Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt kwi 24, 2018 2:37 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 14, 2004 11:33 pm 
nO nIe prZesadZaj... prZEcieŻ beZ rekLam prosZkóW dO pRaniA ("WypraŁem sIę w pRosZku OMO i aNi śLadu pO jAjkacH"), "śroDkóW nA przEczysZczeniE", tyPu doMestoS ("zabIja wsZelkiE zaraZki") cZy cHociaŻby jAk dZiecKo zE śliMakieM gAda ("Ślimak, ślimak wystaw rogi...") reKlamUjĄc sEr ŚwiaT TV byŁby nUdnY... rEklAmy RULEZZZZZZZZ :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 12:15 am 
reklamy mają wpływ na ludzkość

czytałem w gazetce w gim. że 10 lat temu (może wcześniej) tylko 20% badanych gospodyń domowych odkażało toalety różnymi środkami a teraz to ok. 90% (oczywiście mogę sie trochę mylić w liczbach... :wink: )

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 1:22 am 
wg mnie najlepsza jest reklama lays'ow bodajze gdy babcia podcina dziadkowi noge :) [ czy odwrotnie :P , zajefista :P ]

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 3:24 am 
Forumowy As
Forumowy As

jeycob napisał(a):
reklamy mają wpływ na ludzkość

czytałem w gazetce w gim. że 10 lat temu (może wcześniej) tylko 20% badanych gospodyń domowych odkażało toalety różnymi środkami a teraz to ok. 90% (oczywiście mogę sie trochę mylić w liczbach... :wink: )
A nie sądzisz że to może świadczyć o wzroście świaodmości dotyczącej higieny?

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 11:25 am 
możliwe

bynajmniej ja tego nie wymyśliłem tylko przeczytałem

tam jeszcze było coś o maśle
że kiedyśtam masła nie używali
a teraz używają... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 1:17 pm 
Forumowy As
Forumowy As

jeycob napisał(a):
możliwe

bynajmniej ja tego nie wymyśliłem tylko przeczytałem

tam jeszcze było coś o maśle
że kiedyśtam masła nie używali
a teraz używają... :wink:
Podejrzewam że chodzi o zamiane margaryny na masło. Generalnie to rekalmy maja ogromny wpływ na ludzi i zgadzam się z tobą. Poprostu te przykłady jakos mało mi przypadły do gustu. Pokaże ci lepszy wpływ; Zauważyłeś że młodzierz adaptuje niektóre powiedzenia z reklam? np. "Chipsy przyszły!", napewno każdy sam mógłby podać przykład.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 1:34 pm 
nO cÓż.. pRawdĄ jEst, jAk sŁusZniE TymOn zaUwaŻyŁ, Że wIęksZośĆ mŁodzIeży ŁatwO prZyswaJa sobiE nIektÓre powiedZeniA z rEklAm... pOzostAje pYtaniE: tO dobrZe cZy źLe ??? :? nA mNie nP jEszcZe ŻadnA z rEklaM nIe wPłynĘła w tAkiM sTopniU, Że zaRaz pOleciAłAm dO sKlepU pO daNy proDukT - rEklAmy tO gŁupoTa !!! jAk lEci jAkiŚ fAjny fiLm tO cO pAre mInut gO prZerywaJą, ŻebY poKazaĆ, dAjmY nA tO nOweJ geNeracJi pŁyn dO myCia nAcZyń... :evil: a z tYm "reKlamY RULEZZZZZZZZ" tO żaRtowaŁam.. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 8:18 pm 
w jednej z reklam 3 policjantów przyności te chipsy...
możnaby powiedzieć "3 psy przyszły"

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 8:39 pm 
Lubię reklamy jak nie przerywają mi filmu w najciekawszym momencie. A tak w ogóle to fajna jest z tymi owcami co na kosiarkach zawalają. Zajefajna jest muzyka do tej reklamy. Tyle miałem do powiedzenia.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 9:00 pm 
johny, tY wiesZ cO jeSt faJne.... :) tA z owCami tO jEst "menthos'ów" i sErio tA mUzycZka jeSt wyJecHana... sZkodA, Że tĄ reKlamĘ tAk żaDko osTatniO pusZczajĄ.. :(

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 9:04 pm 
Teraz znowu puszczają. Tylko, że owce są zielone. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 9:22 pm 
Ja czytałem ze we francji robotnicy pili zawsze w przerwie obiadowej i po pracy jakies piwo po jakims czasie producent piwa chciał zwiekszyc zysk i zrobił reklme ze te piwo pija biznesmeni i inestety to byłbłąd bo zbankrutował bo robotnicy budowlani juz tego piwa nie kupowali!! nie wiem ile w tym prawdy ale to daje do myslenia i wzbudza pewne refleksje!!nie uwazacie??!!tak??!!

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 10:02 pm 
Te owce to była reklama którą fajnie sie oglądało. Bo np. Od pietnastu lat naprawiam pralki.... nudziła i w ogóle obleśna.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 11:29 pm 
Forumowy As
Forumowy As

jeycob napisał(a):
w jednej z reklam 3 policjantów przyności te chipsy...
możnaby powiedzieć "3 psy przyszły"
Mój ojciec jest policjantem i wcale go tak nie witam.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2004 11:38 pm 
TymOn, aLbo mI sIę wyDaje, aLbo cIę tO stWierdZeniE JeycOba zdEcZka wNerwiŁo... spoX, tO tyLko ŻartY... :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]