Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz lut 22, 2018 12:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DEKORACJA KOśCIOłóW NA śLUB
PostNapisane: Pt lis 09, 2007 5:00 pm 
CZY KTOS Z WAS ORIENTUJE SIE CZY W SZCZYTNIE KTOS ZAJMUJE SIE DEKORACJA KOSCIOLA NA SLUB?? PONIEWAZ JESTEM W KROPCE I NIE WIEM CZY MUSZE SAMA SIE TYM ZAJAC CZY MOZE KTOS SIE TYM ZAJMUJE!?PROSZE O POMOC!!!! [/b]

Tytuł: Dekoracja kościoła
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 1:56 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dekoracją kościoła zajmują się co najmniej 2 kwiaciarnie w Szczytnie. Z czystym sumieniem polecam "Stokrotkę"(z tego co się dowiadywałam, tu jest najtaniej) przy Skłodowskiej-Curie. Zamawialiśmy u nich wystrój kościoła we wrześniu, powiem szczerze-byliśmy zachwyceni. Mam zdjęcia dekoracji ze "Stokrotki" i "Karolinki". Mogę podesłać na maila, jeśli sobie życzysz.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 8:36 pm 
dziekuje bardzo serdecznie byla bym wdzieczna za przyslanie fotek moj mail to eva-wirth@wp.pl

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2007 2:04 pm 
Berbeć
Berbeć

:D

Ostatnio edytowano Śr paź 13, 2010 8:26 pm przez zulugula1, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N sty 20, 2008 11:44 pm 
Hej dziewczyny,także szukam wszelkich informacji na ten temat.Czy ktoś może mi przesłać jakieś zdjęcia i ewentualnie koszty. Mój mail: ewutek81@wp.pl dzięki pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 24, 2008 8:37 pm 
Witam serdecznie ja również chciała bym się dowiedzieć ile kosztuja taka dekoracje kościoła i jak by był ktoś tak miły i uprzejmy przesłac mi zdjęcia to bym była bardzo zadowolona oto mój email: anusiak1987@interia.pl dziękuje z góry :D

Tytuł: Dekoracja kościoła
PostNapisane: N lut 24, 2008 10:29 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Zdjęcia już wysłane :)

Tytuł: Re: DEKORACJA KOśCIOłóW NA śLUB
PostNapisane: Śr lis 19, 2008 2:04 pm 
przestrzegam przed Mirosławem Pabichem z Bartnej Strony. Oszust. Zamówiliśmy go na pół roku przed ślubem wspólnie z drugą parą, powiedział żeby przyjść na kilka dni przed ślubem z pieniędzmi. Zadzwoniliśmy żeby się umówić a ten nam mówi że "ktoś odwołał ślub i zrezygnował z dekoracji" ten nie wiele się zastanawiając skreślił też druga parę mimo że miał zapisane przy nas 100%. Tłumaczył się, ze to nie jego wina że ktoś zadzwonił i jemu wszystko komu robi dekorację, tylko że mając dwie pary w jednym kościele bierze 50zł mniej, a na nasze miejsce wziął dwa różne kościoły. Jest najtańszy (200zł), ale nerwów się nabawiliśmy przez niego na maksa. Na dwa dni przed ślubem wieczoram lataliśmy i szukaliśmy dekoracji. w końcu zrobiłą nam Kwiaciarnia Stokrotka - spadły nam dziewczyny z nieba, zrobiły piekną dekorację za 250 zł. Serdecznie polecam. Widziałam też dekorację Kwiaciarni Karolinka, kosztuje tyle samo, ale dekoracja jest wg mnie dośc uboga. Z braku ofert można też zapytać w wyporzyczalni kaset video ROKA na ul. Leyka oni też mają limuzyny, robią dekoracje też za 250zł.

PostNapisane: Cz gru 04, 2008 12:08 pm 
"wyporzyczać" dwója, baranie, ciebie tutaj wszyscy już poznali prócz jednego czy jesteś mężczyzna czy kobieta a może jesteś obojnakiem? to znaczy z przodu i z tylu też można ciebie walić?.Nie rób poruty w internecie bo internauci sobie tego nie życzą !

PostNapisane: N cze 21, 2009 1:16 pm 
możesz sobie nie życzyć, mam to gdzieś, a co ciebie tak ubodło, może to też tak samo robisz "z gęby dupę" jak pan Pabich? I nie wypowiadaj się w imieniu internautów bo to nie twoja tu rola, a dla wyjaśnienia to forum właśnie po to jest, aby swoje opinie tu zostawiać. Ja mam ślub za sobą, na szczęście uczciwi też się znaleźli ale tego pana będę odradzała każdemu.

PostNapisane: Pn cze 22, 2009 8:07 pm 
mógłby mi ktoś przesłać tą dekorację ze stokrotki byłabym wdzięczna malwa19@buziaczek.pl

PostNapisane: Śr lip 29, 2009 12:36 pm 
w województwie łódzkim i mazowieckim firma ARKO-MAX robi ładne dekoracje kościołow z materiałow. Mieliśmy ich na swoim ślubie i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona.
Maja rowniez na wypozyczenie bardzo dużą fontanne czekoladową, ktora u nas cieszyla sie wiekszym wzieciem nic stol wiejski. Namiary na nich to: arko-max@wp.pl lub 662-087-491

PostNapisane: Śr sie 05, 2009 9:25 am 
czy ktoś może mi pomóc. Szukam firmy która udekorowałabny niewielki kościół niedaleko Nidzicy, woj. warmińsko - mazurskie. Nieukrywam że zależy mi na niedrogiej firmie.
POMÓŻCIE bo ślub ma w pod koniec sierpnia.

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 1:36 pm 
Witam. Nam osobiście w Szczytnie stroiła salę firma Green design i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni, wspaniały kontakt, wszystko do uzgodnienia. Naprawdę polecam tę firmę.

Dla zainteresowanych podaję namiary.
http://www.green-design.pl

PostNapisane: N gru 27, 2009 1:12 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam My dekorowaliśmy sobie kościół, wsumie nie wiedzieliśmy czy nam to wyjdzie szukaliśmy wszedzie ceny były okropne:( i mieliśmy już zrezygnować , ale koleżanka podpowiedziała nam że jest dziewczyna która zajmuje się dekoracjami .
EEEfekt był przepiękny niedrogo doradziła bardzo sie przykłada widać że robi to bo bardzo Lubi to robić naprawde wielkie szczeście że ją spotkaliśmy w czas. Byliśmy bardzo zadowoleni poprostu pilnowała całego ślubu bardzo dużo osób ją chwali :)
POLECAM JĄ i wrazie czego podaje Numer ona dekoruje z tego co Mi wiadomo Działdowo, Nidzica , Olsztyn , Szczytno, Ostróda, i okolice super babka :)
723502118

pozdrawiam i życze udanego Ślubu kochani :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]