Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt maja 22, 2018 4:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: artneo.pl - Plagiat i Wstyd! Oszukiwanie Klientów!
PostNapisane: So wrz 22, 2012 11:34 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Jestem jeszcze klientem tej firmy tzn. agencji interaktywnej tworzącej strony. Wczoraj zupełnie przypadkiem znalazłem ich własną stronę do kupienia za 45$!!!.
Zdecydowałem się na współpracę z nimi oglądając ich obecną stronę. Czuję się oszukany bo strona agencji interaktywnej to demo jej mozliwości - w tym przypadku to oszukiwanie klientów. Szablon jest w 100% taki sam!
WSTAWILI WŁASNE LOGO i ZMIEILI KOLOR! - LOL!
Kupiłem u nich stornę za 2000 zł i zapewne też kosztowała ich 45$. Nic więcej nie chcę mieć wspólnego z tą firmą.
Poniżej link do ich szablonu. Jak ktoś chce wyszukać w google niech wpisze "wordpress template right now" - pierwszy link od góry to ich szablon.
http://themeforest.net/item/right-now-w ... io/1575990
Tępić takie prymitywne firmy! WSTYD I ŻENADA! To się nazywa KREACJA :D

Tytuł: Re: artneo.pl - Plagiat i Wstyd! Oszukiwanie Klientów!
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 9:11 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja co prawda nigdy z nimi nie współpracowałem (zresztą nie stać mnie na własną stronę) no ale:

czy Cię oszukali i Twoją też kupili? Hmm, póki nie znajdziesz takiego teplata w necie, to nie możesz tak mówić, bo nie masz żadnych dowodów.

a co do tego, że oni korzystają z gotowca, to to normalna praktyka. Dużo firm i to z różnych branż jedzie na gotowcach.

PostNapisane: So lis 24, 2012 5:16 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Zgadzam się z Tomkiem. Nie przystoi dla agencji reklamowej ktora wykonuje strony kupowanie szablonów innych stron. Też uważam że jest to celowe wprowadzanie w błąd osób które wchodzą na taką stronę. Nawet jeżeli to jest akt konkurencji - być może nawet twój skoro się tu reklamujesz? to bardzo dobrze że ktoś wyłapuje takie działania. Nie chciałabym w takiej firmie czegokolwiek robić bo widać że kombinują i tyle i w taki czy inny sposób mogę zostać wprowadzona w błąd.

PostNapisane: Pt lis 30, 2012 12:30 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

A mi ta firma została polecona przez zaufaną osobę - to pierwsza firma, w której z informatykami da się normalnie dogadać. Wszystko jest jasno sprecyzowane i komunikują się w przystępnym dla klienta języku. Właśnie dlatego od pięciu lat z nimi współpracuję. Zrobili mi kilka stron i każda z nich jest oryginalna i spełnia swoje funkcje. Nigdy nie proponowali żadnych szablonów - powiem więcej korzystając z Artneo można liczyć na mocno nieszablonowe rozwiązania - zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, szefowie mocno kontaktowi i konkretni, doprecyzowują potrzeby klienta, pracownicy mocno zaangażowani i kreatywni. No i przede wszystkim można na nich liczyć w trudnych sytuacjach, co w biznesie ma duże znaczenie. Muszę przyznać, że mocno się rozrośli przez te pięć lat naszej współpracy i moim zdaniem zawdzięczają to oryginalnym rozwiązaniom, kreatywnemu podejściu, świetnej obsłudze i nastawieniu na długofalową współpracę z klientami. Zresztą ten kto faktycznie z nimi współpracował przyzna mi rację. Czytając pierwszego posta mocno się zdziwiłem i nasunęła mi się myśl, że kogoś po prostu boli ich sukces. Ot taka mentalność - wiem bo sam to kiedyś przerabiałem w biznesie. Osobiście potraktowałbym takie zagrania jako dobry zwiastun, bo skoro tyle osób na nich patrzy, to raczej oni są naśladowani i na nich się ludzie wzorują, a nie oni naśladują.
Pozdrawiam wszystkich "życzliwych" ;)

PostNapisane: Pt lis 30, 2012 3:38 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Jesteśmy konkurencyjną agencją z Olsztyna dla Artneo. Musimy szczerze powiedzieć, że osoba podpisująca się jako AgentTomek chyba totalnie nie zna pojęcia słowa plagiat???!!! Oszukiwanie klientów??? Jaki wstyd???!!! A kto powiedział, że firma tworząca interaktywne rozwiązania dla innych nie może użyć szablonu KUPIONEGO i wykorzystać go na własne potrzeby???!!! Gdzie w tym plagiat albo oszukiwanie? Radzilibyśmy najpierw poznać znaczenia słów, a dopiero później opisywać innych...
A jeśli chodzi o krótkie info o Artneo. Firma działa bardzo prężnie, rozwija się w fajnym tempie i co ważne jest na poziomie. Nie wstydzimy się przyznać, że są lepsi od nas, ale też nie wypada nam się czepiać. Robią bardzo fajne grafiki, ludzi mają bardzo dobrych więc tylko się cieszyć że im idzie. Zazdrość przemawia przez innych, może jakieś nierozstrzygnięte problemy i stąd takie posty. Uważamy, że jest to mówiąc delikatnie nie na poziomie... Ich stronka jest z szablonu, ale jest dopasowana do potrzeb firmy, jest inna niż wszystkie, atrakcyjna więc w czym problem? Cieszmy się jak ludziom dobrze idzie, nie róbmy problemów tam gdzie ich nie ma...
Pozdrawiamy!!!

PostNapisane: So gru 01, 2012 11:45 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

My również jesteśmy konkurencją dla Artneo. Nigdy by nam nie przyszło do głowy kupowanie szablonu własnej strony internetowej!!!! To żenujące... i świadczy o BRAKU POMYSŁÓW i co gorsze MOŻLIWOŚCI. Ocenę pozostawiamy CZYTELNIKOM. Powyższe dwa posty widać że są PODSTAWIONE przez ich samych jako odpowiedź na zarzuty Tomka. Artneo KICHA na maxa! Wstydźcie się.

PostNapisane: Wt sty 15, 2013 6:22 pm 
Berbeć
Berbeć

Ja uważam, ze jak się coś kupuje to trzeba to sprawdzić i najlepiej porównać z innymi ofertami. Jak tego nie robimy to sami sobie możemy podziękować, że ktoś zrobił nas "w balona"

PostNapisane: Pt lut 01, 2013 2:09 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

nie nazwał bym tego plagiatem, taka skórka jest darmowa, jej licencja pozwala na modyfikowanie. Następnym razem lepiej spędzić więcej czasu na początku czytając opinie o agencjach z którym chcemy nawiązać wspópracę

PostNapisane: N lip 14, 2013 11:01 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Przy wyborze tego typu firmy najlepiej przeanalizować ich portfolio. Przejrzeć dotychczasowe projekty i zobaczyć co "tworzą". Podaj linka do swojej strony. Ciekaw jestem co to za cudo za 2000 ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]