Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 1:50 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 12, 2004 1:38 am 
Kloss J23
:D

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 12, 2004 9:12 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jedna scena tego filmu była nagrana nawet w naszych okolicach :)

Na moście nad rzeką Wadąg przy trasie Olsztyn - Dywity:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 12, 2004 9:53 am 
Wlasnie obejrzalem sobie Out of Time z denzelem washingtonem. Musze przyznac ze trzyma w napieciu. Mocna intryga ale nie zakrecona wiec dobrze sie oglada. No i jest przeslanie, moral na koniec ... ale nie bede wam psul zabawy, to byloby nie fair. sami zobaczcie.
pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 12, 2004 9:24 pm 
Hi Mrx,
mysle, ze duzo straciles.
"Zakazane piosenki" jest pierwszym polskim filmem. Jak tytul juz zdradza, poswiecony jest zakazanym piosenka, ktore podtrzymywaly ludzi na duchu, dodawaly wiary i ochoty do zycia, na tle pracy podziemia warszawskiego. Oczywiscie w czasie okupacji. Na pewno znasz wiele z z tych piosenek, nawet o tym nie wiedzac, skad pochodza.

Kto z nas nie zna "Szumi dokola las, czy to jawa czy sen....", "Siekiera motyka, pilka, graca.....",

"Kanal" opowiada o dziejach partyzantow warszawskich w czasie powstania warszawskiego. Rozrywajace sceny pokazujace ucieczki kanalami warszawskimi.

Nawparde warto obejrzec.[/b]

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 13, 2004 4:03 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Postaram się nadrobić moje zaległości w tej kwestii :)
Pozdrawiam :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 13, 2004 9:59 pm 
W filmie "Stawka wieksza niz zycie" jest jedna scena nagrywana w Olsztynskim zamku. W ktorym odcinku - niestety nie pamietam.

Kto ma i jest gotowy sprzedac VHS "Czterej pancerni i pies"? Kasety od 7 do konca, chyba 12.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 13, 2004 10:33 pm 
Senior
Senior

Ja lubie większość filmów. Nie mam swojego ulubionego bo za dużo by ich było. Polskie i amerykańskie komedie, troche horroru, no i sensacyjne. Oglądam co się da. ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 15, 2004 3:31 pm 
Mrx napisał(a):
Widze tu wiele tytułów dobrych filmów....ale w wiekszosci to produkcje zza oceanu!

A co z polskim przmysłem filmowym? Mamy jakieś godne polecenia pozycje?

Pamiętam, że gdy byłem młodszy fascynowałem sie filmem Czterej Pancerni i Pies... :) Chodzilem nawet codziennie do kina, aby obejrzeć kolejny odcinek tego serialu :D Bilet kosztował wtedy....100zł :D

U nas to chyba dobrze wypadają jedynie komedie (bez Pazury), czyli Vabank I i II, Kingsajz, od biedy Kogel Mogel (obie części). Nie umiemy robić efektów sprzętem kompowym - najlepszy przykład Wiedźmin, zresztą najlepiej wypadły chyba kostiumy...Poza tym Bareja to chyba Król Czarnej Polskiej Komedii na wieki.
Z horroru polecam Medium i Wilczycę (drugą część polecam nawet do obiadu).
Potop to chyba już film wrośnięty w święta.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 12:19 am 
horror 28 dni pózniej
za linią wroga
budka telefoniczna
no i fimy przyrodnicze la marionet

Tytuł:
PostNapisane: N sty 25, 2004 9:13 pm 
Postępowy
Postępowy

Fajne filmiki:
1) Pearl Harbor
2) Krzyk ( wszystkie części)
3) American Pie ( wszystkie części
4) Gladiator
5) Patriota
6) 100 dziewczyn i ja
7) Miłość w rytmie rap
8) To nie jest kolejna komedia dla kretynów
9) Mrówki w gaciach
I WIELE WIELE INNYCH :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N sty 25, 2004 10:06 pm 
Jenny ------> Cool As Ice widzialem chyba z 50 razy !!!!!!!!!!!
taki sobie fajny filmik, fajne teksty i muzyczka tez ;-) I'm gonna catch you !! ;-) malo ludzi w ogole zna ten film, a ci ktorzy go znaja czesto krytykuja, ale z przymrozeniem oka to fajny filmik.

Pozdrowionka w rytmie rap

Drop That Zero , Go With The Here !

Tytuł:
PostNapisane: N sty 25, 2004 10:08 pm 
Ale 3 cz. American PIe, ten slub ... bylo tam troche przesadzonych nismacznych gagow, 1 byla zdecydowanie najlepsza

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 26, 2004 12:10 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

1. Braveheart
2. Lista Shindlera
3. Sexmisja
4. Shrek
5. Nic Smiesznego
6. Requiem For A Dream
7. Leon Zawodowiec
8. Pulp Fiction
.....
kolejnosc przypadkowa.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 11:59 pm 
Nie ma to jak "Sami Swoi" :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 03, 2004 4:29 pm 
Ostatnio oglądniete:"Bless The Child"(-"Próba sił"- dzięki aszenputel:)), "Kangur Jack", "People I Know"......

Wiecie, ale jakoś z pamięci nie może mi wyjść "Droga bez powrotu"(szczególnie ucieczka po konarach drzew..... :D )

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]