Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn kwi 23, 2018 5:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 10, 2006 11:14 pm 
JESLI STARY UKŁAD TO SZARO SMUTNO I NAS ZAWIEJE WIATR PO SLD A JESLI MŁODZI TO TYLKO SŁOŃCE ZIELEŃ I RADOŚC I TEGO NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ SAM NIE JESTEM MŁODY ALE NIESTETY STAWIAM NA MŁODOŚC

Tytuł:
PostNapisane: So lis 11, 2006 1:01 am 
Pewnie że stawiaj!!!Tylko nie wkurzaj się tak bo zawał chwyci.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 15, 2006 10:47 pm 
Postępowy
Postępowy

CreaPL z satysfakcją przyznaję, że jesteś rozsądną i madrą BABĄ.
Koligacje rodzinne zostawmy na boku. Uważam, że sprzedaż zamku wymaga wyjaśnień. Jest mi wstyd, że jakiś Biz-dziad śmieje się z naiwności i krótkowzroczności ówczesnej większości w Radzie. To jest policzek wymierzony Węgorzewianom. Ktoś za to powinien odpowiedzieć, a nie My jak barany przechodzimy nad tym do porządku dziennego!!!

Tytuł: Re: Jak będzie po wyborach?
PostNapisane: N sty 22, 2012 11:16 am 
Forumowy As
Forumowy As

Od czasu do czasu warto sobie odpowiadać na pytanie, które jest tematem tego wątku:
"Jak jest po wyborach ?",Co obiecywali, a co jest?,Czy wybraliśmy właściwych ludzi czy znowu daliśmy sie okłamać? Czy to co dzieje sie w Polsce cieszy nas, czy to nas smuci?

Węgrzy powiedzieli:Dosyć kłamstwa i oszukiwania! Dosyć dyktowania narodowi drogi jaką ma podążać w swoim rozwoju! Dosyć narzucania obcej ideologi! Dosyć wypaczania pojęc:"Europa" i "europejski"! Zniesiemy trudy ale pójdziemy własną,węgierską i europejską drogą!

http://niezalezna.pl/22163-tysiace-wegr ... dla-orbana

Przypomina mi to ducha, jaki panował w Polsce w pierwszych miesiącach "Solidarności".
Cieszyliśmy sie ze wreszcie będziemy panami we własnym domu,że nikt nam nie będzie dyktował co jest właściwe a co niewłaściwe, na co mamy wydać pieniądze a na co wydawać nie chcemy.Jakie wartości chcemy szanować a jakimi chcemy pogardzać.Z kim chcemy zacieśniać stosunki, a z kim chcemy być na dystans.
Chciało by sie czasem zaśpiewać: "Co nam zostało z tych lat...."

A przy okazji ciekawostka.Podobno w Węgorzewie istnieje "Klub Gazety Polskiej" (?) i 24.01 przy Małym kościółku na Pionierów organizuje otwarte spotkanie z zaproszonym gościem.Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Kto to będzie i o czym będzie mówił?

PostNapisane: N sty 22, 2012 12:33 pm 
Natchniony
Natchniony

Tomasz8 napisał(a):
Od czasu do czasu warto sobie odpowiadać na pytanie, które jest tematem tego wątku:
"Jak jest po wyborach ?",Co obiecywali, a co jest?,Czy wybraliśmy właściwych ludzi czy znowu daliśmy sie okłamać? Czy to co dzieje sie w Polsce cieszy nas, czy to nas smuci?

Myślę, że komentarz pewnego internauty o pseudonimie Xero, z którym się zgadzam, daje odpowiedź na te pytania.

"Zaciskanie pasa niech rządzący zaczną od siebie. Zafundowano nam kilkadziesiąt lat ciągłych wyrzeczeń. Wszystkie pieniądze oddajemy na aparat władzy. Znowu będą tworzyć uchwały pod siebie. Zajmują się tylko i wyłącznie sobą i mało znaczącymi bzdetami. Może już dość tego ściemniania, tych igrzysk, tego złodziejstwa i upodlenia zwykłych, normalnych, uczciwych Polaków, którzy muszą ciężko harować za ochłapy. Nie chcą zlikwidować senatu, nie chcą redukcji sejmu do max 160 posłów. Nie chcą likwidacji diet i ograniczenia w okresie kryzysu, swojego uposażenia do najniższej krajowej.
Funkcja parlamentarzysty powinna być szczególnym wyróżnieniem, służbą prawdziwych patriotów i fachowców dla dobra kraju i godnego życia jego obywateli. Trzeba cofnąć dotację dla partii politycznych a parlamentarzystom zlikwidować wszelkie przywileje, limuzyny, mieszkania, nielimitowane rozmowy telefoniczne, lecznictwo, podróże, zniżki bankowe oraz usługi i przywileje dla ich rodzin. Trzeba wprowadzić pełną odpowiedzialność za parlamentarne, częstokroć głupie poczynania w sferze produkcji tysięcy gniotów ustawowych, które są kłodami rzucanymi pod nogi Polakom.
Wprowadzić pełną kontrolę finansową nad faktycznymi wydatkami każdego ministerstwa, a nie tolerować przewały w armii, budownictwie, autostradach, instytucjach pomocy społecznej i inne złodziejskie praktyki. Dość rozkradania lub rozdawania pieniędzy z budżetu skarbu państwa na wszystkich szczeblach machiny urzędniczej kraju, od sołtysa do ministra, grupom pseudo uprzywilejowanym bez ponoszenia jakiejkolwiek konsekwencji. Koniec z patologicznym dotowaniem grupy wyznaniowej, Krk w Polsce. Niech wierni utrzymują swoją instytucję z własnych pieniędzy albo bogatego Watykanu. Nikt nikomu nie zabrania wyznania. Wielu Polaków jest wierzących ale ci prawdziwi Boga mają w sercu i nie potrzeba im fałszywych pośredników modlących się za pieniądze. Właśnie że ważne jest jaka ma być Polska a nie tylko katolicka, głupia i biedna jak chcą tego panowie biskupi i skrajna prawica będąca na ich usługach.
Te ogromne pieniądze przeznaczyć na największy skarb narodu, na nasze dzieci, na ich godną przyszłość, Priorytetem jest informatyka w szkołach, nauka języków obcych oraz lecznictwo i profilaktyka służby zdrowia już na etapie szkoły podstawowej.
Niestety, władza nie liczy się z naszymi oczekiwaniami. Wszędzie króluje kłamstwo, fałsz, obłuda, hipokryzja, antysemityzm, nietolerancja, ksenofobia, homofobia, głupota i prymitywizm. Puste, wyjątkowo perfidne w wydaniu zakłamanych polityków, slogany typu Bóg, honor, ojczyzna, w sytuacji kiedy żyją luksusowo w oderwaniu od rzeczywistości. Znany jest nam brak kompetencji urzędników państwowych, brak odpowiedzialności za szastanie pieniędzmi na bzdety nie związane z bieżącą gospodarką. Jest kasta uprzywilejowana bogaczy trzymających władzę, zwykłych roboli ich utrzymujących i reszta wieśniaków wegetujących za pańskie ochłapy.
Obecnie dla polskich parlamentarzystów, władza i koryto jest najważniejsze, mądrych i normalnych się tępi a z motłochem i biednym ogłupionym plebsem nikt się nie liczy. Liczą się tylko układy, ustawienie, cwaniactwo, znajomości, gierki polityczne i igrzyska codziennie fundowane Polakom w mediach. Można śmiało i bezstresowo żyć bez żadnych konsekwencji na koszt państwa, reszta plebsu ma zaciskać pasa, płacić i się modlić o lepszą przyszłość po swojej śmierci."
http://finanse.wp.pl/opage,3,wid,14052675,analiza.html

http://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqao ... re=related
http://www.infor.pl/prawo/konstytucja/o ... iedzi.html

PostNapisane: Śr lut 01, 2012 11:12 pm 
Forumowy As
Forumowy As

M.Legion napisał(a):
Tomasz8 napisał(a):

Myślę, że komentarz pewnego internauty o pseudonimie Xero, z którym się zgadzam, daje odpowiedź na te pytania.

" ... Obecnie dla polskich parlamentarzystów, władza i koryto jest najważniejsze, mądrych i normalnych się tępi a z motłochem i biednym ogłupionym plebsem nikt się nie liczy.... "
http://finanse.wp.pl/opage,3,wid,14052675,analiza.html

Internauta,którego cytujesz nie wymienia nazwisk tych "mądrych i normalnych" a prześladowanych ale wydaje mi się,ze miał na myśli Palikota i p. Senyszyn.Czy zgadłem?

PostNapisane: Cz lut 02, 2012 2:51 pm 
Natchniony
Natchniony

Nie wczytałeś się dokładnie w komentarz tego internauty, w cyt. zdaniu
"Obecnie dla polskich parlamentarzystów, władza i koryto jest najważniejsze, mądrych i normalnych się tępi a z motłochem i biednym ogłupionym plebsem nikt się nie liczy.... "- wyraźnie napisał, że dla parlamentarzystów władza i koryto jest najważniejsze, a Palikot i Senyszyn są parlamentarzystami, więc nie o nich chodzi.

Rozumiem, że nie spodobała się Tobie pewna część komentarza
"Koniec z patologicznym dotowaniem grupy wyznaniowej, Krk w Polsce. Niech wierni utrzymują swoją instytucję z własnych pieniędzy albo bogatego Watykanu. Nikt nikomu nie zabrania wyznania. Wielu Polaków jest wierzących ale ci prawdziwi Boga mają w sercu i nie potrzeba im fałszywych pośredników modlących się za pieniądze. Właśnie że ważne jest jaka ma być Polska a nie tylko katolicka, głupia i biedna jak chcą tego panowie biskupi i skrajna prawica będąca na ich usługach".
Gdyby nie tych parę zdań komentarz tego internauty uznałbyś za dość pozytywny, a tak .....;.

Wczytaj się dokładnie w tekst a sam przyznasz, że pisząc o "mądrych i normalnych" gość
- miał na myśli ludzi, których bzdurne ustawy zniszczyły ich wiarę w czynienie dobra dla innych http://www.wykop.pl/link/5989/ukarali-g ... wal-chleb/
- miał na myśli tych, którzy zostali bezrobotnymi z powodu zlikwidowania miejsc pracy,
- miał na myśli tych, którzy za chlebem zmuszeni są wyjechać do pracy na zachód
- miał na myśli zwykłych normalnych ludzi tyrających za głodowe pensje, itd. itd. itd.
Wczytaj się dokładnie a uznasz, że nie miał na myśli Palikota, Senyszyn, Millera, Kaczyńskiego, Tuska, czy innych parlamentarzystów.

PostNapisane: Cz lut 02, 2012 9:08 pm 
Forumowy As
Forumowy As

M.Legion napisał(a):
Nie wczytałeś się dokładnie w komentarz tego internauty, w cyt. zdaniu
"Obecnie dla polskich parlamentarzystów, władza i koryto jest najważniejsze, mądrych i normalnych się tępi a z motłochem i biednym ogłupionym plebsem nikt się nie liczy.... "- wyraźnie napisał, że dla parlamentarzystów władza i koryto jest najważniejsze, a Palikot i Senyszyn są parlamentarzystami, więc nie o nich chodzi.

Rozumiem, że nie spodobała się Tobie pewna część komentarza
"Koniec z patologicznym dotowaniem grupy wyznaniowej, Krk w Polsce. Niech wierni utrzymują swoją instytucję z własnych pieniędzy albo bogatego Watykanu. Nikt nikomu nie zabrania wyznania. Wielu Polaków jest wierzących ale ci prawdziwi Boga mają w sercu i nie potrzeba im fałszywych pośredników modlących się za pieniądze. Właśnie że ważne jest jaka ma być Polska a nie tylko katolicka, głupia i biedna jak chcą tego panowie biskupi i skrajna prawica będąca na ich usługach".
Gdyby nie tych parę zdań komentarz tego internauty uznałbyś za dość pozytywny, a tak .....;.

Wczytaj się dokładnie w tekst a sam przyznasz, że pisząc o "mądrych i normalnych" gość
- miał na myśli ludzi, których bzdurne ustawy zniszczyły ich wiarę w czynienie dobra dla innych http://www.wykop.pl/link/5989/ukarali-g ... wal-chleb/
- miał na myśli tych, którzy zostali bezrobotnymi z powodu zlikwidowania miejsc pracy,
- miał na myśli tych, którzy za chlebem zmuszeni są wyjechać do pracy na zachód
- miał na myśli zwykłych normalnych ludzi tyrających za głodowe pensje, itd. itd. itd.
Wczytaj się dokładnie a uznasz, że nie miał na myśli Palikota, Senyszyn, Millera, Kaczyńskiego, Tuska, czy innych parlamentarzystów.

Teraz już wiem,ze za "mądrych i normalnych" uznajesz wszystkich, którzy są poniżej władzy; nie są ministrami,posłami,senatorami,....
To dosyć odważna teza, bo mnie sie zawsze wydawało ze mądrzy i głupi sa zarówno wśród tych, którzy rządzą jak i wśród tych, którzy ekipy władzy nie tworzą (nie są posłami,senatorami,ministrami,...).
Nie wiem też dlaczego z tej ekipy winnych wyłączasz Palikota i p.Senyszyn.Przecież to też ekipa władzy.

Zastanawiam sie też czy chcesz powiedzieć, że wszystkie ekipy rządowe są tak złe, czy chodzi Ci tylko o tych, którzy teraz rządzą.
A może chcesz powiedzieć,ze rzad w ogóle nie jest potrzebny bo jak sie ktoś dostanie do władzy, to staje się egoistą i walczy o swoje koryto? Może ty jesteś krypto-anarchistą?

Widzę ze dostrzegasz jakiegoś WINNEGO za te wszystkie nieszczęścia w Polsce ale tego WINNEGO nie wskazujesz.Dlaczego????
Jeśli napiszesz coś bardziej konkretnie (a nie tylko ogólnie) i rozwiejesz te moje wątpliwości to będę wdzięczny.

PostNapisane: Cz maja 17, 2012 3:54 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Podobno Zbigniew Ziobro ma być w Węgorzewie i już istnieje w Węgorzewie "Solidarna Polska". Czy ktoś coś wie na ten temat?

PostNapisane: Cz gru 06, 2012 7:55 pm 
Natchniony
Natchniony

Wygląda na to, że na połowinki fatalnie wypadli radni miasta. W konkursie, zabawie, jakby to nie nazwał i tak każdy ma swoje zdanie na temat tych plebiscytów, to oni przegrali.
To o czymś świadczy.

TOMASZ WIERZCHOWSKI -11
ARTUR FIEDOSEWICZ - 11
JAKUB SENDERAK - 11
JANUSZ URBAN -8
ALEKSANDER IWANIUK -5
DARIUSZ WASILEWSKI -5
http://wegorzewo.wm.pl/127165,Wegorzewo ... ladzy.html

Radny sejmiku wojwódzkiego również został zminusowany
WIESŁAW PIETRZAK -5
http://kto.wm.pl/127208,Zaglosuj-na-tak ... dnych.html

PostNapisane: Pt gru 07, 2012 8:08 am 
Berbeć
Berbeć

Panie Legion, myślałem, że jestes Pan powazniejszy. Według mnie Ci radni, któych wymieniłeś coś znaczą. To że ktoś minusuje, drugi plusuje, znaczy jedno. mają swoej zdanie, istnieją na forum rady, podejmują decyzje. Gorzej, gdy nikt nie sotał żadengo sms! A swoją drogą, ciekawe ile łacznie sms poszlo na konto WT? To byłby jakiś miernik naszego społecznego zaangażowania.

PostNapisane: Pt gru 07, 2012 10:05 am 
Natchniony
Natchniony

sfnawia napisał(a):
Panie Legion, myślałem, że jestes Pan powazniejszy. Według mnie Ci radni, któych wymieniłeś coś znaczą. To że ktoś minusuje, drugi plusuje, znaczy jedno. mają swoej zdanie, istnieją na forum rady, podejmują decyzje. Gorzej, gdy nikt nie sotał żadengo sms! A swoją drogą, ciekawe ile łacznie sms poszlo na konto WT? To byłby jakiś miernik naszego społecznego zaangażowania.

W tym przypadku, na tych radnych miasta, więcej głosów było na minus dlatego pokazałem liderów czerwonego wykresu. I to możesz uznać za moje zdanie.
Co do mojej wątpliwej powagi, to powiem tak, jestem ciekaw co byś powiedział gdybyś znał mnie osobiście. Ci, którzy mnie dobrze znają wiedzą o moim poczuciu humoru, które jest jak ktoś kiedyś określił, nieproporcjonalne do mego wieku. Dlatego młodzi ludzie czują się świetnie w moim otoczeniu i odwrotnie, nie lubię ponuractwa, mruków, smutasów, itp. Zapewniam, że w odpowiednich sytuacjach zachowuję całkowitą powagę.

Wracając do tematu, żeby uzupełnić czołówkę wykresu koloru czerwonego powinienem dodać jeszcze jedną osobę
KRZYSZTOF PIWOWARCZYK -11
Co do miernika społecznego zaangażowania, to wydaje mi się, że będziemy w czołówce województwa.
W dniu, w którym kończyło się głosowanie często odświeżałem stronę, przyznaję się bez bicia, że mnie ta "walka" w ostatnich godzinach wciągnęła, okazało się, że przy nazwisku radnego J.Urbana panowało szaleństwo. Co chwilę przeskakiwało z koloru z czerwonego na zielony i odwrotnie. Finał znamy, strona przeciwników była lepiej przygotowana, druga zaś albo skąpiła albo telefony zatarła. Tak czy inaczej, wśród zwolenników radnego nastąpił brak "smarowania".

A tak poważniej, to miernikiem społecznego zaangażowania są wyniki w kolorze czerwonym , które dają wiele do myślenia:
TOMASZ WIERZCHOWSKI -11
ARTUR FIEDOSEWICZ - 11
JAKUB SENDERAK - 11
JANUSZ URBAN -8
ALEKSANDER IWANIUK -5
DARIUSZ WASILEWSKI -5
WIESŁAW PIETRZAK -5

PostNapisane: Pt gru 07, 2012 7:15 pm 
Forumowy As
Forumowy As

M.Legion napisał(a):
sfnawia napisał(a):

W tym przypadku, na tych radnych miasta, więcej głosów było na minus dlatego pokazałem liderów czerwonego wykresu. I to możesz uznać za moje zdanie.
Co do mojej wątpliwej powagi, to powiem tak, jestem ciekaw co byś powiedział gdybyś znał mnie osobiście. Ci, którzy mnie dobrze znają wiedzą o moim poczuciu humoru, które jest jak ktoś kiedyś określił, nieproporcjonalne do mego wieku. Dlatego młodzi ludzie czują się świetnie w moim otoczeniu i odwrotnie, nie lubię ponuractwa, mruków, smutasów, itp. Zapewniam, że w odpowiednich sytuacjach zachowuję całkowitą powagę.

Wracając do tematu, żeby uzupełnić czołówkę wykresu koloru czerwonego powinienem dodać jeszcze jedną osobę
Co do miernika społecznego zaangażowania, to wydaje mi się, że będziemy w czołówce województwa.
W dniu, w którym kończyło się głosowanie często odświeżałem stronę, przyznaję się bez bicia, że mnie ta "walka" w ostatnich godzinach wciągnęła, okazało się, że przy nazwisku radnego J.Urbana panowało szaleństwo. Co chwilę przeskakiwało z koloru z czerwonego na zielony i odwrotnie. Finał znamy, strona przeciwników była lepiej przygotowana, druga zaś albo skąpiła albo telefony zatarła. Tak czy inaczej, wśród zwolenników radnego nastąpił brak "smarowania".

A tak poważniej, to miernikiem społecznego zaangażowania są wyniki w kolorze czerwonym , które dają wiele do myślenia:
TOMASZ WIERZCHOWSKI -11
ARTUR FIEDOSEWICZ - 11
JAKUB SENDERAK - 11
JANUSZ URBAN -8
ALEKSANDER IWANIUK -5
DARIUSZ WASILEWSKI -5
WIESŁAW PIETRZAK -5

1.Widzę,ze metoda manipulacji sondażami przenosi się ze szczebla centralnego na Polskę powiatową i gminną.
Nikt nie wie jak zachowują się radni w czasie posiedzeń Rady ale w głosowaniu aktywność niebywała. Na forum wieje pustką ( 3 osoby na krzyż) ale w glosowaniu tłumy. I to wykładają własne pieniądze, by tylko oddać swój głos. Zastanawiająca gorliwość.

2.Głosowanie(sondaż) może być jakąś informacją o tych, na których się glosuje ( jaką?) ale świadczy też o tych którzy głosują.
Może ktoś pokusi się o interpretację tego sondażu?

3.Sondaże organizuje się tez z jakiegoś powodu.Może to być powód poznawczy ale może to być element walki z przeciwnikiem politycznym.

PostNapisane: Pt gru 07, 2012 8:02 pm 
Natchniony
Natchniony

Tomasz8 napisał(a):
............Nikt nie wie jak zachowują się radni w czasie posiedzeń Rady ale w głosowaniu aktywność niebywała.............

Plusy i minusy wysłane przez mieszkańców, to nie za ich zachowanie się podczas posiedzeń, bo za to byłoby zielono w wykresach, raczej za to co zrobione albo co nie zrobione w mieście, gminie, czy powiecie.
Co mieszkańcom po tym jak radni będą się popisywać elokwencją, mową nasyconą delikatnego erotyzmu, trzymaniem nadgarstków na stole i popijaniem kawy bez siorbania.
Dla mnie, to mogą z gwinta pić wodę mineralną podczas sesji, paluszkami słonymi drapać się po głowie, a po cichu w przerwie po jednym kielichu strzelić, aby tylko mądrze głosowali. Skoro więcej jest czerwieni to coś nie tak.

Cytuj:
3.Sondaże organizuje się tez z jakiegoś powodu.Może to być powód poznawczy ale może to być element walki z przeciwnikiem politycznym.

Przecież te wszystkie plebiscyty gazet są tylko po to, żeby dorobić co nieco, A ludzie jak ludzie jedni są świadomi tego inni nie, mają okazję podsumować samorządowca i tyle.

PostNapisane: So gru 08, 2012 12:42 am 
Forumowy As
Forumowy As

M.Legion napisał(a):
Tomasz8 napisał(a):
............Nikt nie wie jak zachowują się radni w czasie posiedzeń Rady ale w głosowaniu aktywność niebywała.............

Plusy i minusy wysłane przez mieszkańców, to nie za ich zachowanie się podczas posiedzeń, bo za to byłoby zielono w wykresach, raczej za to co zrobione albo co nie zrobione w mieście, gminie, czy powiecie. (....)

Mylisz sie drogi Legionie."Plusy" i "minusy" to nie jest ocena "za to co zrobione albo co nie zrobione w mieście, gminie, czy powiecie".

Jeśli nie wiemy jakie sa poglądy poszczególnych radnych na sprawy miasta i powiatu i jeśli nie wiemy jak oni głosowali w rożnych sprawach, to winą za niepowodzenia i błędy należy obarczać całą Radę jednakowo.
Jakiż jest sens pytać, który lepszy a który gorszy jeśli nie znamy jego pracy jako radnego?
Na jakiej podstawie możemy różnicować winy i zasługi każdego z radnych dla Miasta i powiatu?

Rożnicę w ocenie płyną raczej z powodów emocjonalnych a nie racjonalnych i nie maja żadnego znaczenia. Przeprowadzony sondaż dla przeciwników obecnej ekipy może być (co najwyżej) dogodnym instrumentem urabiania opinii publicznej, by przy wyborach zachowała się tak jak chcą zwolennicy zmiany na "stołkach". By odsunięto tych,którym dano w sondażu najwięcej minusów.

Te wszystkie sondaże (od szczytów władzy aż do dołu) to robienie ludziom wody z mózgu.To socjotechniczna nieuczciwa manipulacja. Przed wyborami urabiają Media, urabiają sondaże a po wyborach dziwią się, że ludzie wychodzą na ulice albo narzekają na władze(mimo ze ja sami wybrali).
Dzieje się tak,bo ludzie dwa tygodnie po wyborach orientują się,ze zostali kolejny raz okłamani i zmanipulowani.

To wszystko prowadzi do negatywnej oceny wszelkiej władzy ("oni dbają tylko o swoje koryto"), do zniechęcenia w działalności społecznej ("oni i tak zrobią co będą chcieli") i do traktowania polityki jako działalności nieczystej,podłej,egoistycznej ( "im tylko chodzi o to, by dorwać się do koryta").

To wszystko prowadzi do niszczenia demokracji przez tych, którym zależny na władzy, choć o demokracji głośno krzyczą. O demokracji mówią ,jak im to wygodne a jeśli demokracja zaczyna ich znosić to zamykają gębę i opozycji i wolnej prasie.
Miast dyskutować i przedstawiać racje to oni chwytają się sztuczek socjotechnicznych,ośmieszania, kłamstwa,grania na emocjach,niszczenia niewygodnych autorytetów,...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]