Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 1:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Rekrutacja do policji
PostNapisane: Pn maja 14, 2007 2:01 pm 
Junior
Junior

Ktoś próbował się dostać??? Z jakim skutkiem? Co sadzicie ogólnie o samej rekrutacji??? Jak dla mnie zdrowo walnięte są te testy, żeby dziewczyny miały do pokonania identyczny tor sprawnościowy co faceci???!!!! Paranoja. Wypowiedzcie się:

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 26, 2008 11:29 am 
musisz sie przygotować na pytania psychologiczne typu czy chodzisz do kościoła itd.
czy to nie jest przypadkiem dyskryminacja ? ? ?

Tytuł: Re: Rekrutacja do policji
PostNapisane: Śr kwi 16, 2008 8:48 pm 
P.S. fragmenty konstytucji do zastanowienia się (dla betonów oczywiście)

Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.

Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

PostNapisane: Śr gru 10, 2008 12:50 am 
rekrutacja jest lekko przesadzona w sensie, ze jest za duzo tych etapow a ich tresc jest bardzo podobna,w ostatnich etapach czulam jakbym mowila wkolko o jednym i tym samym,glownie mialo to miejsce podczas rozmow z psychologami,policjantami oraz pisemnymi testami na predyspozycje psychiczne,moje skromne wrazenia...trzeba cos w zyciu przezyc i cos soba reprezentowac,jesli zatem ktos zyl sielankowo,nigdy nie pracowal to niestety ale nie odpowie na zadne pytanie gdyz sa dosc szczegolowe i na wszystkie trzeba podawac przyklad z zycia,a ciezko klamac i ubarwiac jak 1,5 h siedzisz u psychologa i odpowiadasz na mnostwo pytan........

PostNapisane: Cz mar 05, 2009 12:09 am 
Wychodzi na to,że za mądrego nie wezmą?

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 1:39 pm 
[b]Rzeczywiście macie rację , ja przeszłam przez wszystkie etapy postępowania.I w kółko pytają o to samo. Już się niedobrze robi od odpowiadania wciąż na te same pytania. Może w ten sposób sprawdzają nasza pamięć i prawdomówność-stabilność[/b

PostNapisane: Wt mar 10, 2009 11:34 am 
Witajcie
Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji, trwało to do lutego 2008 do października 2008, ale cierpliwie zaliczałem wszystkie testy, lekarzy, psychologów itp. Oczywiście w międzyczasie musiałem znaleźć pracę bo trzeba z czegoś utrzymać dom żonę i dziecko. O podjęciu pracy poinformowałem komórkę do spraw doboru. 17 grudnia 2008 dostałem telefon od komisarza M. z lubelskiej Policji o proponowanym terminie przyjęcia do służby na 22 grudnia 2008, czyli dali mi dokładnie 2 dni robocze na rozliczenie się z obecnym pracodawcą. Z wiadomych przyczyn musiałem zrezygnować z przejścia do Policji, powiedziano mi że będę brany pod uwagę (nie że będzie dla mnie propozycja przyjęcia) w kolejnym terminie który będzie pod koniec lutego 2009. Więc czekałem cierpliwie, z nadzieją że zadzwonią przynajmniej 2 tygodnie przed planowanym terminem przyjęć, ale niestety pomyliłem się. Zadzwonił do mnie ten sam komisarz M. 26 lutego o godz 14 że mogę przystąpić do służby z dniem 2 marca, czyli dostałem tylko 1 dzień roboczy na rozliczenie się z pracodawcą u którego pracuję.
Nie wiem jak to wygląda w innych województwach, ale w Lublinie stawiają kandydatów pod ścianą i albo przystępujesz do służby z dnia na dzień, albo spadaj. Ja osobiście zrezygnowałem, no bo co to za Policjant, który swoją karierę rozpoczyna od złamania prawa pracy i wystawienia pracodawcy do wiatru.
Pozdrawiam i radzę się mocno zastanowić czy, aby na pewno warto, a dla tych co się zdecydowali życzę powodzenia.
Jeżeli ktoś ma pytania, chętnie odpowiem i podpowiem co i jak z tą rekrutacją wojtaskl@wp.pl

Tytuł: Re: Rekrutacja do policji olsztyn
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 10:52 pm 
Mam pytanie (jest ktoś z Olsztyna) jestem po wszystkich testach i od lutego 2009 czekam na wcielenie, i tak czekam do dzisiaj, ale zastanawia mnie jedno - lista rankingowa dla Olsztyna zawsze jest limit miejsc- 1 i kandydatów- 1 a w innych miastach zawsze jest dużo więcej kandydatów niż miejsc, wiem ze w Olsztynie też tak jest i tu jest pytanie czemu tak ze zawsze jest 1 miejsce i jeden kandydat skoro naprawdę jest nas sporo. Czy coś jest nie tak? Czy tylko mi się tak wydaje? :>

PostNapisane: Pn maja 18, 2009 2:47 pm 
Mam pytanie czy jest w ogóle jakieś miejsc żeby przygotować sie do sprawnościowego toru przeszkód ? :)

PostNapisane: Pn paź 19, 2009 12:31 pm 
TESTY DO POLICJI POLICYJNE Z ODPOWIEDZIAMI - gg 6775028 testydopolicji@op.pl
Witam przyszłych policjantów :)
Posiadam wszystkie niezbędne materiały przygotowawcze do zdania egzaminu do Policji 2009/2010 :
( do szkółek policyjnych itp.) , czyli :

WSZYSTKO AKTUALNE !!!

Nowy Test Wiedzy Ogólnej

Odpowiedzi na pytania z zakresu:
- Administracji Publicznej
- Funkcjonowania Policji
- Bezpieczenstwa Publicznego

UWAGA !!! Jak tylko testy sie zmienia - opracuje nowe !!!

PEWNE TESTY - ZERO BŁĘDÓW !!!

NAPEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ

http://www.policja2009.fora.pl/testy-do ... itp,3.html tu pisza o moich testach

Odpowiedzi opracowywałem osobiscie z róznych kodeksów..I zajeło mi to około 2 tygodni sumiennej pracy. To co znajduje sie na forach to niestety, ale odpowiedzi mają błedne, a do tego daja stare testy . Wiekszosc osob ktore sprzedaja testy sa oszustami, bo biora odpowiedzi z roznych forum i nie wiedza ze wprowadzaja ludzi w blad dajac testy z bledami !!! MOGE TO UDOWODNIC
Ja moge przesłac moje przykładowe to sobie sprawdzicie(wybierzecie odpowiedzi ktore chcecie)

SPRAWDZONE w 100% !!!! MOZECIE MI ZAUFAC !!!

Wiele osób korzystało z mojego opracowania i zdali pozytywnie!!!

Z moją pomocą doskonale się do niego przygotujesz i zdasz go bez żadnych problemów!

Dodaje za darmo (dla niektorych bardziej cenne niz Test Wiedzy)!!!

- MULTISELECT- pytania + zadania matematyczne + Opis(ogolny ,szeciany,zdjecia i pamiec fotograficzna,opis zdarzenia i pamiec tekstowa,logika,test na refleks)+zasada działania+poradnik jak odpowiadac !!!
- WYWIAD ZORGANIZOWANY i zasada działania
- Pytania i odpowiedzi z lat poprzednich !!!
- PORADNIK - jak się lepiej zaprezentować na egzaminie.
- WZOR PODANIA
- WZÓR ŻYCIORYSU
- przykładowe pytania które zadaje psycholog
- program szkolenia REKRUT
- jak przebiega komisja lekarska
- jak przebiega test fizyczny
- porady przez gadu gadu lub majla !!!
- etapy postępowania kwalifikacyjnego - jak to sie wszystko odbywa itd
i inne cenne informacje - od czego wogule zaczac jak chce sie isc do Policji (dokumenty,wnioski itp)

!!! POLECAM !!!

Jesli masz jakies pytania odnosnie rekrutacji, pracy w Policji itp to pisz , udziele Ci RZETELNYCH i SPRAWDZONYCH informacji.

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel 666 194 944

SŁUŻE POMOCĄ

100% zadowolenia

EXPRESOWA WYSYŁKA nawet w ciagu 5 minut !!!

UWAGA NIE BIERZCIE NIE SPRAWDZONYCH

U MNIE MACIE GWARANCJE SPRAWDZONYCH I PEWNYCH TESTÓW

PRZEKONASZ SIE SAM

Wszelkie prawa zastrzezone !!!

Wszystko legalne - moge to udowodnic - Zawsze sprawdzajcie czy osoba posiada
do tego Dzialalnosc Gospodarcza(odpowiednie PKD), jak tego nie ma to nie
bierzcie od nich, unikeniecie problemów z prawem !!! Nie zaczynajcie pracy
od nielegalnego zakupu !!! U mnie macie PEWNOŚĆ

100% pozytywnych opinii

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel 666 194 944