Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 7:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Węgorzewska wersja "Parkujesz jak łoś"
PostNapisane: Cz lut 25, 2010 2:50 pm 
Junior
Junior

Nasze miasteczko zaczyna się robić zatłoczone, samochodów przybywa, miejsc parkingowych niekoniecznie. Dominującą,niestety, postawą wśród wielu kierowców jest postawa "ja zaparkowałem, reszta niech się martwi". Parkują po prostu jak... "łosie" czy inne "święte krowy". Widocznie niektórym ubędzie męskości jak poprawi parkowanie. Moja propozycja jest taka, aby w tym wątku umieszczać fotki "najlepszych". Może jak zobaczy jeden z drugim swoje wyczyny z innej perspektywy to pomyśli od czasu do czasu, że jeszcze istnieją inni użytkownicy ruchu. Na razie moje "ulubione" miejsca to parkingi pod "Partnerem", "Biedronką"... To wina sklepów, bo nie przewidziały możliwości wjechania autem do środka, a pod partnerenm to wymarzone miejsce do pozostawienia samochodu na czas wizyty w urzędzie.

Tytuł: Re: Węgorzewska wersja "Parkujesz jak łoś"
PostNapisane: Pt lut 26, 2010 10:54 am 
Młodzik
Młodzik

No niestety, często tak jest, że mamy innych po prostu gdzieś, czasem zajedzie się pod biedronkę i ręcę można załamać... czasem sobie zadaję pytanie 'po co kupować combi/vana jak się nie umie tym cofać, parkować?' nie rozumiem takich ludzi.

polecam stronę:
http://www.swietekrowy.pl/

PostNapisane: So lut 27, 2010 10:17 am 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
..........Moja propozycja jest taka, aby w tym wątku umieszczać fotki "najlepszych". Może jak zobaczy jeden z drugim swoje wyczyny z innej perspektywy to pomyśli od czasu do czasu, że jeszcze istnieją inni użytkownicy ruchu...........

A co myślisz na temat pokazania fotki samochodu który ochlapał przechodnia oczywiście nie w momencie ochlapania bo to prawie nierealne zrobić zdjęcie ale wiem który to samochód, znam nr rejestracyjny, dzień i godzinę tego zajścia.
Pomysł mam taki żeby opisać to zdarzenie na forum może damulka która siedziała za kierownicą przeczyta i z opisu samochodu będzie wiedziała że to o nią chodzi a i przy okazji znajomi, sąsiedzi czy rodzina tej paniusi przekonają się o jej kulturze osobistej, nie jestem jakimś mściwym człowiekiem i pewnie po pięciu minutach złości zapomniałbym o tym ale wkurzył mnie fakt że zaraz po tym zajściu obydwie paniusie ( kierowca i pasażerka) cieszyły się z tego że ochlapane zostały dwie osoby.
Znając dane samochodu jak daleko mogę się posunąć do ich ujawnienia na forum czy ktoś wie? Czy mogę podać markę samochodu, kolor, nr. rej. pomijając ostatnią cyfrę?
Wysłałem e-maila z pytaniem do Straży Miejskiej ale widocznie mają ważniejszą sprawę (wiadomo jaką) bo odpowiedzi nie dostałem.

http://konstytucja.wieszjak.pl/omowieni ... iedzi.html

PostNapisane: So lut 27, 2010 12:52 pm 
Junior
Junior

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/n ... d,28882060 8)

PostNapisane: So lut 27, 2010 2:31 pm 
Junior
Junior

Niestety, szczególnie teraz widać poziom kultury osobistej kierowców. Kałuż przeważnie nie da się ominąć, zgadza się, ale jak przejeżdżamy przez kałużę widząc obok przechodniów to już zależy od nas. Za często widać kierowców, którzy nawet nie zdejmą nogi z gazu i przejeżdżają nie zwracając absolutnie uwagi na pieszych. W takim przypadku, jak opisany powyżej, że kierowca ma jeszcze ubaw,że kogoś ochlapał(a) uważam że należy bezwzględnie tępić takie chamstwo.
Bardzo dziękujęmy pani kierującej tym pojazdem,że dość rozrywki dostarczyło jej ochlapanie przechodniów i nie zachciało jej się sprawdzić, czy będą szybko uciekać gdy wjedzie na chodnik ;)

PostNapisane: So lut 27, 2010 4:17 pm 
Natchniony
Natchniony

RENAULT kategorii chyba kombi ( dokładnie nie pamiętam ale zdjęcie ukaże się na forum) koloru szarego lub siwego dwie antenki z tyłu, kierowca kobieta obok pasażerka obydwie około 30 lat lub mniej a może więcej w piątek tj 26 lutego godzina ok.11.20 jadąc ulicą Sienkiewicza ( po ok. dziesięciu minutach wracała )przed budynkiem, gdzie znajduje się warsztat szewski, paniusia nie patrząc na przechodniów i widząc dużą kałużę wjechała perfidnie chlapiąc przechodniów. Jeszcze gorszym zachowaniem było to że odjeżdżając z tego miejsca obydwie damulki odwróciły głowy rechocząc z tego wyczynu i gdyby nie to chamskie zachowanie nawet nie siadałbym do klawiatury żeby to opisać .
Mam nadzieję że jaśnie pani przeczyta to i po tym opisie przypomni sobie że to ona była tam o tej godzinie, wiedząc z którą koleżanką jechała i brała udział w tym zajściu. Myślę, że mój post przyczyni się do tego że osoba ta, jak i inni kierowcy, następnym razem będzie pamiętała o kulturalnym zachowaniu wjeżdżając na kałużę jednocześnie widząc idących obok ludzi.
Na dniach wstawię na forum zdjęcie tego samochodu oczywiście zasłaniając numery rejestracyjne, ale nie one są najważniejsze lecz samochód który w tak małym mieście sporo ludzi rozpozna, kto nim jeździ. Będzie okazja wyrobienia sobie zdania o tej osobie, chyba że "dama" ma odrobinę odwagi cywilnej i przeprosi za swoje zachowanie wtedy zrezygnuję z umieszczenia zdjęcia samochodu, jej broszka.

Ostatnio edytowano Cz mar 12, 2015 5:48 pm przez M.Legion, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Wt mar 02, 2010 12:48 pm 
Młodzik
Młodzik

Tu nie chodzi o parkowanie tylko, ale o Węgorzewskie cwaniactwo... 20 letnie BMW, GOLFY i gówniarze którzy myślą, że coś umieją... wczoraj był wypadek, małolat jechał właśnie BMW zarzucił tyłem i uderzył w latarnie.. Tak jest niestety, pozjadali wszystkie rozumy.. Czasem nawet nie pojmuje jak można jechać i słuchać tak muzyki, że całe auto aż trzeszczy, nic nie słychać co się wokół dzieje - dosłownie NIC... nie chce tu nikogo obrażać, ale taka jest rzeczywistość..
Raz miałem okazję jechać z chłopakiem do Olsztyna (po znajomości mnie podrzucił) całą drogę jechał, inni ludzie mysleli ze samochod widmo, bo tak nisko opuszczony, muzyka - masakra jakas... dojechalismy do wjazdu do Olsztyna, a on do mnie CZY MOGLBYM JECHAC BO ON SIE NIE CZUJE NA SILACH!

Mnie to osobiscie przeraza, ze po Węgorzewie cwaniaki ohh i ahhh a przychodzi co do czego, w wielkim miescie troche pomyslec trzeba i sie wykladaja.

M.Legion - nie ukrywaj rejestracji!! wrzuć na jakiś zagraniczny serwer i nie ukrywaj... skoro ta głupie laski mogły kogoś upokorzyć w ten sposób, to my zróbmy to w inny.. dwa niech każdy wie!

PostNapisane: Wt mar 02, 2010 2:19 pm 
Natchniony
Natchniony

Rejestrację mam ale muszę zrobić fotkę jasnego Renault i zdjęcie wstawię na forum, od ukazania się opisu tego zajścia nie widzę tego auta na ulicach a wcześniej dało się zauważyć to małe miasto myślę że "piękność" :oops: przeczytała albo znajomi i powiadomili teraz jej wstyd wyjechać albo zbieg okoliczności.
Z rejestracją to muszę mieć pewność co do ujawnienia na forum ale w tak małym mieście ludzie widząc na zdjęciu markę samochodu rozpoznają co to za "ineteligencja" nim jeździ mając za nic przechodniów, ma jeszcze szansę.

PostNapisane: Wt mar 02, 2010 3:54 pm 
Młodzik
Młodzik

Czekam z niecierpliwością:))

PostNapisane: Śr mar 17, 2010 12:52 pm 
Natchniony
Natchniony

M.Legion napisał(a):
RENAULT kategorii chyba kombi ( dokładnie nie pamiętam ale zdjęcie ukaże się na forum) koloru szarego lub siwego dwie antenki z tyłu, kierowca kobieta obok pasażerka obydwie około 30 lat lub mniej a może więcej w piątek tj 26 lutego godzina ok.11.20 jadąc ulicą Sienkiewicza ( po ok. dziesięciu minutach wracała )przed budynkiem gdzie znajduje się warsztat szewski paniusia nie patrząc na przechodniów i widząc dużą kałużę wjechała perfidnie chlapiąc przechodniów. Jeszcze gorszym zachowaniem było to że odjeżdżając z tego miejsca obydwie damulki odwróciły głowy rechotając z tego wyczynu i gdyby nie to chamskie zachowanie nawet nie siadałbym do klawiatury żeby to opisać .
Mam nadzieję że jaśnie pani przeczyta to i po tym opisie przypomni sobie że to ona była tam o tej godzinie, wiedząc z którą koleżanką jechała i brała udział w tym zajściu myślę że mój post przyczyni się do tego że osoba ta (jak i inni kierowcy) następnym razem będzie pamiętała o kulturalnym zachowaniu wjeżdżając na kałużę widząc idących obok przechodniów.
Na dniach wstawię na forum zdjęcie tego samochodu oczywiście zasłaniając numery rejestracyjne ale nie one są najważniejsze lecz samochód który w tak małym mieście sporo ludzi rozpozna kto nim jeździ czyli będzie okazja wyrobić sobie zdanie o tej osobie, chyba że ta "dama" ma odrobinę odwagi cywilnej i przeprosi za swoje zachowanie wtedy zrezygnuję z umieszczenia zdjęcia samochodu, jej broszka.

Renault Megane
Obrazek
Samochód bardzo podobny do tego na zdjęciu w miejscu białego kwadracika na dachu dodatkowa antenka, myślę że młoda "dama" kierująca w tym dniu Renault Megane zapamięta na jakiś czas jak zachować się wjeżdżając na kałużę tuż obok idących chodnikiem pieszych a przede wszystkim poprawi swoje zachowanie po "niechcącym" ochlapaniu.
Numery rejestracyjne samochodu jakby co to posiadam.

PostNapisane: So mar 20, 2010 1:26 pm 
Młodzik
Młodzik

To nie jest Renault Megane a Renault Scenic..
Czy to jest ten samochód który brał udział w tym zdarzeniu ? mówiłeś, że posiadasz takie zdjęcie, więc wrzuć to zdjęcie, tego konkretngo samochodu i z tablicami - zakryj dwie ostatnie cyfy i tyle!

Dla mnie to teraz wygląda jak byś całą tą historie wyssał z palca:/

PostNapisane: So mar 20, 2010 3:04 pm 
Natchniony
Natchniony

http://commons.wikimedia.org/wiki/File: ... hase_I.JPG
Jednak jest, ale nie będę spierał się jest czy nie jest, napisałem że bardzo podobny samochód więc oczywiste jest że ten na zdjęciu nie brał udziału w zajściu, najważniejsze że damulka wie doskonale że to o jej samochód chodzi (dopisałem o dodatkowej antence) a i sąsiedzi czy znajomi też się domyślą, kto jak kto ale ta dama jeżeli czyta forum to wie na 100% że przeczytała o swoim chamskim zachowaniu.
Jeżeli to przyczyni się do poprawy jej zachowania podczas jazdy samochodem to cel osiągnąłem i to mi wystarczy a to czy komuś ta historia wygląda na wyssaną z palca jest mi obojętne, numery znam jeżeli będzie okazja zrobię zdjęcie na pewno ale nie będę specjalnie czatował od rana do wieczora przy głównej ulicy żeby komuś coś udowodnić.
Cel osiągnięty, niektórym kierowcom też coś da do myślenia.

PostNapisane: So mar 20, 2010 8:25 pm 
Młodzik
Młodzik

Chodzi mi to, że pisałeś o zdjęciu konkretnego samochodu i czekałem na wrzucenie tego auta, a dałeś pierwsze leszpe z internetu:)

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 5:15 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Nie wolno umieszczać zdjęć czyichś osób bez ich zgody oraz zdjęć samochodu, który nie jest Twoją własnością, także daruj sobie to LEGIONIE bo domyślam się, że gdyby właścicielka tego samochodu to zobaczyła zgłosiła by tą sprawę. A Ty skoro byłeś taki zniesmaczony tą sytuacją, mogłeś zrobić zdjęcie i zgłosić to na policję skoro tak bardzo Ci to zapadło w pamięć, że aż musisz o tym napisać :]
Zresztą sprawa nie dotyczy Ciebie, bo z tego co wiem nie Ciebie ochlapano więc po co sobie głowę zawracasz? Jestem pewna, że właściciel samochodu ma niezłą polewke z Ciebie gdy to czyta/ł :D

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 6:09 pm 
Natchniony
Natchniony

Uśmiałem się, ja już zapomniałem o tej sprawie a tu raptem jak Filip z konopi ten post :hahaha: ale odniosę się do niego:
1 Zdjęcie samochodu wstawiam z zakrytą tablicą rejestracyjną i gdzie zgłosi właścicielka na policję i co mi zrobią? Wiesz co, tyle co dla niej za ochlapanie pieszego czyli nic bo okazuje się że mandatu nie mogą wystawić za coś takiego.
2 Ochlapano dwie osoby w tym i mnie.
3 Nie należę do tych co to lecą zgłaszać na Policję raczej sprawy załatwiam sam, oczywiście w miarę możliwości.
4 Nie tylko mam zdjęcie tego samochodu ale tak się składa że znam nowego właściciela tego auta (wiem również co za osoba siedziała za kierownicą tamtego dnia).
Przespałaś ale mogę zrozumieć Twoje zaniepokojenie mogłem napisać o tym, pocieszę Cię sprawa zamknięta pozytywnie. :* :papa:

Ostatnio edytowano Cz mar 12, 2015 5:40 pm przez M.Legion, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]