Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 3:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Redakcja" olecko.wm.pl
PostNapisane: Cz gru 12, 2013 4:15 pm 
Zdobywca
Zdobywca

dariusz_olecko napisał(a):
nie ma słów na to jak w tym roku potraktowano kierowców poruszających się po mieście. Reakcja służb odśnieżających jakieś 30 godzin za późno, a potem na te góry i doliny nawet grama soli nie wysypano. Ale na szczęście przyszła łaskawa odwilż...

Spójrzmy na to okiem optymisty - święta idą! :D :lol:
Rajdowcy zdjęli nogi z gazu, mniejszy ruch na drogach, o wypadkach w mieście też nie słychać, a i berbecie, które wiozłem samochodem szybko od tego lulania pospały. :lol: :wink:

PostNapisane: Cz gru 12, 2013 5:51 pm 
Natchniony
Natchniony

No, podziw :wink: Nadajesz się na rzecznika rządu, tak to przedstawić, brawo! :D Ale ma to sens, podobno jakieś miasto w Polsce nie odśnieża ulic, oszczędzają pieniądze.

PostNapisane: N gru 22, 2013 8:16 pm 
Natchniony
Natchniony

GO już nie tylko chroni Wacława burmistrza, ale otoczył parasolem ochronnym cały powiatowy zarząd ze starostą Andrzejkiem na czele. Proszę przeczytać relację ze spotkania radnych gminnych i powiatowych na temat odśnieżania dróg. Każdy kto zna sytuację po ostatnich opadach śniegu w Olecku może bez cienia wątpliwości stwierdzić, że za totalny bałagan, brak odśnieżania odpowiedzialny jest burmistrz Olszewski i starosta Kisiel. Każdy wie, ale chyba nie wie o tym redakcja GO. W relacji z tego spotkania można dowiedzieć się wiele, ale nie o tym kto za ten balagan odpowiada. Boże chroń Wacława i dodam Boze chroń Andrzejka to nowa dewiza, którą będzie kierować się redakcja GO. Widocznie na nowa dewiza będzie działać w roku 2014, przecież w przyszłym roku wybory samorządowe a redakcja nie da zginać samorządowym pupilkom.

PostNapisane: N sty 05, 2014 10:31 pm 
Natchniony
Natchniony

Pani Iwonko będę uważnie śledził, czy spełni Pani swoje noworoczne postanowienie i będzie Pani potrzyć burmistrzowi i staroście na ręce. Życzę powodzenia.

PostNapisane: Cz sty 09, 2014 7:19 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Nie ma potrzeby! Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że ci panowie rączki mają czyste. Widziałem jak je myli - z mydłem.

PostNapisane: Cz sty 09, 2014 7:37 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick a co razem chodzicie w trójkę do kibelka - a to doborowy trójkącik. Ostatnio zasłyszałem, że żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. Gratulacje. Idziesz z prądem.

PostNapisane: Cz sty 09, 2014 7:51 pm 
Zdobywca
Zdobywca

No, no, November! nie przypuszczałem, że jesteś taki wesołek. Ale masz pecha. Ja nie z tych.... , ale szukaj dalej. Powodzenia!

PostNapisane: Śr lis 26, 2014 9:03 pm 
Natchniony
Natchniony

Redakcjo, wierz mi, uważnie studiuję Twoje wyczyny.
Dowód:
23 lipca 2013 r.na tym forum - viewtopic.php?f=42&t=38105&start=225 - napisałem:
Cytuj:
Nie doczekasz się artykułów o ważnych i nurtujacych gminnę sprawach. A wiesz dlaczego?
Anglicy śpiewają Boże chroń królową. Redaktorzy GO śpiewają Boże chroń burmistrza Wacława Nie licz na to, że w GO pojawi sie krytycznna wzmianka na temat rządów burmistrza. Burmistrz jest cool, a krytycy to oszołomy i nieudacznicy. Nie dziwota, że sarkastycznie GO zwany jest Głosem Olszewskiego

:D :D :D
Masz u mnie 2 piwa :-)
Boże, Chroń Wacława i Jego Tubę - Głos Olecka :-)
Do malkontentów: stawiam 2 flaszki czarnego Johny Walkera za wskazanie JEDNEGO krytycznego artykułu wobec Burmistrza w tej gazecie opublikowanego w ciągu, no, powiedzmy, ostatnich 4 lat :papa:
I żeby było jasne - jestem pewny wygranej :-)

Kto się zamachnie?

Podwajam stawkę - 4 flaszki czarnego Johny Walkera.
Kto się zamachnie?

PS.
I ciszej, panowie, o tej demokracji gminnej, o wyborach i w w ogóle.

U nas, w Olecku, jest Białoruś - w najgorszym wydaniu.

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 2:46 pm 
Natchniony
Natchniony

Cisza we wsi Oliecko, jak po śmierci organisty.
Co jest?
Zatkało?

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 4:44 pm 
Natchniony
Natchniony

Ponawiam wyzwanie, 4 flaszki czarnego Johny Walkera czekają, na święta jak znalazł:

Przypominam, moja prywatna nagroda - jakby ktoś wcześniej nie czytał - 4 x Johny Walker Black 0,7 - należy się za:
wskazanie JEDNEGO krytycznego artykułu na temat Burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego w tej gazecie opublikowanego w ciągu, no, powiedzmy, ostatnich 4 lat, czyli grudzień 2010 - grudzień 2014.
Musi to być natywny artykuł redaktora GO, żaden cytat, żadna opinia osoby trzeciej.

Z niecierpliwością czekam na zgłoszenia na priv :papa:

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 5:26 pm 
Natchniony
Natchniony

I jeszcze jedno:

Właśnie się dowiedziałem, że komentarze na internetowej stronie Głosu Olecka (wg mnie: Głosu Olszewskiego i może Pan mnie pozwać, zapraszam) :
http://olecko.wm.pl

moderuje, czyli: kasuje, ocenia, dopuszcza Pan Redaktor Zbigniew Malinowski - ostoja dziennikarstwa obywatelskiego w naszej wsi Oliecko.

Więcej pytań nie mam, jest git.
Panie Wacławie, gratulacje ! Jak rozumiem, ten proceder nie jest finansowany z publicznej kiesy, niezależna prasa i tym podobne pierdoły....
A jeżeli cała zabawa finansowana jest z Pana kaski, to też...
- SZACUNEK

Nie każdy z Pana Obozu jest tak oddany sprawie, by aż tak wyskoczyć z kasy. Pana akurat stać i to mnie nie dziwi.

Jeszcze raz:
SZACUNEK!
Goście z Rosji, Białorusi i Kazachstanu powinni do Pana przyjeżdżać na tzw. wizyty studialne - wie Pan, o co chodzi, jeszcze z dawnych czasów .
Krótko mówiąc: Jedź Pan, Panie Wacławie, do Szczuczyna na Białorusi tam Pan nawijaj. Te klimaty, jak widzę, Panu najbardziej pasują: Wódz, nawijka, ciemny lud, który wszystko kupuje w ciemno.
Powodzenia!

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 6:30 pm 
Junior
Junior

Panie, chyba panu prostata się zatkała, bo "sikasz" pan raz małym, a raz dużym tekstem. Mniej podniety, a będą konkrety, doktorku :D Jak widać, nikt nie chce z panem dyskutować, ciekawe dlaczego :wink:

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 6:39 pm 
Natchniony
Natchniony

Pozwól, herbatniku, ze odpowiem Ci cytatem:
Cytuj:
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?

Tyle w temacie. Jesteś świeżutki na tym forum, więc - taka rada - wrzuć looz i zaczerpnij kilkanaście razy powietrza, zanim wklepiesz z klawiatury, jak wyżej. Taka dobra rada.

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 8:01 pm 
Postępowy
Postępowy

Znalazł się fachowiec od pouczania :D Yntelygent co rzuca cytatami. Nie zrozumiałeś co kolega napisał?

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 8:58 pm 
Natchniony
Natchniony

Oświeć mnie, bo jakoś nie zajarzyłem.
No, spręż się, wysil i oświeć :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]