Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr lut 21, 2018 4:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ''Złote myśli'' redaktora M. Borawskiego w Tygodniku Ole
PostNapisane: N lis 06, 2016 5:02 pm 
Zdobywca
Zdobywca

DoctorNo napisał(a):
Koniec tematu, gargamelu, olbricku czy jak ci jeszcze tam w innych odsłonach.
Przesadziłeś.
Zemsta jest rozkoszą bogów. Tyle w temacie.

Ten wpis warto zachować.....
I proszę, nie wydzwaniaj więcej do mnie. Mam zwyczaj nie odbierać niechcianych telefonów.
Widzę, że w dalszym ciągu piszesz nie na temat, co z czujnością czekisty wytykałeś innym internautom. Przypominam tytuł tego wątku; ''Złote myśli'' redaktora M. Borawskiego w Tygodniku Oleckim. I tego się trzymaj - Andrzeju.

PostNapisane: N lis 06, 2016 5:39 pm 
Junior
Junior

Oj, jeszcze jedno, żeby trzymać się wątku tytułowego czyli złotych myśli Borawskiego (bo inaczej Olbrick mnie wyleje) – no więc Borawski to chyba jedyny facet uparcie promujący pewną grupę politycznych straceńców, ci od straszenia są pośród nich. Ceterum censeo Carthaginem esse delendam – czyli w dalekiej przenośni „a my i tak lewiznę olejemy”.

PostNapisane: Pn lis 07, 2016 5:54 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Ja działalność Borawskiego i jego pani, czyli Maryśki widzę w szerszym aspekcie i dużo groźniejszym. Jest to dobrana para propagandowych oszustów będąca na smyczy-garnuszku międzynarodowego lewactwa. Są forpocztą antypolskich sił na naszym gruncie. Te siły wypowiedziały nam około 25lat temu totalną wojnę propagandową. Jako pierwsze zadanie mają zamerykanizować naszą kulturę. Jej pierwsze widoczne objawy są aż nadto widoczne w kulturze i w pokrętnym nazewnictwie ; magdonaldyzacja, dążenie do multi-kulti, ''polskie obozy koncentracyjne'', żądanie przez Żydów po raz kolejny odszkodowań za ich mienie ''zapominając'' o tym, że Polska już dawno te roszczenia spłaciła - na ten cel uzgodnioną kwotę otrzymał też rząd USA. Uwielbienie dla Banderowców co to ''wyzwolili'' Oświęcim, chorobliwa rusofobia. - I na koniec, chociaż to nie koniec listy; co to za jakiś dziwny naród ci ''faszyści''? gdzie on zamieszkuje i skąd się wziął? bo ja takiego państwa nie znalazłem na żadnej mapie, a powinni zamieszkiwać gdzieś po sąsiedzku, skoro na nas napadli.
Nasze pokolenie jeszcze pamięta fakty, a kolejne? Pod wpływem lewaków takich jak ta w/w para z pokorą przyjmą oskarżenia o holokaust, czy wywołanie II Wojny Światowej.
Ci w/w miejscowi propagandziści wprawdzie na miejscowym politycznym rynku są uważani za mało szkodliwy folklor, ale sączona systematycznie kropla po kropli trucizna dla naszej dużej jak i małej ojczyzny/kultury może byś zabójcza.
Tak, tak - radną M. Dzienisiewicz i ''redaktorka'' M. Borawskiego uważam za osobników działających na naszą szkodę i na zlecenie wrogich nam sił.

Ps. Na przystawkę, czyli dobry początek Maryśka przy pomocy ''redaktorka'' dostała na tacy od Grzesia Burczymuchy ''Dobro Wspólne'', po czym przetrawiła i wydaliła.....

PostNapisane: Pt gru 09, 2016 4:40 pm 
Zdobywca
Zdobywca

No i mamy ciąg dalszy lewackich kłamstw i ''odwracania kota ogonem'' w wykonaniu M. Borawskiego w jego cotygodniowym szmatławcu. Tym razem z 49 nr.

Cytuję fragment najnowszych rewelacji tego oszusta dotyczące oleckiej imprezy, jaka miała miejsce w ostatnią sobotę na centralnym placu.

''... Udana impreza, udana zabawa, przepyszny bigos... i wszystko wesołe, radosne i ważne. W międzyczasie ubrano choinki, a potem Burmistrz zapalił bożonarodzeniowe światełka. Zaradośniał największy rynek w Europie.
Za tydzień inna impreza. V Olecki jarmark Świąteczny. Pierwszy raz w tym roku włączył się do jej organizowania Urząd Miejski.
Trzeba tu podkreślić , że to wielkie udogodnienie dla Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Oleckiej i Regionalnego Ośrodka Kultury '' Mazuty Garbate''., które do tej pory imprezę to prowadziły.
Miasto dało ludzi do pracy.
W poprzednich wydaniach Jarmarków, gdy się wszystko kończyło, a sprzedawcy rozjechali się i Rynek stawał się pusty Maryla Dzienisiewicz, Wioletta Żukowska i ja, braliśmy miotełki i sprzątaliśmy plac. Teraz już zrobią to służby miejskie. Dla mnie to bomba!.....
.... Czyli sumując, w Olecku idzie ku cywilizacji. Oby tylko współudział Ratusza nie okazał się jednorocznym kaprysem.''

- A teraz zgodnie z faktami, które demaskują tego oszusta:

1- Pomysłodawcą tej cyklicznej imprezy jest dyrektor ROK '' Mazury Garbate'' Radosław Skrocki.
2- ROK ''Mazury Garbate są jednostką Urzędu Miasta podlegający pod Burmistrza.
3- Przez pierwsze lata ROK ''Mazury Garbate'' były jedynym organizatorem, a LOT zwęszył okazję na zaistnienie i chcąc zebrać z tej imprezy polityczne profity przykleił się dużo później.
4- ''Miasto dało ludzi do pracy.'' - A jak mogło być inaczej , skoro od początku jest to impreza miejska.
5- Co do sprzątania placu; jakoś nie zauważyłem, żeby ta trójca sprzątała po imprezie ''miotełkami'' plac - wierutne oszustwo! To już zapomniało się temu lewactwu o tym, jak wypisywało o walających się po imprezach stertach śmieci pomimo, że każdorazowo władze miejskie dbały o czystość? Na coś ten oszust w końcu powinien się zdecydować, bo jak widać, szpagat w jego wydaniu wychodzi dość żałośnie.
6- W odróżnieniu od M. Borawskiego i jego lewackiej zakłamanej bandy Olecko jest miastem cywilizowanym.
7- Tekst, jak i wiele poprzednich podpisanych przez tego grafomana nie wychodzą spod jego klawiatury - jest on za mało rozgarnięty. Styl, słownictwo, lewackie metody zakłamywania rzeczywistości wysmażyła, a wszystko na to wskazuje, czołowa olecka lewaczka radna M. Dzienisiewicz. Ta sama, co to potrafiła wyprowadzić z kasy niepełnosprawnych ŚDS we Wronkach znaczną sumę pieniędzy, skłamała w Oświadczeniu Majątkowym, i ma wiele, wiele innych kantów na swoim koncie.

Pytanie do władz miejskich; czy warto w przyszłości współdziałać z oszustami i legitymizować ich wredna działania? Jeszcze trochę, a Borawski przypisze sobie założenie Olecka, wynalezienie koła, a Maryśka przypisze sobie, że ''wstrzymała słońce, ruszyła ziemię, lewackie wydało ją plemię''.

I jak już jestem przy klawiaturze, i w tym temacie...
W nr. 48 Borawski napisał;

''A ja jak zawsze, na temat parkowania.
Zaparkowałem w miejscu, gdzie nie było linii wyznaczających miejsca do parkowania. Wysiadam z samochodu, a tuż za mną zaparkowała w odległości pół auta, że i motor mógłby się zmieścić, toyota równie stara jak mój opel. Wysiada z samochodu kobieta około trzydziestu lat. Mówię do niej żeby podjechała bliżej, bo inni też chcą zaparkować. Ona na to krótkie ,, Oj tam!'' i poszła.
Ot! Wychowanie!
Ciekawe, jaką szkołę kończyła?''

-Jakoś nie znalazłem w świerszczyku tego pismaka słowa potępienia swojej przyjaciółki panny lat 51+ po tym, jak zaparkowała w centrum miasta na trawniku swój samochód. - A przecież to radna M. Dzienisiewicz, i do tego kandydatka na posłankę, a więc osoba, która powinna dawać innym przykład w przestrzeganiu prawa. - Noooo, ale lewactwo kieruje się wypaczonymi zasadami, a właściwie brakiem zasad. Foto radnej samochodu na trawniku ukazało się jakiś czas temu na tym forum.
''Ciekawe, jaką szkołę kończyła?''

Wypadało by jakoś zgrabnie zakończyć słowami Marszałka , a więc; ''Gonić q..........''.

PostNapisane: Cz gru 22, 2016 4:05 pm 
Zdobywca
Zdobywca

W nr. 50 brukowca T.O. mamy ciąg dalszy idiotyzmów połączonych z pogróżkami pod adresem internautów, a więc i moim, którzy jak ja demaskują oszustwa serwowane przez M. Borawskiego. Cytuję:

''Giertych wygrał w Sądzie Najwyższym proces przeciwko portalowi jednego z tabloidów, którym ukazały się wulgarne i nieetyczne opisy oraz nieprawdziwe informacje dotyczące jego osoby.
Niby sprawa jakich wiele, ale.... Ten proces otwiera drogę do podmiotowego obarczania odpowiedzialnością za internetowy właścicieli portali''.

Kolejny cytat;

'' W naszym małym grajdołku nazwiska wypisujących kalumnie ukrywające się za pseudonimami są powszechnie znane....''

No i kolejny nr. 51 Tygodnika Oleckiego. Tak jak ma w zwyczaju i przypuszczałem, M. Borawski skłamał, jakoby cykliczną imprezę V Jarmark Świąteczny wymyśliła jego przyjaciółka radna M. Dzienisiewicz, ta sama co podprowadziła pieniądze niepełnosprawnym. Jeszcze raz powtórzę - tą imprezę wymyślił 5 lat temu i zorganizował kier. ROK Radosław Skrocki! LOT przykleił się w trzecim roku.

A teraz po kolei:
1- Przez pierwsze dwa lata organizatorem był tylko ROK podległy bezpośrednio pod Urząd Miejski. Przed ostatnią imprezą, kiedy to radna M. Dzienisiewicz próbowała przypisać sobie jej sprawstwo, pokazano jej stosowne dokumenty, które obnażyły jej lewacką zakłamaną perfidię. - Jak widzę, redaktor dalej idzie w zaparte, co mam nadzieję, po raz kolejny przyjdzie odszczekać tym razem na pierwszej stronie TO.
2- Od kiedy to sądy karzą za demaskowanie oszustów, że się grzecznie zapytam? Już jakiś czas temu zostałem przez tego ''herbowego'' parobka zakablowany do organów ścigania. Na policji złożyłem stosowne zeznanie i oświadczyłem, że nie zrezygnuję z ''molestowania'' tego kłamcy, dopóty, dopóki dalej będzie uprawiał ten niecny proceder. - Oferta jest dalej aktualna.
3- Dla przypomnienia temu pismakowi i jego suflerce. - Naczelną zasadą wypływającą z Prawa Prasowego jest rzetelne informowanie opinii publicznej, co ta dobrana para miejscowych hochsztaplerów raczy nie przyjmować do wiadomości.
4- Na ewentualny proces sądowy jestem już od dawna przygotowany, a materiałów potwierdzających kłamstwa tego pismaka w TO mam aż nadto, tak że niech nie straszy. - Bo jak dotąd, to takie szczekanie bezzębnego burka z za płotu. - Ja tych kłamców się nie boję, tylko się nimi brzydzę!
5- Częstotliwość ostatnio serwowanych kłamstw w TO się zwiększyła, a więc, jak łatwo się domyśleć... Maryśka rozpoczęła kampanię wyborczą, to po pierwsze. A po drugie, widocznie tymi perfidnymi kłamstwami próbuje się mnie sprowokować do ostrzejszych sformułowań dających Adminowi powód do ewentualnego zablokowania mojego konta, tak jak to się stało rok temu z Maryśką vel andrzejolecko po wyjątkowo wulgarnych wpisach obnażających jej knajackie maniery. - Akurat tymi skasowanymi i szkalującymi wpisami zajęli się ci co powinni. Nazwiska tych ujadających delikwentów z wiadomych względów pominę.

I na zakończenie pojadę Marszałkiem Piłsudskim ''gonić q........''

PostNapisane: Śr lut 15, 2017 6:44 pm 
Zdobywca
Zdobywca

22.XII. natknąłem się u ''Danusi'' na tego grafomana popisującego się ''rzetelnością'' w swoim szmatławcu. Po mojej wypowiedzi skierowanej do tego oszusta w czasie chłeptania przez jego zupki '' Przestaniesz oszuście kłamać w tym swoim szmatławcu. Jesteś swołoczą!'' w myśl powiedzenie ''uderz w stół....'' po tygodniu w TO. popisał się kolejną ''prawdomównością'' opisując to całe zdarzenie jako mrożące krew w żyłach zajście z karalnymi pogróżkami z mojej strony pod jego, jak i jego znajomych adresem. Ten oszust w TO postraszył mnie nawet zgłoszeniem sprawy do organów ścigania. Nie omieszkał też wspomnieć, że to tylko ja zarzucam mu kłamstwa. ''Zapomniało mu się'', jak to po wyborach na żądanie kancelarii prawnej musiał ODSZCZEKAĆ w tej swojej gadzinówce informację, jakoby Burmistrz W. Olszewski przegrał w Olecku wybory. No, ale to tylko jeden z detali....
Myślę, a właściwie jestem przekonany, że i to całe ''zajście'' ma podwójne dno z niedoszłą posłanką Maryśką D. w roli głównej bo; ten ''herbowy'' parobek jest bezczelnie wykorzystywany przez swoją panią piszącą mu teksty, a on tylko bezmyślnie je podpisuje nawet ich nie czytając.
I na koniec pytanie; co ten parobek z tego ma? Czyżby nie znał powiedzenia, że lepiej wyglądać głupio i zachować milczenie, niż coś napisać i rozwiać wszelkie wątpliwości?
- A Maryśka dalej knuje i śmieje się z głupoty swojego parobka, jak i z tych, na których głosy liczy.....

PostNapisane: Pt lis 17, 2017 7:23 pm 
Zdobywca
Zdobywca

No i stało się!!!!
Naczelny tego świerszczyka-kłamczuszka poinformował swoich nielicznych czytelników, że praw ekonomii się nie przeskoczy, w związku z czym jest to ostatni numer. Nooo, ale jak mogło być inaczej, skoro w tej gadzinówce nazwano ''NIELICZNYCH'' ponoć Olecczan ''SWOŁOCZAMI'' tylko za to, że masowo sprzeciwili się ściągnięciu do nas islamistów.

A taki był amerykański, kolorowy - szkoda :lol: .

Proszę Administratora o zamknięcie tego tematu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]