Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 2:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nadużycia Matcomu?
PostNapisane: Śr mar 23, 2011 5:37 pm 
zbanowany

Anonim24 napisał(a):
mi akurat od dłuższego czasu bardzo wolno chodzi internet, czasami to mi w ogóle nawet nie chodzi...

w Mrągowie to samo ;/

PostNapisane: N maja 22, 2011 2:40 pm 
Natchniony
Natchniony

Witam
Jestem z Węgorzewa piszę szybko bo mogę nie zdążyć, od środy ciągle jakieś awarie raz mam internet raz nie. Po tym jak od wczoraj (sobota) do dziś około godz.13.00 nie miałem internetu postanowiłem już umowy z nimi nie przedłużać, jakoś te kilka miesięcy wytrzymam.
Jestem ich klientem ponad 4 lata przez ten czas nie było większych problemów ale po ostatnich przerwach w odbiorze internetu a szczególnie po wczorajszym wyłączeniu pałkę przegięli, w styczniu oddaję sprzęt i koniec z nimi.
To skandal żeby w tych czasach dostawca internetu "zabawiał" się w ciuciubabkę ze swoimi klientami. Odradzam innym tego operatora.
Pozdrawiam

http://konstytucja.wieszjak.pl/omowieni ... iedzi.html

PostNapisane: Pn sie 08, 2011 9:15 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja zrezygnowałem z usług tej firmy. I szczerze ją odradzam. Rezygnacja to też niezły numer.
Rozwiązałem umowę z Matcomem w kwietniu tego roku. A oni mi naliczyli rachunek za maj ( co mogę zrozumieć) i za czerwiec i lipiec- to już mnie wku... No niby dlaczego mam płacić za trzy miesiące po rozwiązaniu uowy. Telefonicznie nic się nie da załatwić, bo każdy konsultant odpowiada " że ktoś do mnie zadzwoni, bo ja nie nie mam takich informacji". No ale nikt nie dzwoni. W końcu przyznali, że chcieli trochę zarobić i napisali i kolejne pisemko że mam zapłacić tylko za maj, ale.... mam sobie sam zdemontować antenę i im dostarczyć do Szczytna.
Tak, że w kwietniu rozwiązałem a jeszcze w sierpniu się z nimi bujam.
I jeszcze jedna rada rozwiązanie umowy prześlijcie poleconym z potwierdzeniem odbioru, bo inaczej się wszystkiego wyprą.

PostNapisane: Pn sie 29, 2011 10:08 am 
Berbeć
Berbeć

:bad:
krajobraz po burzy...
internet ciągnie jakby kamienie we wiadrze na 10 pietro próbowal ciagnac, jeszcze troche, stop, troche, stop,stop,stop,i jeszcze raz. czuje sie jakbym probowala olbrzyma wciagnac na gore sznurem, jak ten internet tak chodzi.
ja tez czuje ten upor, jego trudnosci.
jakis tam pan probowal to uruchomic i nam pomoc, przepraszam ale nie wiem ile tam zarabiaja, ale chyba dlatego Polacy pracuja kiepsko, bo czuja sie niezbyt docenieni, mnie tez jak jeden ochrzanił, a szef dał 1100 z fajerem to pracowałam kiepsko.dlatego im sie nie dziwie, moga po godzinach formaty pewnie strzelac za to i sobie dorobic. nie mam pretensji chlopaki, taka to juz Polska.
w piekna pogode net ciagnie swietnie.ale ile my mamy ladnych dni w naszym klimacie?tyle ile usmiechnietych Polakow

PostNapisane: Pn sie 29, 2011 10:12 am 
Berbeć
Berbeć

ale nie mam pretensji i pewnie dalej bede w firmie.
nie musze wysylac raportow ani waznych emaili,biznesmen powinien wziac neostrade, dla rodziny i dzieci mozesz wziac matcom.
ten internet nie jest stuprocentowy i pewny :spiderman:

PostNapisane: Pn sty 30, 2012 1:07 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

mietex102 napisał(a):
Wbrew temu , co pisze tu niejaki pcela Prezes UOKiK co do zasady nie ma zastrzeżeń do klauzuli mówiącej o przedłużaniu umowy na czas nieokreślony po upływie okresu zawartego w umowie. Nie jest to klauzula niedozwolona. Zanim się napisze bzdurę, to trzeba sprawdzić leniu.

Owszem to co napisałem jest prawdą potwierdzoną wyrokami poniższych sądów (stan na dzień 30.01.2012):
Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie - Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (sygn. akt XVII AmC 238/08) - z 17.03.2009r
Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie - VI Wydział Cywilny z dnia 13 stycznia 2010 r.(sygn. akt VI ACa 852/09)
Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 9 grudnia 2010 r.(sygn. akt I CSK 390/10)

Tak więc już w dniu pisania posta o zakazie automatycznego przedłużanie umowy terminowej po jej upłynięciu na czas nieokreślony było uznane za praktykę niedozwoloną.

W dniu 7.02.2011 zostało to ostatecznie wpisane do rejestru klauzur niedozwolonych.

PostNapisane: N lis 18, 2012 3:51 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

To z usług MATCOMU ktoś jeszcze korzysta? Ten ich dostęp do internetu to jakaś parodia. Ludzie często proszą mnie o pomoc w sprawach komputerów i osprzętu komputerowego, ale od pewnego czasu moje pierwsze pytanie brzmi "dostęp do internetu od jakiego dostawcy?" Jeśli MATCOM to przepraszam pomóc nie mogę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]