP NMP); Kamil Stanisław Skoczek (Mikluszowice); Michał Paweł Tyczyński (Szczytno, św. Brata Alberta); Mariusz Wangin (Lidzbark Warmiński, św. Ap Piotra i Pawła); Marcin Wysocki (Giżycko, św. Anny).

Diakonat jest stopniem służby. Przez przyjęcie sakramentu święceń diakon w sposób szczególny upodabnia się do Jezusa Chrystusa Sługi, który dla nas i dla naszego zbawienia stał się diakonem, tzn. sługą wszystkich. Diakon uświęca się poprzez sumienne wypełnianie obowiązków swego stanu.

PostNapisane: Pt maja 25, 2012 6:49 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wi ... czy-Mazury

Komorowski: Olsztynek to Warmia czy Mazury?
Piątek, 25 Maja 2012
Prezydent Bronisław Komorowski słynie z różnych drobnych wpadek. Nie ustrzegł się i dziś, w czasie wizyty w Marózie koło Olsztynka na Mazurach. Na spotkaniu z działaczami organizacji pozarządowych, prezydent miał kłopot z historycznym określeniem miejsca, gdzie się znajduje.

WykopKomentujNapiszDrukuja a a Tu jesteś:Wiadomości»Polska»Wiadomości»odbieraj przez sms Komorowski: Olsztynek to Warmia czy Mazury?
Piątek, 25 Maja 2012
Polska
Prezydent Bronisław Komorowski słynie z różnych drobnych wpadek. Nie ustrzegł się i dziś, w czasie wizyty w Marózie koło Olsztynka na Mazurach. Na spotkaniu z działaczami organizacji pozarządowych, prezydent miał kłopot z historycznym określeniem miejsca, gdzie się znajduje.
Prezydent Bronisław Komorowski zaliczył wpadkę. Przebywający w województwie warmińsko-mazurskim, miał kłopot z historycznym określeniem miejsca, gdzie się znajduje. "Jesteśmy na terenach( yyy). Na terenie Warmii. Olsztynek to Warmia czy Mazury ? Olsztynek to Mazury, tak? " - pytał zebranych prezydent Bronisław Komorowski. "No jesteśmy na terenie Warmii i Mazurów w takim razie" - dodał.

...
W garncarskiej Wiosce Kamionka pod Nidzicą prezydent odwiedzi uczestników Festynu Naukowego Akademii Młodych Noblistów. Celem projektu jest rozwijanie umiejętności i nabywanie wiedzy przez gimnazjalistów.

Radio ZET
:haha:

PostNapisane: Pn maja 28, 2012 7:30 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://antykomor.pl/komorowski-polecial ... ic-garnki/

Komorowski poleciał helikopterem polepić garnki
maj 28, 2012

Ładny, słoneczny dzień. Idealny moment na wycieczkę za miasto. Ale stolica wciąż nie doczekała się wygodnych wylotówek. Może więc lepiej odstawić limuzynę, która mogłaby utknąć w korku i przesiąść się do… śmigłowca? Tak też zrobił prezydent Bronisław Komorowski i w ciągu trzydziestu minut już był na ukochanych Mazurach, w małej garncarskiej wiosce – Kamionce pod Nidzicą…

A tam impreza na całego – w ramach podtrzymania zanikających zawodów. Całość została przygotowana przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie. Były uściski, uśmiechy, zdjęcia z dziećmi i najważniejszy punkt wizyty Bronisława Komorowskiego… odciśnięcie dłoni w glinianym kaflu. Komorowski Wysłuchał także prezentacji projektów i dokonań naukowych, nad którymi młodzież szkół gimnazjalnych z województw warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego pracowała przez cały rok.

Dla takiego wyróżnienia warto polecieć helikopterem. A że koszt takiego lotu to około pięciu tysięcy złotych?! Polskie garncarstwo trzeba promować, poza tym za wszystko i tak płacą podatnicy…

Na koniec, Komorowski podziękował „z humorem” i w swoim stylu za otrzymane w prezencie kolczyki dla żony, wykonane własnoręcznie przez młodzież. Za tę biżuterię z modeliny serdecznie dziękuję. Jest to dla mnie alibi w domu bardzo istotne, przekażę żonie.

PostNapisane: Wt maja 29, 2012 7:35 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://wo24.pl/index.php/wiadomosci/kro ... tami-.html

Nidzica: Chcąc ukryć wycieki z układu kierowniczego autobusu, poowijał nieszczelności szmatami

wtorek, 29 maja 2012

Policjanci z nidzickiej drogówki zostali poproszeni o skontrolowanie stanu technicznego autobusu, którym dzieci miały jechać na wycieczkę szkolną. Funkcjonariusze nie dowierzali własnym oczom, widząc stan pojazdu. Aby nie było widać wycieków z układu kierowniczego, kierowca poowijał nieszczelności szmatami. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.
Dzisiaj wczesnym rankiem do nidzickiej komendy Policji zadzwonili zaniepokojeni rodzice stanem technicznym autobusu, którym ich dzieci miały jechać na wycieczkę szkolną. Na miejscu policjanci z ruchu drogowego niedowierzali własnym oczom widząc stan techniczny pojazdu. Aby ukryć liczne wycieki z układu kierowniczego, kierowca poowijał wycieki i nieszczelności szmatami. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wczoraj naprawiał pęknięty przewód i zapomniał go dokręcić. Tak niesprawnym autobusem, kierowca chciał zabrać dzieci na Hel. Niestety firma przewozowa nie zapewniła zastępczego autobusu, więc dzieci zamiast cieszyć się morzem, zostały w domach. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny autobusu.

źródło: KWP Olsztyn

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 9:29 pm 
Forumowy As
Forumowy As

http://potuptani.blogspot.com/2012/04/n ... .html#more

Nidzica kwiecień 2012. Jak to powiało Krzyżakami

Firma wysłała mnie na delegację na Mazury, do Nidzicy. Tak Nidzicy, nie Niedzicy i to nie to samo. Chociaż zamek też tu jest. Nieco tu pobiegałem, popracowałem i pozwiedzałem. Poniżej relacja z podróży, z biegania. Anniki nie było, ale jako o mało co dziewucha z Mazur, swoje trzy grosze też wtrąciła. Aha i miałem nieoczekiwany problem z kasą. O tym też będzie :).
Tak to się zdarza, że firma wysyła mnie czasem w delegację w bardzo ciekawe miejsca. A że ciekawe miejsca lubię, to się nie wzbraniam za bardzo, choć czasem jest to męczące. Ostatnio wyjazdów mało, ale przed świętami się rozmnożyły, więc objechałem Łódź, Nidzicę i stolicę. W Nidzicy przyszło mi nocować, więc miałem nieco czasu dla siebie.
Miasteczko z początku mnie nie zachwyciło. Wieczorem wybrałem się na przebieżkę. Tempem chwalił się nie będę, bo nie ma czym, ale tak to w nowych miejscach bywa, ze czasem się nieco kluczy, czasem lata po wertepach, więc myka się (przynajmniej w moim przypadku) wolniej. Niemałym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że biegnąc mało urodziwą prawie leśną drogą nagle natrafiłem na piękny trakt z nowym asfaltem, drogą rowerową po obu stronach i szerokimi chodnikami. Nie zdziwił mnie fakt, że owego traktu na mapie w telefonie nie było, a szkoda, bo zawiódł mnie on w szczere pole i to szczere do bólu, bo zaorane. Musiałem się wrócić. Reszta przebieżki raczej bez przeszkód.
Wieczorem poszedłem na zakupy i coś wszamać. I tu przeżyłem kolejne zaskoczenie. Plastik w portfelu to za mało. Konkretnie - w knajpkach, w których się stołowałem, kart nie akceptują. Jeden z moich banków nie ma tu bankomatu. Drugi ma, ale w poniedziałek wieczór był on pusty, a z pustego nawet Salomon nie wybierze. Na pizzę wystarczyło, ale w kieszeni została mi dosłownie złotówka.
Lepiej było nazajutrz. Bankomat dotankowali, a ja mogłem wybrać się po pracy na małe zwiedzanie. I tym razem Nidzica już bardziej wydała mi się warta zobaczenia, przynajmniej jako krótki przystanek w dalszej podróży,m albo jako baza wypadowa na okolice. A co tu mamy:
Ratusz - budynek z połowy XIX wieku, a przed nim coś a'la plac, co po prostu jest parkingiem. Klimat starszych zabudowań dookoła psują gierkowskie bloki mieszkalne. Ot taki misz masz, ale dla chcącego nic trudnego - inne fajne budynki też da się wytropić :)
:)
Kościół św. Wojciecha. Zbudowany w XIV wieku. Jego historia to głównie pożary i odbudowy, ostatnia w latach dwudziestych XX wieku. Jego wieża góruje nad miastem i była dla mnie fajnym punktem orientacyjnym.
Dawny browar. Były trzy, ostał się jeden. Niegdyś produkował hektolitry trunku rocznie, dziś nieco mniej. Obecnie znajduje się tu prywatna Rozlewnia win i miodów pitnych. Fajnie, bo stary i z cegły.
Annika: Mazurskie miasteczka - choć Nidzica to chyba bardziej Warmia maja to do siebie,że w wielu jest coś z cegły - słowo "coś" ma tu znaczenie bo zwykle jest to zamek. Mniejszy lub większy,ale jest. Jeśli zamku brak znajdzie się coś innego z cegły - najczęściej kościół ewangelicki. Tu do tego fajny jest browar - zaskoczył mnie.
Zamek jest i owszem. Spodobał mi się z paru powodów. Po pierwsze ma fajną budowę - dwie baszty z przodu, więc łatwo rozkminić czy się nie stoi od tyłu strony. Po drugie - znajduje się w nim hotel, restauracja, pracownia rzeźby i parę innych instytucji. Dzięki temu zamek nie niszczeje, a instytucje te nie narzucają się na tyle, że spokojnie można pozwiedzać dziedziniec i przedzamcze.
Zamek jest Krzyżacki. Pierwszy drewniany został zbudowany pod koniec XIV wieku. Tradycyjnie był burzony i odbudowywany. Teraz ma się nieźle i również jest fajnym punktem orientacyjnym.
Kościół ewangelicko-augsburski św. Krzyża z XIX wieku. Ładny, nieco bajkowy, taki, jakie lubię.
I na koniec klasztorek. Intrygująca nazwa, nie mniej intrygująca pewnie historia. Jest to budowla obronna z XIV wieku, a już była czymś a'la klasztor, koszarami, biblioteką, kinem, spichlerzem. Obecnie archiwum państwowe.

Jak już wcześniej napisałem Nidzica według mnie jest fajnym miejscem na krótki przystanek po drodze gdzieś dalej. Tym bardziej, że niedaleko Mława i Grunwald, w których też coś do zobaczenia pewnie jest (a przynajmniej są pola bitew).

PostNapisane: Pt cze 22, 2012 12:27 am 
Forumowy As
Forumowy As

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... zniej.html

Budowa drogi ekspresowej nr 7 skończy się później

Budowniczy trasy z Olsztynka do Nidzicy chcą przedłużenia terminu zakończenia prac do 30 listopada. To prawie pół roku dłużej, niż zakładała umowa

Budową przeszło 31-kilometrowego odcinka S7 (wraz z obwodnicą Olsztynka) zajmuje się konsorcjum pięciu firm z liderem Sando Budownictwo Polska. Kontrakt przewiduje, że warta prawie 1,2 miliarda złotych inwestycja ma być zakończona już 5 lipca.

Jednak już teraz pewne jest, że tego terminu nie uda się dotrzymać. - Wykonawca złożył do nas wniosek o przedłużenie terminu zakończenia robót do 30 listopada tego roku - mówi Karol Głębocki, rzecznik olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Opóźnienie prac tłumaczy koniecznością przeprowadzenia prac archeologicznych w obrębie węzłów Olsztynek Zachód, Grunwald, Waplewo i Rączki, a także niekorzystną pogodą.

Obecne zaawansowanie prac na tym odcinku "siódemki" kształtuje się na poziomie 81 procent. Braki widać zresztą gołym okiem, wystarczy tylko przejechać się autem z Olsztynka do Nidzicy. Przede wszystkim trzeba zbudować drogi dojazdowe i nawierzchnię na moście w Waplewie. Do wykonania pozostało też położenie tzw. warstwy ścieralnej na całości trasy. Nie ma też oznakowania poziomego i pionowego, a kierowcy mają na tym odcinku do swojej dyspozycji na przemian tylko po jednym pasie w każdym kierunku.

Drogowcy sami przyznają jednak, że w związku z koniecznością wykonania badań archeologicznych na terenie obozu jenieckiego w Królikowie trzeba było przerywać prace na wiele miesięcy. W trakcie procedury uzyskiwania różnorakich opinii i pozwoleń prace na budowie są wstrzymane. - W przypadku odkryć na terenie obozu stało się tak w kwietniu 2011 roku - przypomina Głębocki. - Natomiast zezwolenie na ich wznowienie otrzymaliśmy od konserwatora zabytków dopiero 9 marca tego roku.
Mimo to GDDKiA nie zdecydowała jeszcze, czy uwzględni wniosek wykonawcy o przesunięcie terminu zakończenia prac. - Obecnie go weryfikujemy - zapewnia Głębocki. - Jeśli uznamy, że na opóźnienie wykonawcy miały wpływ czynniki niezależne od niego, to uznamy jego żądania w całości lub części i podpiszemy aneks terminowy. W przeciwnym wypadku za opóźnienie zostaną naliczone kary.

PostNapisane: Pt cze 22, 2012 12:36 am 
Forumowy As
Forumowy As

http://www.koncertomania.pl/koncert/194 ... -2012.html

- wstęp wolny

W dniu 22.06.2012 w miejscowości Nidzica (woj. Warmińsko-mazurskie) wystąpią : Męski Chór Kameralny LIRA, Robert Letkiewicz
Koncert odbędzie się w/na "Zamek".
Zapraszamy na koncert Męski Chór Kameralny LIRA, Robert Letkiewicz w Nidzicy.
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1003 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]