Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt kwi 20, 2018 12:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: URZĘDNICY CIĄG DALSZY
PostNapisane: Cz sie 20, 2009 5:56 pm 
Czy mamy jakiś antidotum na zarozumiałość i opryskliwość węgorzewskich urzędników, zwłaszcza tych pośredniczących w znalezieniu pracy????????? Miałam kilkakrotnie do czynienia z młodymi urzędniczkami (chyba troszkę nieodpowiednio ubranymu do miejsca pracy) i uwierzcie - wcale nie było to miłe.

Tytuł: Re: URZĘDNICY CIĄG DALSZY
PostNapisane: Pt sie 21, 2009 2:19 pm 
Junior
Junior

oni chyba wszyscy tacy są... i nie tylko ci młodzi :] krzywo sie patrzą jak byśmy nie wiadomo co im zrobili a tylko się o coś spytaj to już wielkie oburzenie dlaczego tego nie wiem! masakra...a, i jeszcze jedno :) pracy dzięki nim na pewno nie znajdziemy hehe

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 5:37 pm 
2Czasami zastanawiam się - może nasi urzędnicy mają jakieś specjalne kwalifikacje, takie nadzwyczajne i dla nas szaraków nie do zdobycia, takie, które upoważniaja do traktowania nas jak "tych gorszych, tych mniej inteligentnych". Będąc w wielu urzędach zaobserwowałam, że pracownicy noszą identyfikatory z nazwiskiem i poziomem wykształcenia. Uważam, że jest to super pomysł - skoro ja w urzędzie nie jestem dla nikogo anonimowa i często rozmowy na temat mojego wykształcenia i sytuacji rodzinnych poruszane są na ogólnej sali, to dlaczego my nie mamy wiedzieć z kim rozmawiamy. Tabliczki z wieloma nazwiskami na drzwiach nie wystarczają. Takie identyfikatory np; noszą pracownicy naszego szpiatala ale i innych miejscowych uzędów, i wiem, z kim rozmawiam, i co on sobą reprezentuje. A może jest to sposób na zatuszowanie braku kwalifikacji wielu urzędników.

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 6:57 pm 
na pewno jest to doskonały sposób na zatuszowanie braku odpowiedniego i niskiego wykształcenia, zwłaszcza gdy dotyczy to członka rodziny dyrektora urzędu

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 10:17 pm 
Berbeć
Berbeć

Idźcie do szkoły, bo żal czasu czytać Wasze wypociny.

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 11:20 pm 
no wreście odezwał się ktoś z pup zdenerwował się? prawda boli , ale tak jest bezrobotni bardziej cierpią gdy idą patrzeć na wasze gęby skrzywione

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 11:35 pm 
do szkoły to pracownicy PUP powinni iść do szkoły dobrego wychowania.

PostNapisane: So sie 22, 2009 7:28 am 
Berbeć
Berbeć

Nie mam nic wspólnego z PUP, ani z innym urzędem.

Zastanawia mnie jedynie fakt, że nigdy nie miałem problemów z brakiem kultury osób, które mnie w danych urzędach obsługiwały. Dlaczego więc mają mieć inni? Dużo zależy od własnej postawy i kultury osobistej - jeśli ta kuleje, to nie należy mieć pretensji do urzędnika. Niestety przez pryzmat własnego subiektywizmu, trudno jest ocenić siebie ("bo mi się przecież należy")...

Oczywiście nie mówię tutaj o innych kwestiach negatywnych w naszych wszystkich urzędach, bo takie rzeczywiście występują jak w każdym innym. Jednak odnośnie tematu obsługi klienta NIGDY nie miałem problemu i uważam ten temat za bezcelowy, dopóki nie będzie podanych konkretnych przykładów. A, trzeba pamiętać, że są zawsze minimum 2 punkty widzenia...

PostNapisane: N sie 23, 2009 7:40 pm 
głupoty wypisujesz! :bad:

PostNapisane: N sie 23, 2009 10:22 pm 
PISZ PO POLSKU TU JEST POLSKA !!!!!! NIE SZPANUJ!!!!!!! ]:)

PostNapisane: Pn sie 24, 2009 5:13 am 
Dziecko neostrady tatuś kupil kompa to i bawi się głupek :hahaha:

PostNapisane: Pn sie 24, 2009 7:14 pm 
Proszę może spróbujemy przytoczyć parę pomysłów na uzdrowienie sytuacji urzędu pracy ????

Mój pierwszy: niewielką część urzędników pup nauczmy pokory i zrozumienia dla nas bezrobotnych, niwielką część urzędnikó pup nauczmy przykrywać więcej ciała niż odkrywać (wydekoltowane bluzki, gołe brzuszki i owszem ale nie w urzędzie chyba, że podoba się to panu dyrektorowi!!!!). Miłych i kompetentnych pracowników możemy zliczyć na palcach jednej ręki!!!
Razi mnie fakt, że przełożony nie dba o wizerunek urzędu!!! Gdzie jsa akieś zasady zachowania i ubioru. Jeśli nie wierzycie, to bardzo proszę wystarczy "letnią" porą zgłosić się do urzędu pracy do pokoju nr 12.

PostNapisane: Pn sie 24, 2009 10:56 pm 
i jeszcze trzeba dodać ,że w pokoju nr. 12 brak higieny, jak się wchodzi cuchnie potem!!!!!!! :shame:

PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 6:34 pm 
Z twgo co zaobserwowałam w PUP a dokładnie w pokoju 12 najmilsza jest ta nowa pani.. młode są opryskliwe.. Blondynka powinna nauczyc się mowic prosze kiedy przychodzi sie na potwiedzenie gotowosci. Naprawde trzeba popracowac nad kultura naszych urzedników. Niektórzy z bezrobotnych maja wiecej ojeju w głowie niz oni tam. Wiec niech PUP przestanie sie tak unosic .i ludzie czy Wy nie umiecie sie usmiechac.. troche rzyczliwosci. Ostatnio jak byłam byłam swiadkiem potraktowania takiego starszego pana jak jedna z 12 sie wydarła ze nie ma okularów.. same bedziecie kiedys starei chore i slepe ciekawe co wtedy zrobicie. Kolejna ciagle je nawet jak interesant jest.. zenada.. a dyrektor.. pozal sie Boze.. PUP spadł na dno gorzej byc nie moze. Moze kiedys te panienki zrozumieja jak to jest byc bezrobotnym i byc w taki sposób traktowanym.

PostNapisane: Pt wrz 04, 2009 6:07 pm 
O władzo nasza !!!!!!!!! Pomóż nam bezrobotnym, przejrzyj na oczy, sprawdź jeśli nie wierzysz, zaprowadź porządek w urzędzie pracy, nadaj mu klasę tak jak było za Dyrektora Dzitowskiego

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]