Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn maja 21, 2018 3:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nepotyzm w gminie ostróda
PostNapisane: So paź 03, 2009 11:02 am 
Chciałem wypowiedzieć się na temat gimnazjum prowadzoną przez wspomnianą Panią A.P.
Wydaję mi się, że w tym temacie mogę coś powiedzieć, ponieważ moje dziecko uczęszcza do tej szkoły. Proszę Państwa przecież tu od razu widać, że te posty w jakiś sposób opluwające panią A.P. są pisane na zamówienie. Komuś ta Pani dyrektor widocznie nie pasuje (być może konkurencji??). Czy Państwo jako rodzice mogą mieć informację kto pracuje w sekretariacie czy w innym punkcie? Czy nie jest wam wszystko jedno czy jest pan Y albo pani X? Dla mnie nie jest bo dla mnie liczy sie żeby moje dziecko weszło załatwiło tam jakąś sprawę i wyszło. Co do samych opinii na temat Pani dyrektor to poziom prezentujący przez m.in. Panią Zakłopotaną Mamę jest żenujący, zanim Pani na jakiś temat się wypowie to proszę się najpierw zastanowić co Pani dała tej szkole, jeżeli Pani aktywność ogranicza się do tego, że z łaską płaci Pani na komitet rodzicielski ?(albo i nie) to gratuluje Pani. Łatwo jest kogoś obrazić tylko trzeba pamiętać, że później trzeba się od tego kogoś okazać lepszym.
Moje zdanie jest takie, że szkoła dzięki wspomnianej dyrektor bardzo zyskała, najważniejsze jest to że w szkole nie ma przemocy, narkotyków itp. Szkoła jest odnowiona i dobrym wskaźnikiem jest to, że moje dziecko idzie do szkoły i wraca zadowolone. Korzystało też ze szkolnych wycieczek na których nawet było zapewnione jedzenie - chyba w małej ilości szkół tak jest.
Co do komentarza Zainteresowanego to czy jest Pan/Pani przekonany/a że sobie poradzi bo patrząć na poziom tego komentarza to chamskich i bezszczelnych raczej do szkoły nie przyjmują, martwie się o Panią/Pana bo jeszcze po dniu pracy wśród dzieci będzie musiał/musiała Pan/Pani brać środki uspokajające.

Proszę Państwa zanim ktoś coś napisze, niech przemyśli czy naprawdę dał coś tej szkole, bo żeby najpierw od kogoś wymagać trzeba najpierw wymagać od siebie.
Pozdrawiam,

PostNapisane: So paź 03, 2009 5:21 pm 
Zidentyfikowałam ojca dziecka!!!
To WACŁAW JARZĄBEK, trener trzeciej kategorii[b].
Zapomniał tylko dodać: łubu-dubu łubu-dubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje naaaaam!!!
[/b]

PostNapisane: N paź 04, 2009 10:07 am 
do gość2: a co to ma być z komenarz??
Ludzie jesteście poprostu żałośni, łatwo jest obrażać kogoś nie podając nazwiska,jestem byłą uczennicą Gimnazjum i wydaje mi się mało istotne, jak kadra pedagogiczna się tam znalazła. Jakoś moje problemy były bez większych problemów rozwiązywane przez niby tą bardzo zła Panią A.P. Czy wy nie macie większych problemów??Czy wasze dzieci są bite albo wracają z płaczem ze szkoły??Bo chyba to jest najważniejsze aby dzieci dobrze się czuły w tej szkole. Zajmijcie się sobą a nie obgadujecie i plotkujecie o innych.

PostNapisane: Wt paź 27, 2009 6:02 pm 
czysta obłuda jak tak można.a co z cieciem, nic nie robi nawet chodnika nie chce mu się oczyścić

PostNapisane: Śr paź 28, 2009 12:16 am 
BRAWO !! Na początku czepialiście się Dyrektorów ,Nauczycieli, pracowników UG teraz wzięliście się za ciecia!! Przecież we władzach samorządowych i jednostkach im podległych jest więcej ludzi na ,których można sobie jęzor postrzępić, i MIESZKAŃCY tej Gminy nie raz dadzą upust swoim NAJPODLEJSZYM cechom charakteru bo przecież na co dzień, TO ONI są mili, kulturalni , życzliwi i wszystko robią najlepiej .
Ż E N A D A !!!!
Coś Śmiesznego !!!
PS. Brawo „radny z okolic” może Rada Gminy na twój wniosek powoła „Komisję ds. Cieci” bo Gmina ma ich wielu i sobie dorobisz do dietki.(to tai pomysł na kolejną sesję ha ha ha !!!)

PostNapisane: Śr paź 28, 2009 3:52 pm 
macie może wiele racji ale zawsze diabeł tkwi w szczegółach. ciekawe kto wrzucił ten temat na patelnie, możemy się tylko domyślać że ktoś bardzo sfrustrowany będący pracownikiem tej szkoły, któż by inny znał te szkolne niuanse . patrząc na tą szkołę wygląda wszystko ok , no może poza porządkiem wokół szkoły, no cóż ale to tak jest jak nie ma osoby która za to by się wzięła. są szkoły gdzie każdy wie co do niego należy np. Tyrowo,Pietrzwałd
pozdrawiam i życzę powodzonka

PostNapisane: Śr paź 28, 2009 4:05 pm 
żenada jesteś prawdziwą żenadą

PostNapisane: Śr paź 28, 2009 11:34 pm 
Kochani !! Zbliża się dzień Zaduszek. Pomódlmy się za naszych bliskich, którzy odeszli i oto abyśmy wszyscy bezpiecznie powrócili z cmentarzy , mogił i aby nasze dusze doznały ukojenia na łonie Pana Naszego .Bo Bóg Jest Miłosierny.

1. Z listu ciężko chorego człowieka: „Życie tu na ziemi jest krótkie i mizerne. Może już jest ścięte drzewo, z którego zrobią moją trumnę. Wolno mi tak pisać, bo jestem chory i nie liczę na długie życie. Ciało zgnije, robaki je będą jadły. Wiem jednak, że moja dusza będzie żyła. Zniszczyć i zgnić może tylko to, co jest z ciała, ale mojej myśli, woli i miłości, tego wszystkiego, co w duszy jest, robak nie ugryzie. Jeszcze i dlatego jestem pewny, że dusza moja będzie żyła po śmierci, bo Pan Jezus sam wiele razy o tym zapewniał.”

2. Jedni żyją na tym świecie tylko po to, aby się wzbogacić. Biegają, zarabiają, często kradną, oszukują, gromadzą i … umierają nadzy jakby nic na ziemi nie posiadali a byli tylko żebrakami.

-„Jak cień przemija człowiek,
Na próżno się niepokojąc,
Gromadzi i nie wie, kto weźmie to wszystko.”

3. Inni walczą o władzę, lepsze stanowiska, wygodniejsze fotele i ważniejsze tytuły. Tymczasem ich groby są takie same jak wszystkich, choćby na nich stanęły nie wiadomo jak drogie nagrobki

-„Taka jest droga zadufanych w sobie
I przyszłość zakochanych we własnych słowach.
Są jak owce pędzone do przepaści,”

Jak żyć i jak umierać uczył nas przez ponad 26 lat ten, na którego patrzył cały świat – Sługa Boży Papież Jan Paweł II. Okrzyknięty w ostatnich dniach ziemskiej pielgrzymki przymiotnikiem Wielki. Ale przypomnijmy sobie jak przedtem był zaciekle krytykowany i poniżany przez wielu. Że powinien odejść, że widok cierpiącego papieża jest niestosowny. I tylko młodzież, która go kochała najbardziej, słuchała i trwała przy nim do końca, bo czuła w nim Męża Bożego. Bo to co małym jest w oczach świata – wielkim jest w oczach Boga i odwrotnie: to co wielkie w oczach świata – za czym często człowiek goni w doczesności – niczym jest w oczach Boga. I to nie pozwoli wykupić się nam z naszych win.

Modle się za Was.

Bóg z Wami. Dobranoc.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]