Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 25, 2018 5:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Fanklub radnego Andrzeja Janusza Szymborskiego
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 5:17 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Obserwując głosowanie na lokalnych polityków na portalu internetowym kto.wm.pl , zwróciłem uwagę na nierealnie wysokie poparcie jakie ten radny uzyskał, a i dalej uzyskuje w tempie po kilkaset głosów dziennie. Z takim poparciem ten Pan nie oblałby wyborów na burmistrzowski stołek, a jednak.....
Jakiś mający duuuużo wolnego czasu oszust, bo nie podejrzewam samego radnego, korzystający z neostrady, całymi dniami nabija punkty; głosuje, wylogowuje, zaloguje, zagłosuje, itd, itd.......
Warto tak się ośmieszać?
Godz.21.00 - przybyło kolejnych 90 glosów na plus. Jakiś świr pracuje dla Pana Andrzeja na akord....
CD. 18IV2012r.
Od rana do godz. 16.50 przybyło temu Panu 332punkty. Można byłoby takiego suksesu pogratulować, gdyby nie było to ordynarne oszustwo.
W tej chwili ten pracoholik naklepał już 36501 punktów. Zobaczymy JAK SIĘ POSTARA DO JUTRA...
Szykuje się cd.
Cd. 19IV2012r. godz 20.00
Przybyło kolejnych 722 głosy na tak, w ciągu 28.5godz.
Jest to ewidentne oszustwo. Wystarczy tylko poobserwować kiedy psychol nabija punkty. A kto na tym zyskuje? ........
Cd. 21IV2012r. godz 8.30
Dziś, przy wolnej sobocie, psychopata zabrał się za nabijanie punktów byłemu burmistrzwi już od samego rana w tempie iście Sztachanowskim. ''Gratuluję'' awansu na pierwsze miejsce. WSTYD!
6.VIII.2012r. godz.17. 20
W dniu dzisiejszym pobawiłem się z tym oszustem klepiącym na potęgę plusy byłemu burmistrzowi. Zastosowałem jego metodę i wklepałem 160 minusow (raz on plus, raz ja minus - na akord, i tak przez dłuższy czs). Mam nadzieję, że Pan Andrzej nie obrazi się za to, że zdemaskowałem ośmieszające jego to oszustwo i nie pobiegnie zaraz ze skargą na komendę Policji. Chciałem uratować honor Pana Andrzeja, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że dzień w dzień, kilkuset internautów umawia się, i jeden po drugim w równych odstępach czasu głosuje na swego idola. POWTARZAM- TEN WYNIK JEST ORDYNARNYM OSZUSTWEM. DOWÓD NA TO JEST W ZAPISIE..... To tak na wszelki wypadek, jakby ktoś chciał podać mnie do sądu....
28.XII.2013r.
Mam dla pana panie andrzeju nieprzyjemną wiadomość. Dzięki temu idiocie nabijającym panu plusy, jest pan nie tylko na szczycie śmieszności i utracie twarzy, to jeszcze 34.857 razy pokazano panu środkowy paluszek.
Na tą chwilę ten dureń wklepał panu około107.877 plusów (wynik +73134)i dalej klepie. Zasłużył ten pajac na pogłaskanie po główce i wizytę u psychiatry.
Kiedy Moderator tego rankingu przestanie tolerować tego oszusta?
W GO obiecano zweryfikować ten ośmieszający wynik i wprowadzić lepsze zabezpieczenie, którego nie złamie ten oszust.
26.II.2O14r.
Aktualny wynik naklepany panu andrzejowi przez psychopatę.
-Wklepał 116.228 plusów i dalej pracuje na akord (wynik +80.215). Środkowy paluszek temu oszustowi- klepaczawi pokazano -36.013 razy. Dziennie ten dureń nabija średnio swojemu idolowi 140 plusów.
Cd:
Dzisiejszego wieczora poświęcił parę godzin pracy i wklepał ten pajac ponad 500 plusów. Paluszki nie bolą? - A powiadomiona o tym fakcie redakcja tylko obiecuje zająć się tym oszustem.
Zmieniono zabezpieczenie tego rankingu i ''szydło wyszło z worka''. Po panu andrzeju wszelki słuch zaginął. Temu oszustowo-klikaczowi szkoda wydać tych paru nędznych groszy na swojego idola!!! Widocznie to i taki idol.....

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]