Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt kwi 20, 2018 12:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dni Wegorzewa 2009
PostNapisane: Śr cze 10, 2009 11:31 am 
Wiesz jak cos to ty jetes malo kumaty, poniewaz jezeli ktos dodaje post na forum i nie podpisuje sie na gorze to zamiast jakiegos nicku jest podpis gosc ^^ troche informatyki i czlowiek sie gubi.... wiec dla twojej wiadomosci jezeli ty bys nawet sie nie podpisal to tez by obok Ciebie gosc bylo...;] brawo za inteligentna wypowiedz xD

PostNapisane: Wt lip 14, 2009 1:44 pm 
Parada Orkiestry jak mówi pan Iwaniuk to w pewien sposób symbol Węgorzewa. Uważam, że warto utrzymać ten zwyczaj, coś musi nas odróżniać od pozostałych miast. Ale co do pracy WCK uważam, że nie sprawują się najlepiej. Jeszcze kiedyś pamiętam jak byłam w szkole średniej to w Domu Kultury coś się działo, jakieś występy pokazy artystyczne teraz tego nie ma. Czsami mam wrażenie,że tam nikt nie pracuje. Albo poprostu czas na zmiane pracowników ? Moze świeże umysły pełne nowych pomysłów coś by zmieniły w naszym Domu Kultury??????? Podsumowując: miasto niem ma pieniędzy. Być może.. skoro Urząd miał pieniądze na niepotrzenby zegar słoneczny i toalete w tak nieodpowiednim miejscu to czas najwyższy aby nasze władze coś zrobiły pozytecznego. !!!!! Bo jak tak dalej będzie to w ty mieście zostanie : Burmistrz, PUP i Szpital Psychoatryczny.. do tego bezrobotni studenci, alkoholicy i emeryci. Super przyszłość. Gdyby nie FEstiwal Rockowy to to miasto zamarłoby.. WCK nic nie robi pożyteczego. Gratulacje dla Pana Iwaniuka. Za działalność i zaangażowanie. To nazwisko zna każdy a Błudzień moze co któraś osoba kojaży tego człwieka. Węgorzewo...

PostNapisane: N lip 19, 2009 9:58 am 
a kto powidział, że maisto nie ma pieniędzy. Budżet WCK to prawie 1 mln zl. To bardzo duzo. Kwestia tego, czy jest wydawany z glową. Czy są zachowane proporcje między kulturą dla mas a kulturą dla wybranych, co z ruchem amatorskim. Z tego co wiem, to dzieici z WCK moga się okazać co najwyżej w Pozezdrzu, bo na wiecej kasy nie ma? !

PostNapisane: N lip 19, 2009 11:48 am 
Ona555 napisał(a):
Gratulacje dla Pana Iwaniuka. Za działalność i zaangażowanie. To nazwisko zna każdy a Błudzień moze co któraś osoba kojaży tego człwieka. Węgorzewo...

Trudno powiedzieć ile tu jest zasługi p.Iwaniuka a ile jst to załuga browarów piwnych, które są zainteresowane promocją piwa wśród młodzieży i bardzo chętnie sponsorują imprezy w które dobrze wsiąka "złocisyty płyn".

PostNapisane: N lip 19, 2009 12:30 pm 
A co maja Dni Węgorzewa wspólnego z p.Iwaniukiem, pomyliłeś imprezy.

PostNapisane: N lip 19, 2009 2:14 pm 
jak wam się podobobały dni węgorzewa?? moim zdaniem nic fajnego w tym roku nawet na fajerwerki pożałowali ^^. nie wiem jaki był 1 dzień ale na 2 mi się nie podobało jak szła parada to tylko miasto całe się zakorkowało korek był prawie jak w Warszawie na Marszałkowskiej o 9 rano i tyle tego... Ludzie na nastepny rok trzeba coś innego zorganizowac... w tym samym czasie byly dni Gołdapi tam wystepował 'Łukasz' czyli disco polo i ludzie się tam świetnie bawili... na drugi dzień były Łzy nie wiem jak było ale podejrzewam że spoko...a tu cały czas to samo....

PostNapisane: N lip 19, 2009 2:43 pm 
Gość napisał(a):
A co maja Dni Węgorzewa wspólnego z p.Iwaniukiem, pomyliłeś imprezy.

TO BYŁ MÓJ KOMENTARZ DO OSTATNICH ZDAŃ POSTU Z WTORKU (Ona555).Zgoda,to był uboczny watek i nie w temacie .

PostNapisane: N lip 19, 2009 6:06 pm 
Gość napisał(a):
a kto powidział, że maisto nie ma pieniędzy. Budżet WCK to prawie 1 mln zl. To bardzo duzo. Kwestia tego, czy jest wydawany z glową. Czy są zachowane proporcje między kulturą dla mas a kulturą dla wybranych, co z ruchem amatorskim. Z tego co wiem, to dzieici z WCK moga się okazać co najwyżej w Pozezdrzu, bo na więcej kasy nie ma? !

Trzeba by zapytać czy te dzieci i młodzież tak bardzo garną się do działalności kulturalnej.By z czymś wystąpić nawet w Pozezdrzu to trzeba ciężko i długo pracować.

PostNapisane: N lip 19, 2009 9:32 pm 
I bardzo dobrze, że nie było fajerwerków, bo to widowisko dla matołków i szkoda na nie kasy. Gościu, fajerwerki były na zakończeniu Union....Mogłeś to nagrać i oglądać teraz do znudzenia.

PostNapisane: Wt lip 21, 2009 11:25 am 
aron napisał(a):
I bardzo dobrze, że nie było fajerwerków, bo to widowisko dla matołków i szkoda na nie kasy.

Genialna myśl l!!!!!

PostNapisane: Wt lip 21, 2009 12:30 pm 
Zawsze jak oglądam przepiękne fajerwerki -to myślę o puszczaniu forsy w dymem. Koszt takiego pokazu to od 6-12 tys złotych (fajerwerki 6-8 i firma specjalistyczna resztę) - Może już nawet wiecej??? Te pieniądze zawsze lepiej przeznaczyć na dożywianie dzieci w szkole lub pomoc materialną dla ubogich dzieci , pierwszą wyprawkę itp. Takie jest moje zdanie, że jeżeli Urząd ma płacić to szkoda forsy - ale jeżeli stowarzyszenie lub artysta płaci bo chce uświetnić pokaz i to idzie z jego funduszy -to czemu nie?

PostNapisane: Wt lip 21, 2009 12:51 pm 
hmmmii napisał(a):
Zawsze jak oglądam przepiękne fajerwerki -to myślę o puszczaniu forsy w dymem. Koszt takiego pokazu to od 6-12 tys złotych (fajerwerki 6-8 i firma specjalistyczna resztę) - Może już nawet wiecej??? Te pieniądze zawsze lepiej przeznaczyć na dożywianie dzieci w szkole lub pomoc materialną dla ubogich dzieci , pierwszą wyprawkę itp. Takie jest moje zdanie, że jeżeli Urząd ma płacić to szkoda forsy - ale jeżeli stowarzyszenie lub artysta płaci bo chce uświetnić pokaz i to idzie z jego funduszy -to czemu nie?

Wierzysz że te pięniądze poszłyby na dożywianie czy też pomoc materialną bo ja w to szczerze wątpie. Z tego co mi wiadomo to pieniadze z fundywszy WCK a nie urzedu gimny czy też starostwa. Tymi pieniedzmy zarzadza dyrekcja WCK.

PostNapisane: Wt lip 21, 2009 9:21 pm 
a był taki jeden u nas w vgas, że w zapale naśladowania puścił fajerwerki w samo południe.
A co? Też tak można.

PostNapisane: Śr lip 22, 2009 9:48 am 
W czasie prezentacji gości z Rosji, wiceburmistrz porozumiewawczo szepnął do tłumu, że chodzi o przejście graniczne, o którego powstanie trzeba walczyć. Przejścia graniczne mają m.in. Bartoszyce, Gołdap, Braniewo i co się tam dzieje? Ano mają jedne z najwyższych w regionie wskaźniki bezrobocia. Przejścia nie pomogły, chociaż owszem, ułatwiają życie pracowitym mrówkom. Wzmożony ruch, dużo tirów, przy słabej infrastrukturze drogowej, to utrapienie prawie wszystkich miast, w pobliżu których znajdują się przejścia graniczne. U nas byłoby prawdziwe piekło. Może zamiast śmiesznej rewitalizacji parku, ścieżek rowerowych i budowy kąpieliska przy "ujściu", władza zajęła by się tym problemem?

PostNapisane: Pt paź 30, 2009 6:40 am 
gżegoż napisał(a):
W czasie prezentacji gości z Rosji, wiceburmistrz porozumiewawczo szepnął do tłumu, że chodzi o przejście graniczne, o którego powstanie trzeba walczyć. Przejścia graniczne mają m.in. Bartoszyce, Gołdap, Braniewo i co się tam dzieje? Ano mają jedne z najwyższych w regionie wskaźniki bezrobocia. Przejścia nie pomogły, chociaż owszem, ułatwiają życie pracowitym mrówkom. Wzmożony ruch, dużo tirów, przy słabej infrastrukturze drogowej, to utrapienie prawie wszystkich miast, w pobliżu których znajdują się przejścia graniczne. U nas byłoby prawdziwe piekło. Może zamiast śmiesznej rewitalizacji parku, ścieżek rowerowych i budowy kąpieliska przy "ujściu", władza zajęła by się tym problemem?

A konkretnie czym?
Domyślam się,że masz na myśli budowę obwodnicy.Jeśli tak,to bardzo popieram pomysł.

Ostatnio przesunięty w górę Pt paź 30, 2009 6:40 am przez: Anonymous.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]