Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt sty 19, 2018 1:35 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Horror
PostNapisane: So mar 27, 2004 6:12 am 
W sumie to nie lubie horrorow ale nabralem ochoty na maly maraton ... ostatnio widzialem traile do Gothiki, do tego niedawno nakrecony remake Texas Chainsaw Massacre a na koniec najnowszy remake
The Dawn of the Dead - film ktory od premiery zarobil 23,7 mil $ - wiecej niz Pasja.

Co Wy na to ?

Tytuł:
PostNapisane: So mar 27, 2004 11:17 am 
Dorzuc do tego Evil Dead III - to dopiero horror! :wink: Ale jesli naprawde chcesz sie bac to obejrzyj ekranizacje ktorejs z powiesci Stephena Kinga - ja widzialem Pet Sementary i o malo nie zapaskudzilem spodni :wink: A Gothika jest warta polecenia, przyjemnie sie oglada, chociaz zakonczenie jest przewidywalne az do bolu.

Skad bierzesz informacje o tym, ile dany film zarobil?

Tytuł:
PostNapisane: So mar 27, 2004 12:35 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

rozpruwak napisał(a):
Ale jesli naprawde chcesz sie bac to obejrzyj ekranizacje ktorejs z powiesci Stephena Kinga
No wlasnie mnie one jakos nie ruszaja. Jedyne co bylo w nich dobrego to muzyka, reszta nuda.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 28, 2004 12:32 am 
ehh..ekranizacje książek Kinga są do niczego.Beznadziejne klimaty,omijanie wątków które dodawały stylu ksiązkom.
A swoją drogą fajny był horror ,,Candyman'' czy jakoś tak się nazywał.Miałam z 8 lat jak go oglądałam i ten jego hak zamiast ręki pamiętam do dzisiaj.Fajny był jeszcze ,,piątek 13'' jak tą siekierą dostał...

Tytuł:
PostNapisane: N mar 28, 2004 12:55 am 
Jak się naoglądałam Freddiego Krugera :shock: za czasów podstawówki to po nocach spać nie mogłam :!:

Tytuł:
PostNapisane: N mar 28, 2004 1:19 pm 
W sumie widzialem tylko Pet Sementary - i tylko na jego podstawie polecilem ekranizacje powiesci Kinga. Jesli utrzymuja podobny poziom to warto obejrzec. A klimat to byl tam imho niesamowity. Zwlaszcza jak sie w nocy oglada (ale tego juz chyba nie musze mowic?>=]), tylko burzy brakowalo.

I moze cos, czego nie nalezy ogladac - Cradle of Fear. Zrezygnowalem po pierwszych dwoch minutach.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 28, 2004 1:26 pm 
lepiej czytac jego powiesci :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 30, 2004 9:17 am 
Visenna napisał(a):
ehh..ekranizacje książek Kinga są do niczego.Beznadziejne klimaty,omijanie wątków które dodawały stylu ksiązkom.

Hellraiser też?

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 30, 2004 9:17 am 
Matys napisał(a):
lepiej czytac jego powiesci :)

Popieram, książki i opowiadanka (nie tylo S.K.) są lepsze o niebA!

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2004 11:32 am 
Polecam Dead End. Film momentami naprawde trzyma w napieciu, chwilami powala smiesznymi scenami. Za to Flesh for the beast jest masakrycznie krwawy i obrzydliwy, ale chyba przeciez wlasnie o to chodzi glownie w horrorach, nie?

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2004 2:13 pm 
Wczoraj,czyli 5.5.04 był nawet dobry horror w TVP2.Nosił tytuł "Córka kata".Też był zabawny w nie których momentach. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2004 2:25 pm 
Kiedy byłem małym chłopcem, bałem się każdej flmowej historii, ostemplowanej przez trwórców jako horror trzymający w napięciu do ostatniej minuty. Dzisaj, żeby przestraszyć takiego werterana celuloidowej taśmy, jak jak, trzeba czegoś więcej niż efekty spcejalne, scenariusz oparty na książce jakiegoś mistrza horroru, czy wysoki budżet. Nie będe wnikał jaka jest najlepsza recepta na wyciśnięcie z widza hektolitrów adrenaliny, wiem natomiast, ze gatunkej ten jest poniekąd w lekkije hibernacji, i nic nie wskazuje na to, że w nabliższej przyszłości cokolwiek się zmieni. Ja na przestrzeni ostanich dwóch lat widziałem, jeden dobry film, który spowodował u mnie mimowolny rozkurcz pęcherze. A tytuł ten jest remak'iem sprzed kilku lat, japonskiego rezysera specjalizujacego się horrore, i zwię się "The RING". Gorąco polecam.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2004 7:49 pm 
POLECAM THE RING (jap), ale jeśli chcecie widzieć sieczke to oglądnijcie OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 1 i 2.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2004 9:36 pm 
Zgadzam się."Final Desination" cz. 2 i 1 są świetne!!2 lepsza moim zdaniem.Jak obejrzycie to możecie podzielić się swoimi wrażeniami :P

Tytuł:
PostNapisane: N lip 04, 2004 12:15 am 
no to ja ze swojej strony polecam 28 dni pózniej oglądałem go kilka razy i za karzdym razem sie boje

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]