Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn kwi 23, 2018 3:22 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: URZĘDNICY CIĄG DALSZY
PostNapisane: Pt wrz 04, 2009 8:01 pm 
Berbeć
Berbeć

Wzajemne kółko adoracji widzę ;-)

PostNapisane: Pt wrz 04, 2009 11:16 pm 
dyrektor Dzitowski ????????????? niewiele się różni od Balona obydwa bufony !!!!!!!!!!!!! gościu chyba jesteś od dzitowskiego oni są na jedej szali nie przeważają się :haha:

PostNapisane: Wt wrz 08, 2009 10:09 pm 
i jeszcze trzeba dodać ,że w pokoju nr. 12 brak higieny, jak się wchodzi cuchnie potem!!!!!!! :shame:

Nie znasz chyba tematu. Przez ten i inne pokoje przechodzi (przesiaduje) 50 a czasem nawet i setka ludzi. Zapewniam Cię, że nie wszyscy są czyści, piękni i pachnący. Gdyby tacy byli, to zostałby inny zapach po nich w tych pokojach. Wystarczy przejść przez korytarz, kiedy bezrobotni stoją w kolejce.......A swoją drogą, to dyrektor PUP-u nie ma chyba jaj, żeby pozwalać tak jeździć forumowiczom po swoich pracownikach jak po" łysej kobyle". A ich średnie zarobki są najniższe w starostwie, średnio zarabiają około 1.500 zł. Nie zmienia to faktu, że młode z PUPu i niektóre starsze panie powinne mieć więcej uśmiechu na twarzach i zwracać się do swoich petentów prostym, nie z "ustawy" językiem. Bezrobotny nie musi znać ustawy obowiązującej w urzędach pracy a obowiązkiem osoby obsługującej tę osobę jest udzielenie wszelkich informacji językiem dostępnym dla każdej osoby, która z jakichś względów musiała odwiedzić tak znienawidzony (w całej Polsce) urząd pracy.
Pozdrawiam

PostNapisane: Wt wrz 08, 2009 10:52 pm 
no w końcu PUP zajął stanowisko w swojej sprawie szkoda tylko , że anonimowo!!!!! :hahaha:

PostNapisane: Śr wrz 09, 2009 5:47 am 
Cytuj:
Nie zmienia to faktu, że młode z PUPu i niektóre starsze panie powinne mieć więcej uśmiechu na twarzach i zwracać się do swoich petentów prostym, nie z "ustawy" językiem

I o to chodzi wszystkim tu piszącym na temat pracy urzędniczek tego rancza a jeżeli uważasz że to "jeżdżenie" po tych urzędniczkach ot tak sobie to jesteś w wielkim błędzie ostatnio zaproponowano mi kurs na magazyniera powiedziałem że mam swoje zdanie na temat kursów prowadzonych przez ten urząd nie powiedziałem jakie tylko że mam swoje zdanie zauważyłem jak w tym momencie krew zalała twarz urzędniczkę dostała ciśnienia ale powstrzymała się od komentarza z tym że dalsza rozmowa była taka jakbym np długu pieniężnego tej pani od roku nie oddawał.
Zrezygnowałem z przyszłego "fachu" jaki bym miał po kursie :cry: po wyjściu z urzędu pomyślałem sobie w jakich magazynach o ile są jako takie w Węgorzewie dostałbym pracę :hahaha: ale to tak na marginesie wracając do tych pań ciekawe jak by zareagowała urzędniczka jakbym powiedział jakie dokładnie mam zdanie na temat kursu otuż ja wiem jakie miała inna "urzędniczka" (młodzitka siksa) w innym pokoju dwa miesiące wcześniej i zapewniam cię Elu że óa smarkula to była z buszu nie wiem czy z tego samego co ty ale z buszu.

PostNapisane: Pt wrz 11, 2009 11:21 am 
Ktoś napomknał ,zę dyrekor PUP nie interesuje sie swoimi pracownikami skoro pozwala tak negatywnie o nich mowic.. widocznie albo popiera piszących albo jak we wszystki mbrak mu odwagi.. co najlepsze o zonie pana dyraktora takze ładnie sie nikt nie wypowiedział. Co do pracy naszych urzednikow. Wydaje mi sie, że co niektóre panie są tam dosc miłe. POZA POKOJEM 15. Te smarkule które tam pracuja powinny zaczac sie ubierac tak jak przystało na pracownika urzedowego. Adidasy dzins i elegancka bluzka.. zenada :D w 12 panie wygladaja gustownie no moze niekiedy zbyt wyzywajaco ale przynajmniej widac klase. I ktos tu bzdury pisze ze brak tam higieny. to nie ich wina ze bezrobotni przychodza w roboczych ubraniach prosto z gospodarstwa.. jesli w ciagu dnia przewinie sie tam 100 ludzi to normalne ze nie bedzie pierwszej swiezosci :D trzeba pamietac ze od wydajnosci pracownika zalezy tez podejscie dyrektora do zaistniałej sytuacji.. jak widac temat na forum jest od dawna a SZANOWNY dyrektor nic w tej sprawie nie robi. pozdrowiena

PostNapisane: So wrz 12, 2009 12:39 pm 
O czym wy dyskutujecie, jeśli to mozna nazwać dyskusją. Licytujecie kto jak jest ubrany itp. Tak naprawdę nie chodzi o ubiór tylko o jakość tych urzędników. Prawda jest taka, że jak w każdym urzędzie jest kilku urzędników na których nie chce sie patrzeć a co mówić załatwiać u nich sprawę a z częścią można niemal wszystko załatwić. I tak jest w przypadku urzędu pracy. Widocznie pracownicy mają zezwolenie władz, że mogą przychodzić do pracy mniej odziani lub bardziej, w adidasach itp.

PostNapisane: So wrz 12, 2009 1:22 pm 
Jeśli chodzi o urzędników, to muszę powiedzieć, że ostanio miałem okazję załatwiać sprawę, chcę zatrudnić pracownika i przyszedłem zapytać sie co może mi urząd zaproponować. Pani była bardzo miła i dużo wiedziała, nawet powiedziała że jesli nie dam rady to pomoże mi wniosek wypełnić.

PostNapisane: So wrz 12, 2009 2:52 pm 
Gość napisał(a):
Jeśli chodzi o urzędników, to muszę powiedzieć, że ostanio miałem okazję załatwiać sprawę, chcę zatrudnić pracownika i przyszedłem zapytać sie co może mi urząd zaproponować. Pani była bardzo miła i dużo wiedziała, nawet powiedziała że jesli nie dam rady to pomoże mi wniosek wypełnić.

O tak i wierzę ci że w twoim przypadku tak było a wiesz dlaczego bo byłeś tam jako pracodawca i chciałeś pracownika a spróbuj pochodzić tam nie jako pracodawca a teraz urząd pracy przewertuje swoje zasoby czyli ludzi zarejestrowanych w zawodzie jakim ty potrzebujesz czlowieka zrobią spęd ludzi około 20-tu, 30-tu i będzie przebieranka i wszystko do tej pory jest OK no bo są zarejestrowani więc poszukują pracy.
I ja bywałem na takich spędach na których przychodził taki "pracodawca" po ludzi a później okazywało się że płacił gdzies po półtora miesiąca przepracowanego i to zaliczkami po 100 lub 200 zl kantował na godzinach itd a urzędu to nie interesuje jak obchodzi się pracodawca któremu skierowano bezrobotnego.
Może ty jesteś dobrym pracodawcą ale powiem ci jedno ci którzy szukają ludzi do pracy i to w PUP w środku sezonu już jest to podejrzane co do uczciwości pryncypała, pracodawcy którzy uczciwie no prawie uczciwie podchodzą do swoich ludzi już wiosną mają skompletowane ekipy i to nie przez urząd bo ludzie wiedzą który jest OK i do takiego lecą a on nie leci do PUP po bezrobotnych.

PostNapisane: N wrz 13, 2009 1:07 pm 
Skoro masz takie podejście to w jakim celu rejestrowałeś sie jako bezrobotny! To chyba nie jest przymus .... Jednoczesnie chciałem powiedzieć, że zatrudniam pracowników bez względu na porę roku, ale w zależności od zleceń. Biorąc pod uwagę twoje podejście do sprawy to wcale nie dziwię się, że miałeś problem z dogadanie się z urzędnikiem..... Ja też byłem kiedyś bezrobotnym .... i nie czekałem aż praca przyjdzie do mnie, sam po nią poszedłem do urzędu i nie miałem z tym żadnych problemów a urzędnicy też nie robili problemów a wręcz odwrotnie! I nie widzę niczego złego w tym że prosze o pomoc i dodatkowe pieniądze na pracowników, chyba po to one są. Pozdrawiam wszystkich urzędników z urzędu pracy

PostNapisane: N wrz 13, 2009 2:19 pm 
Pracodawca napisał(a):
Skoro masz takie podejście to w jakim celu rejestrowałeś sie jako bezrobotny! To chyba nie jest przymus .... Jednoczesnie chciałem powiedzieć, że zatrudniam pracowników bez względu na porę roku, ale w zależności od zleceń. Biorąc pod uwagę twoje podejście do sprawy to wcale nie dziwię się, że miałeś problem z dogadanie się z urzędnikiem..... Ja też byłem kiedyś bezrobotnym .... i nie czekałem aż praca przyjdzie do mnie, sam po nią poszedłem do urzędu i nie miałem z tym żadnych problemów a urzędnicy też nie robili problemów a wręcz odwrotnie! I nie widzę niczego złego w tym że prosze o pomoc i dodatkowe pieniądze na pracowników, chyba po to one są. Pozdrawiam wszystkich urzędników z urzędu pracy

Już ci odpisuję, dlatego żeby ci których tak chwalisz i pozdrawiasz mieli ciepłe posadki a tak poważnie nie rejestruje się bo pracę znajduje bez tego urzędu a ci co rejestrują się mają do tego konstytucyjne prawo nie oznacza to jednak że jakiś pseudo-pracodawca który robi dobre wrażenie u tych urzędnikow a po zatrudnieniu bezrobotnego kantuje go jak tylko może i takich bydlakow trzeba nagłaśniać.

PostNapisane: N wrz 13, 2009 2:40 pm 
Cytuj:
........I nie widzę niczego złego w tym że prosze o pomoc i dodatkowe pieniądze na pracowników, chyba po to one są...............

Hahahahahaha to teraz rozumiem dlaczego tak chwalisz PUP :hahaha:
Może i dlatego chodzisz do tego urzędu jak napisałeś po pieniądze a pracownik u ciebie to tylko jakiś kolejny element twojej firmy ciekaw jestem ile i czy regularnie placisz ludziom.
Jakbym chciał jakieś pieniądze od urzędu to też bym wychwalał ich pod niebiosa także nie martw się przedsiębiorco nie jesteś sam :hahaha:

PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 8:30 pm 
Pracodawca napisał(a):

Ale wazelina

PostNapisane: Cz paź 01, 2009 4:43 pm 
Nie zgadzam sie z tobą i twoimi poglądami, że pracodacwa, który przychodzi do urzędu po pieniądzę to ..... Właśnie dzisiaj byłem w urzędzie pracy. Sama Pani urzędniczka powiedziała, że pieniądze są po to aby z nich korzystać i warto korzystać i zgadzam się z nią w 100%. Pozwalają one mi zatrudnic ludzi, kupić i wymienić sprzęt itp. Co jest w tym złego ??????? Czasami warto posłuchac co oni mają do powiedzenia i zaoferowania. Dziękuję za dobry pomysł i pomoc. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz paź 01, 2009 5:02 pm 
Cytuj:
Nie zgadzam sie z tobą i twoimi poglądami, że pracodacwa, który przychodzi do urzędu po pieniądzę to .....

To co......?
Nikt nie pisze że pracodawca przychodzący po pieniądze jest zły (może nie każdy) chodzi o to że taki petent jest inaczej załatwiany jak bezrobotny więc o co ci chodzi czytaj dokładnie temat.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]