Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr maja 23, 2018 7:04 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oliecko
PostNapisane: Wt lis 18, 2014 3:31 pm 
Natchniony
Natchniony

Stało się.
1. W mieście wygrał Kłoczko, na wsi dowożone wozami OSP zastępy zwolenników zagłosowały na Dobrego Gospodarza Małej Ojczyzny.
2. W powiecie - wieś tańczy i śpiewa z radosci, a wygrywa PSL - ostoja naszej wsi i naszej gminy.
Oleckie PSL rządzić będzie szkolnictwem średnim, szpitalem, drogami, itp. przez najbliższe 4 lata.
Już się cieszę.
3. W sejmiku - nawet nie chce mi się patrzeć, też goście spod znaku koniczynki szurają nóżkami w kolejce do kasy.
4. Urzędujący Starosta aspiruje na Wójta gminy, w miejscowości, w której nawet ulic się przez lata nie dorobili. Tak na wszelki wypadek, jakby w Radzie Wiej.., przepraszam, Powiatu, nie poszło.

W związku z powyższym zasadna jest - moim zdaniem - zmiana nazwy naszej kochanej miejscowości na Oliecko.
W wersji eksportowej : Wackendorf Am See

Zwinąć asfalt na zimę, pilnować kartofli w kopcach, diet za sesje i ekwiwalentu za pożary, poobsadzać swojakami wszystkie możliwe fuchi - w sumie to najważniejsze zadania naszego sołectwa na najbliższe 4 lata.
Aaaa,
Jeszcze zostaje kwestia odpustu, zwanego kiedyś Przystankiem Olecko... Coś chłopy na pewno wymyślą, nie ma obaw :-)

Załączniki:
Oliecko1WWW.jpg
Oliecko1WWW.jpg [ 58.17 KiB | Przeglądane 5905 razy ]

Ostatnio edytowano Wt lis 18, 2014 5:24 pm przez DoctorNo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Oliecko
PostNapisane: Wt lis 18, 2014 3:59 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jednym z powodów do radości dla mnie z wygranej Pana Wacława Olszewskiego jest to, że takim malkontentom jak ty będzie poważnie swędział odwłok :D

Nie głosowałeś, namawiałeś do oddania głosu nieważnego = nie masz prawa narzekać.

PostNapisane: Wt lis 18, 2014 4:24 pm 
Młodzik
Młodzik

Taki jaskrawy obraz obalajacy nie glosowales to nie mozesz sie wypowiadac.
Gdyby bylo glosowanie 19 osob ktore chca ci zabrac dom i ty przeciwny, to jezeli nie zaglosujesz a masz prawo, to nie bedziesz mowil ze ukradli ci wlasnosc? Czy powiesz: dobrze ze wzieli mi chate bo nie glosowalem?

PostNapisane: Wt lis 18, 2014 4:44 pm 
Natchniony
Natchniony

Ejże, młody demagogu :D z logiką u ciebie na bakier czy podpuszczasz innych? w wyborach każdy może startować (TY jesteś przykładem, mimo wielu memów i uśmiechów na twój temat w internecie, byłeś nawet przez chwilę na topie listy rankingowej, nie pisze jakiej, ty wiesz :roll: ), jest tyle komitetów, opcji, więc bunt polegający na tym, że świadomie nie idę do wyborów - to woda na młyn cwaniaczków, populistów i demagogów wszelkiej maści. Oni będąc mniejszością będą rządzić w imieniu bezradnej większości. Szkoda.

PostNapisane: Wt lis 18, 2014 4:48 pm 
Natchniony
Natchniony

Tyle w temacie perspektywy na najblizsze 4 lata:

Obrazek

PostNapisane: Wt lis 18, 2014 5:33 pm 
Młodzik
Młodzik

Wlasnie w tym celu(nie jakis priorytet) startowalem zeby jak ktos pisze ze jak to tak ze malo kobiet w radzie czy dlaczego nie mamy burmistrza murzyna przeciez to dyskryminacja i wtedy mozna powiedziec ze skoro taki Maciej startowal to i partia kobiet tez mogla(sam samorzad).
Swiadome nieglosowanie moze prowadzic do tego ze jak do sejmu partia zbierze 200k glosow na 20mln to ludzie moze zobacza ze nikt za wladza nie stoi.
http://youtu.be/cljNecpRiIc?t=14m47s
A to ze zaistnialem w internecie zdarza sie, mnie ucieszy jak 1 osoba na 10 zainteresuje sie powiedzmy zadluzeniem samorzadu badz kraju.

PostNapisane: N mar 06, 2016 12:54 pm 
zbanowany

konkurs na stanowisko sekretarza w powiecie oleckim.

http://www.spolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=102204
I perełka z konkursu.
Cytuj:
II. Dodatkowe wymagania pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na ww. stanowisku:

1) doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

2) umiejętność planowania i organizacji pracy,

3) umiejętność interpretowania i stosowania przepisów prawnych,

4) umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

A jak to sprawdzić?
CZY TO POWIAT OLECKI CZY OLIECKI

PostNapisane: Pt sie 19, 2016 1:50 am 
Natchniony
Natchniony

Refleksje z kończącego się urlopu.
W Oliecku spędziłem coś kole 10 dni.
Wrażenia z pozycji, nazwijmy to, turysty:
SYF, KIŁA, MOGIŁA I BEZNADZIEJA.
Zachwaszczone chodniki, liście sprzed - daj Boże - roku, pełne śmieci kosze, knajpy nieczynne w porze obiadowej w niedzielę.
Dobra zmiana?
Nie, tak tu jest zawsze od jakiegoś czasu, to normalka.

Dla mnie - gdyby nie rodzina i przyjaciele - mogliby te pueblo zaorać ze skutkiem natychmiastowym, ale:
- żal mi rodziny i przyjaciół, bo oni jeszcze się łudzą,
- gdzieś, k.... muszę mieć jakąś bazę wypadową w sezonie urlopowym :D

Nie podziwiam mieszkańców tolerujących i popierających cyklicznie ten syf i nie życzę Im powodzenia.
Nawet Wam nie współczuję....
Chcieliście - macie i podniecajcie się, jak to Wasza władza nad Wami dobrze czuwa, jak skutecznie rozwiązuje Wasze problemy :D

No,nie mogę, to muszę napisać: Oliecko aspiruje do miana miasta turystycznego !

BUHAHAHAHAHAHAHAHA !!!! :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

Tyle refleksji z pobytu w pożal się, Boże, rodzinnym mieście.
Może za jakieś 10 lat zatli się z lekka w świadomości miejscowych możliwość dokonania jakiejś zmiany?
Osobiście wątpię, ale wyroki historii są niezbadane.
Pozdrawiam ozięble potencjalnego, przepraszam, potencjalnych dyżurnych krytykantów.
Proszę sobie popuścić, ile wlezie, z mojej strony bez odpowiedzi :D

PostNapisane: Pn wrz 26, 2016 11:08 pm 
Natchniony
Natchniony

Słyszałem, że grupa, hehe , wyborców Wacława, zapodała do lokalnej prokuratury skargę o obrażanie naszego Słońca Mazur Garbartych.
Życzę powodzenia, gdyż sądzę, że jestem number one w tej kategorii :-)
Zabicie śmiechem - kilka stron, dobrze spozycjonowanych, o Wacławie i jego podopiecznych, ze szczegółami - od razu uprzedzam: będzie wesoło :D
Jeśli ta niby grupa mnie ruszy w najmniejszy sposób, rozpęta się piekło - to gwarantuję :-)

PS

Słabo musi być z burmistrzem tego puebla rodem z Kamionki Poprz., jak już każe swoim zwolennikom po prokuraturach się ciągać :-)
Słabo i tyle, ale to było wiadomo od początku :-)

A teraz zapodajcie mnie do prokuratury :-)

PostNapisane: Wt wrz 27, 2016 10:20 am 
Zdobywca
Zdobywca

A już było tak spokojnie, a tu raptem jak ...... - I nieróbstwo diabli wzięli... :cry:

Wielce Szanowny Doctorku, :?
Jest pewna różnica pomiędzy Twoimi sarkastycznymi wpisami na temat Burmistrza, a podpadającymi pod konkretne paragrafy wpisami niedoszłej posłanki Maryśki vel andrzejolecko. Otóż ta dziewoja na tym forum raczyła nazwać Burmistrza ''łapówkarzem'' wymieniając go z funkcji, imienia i nazwiska. Mało tego; w tym kontekście wymieniła też po nazwisku pewnego miejscowego przedsiębiorcę. - Ktoś tu popełnił przestępstwo bo, albo Maryśka ZŁAMAŁA PRAWO dopuszczając się pomówienia, albo Burmistrz i miejscowy przedsiębiorca są podpadnięci. - I TO JEST ZADANIE DLA PROKURATURY - nie uważasz?

O ''uczciwości i wiarygodności'' niedoszłej posłanki na tym forum jest sporo. Jestem przekonany, że o dokonaniach tej panienki lat 51+ wiesz więcej ode mnie - mistrzu. W zarządzanym przez nią ŚDS we Wronkach dalej cuchnie i z uwagi na liczne nieprawidłowości, że użyję określenia wyjątkowo łagodnego, nie spodziewam się szybkiego i bezbolesnego zakończenia....

PostNapisane: Cz wrz 29, 2016 4:29 am 
Zdobywca
Zdobywca

Cd:
Zasięgnąłem informację u źródła i poprzedni wpis wypada mi uzupełnić.
Zasygnalizowana przez Ciebie Doctorku sprawa jest trochę szersza i dotyczy też bezpodstawnych pomówień Burmistrza na forum Gazety Oleckiej, a trochę tego się uzbierało. Jeśli i Ty maczałeś w tym swoją klawiaturę, to masz problem. Pozycjonowanie, obśmiewanie i takie tam nic tu nie pomogą, a pośmiać się jest nawet wskazane - dla zdrowotności... :lol:

PostNapisane: Pn paź 03, 2016 8:28 pm 
Natchniony
Natchniony

Strachy na lachy :D

Cały ten Wasz wioskowo-biznesmeński układ, ta cała fanfaronada, podlega obśmianiu i tyle.
:D :D :D

PS.
Z całym szacunkiem, ale mam wątpliwości, czy olbrick wie, na czym polega pozycjonowanie. Trudne słowo :-) A jeszcze trudniejsze do zrobienia.
Ale zabłysnąć na forum nowym wyrażeniem zawsze można :-) I tak trzymać :-)

PostNapisane: Pn paź 17, 2016 11:45 pm 
Natchniony
Natchniony

Minęło parę dni, już mam w gaciach pełno, jak pomyślę, ach, cóż to, cóż to Pan Wacław i Jego Usłużni Wyborcy mają mi do zarzucenia w kwestii obrazy Majestatu ...
Słucham.....

PS.
Jedźmy, nikt nie woła :-)

PostNapisane: Śr paź 26, 2016 9:06 pm 
Natchniony
Natchniony

Trawestując tytuł znanego filmu: Tak tu cicho o zmierzchu :-)
Czekamy do lutego :-)

PostNapisane: Pt paź 28, 2016 1:26 pm 
Postępowy
Postępowy

Cichutko zrobiło się na tym forum, bo dwaj psychoterroryści wyeliminowali wszystkich o odmiennych poglądach. A dyskusja między sobą przypominałaby dyskusję, jaką widzimy na co dzień w ***, czyli wszyscy są na tak, z tym, że niektórzy bardziej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]