Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 7:34 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ocena pracy urzędników
PostNapisane: Cz maja 28, 2009 12:30 pm 
W wielu miastach prowadzony jest ranking popularności urzędników (radnych-kierowników- szefów) przez mieszkańców.
Co sądzicie o takiej zabawie u nas? Nie chodzi o krytykę czy oczernianie, ale o prawdziwe odczucia nas wyborców.
proponuję oceniać: kompetencje, dostępność , skuteczność działań, zaangażowanie, pomoc i co tylko chcecie. Wprowadzić skałę ocen szkolnych 1-6 i zobaczyć co to będzie:).

Tytuł: Re: ocena pracy urzędników
PostNapisane: Cz maja 28, 2009 1:41 pm 
To tak expresowo ale jeszcze pomyslę kogo dopisać:
Burmistrz 5
Zastępca Bur. 5
Sekretarka Bur. 6
T.Wierzchowski 4
A.Iwaniuk 4
Komendant SM 4
Powiatowy Urząd Pracy 1
Dwóch radnych powiatu - każdemu po 2
p. Soczewka 5
Redakcja WT 4 plus
cdn. :mmm:

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 4:24 pm 
legion, zastanawiam się co jest przyczyną twojego klakierstwa. Bardzo wybiórczego - miasto cacy powiat be. Masz tam etat? Zresztą to pewno ty podrzuciłeś ten temat.

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 5:27 pm 
kulfon44 napisał(a):
legion, zastanawiam się co jest przyczyną twojego klakierstwa. Bardzo wybiórczego - miasto cacy powiat be. Masz tam etat? Zresztą to pewno ty podrzuciłeś ten temat.

Jesteś w błędzie
Burmistrz i zastępca - pewien urzędnik (ma u mnie nie jedynkę ale zero) który podszedł do sprawy po chamsku swiom postępowaniem doprowadził do tego ze poszedłem na rozmowę do tych dwóch pierwszych osób i sprawy miałem załatwione od ręki ale przede wszystkim za ten okres swojego urzędowania
Sekretarka - znam osobę nie osobiscie ale zawsze mila usmiechnięta i życzliwa dla petentów, gdyby wszyscy byli tacy urzędnicy było by cudownie w naszym Kraju.
Panowie Wierzchowski i Iwaniuk - pierwszy znam Tomka i dostal 4 za działalność sąsiedzką tak to ujmę nie musisz nać szczegółów a drugi za rockowisko i nie tylko a przez twoją wypowiedź porawiam daję im po 5-tce a 4-ki wycofuję.
Komendant SM - oprócz zaangażowania to za otwartość przez wypowiadanie się na forum w przeciwienstwie do innych np. prezes ZUK (sprawa cen za groby)
Powiatowy Urząd Pracy - nawet nie chce mi się pisać bo szkoda nerwów.
Dwóch radnych powiatu - wszyscy wiedzą o kogo chodzi i o co chodzi.
ST. Soczewka -znam tego pana z urzędu ale cenię go za fachowość (prowadził kiedyś teorię na kursie dla murarzy i wszystko o czym mówil pamietam do tej pory, jedyny z których znam poważnie podchodził do tych spraw)
Redakcja WT - idzie cały czas ku lepszemu.

Nie pracuję w urzędzie tylko w Przedsiębiorstwie Remot- Budowl. jako robotnik budowlany to po pierwsze, po drugie nie podrzuciłem tego tematu, po trzecie nie mam nic do powiatu a jedynie do tych dwóch radnych powiatu a jezeli chodzi o powiatowy urząd pracy gdyby nazwa była wojewódzki czy miejski czy sołecki to ten urząd miałby taka samą ocenę czyli pała więc jesteś w całkowitym błędzie.
Są to moje oceny i kazdy może oceniać tak jak uważa, natomiast autorka tematu "śmieszka" sama pisze że to w formie zabawy więc te uzasadnienia raczej nie powinny być ale chciałeś to masz czyli twoje podejrzenia nie sprawdziły się.
:haha:
Przyjemej zabawy kulfon44

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 5:36 pm 
Zapomniałem się podpisać nie Gość ale Legion a ten urzędas o którym pisałem ma u mnie ocenę -pała nie bedę pisał nazwiska niech zna moja litość.

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 5:55 pm 
Temat Ok - każdy ma swoje zdanie i własną ocenę ale po co kłótnie?? moje typy:
Starosta 4 - początki władzy
Burmistrz 5- za szybkość i trafność decyzji
Vice burmistrz- nie oceniam- -brak kontaktu
prezes ZUK-1 mruk
komendant SM -4 aktywny ale początki
dyrektor PUP 2- zamknięty dla petenta
radnych : kilku aktywnych - Iwaniuk -4 za odwagę
Wierzchowski 4 -za opanowanie
prawnik UM -1 samolub i niedostępność
Sulowski 4 -młody
radny Pietrzak 4 za wytrwałość
pozostałych urzędników średnio w zależności od osoby i sprawy.

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 6:58 pm 
Postępowy
Postępowy

To ja też przyłącze się do tej zabawy:
Burmistrz K.Piwowarczyk- 5
Przewodniczący rady miasta T.Wierzchowski- 3+
Komendant SM M.Staszewski- 5
Dyrektor PUP L.Balon- 1-
Starosta H.Faj- 4
radny miasta D.Wasilewski- 5
radny miasta A.Iwaniuk- 5+
Prezes ZUK P.Pytel- 2
Przewodniczący rady powiatu W.Pietrzak- 3
radny powiatu T. Ciborski- 2
radny powiatu J.Kotowicz- 3-
Naczelnik wydziału inwestycji P.Sulowski- 3-
radny miasta R.Chrząszcz- 4
radny powiatu J.Litwinienko- 3
radny powiatu S.Soczewka- 4
Naczelnik wydziału komunikacji J. Miszkiel- 3-
radny miasta J. Sanderak- 4
Komendant Policji C.Gołota- 3+
Naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego P.Wysocki- 3-
Średnia ocen tych osób co tu przedstawiłem to 3,42.......

Ostatnio edytowano Cz maja 28, 2009 8:43 pm przez vito, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 8:27 pm 
To w takim razie ja też przyłączam się do tej zabawy:
Burmistrz - 3,
Zca burmistrza - 3-,
Przewodniczący rady miasta - 3,
Komendant SM - 3,
Dyrektor PUP - 2,
Starosta - 3,
radny miasta D.W. - 3,
radny miasta A.I. - 3,
Prezes ZUK - 3
Przewodniczący rady powiatu W.P. - 3-,
radny powiatu T. C. - 2,
radny powiatu J.K. - 3-,
Naczelnik wydziału inwestycji P.S. - 3=,
radny miasta R.Ch. - 3,
radny powiatu J.L. - 3-,
radny powiatu St.S. - 3,
Naczelnik wydziału komunikacji - 3-,
radny miasta J. S. - 3+,
Komendant Policji - 3+
Naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego - 3,
Vito - 6,
Legion - 5+

PostNapisane: Cz maja 28, 2009 8:40 pm 
I ja się zabawię a co
Burmistrz 5
A. Iwaniuk 5
T. Wierzchowski 5
T. Ciborski 2
J.Kotowicz 2
W. Pietrzak 4
S.Soczewka 4
L.Balon 1
PUP 1
Komendant SM 5
Prezes ZUK 3-
Moja żona ?
Moja mama 6

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 12:32 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

to i ja się zabawie...

......chętnie zabawie się w ocenianie :>

Chciałbym ocenić takie przedsięwzięcie, do którego realizacji przemierzał się kiedyś UM [Urząd Miejski] przyp. redakcji. Polegało ono na zbieraniu wniosków od mieszkańców miasta i gminy oraz opracowanie na podstawie powyższych, czegoś jak...
Program rewitalizacji zdegradowanych obszarów miejskich na lata 2008-2013 - kurcze nie pamiętam dokładnej nazwy tego projektu.
Czy to jest gdzieś do wglądu, bądź czy coś takiego zostało w ogóle stworzone??

pozdrawiam

Ps. Nawet wtedy wniosek złożyłem z owym zagospodarowaniem zdegradowego fragmentu obszarów miejskich

Zdegradowane obszary....:

http://www.fotothing.com/WEGASokiemGONZA/photo/0edf49c6a70950729eae9cbe6ebb9493/

Koncepcja zagospodarowania terenów zdegradowanych......:

http://info.wsisiz.edu.pl/~kalich/poland_inline/index.php?go=artykuly/skatepark_wegorzewo

jak dla mnie pomysł na piątkę... zresztą nie mi go oceniać!

Proszę o komentarze oraz o odpowiedź w małej ankiecie:

1. Czy byłby zasadnym byt owego obiektu:

A- ok. to świetny pomysł.
B - Nie raczej nie, i tak wszędzie dużo chuliganerii.
C - Panie, daj Pan spokój... nie interesuje mnie to.
D - raczej nie... te surfingi niebezpieczne są, dzieciaki sobie zrobią krzywdę!

2. Czy wierzysz w powodzenie tej inwestycji
A - Tak do Euro na pewno zdążą.
B - Nie jest tyle pilniejszych inwestycji [opcjonalnie podaj ze dwie jeśli masz ciekawe sugestie!]
C - Nie... pewnie projekt wsiąkł w Urzędzie.
D - Może za 6 lat.

3. Czy swój tryb życia śmiało nazwiesz sportowym...
A - pacholęciem będąc to tak... a teraz to już nie
B - Tak, prowadzę sportowy tryb życia.
C - Nie raczej nie... ze sportów to tylko w telewizji oglądam
D - teraz nie, ale się dowiaduj.

Z góry dziękuje za zainteresowanie.. :)

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 12:54 am 
przypominam, że w perspektywie kilkunastu lat - po lekturze zdjęć na naszej szkapie wnoszę, że idzie baby boom!
także jeśli nie chcemy aby kolejne pokolenie wyrosło z nosem w komputerze... może powinno się pomyśleć także o "nowszych" :spiderman: sportach do uprawiania których warunki są niestety tylko w komputerze. :spiderman:

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 6:54 am 
1. Czy byłby zasadnym byt owego obiektu:
A- ok. to świetny pomysł.

Ale pod warunkiem że cały ten obiekt przeniesiesz w prawą stronę parku czyli w okolice boiska będzie wtedy idealnie dlatego że zaczyna się to tuż przy głównej alejce parku a tam jaczęściej przechodzą ludzie znając ten sport młodzież baardzdo często będzie wychodzić na tą alejke (rozbiegi itp).
Za blisko głównej alejki reszta jest OK.
Facet 48-letni.

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 7:58 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

LN dzięki za opinię
szczerze mówiąc nie bardzo skojarzyłem o którym miejscu mówisz... jakoś bardziej obrazowo[charakterystyczne obiekty]: górka, stacja redukcji gazu, kamienny krąg etc...

ze swojej strony mogę tylko dodać że przez dziesięciolecie współżycia rolkarzy i deskarzy z przechodniami na placu wolności nie słyszałem o jakimś incydencie z udziałem jednych i drugich [no może drobne kolizje przy okazji imprez masowych na placu ale i tak przeważnie przeszkody były gromadzone bez poszanowania za sceną] ... no inna kwestia wykorzystywanie przyrządów w niewłaściwy sposób lub poprostu najechanie rowerem na nie... owszem to tak ... jazda rowerem nie zwalnia z myślenia i postrzegania drogi

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 12:58 pm 
Jedynkę z wykrzyknikiem naczelnikowi drogownictwa w Starostwie-brak kompetencji nieznajomość zagadnień z zakresu budownictwa oraz długoterminowe załatwianie spraw,a raczej nie załatwianie.Ogólnie brak kompetenc.jiNajpierw obiecanki,a potem zwrot w tył.Szkoda gadać.

PostNapisane: Pt maja 29, 2009 1:09 pm 
Rzeczywiście ,a wygląda to mniej więcej tak:wizje lokalne przez kilkanaście tygodni,ba nawet miesięcy,robienie nadzei,kilkakrotne przekładanie terminów wykonania, trudności obiektywne,pierwsze pismo obiecujące,a na końcu pismo o braku możliwości i zasadności .Chyba ten Pan z drogownictwem niewiele ma wspólnego mimo,że pełni tę funkcję.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]