Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn sty 22, 2018 2:13 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Imprezy w Wegorzewie
PostNapisane: So gru 11, 2010 12:52 pm 
Forumowy As
Forumowy As

vito napisał(a):
Mi się marzy Telebim a na nim bezpośrednia transmisja Nocy Sylwestrowej z Warszawy a dokładniej koncertu z pl.Konstytucji bodajże :mmm:

No tak. Bezrobocie w Węgorzewie się pogłębia,ludzie biedę klepią, alkoholizm starych,narkomania młodych, mazurską przyrodę nam niszczą (i to za nasze pieniądze, które do Unii wysyłamy) a Waść o imprezowaniu. I to o jakim imprezowaniu?!
Kiedy zatraciliśmy już umiejętność zabawy na trzeźwo, to przynajmniej postawmy sobie telebim lub siądźmy przed telewizorem i popatrzmy jak inni się bawią! No i jeszcze chwalmy, tych, który zabierają to co zdrowe i wartościowe a dają techniczne cacka,betonowe dróżki,obca hałaśliwą muzykę, obce dziwaczne zwyczaje ,wyniszczanie polskiego języka,... Do czego to dochodzi!

PostNapisane: So gru 11, 2010 8:36 pm 
Postępowy
Postępowy

Tomasz8 napisał(a):
vito napisał(a):
Mi się marzy Telebim a na nim bezpośrednia transmisja Nocy Sylwestrowej z Warszawy a dokładniej koncertu z pl.Konstytucji bodajże :mmm:

No tak. Bezrobocie w Węgorzewie się pogłębia,ludzie biedę klepią, alkoholizm starych,narkomania młodych, mazurską przyrodę nam niszczą (i to za nasze pieniądze, które do Unii wysyłamy) a Waść o imprezowaniu. I to o jakim imprezowaniu?!
Kiedy zatraciliśmy już umiejętność zabawy na trzeźwo, to przynajmniej postawmy sobie telebim lub siądźmy przed telewizorem i popatrzmy jak inni się bawią! No i jeszcze chwalmy, tych, który zabierają to co zdrowe i wartościowe a dają techniczne cacka,betonowe dróżki,obca hałaśliwą muzykę, obce dziwaczne zwyczaje ,wyniszczanie polskiego języka,... Do czego to dochodzi!

To co Tomaszu może Mszę Świętą proponujesz????

:haha: ps.jeszcze pierdzenia przy jedzeniu do swojego tekstu nie dodałeś :haha:

PostNapisane: So gru 11, 2010 11:13 pm 
Forumowy As
Forumowy As

vito napisał(a):
Tomasz8 napisał(a):
vito napisał(a):

To co Tomaszu może Mszę Świętą proponujesz????

:haha: ps.jeszcze pierdzenia przy jedzeniu do swojego tekstu nie dodałeś :haha:

Tak.Masz racje. O chamstwie, arogancji,prostactwie i o wulgarności nie napisałem.
Komputeryzujemy każdą dziedzinę życia,krzyczymy o postępie i nowoczesności, inwestujemy w rzeczy a zapominamy, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie,w nasze dzieci,..a wskaźników postępu i nowoczesności należy szukać przede wszystkim w stosunku człowieka do człowieka.
To widać w różnych dziedzinach a także w sposobie rozmowy i dyskusji na internetowych forach. Tak,tak Vito.Także na internetowych forach.

PostNapisane: N gru 12, 2010 7:14 pm 
Junior
Junior

Popieram Tomasza, w tym akurat przypadku.

Msza święta? U nas to albo chcą patrzeć jak inni się bawią albo na msze. A gdzie kreatywność? Pomysłowość? Nie trzeba wiele pieniędzy by zorganizować coś fajnego.

Anno ze Wsi, zastępca burmistrza pozostał ten sam. Tak dla ogólnej wiadomości.

PostNapisane: Pn gru 13, 2010 12:01 pm 
Młodzik
Młodzik

O właśnie, nie trzeba milionów, zeby dobrze się bawić. Wystarczy kreatywność i pomysłowość. A tego nie powinno brakować ludziom zajmującym się organizacją takich imprez.

Jednak dla mnie podoba się stara formuła... Sporo znajomych, którzy po szkole opuscili Węgorzewo spotykam właśnie na Pl. Wolności

PostNapisane: Pn gru 13, 2010 9:12 pm 
Postępowy
Postępowy

Panowie, Krytycznik Poranny i Tomaszu8 czy w na prawdę uważacie że idąc na pl.Wolności w Noc Sylwestrową (nawet jeśli kiedykolwiek byłaby tam ta transmisja z koncertu czy tez inna forma zabawy ,rozrywki)mam zamiar przyglądać się ludziom jak się bawią???Czy nie uważacie że chodzimy tam żeby poczuć klimat,atmosferę,magię witania Nowego Roku??? Czy nawet gdyby taka transmisja koncertu miała miejsce to czy uważacie żebym oglądał widownie (jak się bawi) czy raczej artystów na scenie???Czy nie miło byłoby posłuchać i pooglądać wspólnie gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej???
Pan Tomasz porusza tu problemy rodziny ,miasta, powiatu,regionu,narodu i całego chyba świata prze pryzmat jednej nocy!
Panie Tomaszu ,owszem są to istotne i warte dyskusji tematy ,ale o ile się nie mylę jest to watek "Imprezy w Węgorzewie" ???A nie "problemy świata"?
Noc Sylwestrowa jest tą nocą która pozwala mam na te kilka godzin zapomnieć , odpocząć od tych zmartwień.Jest to jeden dzień(noc) w roku a na wymienione prze Pana problemy mamy przynajmniej 364 a czasem 365 dni!!! Dlatego też uważam że warto ten jeden dzień(noc) spędzić szczególnie wyjątkowo i chciałbym żeby nasi urzędnicy przygotowali coś nowego ,coś czego jeszcze nie było na powitanie Nowego i pożegnanie Starego Roku. :D
Faktem jest to że taka transmisja koncertu powaliłaby prawdopodobnie węgorzewski budżet na kolana to pokusiłem się o przedstawienie takiej myśli i jak widać zaowocowało to dość ciekawą dyskusją :wink: :wink: :wink:

PostNapisane: Śr gru 15, 2010 12:30 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

witam
a ja mam fajną nową wersje imprezownia w naszym mieście ale nie dla was tylko dla naszych najmłodszych.
Ucieszył mnie fakt bo dzisiaj byłem w bajkolandzie z synem. W końcu coś dla najmłodszych, byłem godzinę i nie mogłem wyjść a tak naprawdę to mój syn bo tak się wkręcił w zabawę, moim zdaniem "bomba" tego osobiście ja potrzebowałem, bo wiem ze jak mam gdzieś wyskoczyć na godzinę czy dwie to mogę spokojnie zostawić dzieciaka pod opieką w tym salonie zwłaszcza że dziewczyna która tam pracuje jest bardzo nastawiona na dzieci i radzi sobie z nimi wyśmienicie.
polecam Plac Wolności 3 nad alkoholami świata tam gdzie była siłownia

PostNapisane: N lip 14, 2013 3:46 pm 
Natchniony
Natchniony

Do końca S.V. pozostała jeszcze dzisiejsza noc, ale można już co nieco o imprezie napisać. Przede wszystkim uśmiechnęło się słoneczko do fanów muzyki. Tego uśmiechu brakowało od początku imprezy, szkoda mi było tych moknących biwakowiczów.
Jak dla mnie, czyli osoby obserwującej imprezę z zewnątrz mogę powiedzieć, że było i jest OK, może jakieś drobne zatargi były, ale to wliczone jest w koszta przy takich imprezach. Park cały, choć nie o park się mocno martwiłem, ale o murawę boiska przy ewentualnej ulewie. Co prawda deszcz padał, jednak nie było jakiegoś urwania chmury, gdzie mogło podmyć boisko, a wtedy zniszczenia mogły być duże. Jak wygląda murawa okaże się jutro.
O ławki, kosze i drzewka trzeba się martwić po wyjeździe biwakowiczów, to węgorzewscy fani "rozbiórek" mienia publicznego dają wyraz swego niezadowolenia z powodu przegranego meczu, czy partackiego wychowania przez mamusię i tatusia.
Wracając do samego festiwalu trzeba powiedzieć, że frekwencja namiotowa nie zachwyciła z powodu powrotu do parku, ilość namiotów jest podobna do tej z tamtego roku na polu przy Rusałce, no może ciut więcej. Nie wiem jak ogólnie z frekwencją na koncertach, z tego co widać na mieście, to raczej podobna do ostatnich lat, ale to stwierdzą organizatorzy po ilości sprzedanych biletów. Dzisiaj może być bardzo dużo widzów na koncercie.
Właściwie, to można obalić twierdzenie głównego organizatora, że ubiegłoroczna niska frekwencja na polu biwakowym była spowodowana odległością od Dużej Sceny, o komarach nie wspomnę. Ja twierdzę, że powodem takiej, a nie innej frekwencji są zapraszane zespoły, nie mówię, że są złe, sam słuchałem niektórych kapel na małej scenie i były OK. Jednak dążąc do powrotu tłumów jakie były kiedyś trzeba zastanowić się jakie kapele sprowadzać. Może skrócić festiwal z czterech dni do trzech, a nawet do dwóch, ale w zamian sprowadzić zespoły z najwyższej polskiej półki, a może jeden zespół, ale extra-klasę taką Ligę Mistrzów. A może zostawić jak jest, cztery dni, frekwencja stała, czyli podobna do tej z ostatnich paru lat i też będzie dobrze. To już kwestia dyskusji organizatorów i sponsorów.

Coś się kończy coś zaczyna, nadchodzą Dni Węgorzewa. Ogólnie stwierdzam, że było OK, spodobał mi się pomysł z pierwszym dniem SV, czyli muzyka na placu Wolności. Nie każdy chodzi na plac koncertowy, a ludzie chcieliby posłuchać muzyki za free i na luzie, ten pomysł trzeba kontynuować w następnych latach.
Żeby nie było zbyt słodko dla pierwszego rockmena Vegas ciągle uważam i zdania nie zmienię, że sprzedane tereny przy Rusałce byłyby najlepsze na lokalizację amfiteatru i pola namiotowego. Będę o tym przypominał dopóki dawna ekipa nie przyzna się publicznie do błędów (plaża miejska, zamek). Uważam również, że pole namiotowe powinno powstać np. na terenie należącym do Szpitala Psychiatrycznego przed myjnią samochodową lub w innym miejscu, nie w parku. Takie jest moje zdanie.
Jako mieszkaniec tego miasta muszę podziękować przyjezdnym fanom za kulturę osobistą i fajne zachowanie w naszym mieście, przecież kiedyś bywało różnie. Byłem świadkiem zachowania pewnego rockmena na polu biwakowym, niby nic nadzwyczajnego, a jednak ..... . Jeden z fanów siedząc przy namiocie, pijąc piwo w swoim towarzystwie w pewnym momencie wstał i odszedł kilka metrów po to, żeby wrzucić swego niedopałka papierosa do kosza na śmieci. Niektórzy pewnie powiedzieliby, że to nienormalne. A przecież mógł go przygasić na trawie pod glanem lub odrzucić dalej, takie zachowanie rzuca się w oczy.
W sobotę o szóstej rano zobaczyłem przez okno też fana, ale leżącego na chodniku, wybiegłem zobaczyć, czy żyje. Żył, spał jak suseł nawet deszcz mu nie przeszkadzał , był tylko w spodniach, przyniosłem mu koszulę, żeby nie zmarzł, niech ma ja też byłem młody i zam ten ból. Poklepałem po twarzy, przebudził się, ale chyba jeszcze żył koncertem, bo wstał wymachując rękoma i śpiewając pokiwał się w stronę miasta :D. Koszula została, nawet nie dałbym rady założyć mu, chciałem poczęstować gorącą kawą, a gdzie tam "wesołym" krokiem poszedł szukać swego miejsca zakwaterowania. Młodość, radość.

http://konstytucja.wieszjak.pl/omowieni ... iedzi.html

Ostatnio edytowano Śr lip 17, 2013 5:43 am przez M.Legion, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N lip 14, 2013 8:12 pm 
Postępowy
Postępowy

Straty w parku na pewno jakieś będą. To co ja zauważyłem niespecjalnie ich szukając, to dokumentnie rozwalone zamki parkowej toalety i poszarpany przez białego kundla dąbek /naprzeciw ławki w alejce najbliższej ul. Bema/. Kundel tarmosił to drzewko, a jego właściciel nawet nie zareagował. Zabrał go dopiero po mojej interwencji. Był to prawdopodobnie jeden z mieszkańców pola namiotowego. Drzewko pewno uschnie i trzeba będzie posadzić nowe, najlepiej zakupione i posadzone przez organizatorów festiwalu. A tak na marginesie to dobrze byłoby aby w parku pokazywała się częściej Straż Miejska, która za stosowną opłatą przypominała by właścicielom wyprowadzanych tam na spacery czworonogom o smyczy i jeśli trzeba kagańcu.

PostNapisane: Pn lip 15, 2013 9:46 am 
Postępowy
Postępowy

Do tego co napisałem wczoraj dodam, że w tym czasie w parku było sporo ludzi, ale na szarpanie drzewka przez kundla nie zareagował nikt. Większość paradowała z piwami w rękach, lecząc trudy nocnego koncertu. Na parkowej scenie umieszczono wielkie napisy Mazury, Muzyka, Człowiek. Dodałbym jeszcze jeden - Piwo.

PostNapisane: Pn lip 15, 2013 7:19 pm 
Natchniony
Natchniony

Byłem dzisiaj na boisku nie widziałem zniszczeń murawy. Jest w paru miejscach zryte, ale to na obrzeżach boiska tam, gdzie najczęściej woda stoi. Tak jak napisałem wcześniej nie było mocnego deszczu, padał ciągły, ale mały, to i murawa niezniszczona.
Co do toalety, to już przed festiwalem zamek był przez miejscowych "ślusarzy" rozpracowywany, też o tym zimą na tym forum napisałem. Drzewko oczywiście trzeba jesienią posadzić, zresztą jest więcej do posadzenia, ponieważ niektóre nie przyjęły się.
Sumując, jedno drzewko poszarpane przez psa i wyrwany zamek w pijalni TOALETA na tylu ludzi koczujących w parku przez cztery dni, to przykład dla innych tego tego typu imprez w różnych miastach. To powinno być przykładem przede wszystkim dla węgorzewskich debili, którzy uskuteczniają demolki w parku i nie tylko w parku. Przyjechali w ogromnej większości normalni ludzie posłuchać muzyki i po czterech dniach imprezowania pozostawili po sobie dobre zdanie.

PostNapisane: Śr lip 17, 2013 11:50 pm 
Postępowy
Postępowy

Dla mnie tegoroczny "Seven Festival" był jedną z najspokojniejszych i najlepiej przygotowanych edycji w historii tej imprezy. Bylem uczestnikiem czterech dni festiwalu i mogę napisać ,że zaczynając od ochrony i dalej idąc przez policje, festiwalowych gości a kończąc na organizatorach spisali się po prostu na medal, jedynie czego mógłbym się przyczepić to ekipa przygotowująca scenę, nagłośnienie ,itp. do występów kolejnych zespołów ( trwało to czasem dość długo, ale to w sumie zrozumiale i dość naciągnięta uwaga) No nie sposób tu nie wspomnieć o pogodzie, która kolejny raz zawiodła, ale taka pogoda jest chyba niekwestionowanym symbolem , znakiem rozpoznawczym tej imprezy :) .
Pierwszy dzień (czwartek) koncert na pl.Wolności moim zdaniem strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o umiejscowienie i super występ grup Vintage i Bethel (ta druga ekipa stworzyła niesamowity klimat i atmosferę) Wielu ludziom pewnie podobał się tez występ grupy Oberschlesien(Polski "Rammstein" i ciekawe efekty specjalne). Boje się trochę o protesty ludzi mieszkających wokół pl.Wolności z uwagi na to, że impreza trwała chyba do drugiej w nocy i odbyła się w Czwartek(ciekawe czy takie się pojawiły???).
Drugi dzień (piątek,pierwszy na scenie głównej) to chyba najsłabszy dzień festiwalu na placu koncertowym. Co prawda zespól Closterkeller dał na swoje 25-lecie bardzo dobry koncert, a wokalistka kolejny raz zachwyciła swoim głosem to reszta zespołów mnie niezbyt "zainteresowała" no może jeszcze Flapjack miał udany występ. Ktoś powie każdy ma swój gust-prawda , jednak piątkowy festiwal był raczej "festiwalem karnetowym","jednodniowych biletowców" praktycznie nie było widać(słyszałem nawet,że sprzedano ok 30 biletów, czy to prawda -nie wiem) Wymieniony wyżej zespół Closterkeller zgromadził więc największą publikę tego dnia (na koncertach innych grup było jakby pustawo) Ciekawym wydarzeniem było włączenie się do wspólnej zabawy z publicznością wokalistki grupy Closterkeller (Anja Orthodox)podczas występu grupy Timat(tak to przynajmniej wyglądało na telebimie) .
Dzień trzeci (sobota) to już o wiele,wiele większa publiczność i dla mnie super koncerty grup "My dying bridge"(pierwszy raz ich słyszałem ) i Illusion, reszta zespołów także moim zdaniem nie zawiodła tak samo zresztą jak publiczność (mimo iż padał deszcz).
Dzień czwarty (niedziela) ja bym nazwał "Dniem Comy Symfonicznie". Jeden chyba z największych(publiczność) koncertów w historii festiwalu.I choć inne zespoły nie zawiodły to w powietrzu było czuć gorące oczekiwanie na ten właśnie zespół, któremu towarzyszyła "Orkiestra Symfoników Gdańskich"(ok 60 muzyków jeśli dobrze pamiętam)."Dzień Comy Symfonicznie" pokazał(inne dni także ale ten szczególnie), że festiwal ten jest bezpieczny i otwarty dla wszystkich.Dzień ten wyglądał jak "Niedzielny piknik" (tym bardziej że pogoda dopisała) ludzie przyszli i rozkładali się z kocami całymi rodzinami ,starsi , dzieci,fankluby, grupy znajomych( nie tylko tych z Seven Camp w parku,wielu przyjechało z pobliskich miejscowości i miast) turyści którzy akurat trafili na ten festiwal podczas urlopów , wypoczynków na naszych pięknych Mazurach .Jednym zdaniem"Dzień Comy Symfonicznie" był chyba spełnieniem marzeń organizatorów i jednym z najlepszych dni w historii "Rockowiska"
Na koniec pokuszę się o kilka uwag ,jak napisał pan M.Legion żeby było więcej ludzi trzeba zapraszać "inne" zespoły- ale jakie??? Może dobrym pomysłem byłoby podczas innych imprez w Węgorzewie a także podczas następnego festiwalu np.przy namiotach z piwem postawić namiot w którym można by złożyć swoja propozycje albo oddać głos na zespół z jakiejś listy stworzonej przez organizatorów(choć nie wiem czy już tego nie próbowano)Na tej edycji festiwalu dla mnie było zbyt dużo zespołów grających muzykę metalowa i jej odmiany (heave,thrash,,doom,itp.) Organizatorzy więcej rocka!!! :wink:
Ekstra-klasa to chyba nie dla Węgorzewa ilość fanów na taki zespół przekroczyłaby chyba możliwości Węgorzewa i jak mówi Pan A.Iwaniuk(w gazecie festiwalowej) na pytanie Jurka Owsiaka:"czy jako Węgorzewo jesteśmy w stanie przyjąć 200.000tys osób" odp.padła taka:"położenie Węgorzewa i brak połączeń kolejowych" jest tu sporo racji chociaż z drugiej strony myślę że na jakieś 30-40tys. każdego dnia to nasze miasto stać tylko jaki zespół by musiał zagrać żeby ściągnąć tylu fanów i czy byłoby to możliwe finansowo przy takiej publiczności.Burmistrz K.Piwowarczyk podczas festiwalu zdradził swoje festiwalowe marzenie -jest to zespół "Black Sabath" wiec chyba nie obawia się namiotów pod Urzędem Miasta :wink:
Drugim czynnikiem wpływającym na frekwencje o którym M.Legion nie wspomniał jest cena biletów i karnetów.Rozumiem że ceny są ustalane na jak najniższym poziomie to niestety nadal są dość wysokie. Nie mam co prawda porównań do innych festiwali ale czy nie myślano, że tańsze bilety to więcej ludzi ,a to oznacza albo ten sam wpływ z biletów ale większa sprzedaż festiwalowych ofert(gadżety, piwo, jedzenie itp.)więc i większe zaangażowanie sponsorów??? Albo tańsze bilety to więcej ludzi i większy z nich wpływ i większa sprzedaż w/w ofert???
Wypowiedz zakończę jednak miłą nowinka (chyba dla większości) otóż zapowiedziano dwa zespoły które pojawią się Seven Festival 2014 a są to LADY PANK SYMFONICZNE i mniej mi znany Arch Enemy. Oj będzie się działo!!! :papa:

PostNapisane: Cz lip 18, 2013 6:33 am 
Natchniony
Natchniony

vito napisał(a):
Może dobrym pomysłem byłoby podczas innych imprez w Węgorzewie a także podczas następnego festiwalu np.przy namiotach z piwem postawić namiot w którym można by złożyć swoja propozycje albo oddać głos na zespół z jakiejś listy stworzonej przez organizatorów(choć nie wiem czy już tego nie próbowano)Na tej edycji festiwalu dla mnie było zbyt dużo zespołów grających muzykę metalowa i jej odmiany (heave,thrash,,doom,itp.) Organizatorzy więcej rocka!!!:

Dobry pomysł, można też głosować na polu namiotowym, w innych punktach miasta oraz na stronie internetowej festiwalu.
Na temat biletów nie wypowiadałem się, gdyż słyszałem różne wersje, jedni mówili, że zbyt drogie inni, że ceny możliwe. Z tym, że o drogich biletach słychać było od młodych ludzi uczących się, ci drudzy nieco starsi zapewne zarabiający.
Cytuj:
z drugiej strony myślę że na jakieś 30-40tys. każdego dnia to nasze miasto stać tylko jaki zespół by musiał zagrać żeby ściągnąć tylu fanów i czy byłoby to możliwe finansowo przy takiej publiczności.Burmistrz K.Piwowarczyk podczas festiwalu zdradził swoje festiwalowe marzenie -jest to zespół "Black Sabath" wiec chyba nie obawia się namiotów pod Urzędem Miasta :wink:

Tu się kłania pozbycie się terenów przy plaży w Rusałce, rok temu byli tam zakwaterowani fani festiwalu. Miejsce, gdzie bardzo dawno temu za czasów PRL ( pamiętam jako dziecko) odbyła się impreza 400 lecie Węgorzewa. Całe miasto bawiło się, pierwszy rockmen Węgorzewa pewnie też pamięta.
Cytuj:
Dla mnie tegoroczny "Seven Festival" był jedną z najspokojniejszych i najlepiej przygotowanych edycji w historii tej imprezy.

Potwierdzam po raz wtóry.

Ostatnio edytowano Pt lip 19, 2013 5:31 pm przez M.Legion, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt lip 19, 2013 12:56 pm 
Postępowy
Postępowy

Cytuj:
Na temat biletów nie wypowiadałem się, gdyż słyszałem różne wersje, jedni mówili, że zbyt drogie inni, że ceny możliwe. Z tym, że o drogich biletach słychać było od młodych ludzi uczących się, ci drudzy nieco starsi zapewne zarabiający.

Trzeba jednak pamiętać, że owa ucząca się młodzież to zdecydowana większość festiwalowej publiczności. Więc może dobre by były chociaż zniżki na legitymacje szkolne???

PostNapisane: N lip 21, 2013 11:04 am 
Berbeć
Berbeć

Dawno nie zaglądałem na to forum, i jestem mile zaskoczony rzeczowością i autentyczna troską o miasto, o festiwal. Pozwolę sobie na ustosunkowanie się do kilku zagadnień poruszonych w dyskusji przez szanownych forumowiczów.
1. Frekwencja na polu namiotowym – zrejestrowanych prawie 700 os, rok temu 550, to jest do sprawdzenia. Do tego, z powodu chyba pogody nie dojechało na pole prawie 100 os. Skoku frekwencyjnego nie było, ale tendencja jest zauważalna. We wszystkich komentarzach festiwalowiczów pojawia się jedno – pochwała decyzji o powrocie do miasta.
2. Dobór zespołów – co tu dużo mówić, polskie zespoły są ograne. I liga festiwalowa to kilka grup. czy jest sens zapraszać tak jak rok temu Luxtorpedę, która zagrała w pół roku ponad 100 koncertów. Jeśli zespół Happysad w maju gra na każdych juwenaliach, to czy on ściągnie dodatkowych widzów. Ale jest to temat do dyskusji. Nie mamy problemy z zaproszeniem dowolnego polskiego zespołu, problem w tym jakiego, by nasz Line up był oryginalny.
3. Festiwal 2 czy 3 dniowy. Mam uzasadnione obawy, że na dwa dni jednak ludzie z Polski nie przyjadą. To jest jednak dla wielu wyprawa. Dzień 1 - czwartek, to raczej ukłon w stronę naszych mieszkańców, do tego ukłon w stronę różnych projektów.
4. Miejsce pola namiotowego – tereny przy Rusałce z wielu względów na dziś są już stracone dla festiwalu. Przy ograniczeniach budżetowych trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że miasta nie stać dziś na amfiteatr na 8-10 tys widzów. To jest nasza docelowa publiczność. Dlatego moim zdaniem, pole namiotowe 2014 powinno być w tym samym miejscu z opcją przedłużenia na tereny gminne wzdłuż ulicy Łąkowej.
5. Każdego roku robimy ankiety, sondy - i na fb, i papierowe. Staramy się uwzględniać te uwagi.
6. Cena biletów i karnetów – mamy najniższe ceny w Polsce, jest pewna granica „wytrzymałości” , by nie być posądzonym o śmieszność. Wystarczy porównać np. z Jarocinem. Proszę do tego dodać darmowe autobusy z Giżycka, 50 karnetów dla MGOPS gratis, zniżki dla mieszkańców Węgorzewa, zniżki dla mieszkańców ul Bema.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]