Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz maja 24, 2018 10:06 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czego nie słychać w lokalnej polityce?
PostNapisane: Cz gru 07, 2017 12:17 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Jeśli podpowiedzią jest czerwona czapeczka, to odpowiedź może być tylko jedna: Lewak startujący w wyborach na pierwszy stołek w mieście. Ten sam, co to na swoim fejsie powielił kloakę nadającego z Krakowa w stylu ''Radia Erewań'', czyli lewackiego manipulanta Artura M. w której podał moje nazwisko jak i to, że ponoć kogoś tam oczerniłem/pomówiłem? Nie za wcześnie panie Marcinie? To lewactwo nie potrafi już nawet przeczytać ze zrozumieniem moich postów, w których powołując się na oficjalne dokumenty opisywałem ''nieprawidłowości'' pewnej osóbki? Sprawa się nie odbyła, a już całe lewackie towarzycho zawyło świętym oburzeniem. Po czekay panie Marcinie na zakończenie procesu, bo obrót sprawy może być dość zaskakujący......

Jak to koryto łączy. Pod jednym sztandarem znalazły się osoby chcące nam w Olecku zainfekować multi-kulti, jak i zagorzali przeciwnicy tego eksperymentu!

PostNapisane: Pt gru 08, 2017 5:47 pm 
Natchniony
Natchniony

Lewacy, liberałowie, konserwatyści, prawicowcy, narodowcy itp..... i jakie to ma znaczenie w samorządzie gminnym. Żadne. I po co na próżno zużywać klawiaturę kompa.

PostNapisane: So gru 23, 2017 4:20 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Jakie to November ma znaczenie? Ma, i to w przypadku lewactwa zasadnicze! Czyżbyś zapomniał, jak to piwożłop razem Cycoliną chcieli nas kulturowo i genetycznie ubogacić wzorem zachodnich kalifatów? Czyżbyś pochwalał poczynania tych przeszkolonych lewaków dążących do destabilizacji miasta i przejęcia przez nich władzy?
Na ostatniej sesji miałem okazję wysłuchiwać smętne bzdury (jestem za delikatny i nie zdzierżyłem do końca) sączone przez radnego M. Juchniewicza jak to powinno się uatrakcyjnić turystycznie miasto zmieniając centrum. ''Zapomniało się'' temu lewakowi, że w czasie opracowywania ostatniego planu też był radnym. ''Zapomniało się'' też tym trojgu przeszkolonych lewaków, bo do piwożłopa i Cycoliny zaliczam też lewackiego blogiera Artura M. jaki to mieli bombowo-turystyczny pomysł z zakwaterowaniem islamistów w hotelu Olecko . ''Zapomniało się'' też chociaż napomknąć Arturowi M. w radiu erewań o tym, w jaki sposób władze miejskie razem z właścicielem hotelu rozwiązały ten problem. Na ten temat wypowiedział się w Siejniku dyrektor hotelu w czasie spotkania z Prezydentem. Bo co, nie słyszał? nie zaproszono na obiad? - Trzeba było chociaż schludnie się ubrać panie Arturze!

I na zakończenie;

Na wczorajszej sesji byłem, wynik wyboru na przewodniczącego rady zgodny z przewidywaniami, czyli 8:13 dla Wojciecha Rejterady - GRATULACJE!

POGODNYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH, BOGATEGO MIKOŁAJA I SZCZĘĆLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU ŻYCZY Olbrick.

PostNapisane: Cz kwi 05, 2018 5:42 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick na forum rozpoczął gorący okres przedwyborczy. I dobrze. Czas zacząć rozliczać władzę z tego co dokonała i z tego co zawaliła. Ja ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że " politycznej litości " nie będzie. Nie pomogą banery" I love Olecko" czy zaklinanie inwestycyjnej rzeczywistości sięgającej dna.

PostNapisane: Pt kwi 06, 2018 2:38 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

november napisał(a):
Ja ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że " politycznej litości " nie będzie.

Ojej, jak mawia sąsiadka Petronela: "jest nadzieja, że będzie ostro i pikantnie !" :D Ruszaj więc, november, ruszaj :roll:

Załączniki:
nov.jpg
nov.jpg [ 39.69 KiB | Przeglądane 326 razy ]

PostNapisane: Pt kwi 06, 2018 2:56 pm 
Natchniony
Natchniony

Jest nadzieja, że będzie ostro i pikantnie. Będzie jak w reklamie piwa bezalkoholowego " nie takie słodkie jak myślisz kochanie". Niektórzy po otrzymaniu dawki tego " politycznego bezalkoholowego piwa " nie utrzymają się na nogach przez cala następną kadencję. Polityczny trup będzie się słał jak po użyciu gazu bojowego. Ale tak na serio. Koniec Wacka i jego ekipy to warunek wstępny do zatrzymania upadku Olecka.

PostNapisane: Pt kwi 06, 2018 3:02 pm 
Natchniony
Natchniony

Zapomniałem Ci podziękować Kloczyk za powrót na parkiet naszego forum. I niezły z Ciebie zgrywus z tym rysunkiem ?

PostNapisane: Pt kwi 06, 2018 4:30 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

november napisał(a):
Zapomniałem Ci podziękować Kloczyk za powrót na parkiet naszego forum.

No wiesz, nie wchodzi się na boisko, na którym nikt nie gra, czas już opuścić trybuny i pogonić za piłką :D

PostNapisane: So kwi 07, 2018 12:04 pm 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Olbrick na forum rozpoczął gorący okres przedwyborczy.

No, bez przesady! Musiałem tylko zmienić klawiaturę na bardziej stonowaną zważywszy na fakt, że pewna pani ma proces karny. Na szczęście została zbanowana czołowa prowokatorka ukrywająca się na tym forum pod nickiem ''andrzejolecko''.

PostNapisane: So kwi 07, 2018 3:05 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick a ty nadal swoje. Jakaś baba rzuciła ci się na mózg i przestałeś myśleć. Już sądziłem, że dałeś sobie spokój z tą starszą panią , ale ty swoje. Chłopie czy ty wiesz ile jest fajnych babek na tym ciekawym świecie. Wyrwij się z tego zadupia, wpadnij do fajnej knajpy,trzepnij koktajl mołotowa ( wali w łeb,oj wali ) i jak zagrają stare kawałki z naszych młodzieńczych lat, to te wszystkie frustracje odfruną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Daj spokój z kobietą będziesz walczył. Mój każdy wpis kończę.
Koniec Wacka i jego ekipy to warunek wstępny do zatrzymania upadku Olecka.
To najważniejsze.

PostNapisane: N kwi 08, 2018 10:13 am 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Musiałem tylko zmienić klawiaturę na bardziej stonowaną zważywszy na fakt, że pewna pani ma proces karny.

Proces karny, a to ciekawe. Tylko co my biedne żuczki z tego forum mamy do jakiegoś procesu karnego. Jak karny to widać zaangażował się prokurator. Czy przypadkiem nie wnioskował o 3 miesięczny areszt w obawie, że ta pani będzie mataczyć?. Olbrick nie bądź taki tajemniczy.

PostNapisane: N kwi 08, 2018 2:05 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Mój ostatni wpis jest coś w stylu krakowskiego radia erewań - ''Olbrick przed sądem'' . Na dzień dzisiejszy tylko tyle mogę podań. A co do reszty, to wyjdzie w praniu.

Ps.
Jak nie sprawi Tobie November kłopotu, a wiem, że jesteś z krwi i kości Olecczaninem, to daj się namówić i zacznij głosować za naszym miastem na ''Polska z drona Olecko''. Dziennie można zadłosować po dwa razy z telefonu, jak i po dwa razy z kompa. Jesteśmy w czołówce!
Fajna promocja i zabawa.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]