Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt maja 25, 2018 12:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ''Złote myśli'' redaktora M. Borawskiego w Tygodniku Ole
PostNapisane: Pt mar 18, 2016 4:13 pm 
Junior
Junior

Chyba cię Pyzdra pogięło i to solidnie! Czy ty nam chcesz przekazać, ba, wmówić jak babie dziecko w brzuch, że polskość to sprawka Hitlera i Stalina? I wykazać dalej, że polskie Państwo Podziemne to był bezsensowny sprzeciw ekonomiczny i organizacyjny wobec "europejskich prądów zjednoczeniowych" przywiezionych tu przez dzielnych chłopców z Wehrmachtu i Waffen SS? I że patriotyzm to twór nie nas samych, ale najeźdźców i okupantów? Chłopie: nie apeluję o rozum, bo jak widzę na to już za późno - wnoszę jednak byś skorzystał w podobnych dyskusjach z opcji milczenia.

PostNapisane: So mar 19, 2016 5:22 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Widzę, ze zamiast lekcji historii wybierałeś wagary. To Stalin zdecydował, z przyzwoleniem USA i Wielkiej Brytanii, o granicach Polski. Nie słyszałeś o konferencjach w Jałcie i Poczdamie? A gdyby Hitler nie wywołał II wojny światowej, to nie byłoby okazji do zorganizowania tych konferencji. I właśnie taki jest udział tych jegomości w ukształtowaniu polskiej państwowości po roku 1945. To wie dziś przeciętny gimnazjalista. Jeśli chcesz się dalej kompromitować - droga wolna.

PostNapisane: So mar 19, 2016 6:21 pm 
Junior
Junior

Pyzdro: udawanie idioty, zmienianie zakresu dyskusji i wyrzucanie przeciwnikowi czegoś, czego nie powiedział to stara lewacka metoda. Niestety nieskuteczna. Jesteś lewakiem? Choć współczuję nieszczęścia – to jednak dla samopoczucia pozostałych Czytelników ci odpowiem.

Widzę, że wertowanie podręczników szkolnych zabrało ci sporo czasu, wziąłeś co ci pasowało – ale to niestety nie jest dobra do mnie riposta. Ojczyzna bowiem to nie coś, co mogą stworzyć okupanci czy najeźdźcy. A to wyraźnie twierdzi technik weterynarii i niedouczony żurnalista Borawski: „To sowieci i hitlerowcy zrobili z Polski ojczyznę Polaków”. Polska państwowość w sensie kształtu terytorialnego i Ojczyzna Polska (ojczyzna Polaków) to dwa różne pojęcia – czego niestety twój umysł jak widzę już nie chwyta. Postaram się nieco ułatwić ci pojmowanie rzeczy trudnych: Ojczyzna Polska to dzisiaj także Polonia. Amerykańska, holenderska, australijska czy dowolna inna. Jak widzisz kwestie terytorium nie mają tu nic do rzeczy. Po cóż więc napinasz się jak w dowcipie szczerbaty do sucharów, obsikujesz nogawkę – kiedy pewnych kwestii nie jesteś w stanie rozumowo objąć? Zapewne w swoim środowisku „robisz za autorytet” i musiałeś coś uczynić. Doradzam środowisku: proszę Pyzdrę czym prędzej spomiędzy siebie wygnać, to niedouczony oszust!

PostNapisane: Pn mar 21, 2016 9:49 am 
Junior
Junior

Oho, widzę kolejny prawilniak, bez wyzwisk i nazywania adwesarzy "lewakami" się nie obejdzie, a wszystko po to, zeby ukryć braki w argumentacji. Kształt dzisiejszej Polski nie zawdzięczamy Piłsudskiemu, czy Dmowskiemu, nie zawdzięczamy także rządowi londyńskiemu, Mikołajczykowi, ani nawet polskim komunistom. Składu narodowościowego też nie, chyba, że pan topekstudio popiera tezy Grossa o udziale Polaków w holocauscie i niemieckich rewizjonistów na temat wysiedleń?
Jakkolwiek daleko mi do popierania jakichkolwiek nurtów lewicowych, tak coraz bardziej wstyd mi utożsamiać się z prawą stroną widząc co wyprawiają różnego rodzaju "prawi patrioci", których teraz wysyp jak grzybów po deszczu, a którzy jeszcze kilka lat temu murem stali za PO. Czy też młodych gniewnych narodowców, niedawnych wyborców Palikota, urządzających w centrum manifestacje ze świńskimi łbami i czarnymi flagami, niemal tak samo wyglądające jak te w drugiej połowie lat trzydziestych/pierwszej połowie czterdziestych, które organizowali poprzedni mieszkańcy tych ziem.
Kiedyś to było świetne forum, dużo ciekawych dyskusji, nawet ze zdeklarowanymi lewicowcami jak Marek_Kacz, a teraz mamy szambo nadzorowane przez olbricka i jego przyjaciół i żałosne odgrażanie się użytkownika andrzejolecko. Naprawdę dziwię się, ze administrator nie interweniuje.

PostNapisane: Pn mar 28, 2016 12:01 am 
administrator
administrator

infernal napisał(a):
Naprawdę dziwię się, ze administrator nie interweniuje.

Do czasu, co widać choćby po wyczyszczeniu tego i kilku innych wątków. Już ostrzegałem i prosiłem. Wykonanie kary zostało zawieszone na czas świąt. I jest to jednocześnie dla ww. osób ostatnia szansa na poprawę.

PostNapisane: N lip 10, 2016 1:35 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Jutro, czyli 11.VII. 2O16r. mija 73 rocznica apogeum RZEZI WOŁYŃSKEJ na ludności polskiej. Jest ona od lat skwapliwie marginalizowana/przemilczana przez oficjalnych przedstawicieli naszego państwa w ramach lewackiej poprawności politycznej i na rozkaz światowego terrorysty ''demokraty'' broniącego swoich kolesi/najemników/pożytecznych idiotów, czyli ukraińskich faszystów.

Warto zapoznać się z materiałem zamieszczonym pod podanym linkiem - DRASTYCZNY. Tego materiału nie zobaczymy w skundlonych, antypolskich i ''obiektywnych'' mediach.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/ukrains ... -zakazany/

Ten tytuł na forum wybrałem nieprzypadkowo, jako, że ''redaktor'' M. Borawski robiący za ''herbowego'' parobka u radnej M. Dzienisiewicz wielokrotnie, i na jej rozkaz głosił w swoim szmatławcu T.O. peany na cześć Ukraińców hołdujących u siebie faszyzm i kult Bandery. Niech teraz sobie Maryśka wyobrazi, że żyła w tamtych czasach na Wołyniu - oczywiście jako Polka.
Jednego tylko nie mogę pojąć: Ta lewacka dobrana para hochsztaplerów dla ''ubogacenia'' kulturowego chce nam zafundować multi-kulti, a jednocześnie popiera czystki etniczne przeprowadzane na Ukrainie, że jako przykład przypomnę głośną wypowiedź uwielbianą przez nich Julię Tymoszenko w jaki to sposób należy wymordować Rosjan żyjących na Ukrainie. -Czyli są za, a nawet przeciw, jak mawiał klasyk i podają lewackie podręczniki.

PostNapisane: Pt lis 04, 2016 4:36 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Nie zdzierżyłem tej perfidii.
Kolejne lewackie popisy, czyli ''odwracanie kota ogonem'' ''redaktora'' M. Borawskiego w TO. Nr.44

Widzę, że dalej ten oszust uprawia swoją propagandę niczym jego mistrz Goebbels. Bez kłamstwa i manipulacji już normalnie żyć nie potrafi?
Co do poczytności jego szmatławca, którą to tak sią zachwyca; - wierutne kłamstwo! Od jakiegoś już czasu sprawdzam sprzedaż tej trutki, i tygodniowo nie schodzi więcej niż kilkadziesiąt egzemplarzy. A o poczytności ponoć i w obcych krajach, to takie idiotyzmy może prawić, ale głupszym od siebie. Oczyma wyobraźni już widzę z jakim utęsknieniem wyczekują wspomniani przez niego Finowie na kolejne wydanie ha,ha,ha..
A teraz w związku z tym pytanie. Z czego ten gazetowy oszust żyje? Bo i ile się orientuję, to przy tak rachitycznej sprzedaży, kolosalnych zwrotach i nędznych reklamach, żadna gazeta, a tym bardziej lokalna nie ma szans na przeżycie! Czyżby przy pomocy jednej z czołowych lewaczek i jemu udało się dorwać do ''miodu'' z którejś fundacji trwoniących samorządowe pieniądze? - A o tym zrobiło się ostatnio głośno - szczególnie w Warszawie.
Teraz przynajmniej wiem, czemu ten (autocenzura) już pisze jawnie, czemu tak zwalcza przy pomocy Manipulki Burmistrza. Otóż użala się, że Ratusz nie zleca mu życiodajnych reklam, a przecież jest tańszy. Tylko, że nie wspomniał ani słowem o nikłej poczytności. Przy tygodniowej sprzedarzy Gazety Oleckiej około 1700 egzemplarzy, jego świerszczyk jest mikrusem - do tego zatrutym lewacką kłamliwą ideologią.
Dalej biedakowi odbija sią czkawką wynik ostatnich wyborów na pierwszy stołek. Wcześniej ten notoryczny kłamca podał niezgodnie z prawdą o przegranej Burmistrza w mieście, za co musiał w swoim szmatławcu przeprosić. Teraz starym zwyczajem wypisuje jakoby burmistrz wygrał TYLKO kilkoma punktaki procentowymi. Nie kilkoma, a ~`10%. Po zdemaskowaniu ''Wspólników'' może już być tylko lepiej. I jak manipulatorze w dzióbku????
Marzy mu się też zmiana na fotelu burmistrza - oczywiście na Maryśkę. Wtedy i dotacja na świerszczyk by wpadła, i zlecenia na reklamy popłynęły by obwicie z Ratusza. W wyłudzaniu niezgodnym z prawem publicznych pieniędzy, to Manipulka ma wprawę jak mało kto. Potrafiła nawet okraść fundusz niepełnosprawnych, na co potwierdzenie jest w oficjalnych dokumentach. Część już ujrzało światło dzienne na tym forum, inne jeszcze trochę poczekają.....
No i na koniec, chociaż zapewne będzie i cd. Nareszcie temu ''swołoczy'' spodobała się Hala Lega. A tak ją razem ze swoją panienką na łamach swojego szmatławca opluwał, jak to Olecko się nie wypłaci, zastopuje na wieki inne inwestycje, wystarczyłaby przecież tylko ścieżka rowerowa po nasypach byłej wąskotorówki, policja konna i tym podobne brednie.
Czyżby dotacje z lewackich fundacji się skończyły i trzeba zacząć podchody w Ratuszu? - bo zauważyłem w tym artykule nieśmiałe podchody pod Burmistrza. Bezczelności i tupetu, to tej dobranej parze nie brakuje, a jak nie zrezygnują z kłamstw, to na ''Gońcu pod Oleckim'' pofolguję sobie do oporu - oczywiście z przewidzianą w prawie ripostą.

Wypadało by zgrabnie jakoś zakończyć, a więc polecę Marszałkiem Piłsudskim;
''Gonić q..wy i złodziei.''

Ps. Nieprzypadkowo użyłem słowo ''swołocz'' w stosunku do tego oszusta, chociaż się nim brzydzę. Dla przypomnienia; w ten sposób ten grafoman nazwał w swoim szmatławcu tych ponoć nielicznych Olecczan sprzeciwiających się napływowi do Olecka imigrantów. Masowa manifestacja sprzeciwu zadała po raz kolejny kłam jego chorobliwym lewackim bredniom.

PostNapisane: So lis 05, 2016 1:48 am 
Natchniony
Natchniony

Nie na temat, to raz.
Dwa: Jakaś mania prześladowcza wyziera z tych wpisów.
Fobie i manie też mają jakieś granice.
W razie czego - najbliższy psychiatra przyjmuje w Ełku, niestety:
Kod:
https://swiatprzychodni.pl/osrodki/zdrowie-andrzej-skrzypkowski-krzysztof-grzegorz-kropiwnicki-lilla-szypulska/

A Wacława i tak wywalą :-)

PostNapisane: So lis 05, 2016 11:43 am 
Zdobywca
Zdobywca

Jak nie na temat, skoro piszę o twórczości tegoż redaktorka w jego świerszczyku Nr. 44. Wysiadło czytanie ze zrozumieniem?
I co bo fobii - niestety Twojej:
Przypomnij sobie swoje ośmioletnie wpisy pod tym, jak i poprzednimi nickami o dokonaniach swojej przyjaciółki Maryśki po tym, jak wywaliła Ciebie na zbitą buziuchnę z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na ten temat był nawet w GO na pierwszej stronie artykuł. Zapomniało się, w jaki sposób Twoja przyjaciółka w odwecie za wpisy chciała Ciebie moimi rączkami finansowo wykończyć? Zapomniało się, jak uprzedziłem Ciebie o jej zamiarach? Twoich relacji damsko-męskie z tą ''damą'', jak widzisz nie tykam, ale przy okazji chciałbym przypomnieć o nieuregulowanym pewnym długu finansowym - kłania się brak Twojej zdolności honorowej. I jako ciekawostka; ostatniej pożyczki nie otrzymałeś z jednego powodu. W czasie kiedy do mnie w tej sprawie zadzwoniłeś, jechałem z tą osóbką do Rynu i to ona mnie ostrzegła, że z Tobą jest coś nie tak. Przypomnij też swoje wpisy na temat Burmistrza - czyż takie Twoje zachowanie nie podpada pod zwichrowaną psychikę?
''W razie czego - najbliższy psychiatra przyjmuje w Ełku - niestety.'' Te namiary mogą się Tobie przydać, chociaż Twój przypadek uważam za beznadziejny.
''A Wacława i tak wywalą :P '' I tak nadajesz już od ponad 10 lat. Bez komentarza.

Wracając to przewodniego tematu; już kilkakrotnie ostrzegałem tego propagandystę-pismaka z TO przed wypisywaniem kłamstw, bo będzie riposta, i nic tu nie pomogą kolejne doniesienia na policję. Nie słyszałem o karnych sankcjach za demaskowanie kłamstw.
Mało mnie też obchodzi, że te lewackie zakłamane teksty pisze ktoś stojący intelektualnie wyżej od tego grafomana. Liczy się, kto robiąc za pożytecznego idiotę je podpisuje i propaguje.

Wdepnąłem w wyjątkowo toksyczno-patologiczne bagno.

PostNapisane: So lis 05, 2016 11:36 pm 
Berbeć
Berbeć

:papa:
olbrick napisał(a):
Jak nie na temat, skoro piszę o twórczości tegoż redaktorka w jego świerszczyku Nr. 44. Wysiadło czytanie ze zrozumieniem?
I co bo fobii - niestety Twojej:
Przypomnij sobie swoje ośmioletnie wpisy pod tym, jak i poprzednimi nickami o dokonaniach swojej przyjaciółki Maryśki po tym, jak wywaliła Ciebie na zbitą buziuchnę z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na ten temat był nawet w GO na pierwszej stronie artykuł. Zapomniało się, w jaki sposób Twoja przyjaciółka w odwecie za wpisy chciała Ciebie moimi rączkami finansowo wykończyć? Zapomniało się, jak uprzedziłem Ciebie o jej zamiarach? Twoich relacji damsko-męskie z tą ''damą'', jak widzisz nie tykam, ale przy okazji chciałbym przypomnieć o nieuregulowanym pewnym długu finansowym - kłania się brak Twojej zdolności honorowej. I jako ciekawostka; ostatniej pożyczki nie otrzymałeś z jednego powodu. W czasie kiedy do mnie w tej sprawie zadzwoniłeś, jechałem z tą osóbką do Rynu i to ona mnie ostrzegła, że z Tobą jest coś nie tak. Przypomnij też swoje wpisy na temat Burmistrza - czyż takie Twoje zachowanie nie podpada pod zwichrowaną psychikę?
''W razie czego - najbliższy psychiatra przyjmuje w Ełku - niestety.'' Te namiary mogą się Tobie przydać, chociaż Twój przypadek uważam za beznadziejny.
''A Wacława i tak wywalą :P '' I tak nadajesz już od ponad 10 lat. Bez komentarza.

Wracając to przewodniego tematu; już kilkakrotnie ostrzegałem tego propagandystę-pismaka z TO przed wypisywaniem kłamstw, bo będzie riposta, i nic tu nie pomogą kolejne doniesienia na policję. Nie słyszałem o karnych sankcjach za demaskowanie kłamstw.
Mało mnie też obchodzi, że te lewackie zakłamane teksty pisze ktoś stojący intelektualnie wyżej od tego grafomana. Liczy się, kto robiąc za pożytecznego idiotę je podpisuje i propaguje.

Wdepnąłem w wyjątkowo toksyczno-patologiczne bagno.

PostNapisane: So lis 05, 2016 11:43 pm 
Berbeć
Berbeć

Ta kobieta to jednak ma szczęście do facetów. Promowali i nadal to robią bo uważają ją za mądrą, inteligentną, uczciwą osóbkę i nie ma się co dziwić że tak daleko zaszła :lol: :?:

PostNapisane: N lis 06, 2016 3:13 am 
Natchniony
Natchniony

Szaleństwo ma swoje granice.
Jakie relacje? Dowody?
Insynuacje na publicznym forum?
Eeee, wieje słabością i oszczerstwem.
Twój idol Wacław. O. dał d... i tyle w moim przypadku i od tej pory jestem jego zaciekłym wrogiem, ot, i całe czary :-)
Jesteś pi....y i tyle.
Sądziłem, że mam do czynienia z człowiekiem na poziomie. Ale - jak zwolennik Burmistrza może być na poziomie :-) Taki dylemat :-)

Zawsze się możemy spotkać w sądzie, ale ostrzegam: mój prawnik ma sprawne obie ręce i NIE JEST z naszego regionu :-)

PostNapisane: N lis 06, 2016 8:47 am 
Zdobywca
Zdobywca

Po pierwsze - intelekt Ci wysiadł i piszesz nie ma temat - przeczytaj ze zrozumieniem tytuł.
Po drugie, zaciekłym, wręcz psychopatycznym wrogiem Wacława byłeś właściwie od zaistnienia na forum, że przypomnę Twój poprzedni nick ''paździoch'' - inne daruję. Popisujesz się wręcz podręcznikową fobią. - Maryśka miała rację kreśląc mi Twój psychiczny portret, i a versa. Jesteście siebie warci.
A po trzecie - cieszy mnie fakt, bo widzę, że odbiłeś się od dna i nawet udało Ci się uciułać parę groszy na ''prawnika'' pracującego rączkami. Zgaduję; Czeczen, czy arabski imigrant?

Aż ciarki przechodzą mi po plecach, jak pomyślę co by się stało z naszym miastem po przejęciu władzy przez całą waszą ferajnę, że wymienię Ciebie, Maryśkę vel andrzejolecko, kłamcę z Tygodnika Oleckiego, Grzesia Burczymuchę vel fotograf, November, i jeszcze paru innych dość dziwnych osób z tej samej lewackiej paczki. - I temu mam satysfakcję z tego, że stanąłem na waszej drodze. Tu powinienem zacytować Marszałka.......

Ps. Między lewicą a lewactwem jest taka różnica, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym.

PostNapisane: N lis 06, 2016 12:56 pm 
Berbeć
Berbeć

Zawsze się możemy spotkać w sądzie, ale ostrzegam: mój prawnik ma sprawne obie ręce i NIE JEST z naszego regionu :-)
No facet teraz to przesadziłeś bo ten adwokat to chyba jaikiś gangster, uważaj co piszesz.

PostNapisane: N lis 06, 2016 2:25 pm 
Natchniony
Natchniony

Koniec tematu, gargamelu, olbricku czy jak ci jeszcze tam w innych odsłonach.
Przesadziłeś.
Zemsta jest rozkoszą bogów. Tyle w temacie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]