Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn maja 21, 2018 5:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lobby na rzecz odwołania Dyrektora PZD Dariusza Kozłowsk
PostNapisane: Wt paź 29, 2013 8:57 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Fire Penguin napisał(a):
huehue napisał(a):
DoctorNo napisał(a):
cała sprawa jest kabaretowa

W końcu nazwałeś rzeczy po imieniu. Dla mnie właśnie to jest kabaret aby przez własne lenistwo usunąć znak, który de facto wprowadzono w celu zwiększenia bezpieczeństwa i umożliwienie pojazdom szerszym w tym wozów bojowych sprawniejszego przejazdu w razie zagrożenia zdrowia a nawet życia!

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem

"Ludzie uwierzą w każdy cytat znaleziony w internecie" - Abraham Lincoln

A tak swoją drogą, już Cię parę postów wcześniej zapytałem JAK POSTAWIENIE TEGO ZNAKU MIAŁOBY ZWIĘKSZYĆ BEZPIECZEŃSTWO? Do dnia dzisiejszego nie dostałem od Ciebie odpowiedzi :). Twoje argumenty w tej chwili leżą i tarzają się w gównie jak wesołe świnki.

Ja swoje argumenty przedstawiłem, przede wszystkim utrudniony ruch pieszych, ograniczony ruch pojazdów szerszych niż wasze maluchy. No i między innymi bezpieczeństwo waszego mienia, choć w tej chwili już mi lata koło ... Myślałem, że konwersuję z inteligentnymi ludźmi ale pozory mylą.

Wasz argument jest za to zabójczy "bo kiedyś nie było chodników, samochodów, blabla". Żałosne.

PostNapisane: Wt paź 29, 2013 10:24 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

huehue napisał(a):
Ja swoje argumenty przedstawiłem, przede wszystkim utrudniony ruch pieszych

Weź taborecik, posiedź z 12 godzin na Warmińskiej, popatrz jak wygląda tam UTRUDNIONY RUCH PIESZYCH (ciekawe ilu zobaczysz tak nawiasem mówiąc) i więcej się nie kompromituj tego typu tekstami bo aż szkoda czytać.

huehue napisał(a):
ograniczony ruch pojazdów szerszych niż wasze maluchy. No i między innymi bezpieczeństwo waszego mienia,

Dziwne, jakoś często widzę tam "OGARNICZONY RUCH POJAZDÓW SZERSZYCH" i nigdy w życiu nie widziałem, żeby ktoś nie mógł SIĘ ZAWINĄĆ starem, nie wspominając o przejeżdżaniu. Tak samo panowie z PWIK, którzy też małym samochodem nie przyjeżdżają, nigdy nie mają problemów (a często ich widać na tej ulicy). Również jakoś w życiu nie widziałem, żeby ktokolwiek czymkolwiek zniszczył tutaj czyjeś mienie, zwłaszcza jeżeli chodzi o pojazdy.

huehue napisał(a):
choć w tej chwili już mi lata koło ... Myślałem, że konwersuję z inteligentnymi ludźmi ale pozory mylą.

Wasz argument jest za to zabójczy "bo kiedyś nie było chodników, samochodów, blabla". Żałosne.

Teraz będziesz ten oto argument przypominał w każdym poście? Z tego co się orientuję to dla DoktoraNo chodziło o to, że było dużo lepiej kiedy Oleckie władze miały Warmińską głęboko w d*pie.

PostNapisane: Cz paź 31, 2013 11:57 am 
Natchniony
Natchniony

Starosta zwołał na 7 listopada zebranie w sprawie organizacji ruchu na Warmińskiej.

Nie bardzo - podobnie jak większość mieszkańców - rozumiem, po co te zebranie, ale OK.
Moim zdaniem, powiat nie chce w tej sprawie zrobić nic, szuka tylko podkładki, żeby się nie czepiali, o jakichkolwiek sankcjach personalnych mowy być nie może.

Przewidywany scenariusz.
Zawezwą Straż i Policję, których to przedstawiciele stwierdzą, że bezpieczeństwo, że wozy bojowe, ble ble ble, Starosta rozłoży ręce i powie, że nic nie może :papa:
Potwierdzi to oczywiście - a jakże - Dyrektor PZD.

Większość osób pochlapie ozorem wte, jedna, czy dwie - wewte.
Wobec tego, że będą jednak jacyś wewte, to ich głosy wraz z powiatem, organami i PZD przeważą.

Na koniec - jak to ostatnio w modzie - PZD wyda instrukcję używania ulicy dla ludzi, którzy mieszkają tam od zawsze.

Chciałbym się mylić :-)

PostNapisane: Pt lis 01, 2013 7:10 pm 
Natchniony
Natchniony

Konsultacje społeczne, konsultacje i basta. Doktorku czy nie wierzysz w siłę konsultacji. Taka władza przecież musi mieć alibi, że My z ludem "wicie rozumicie" musimy sie zapytać. I na tym się zakończy. Konsulatacje zakończą się wspólnymi wnioskami i nikt nie piśnie ani słówka. A jak przyjda mundurowi to ocho i ach oni wiedzą lepiej.
Ps. Na spotkaniu powinien jeszcze być jeden mundurowy taki w czarnej sukience z kropidłem. Jak pokropi uczestników to wszyscy będą grzeczni. Nie wyłączając Doktora No mieszkańca ulicy Warmińskiej głównego rozrabiakę -wielbiciela inteligentnej twarzy starosty.

PostNapisane: Wt lis 05, 2013 2:10 pm 
Natchniony
Natchniony

Pozwolisz, November, że pojadę szerzej.

Zanim przedstawię kolejne przykłady indolencji Dyrektora, zapytam uprzejmie Starostę, czy coś zrobił w temacie dysgrafii swego podwładnego i podległych Mu służb.
Się rozchodzi konkretnie o znaki "Pieśi" w Babkach i "Oś. Giże".

Jak na świadomego swej roli obywatela przystało, złożę - a jakże - zapytanie o dostęp do informacji publicznej w tej sprawie. Nie wiem tylko, o co pytać - o poziom intelektualny osób odpowiadających za te kfiatki.... Czy też wartałoby złożyć zapytanie, czy osoby zatwierdzające te znaki skończyły jakąkolwiek szkołę z polskim językiem wykładowym, czy tylko załapały się po układzie.

Pomyślę, a jutro złożę wizytę w sekretariacie Starosty z zapytaniem na dziennik.

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 5:19 pm 
Natchniony
Natchniony

Wyniki zebrania w Starostwie:

1. Ogromna większość mieszkańców (oprócz dwóch) była za zniesieniem znaku.
2. Straż Pożarna stanęła na wysokości zadania (wozy bojowe, itp.), zgodnie z przewidywaniami.
3. Dyrektor PZD jako jedyny z władzy przedstawił sensowny argument (finansowy) i publicznie zadeklarował zdjęcie znaku.

W związku z powyższym temat wydaje się załatwiony i nadaje się do zamknięcia - na publicznie danym słowie Dyrektora należy przecież polegać.

Dziękuję wszystkim, którzy przybyli, a zwłaszcza tym, którzy zabrali głos, łącznie z tymi, którzy byli za znakiem.

Reasumując, proszę Admina o zamknięcie tematu :-)

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 11:22 pm 
administrator
administrator

DoctorNo napisał(a):
Reasumując, proszę Admina o zamknięcie tematu :-)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]