Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz maja 24, 2018 10:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Redakcja" olecko.wm.pl
PostNapisane: N maja 12, 2013 5:18 pm 
Natchniony
Natchniony

Wszyscy o tym wiedza, a nie wiedza o tym redaktorzy z GO. Bryk bądź tak uprzejmy i rozjaśnij nam wszystkim ( w tym redakcji GO ) o jaką firmę chodzi.

PostNapisane: Cz cze 06, 2013 7:18 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Od czasu do czasu czytam w GO o przedszkolakach, które robią " koci koci łapci dla dziadka i dla babci", to o jakimś wypadku, to o jakiejś kradzieży.... Jakoś nie znajduję artykułów o ważnych, nurtujących społeczność gminy sprawach.....Czekam też na wyniki sprawdzianu po klasie szóstej. Trzeba chyba się pochwalić, że szkoły, w które inwestuje się ogromne pieniądze, mają też efekty w postaci wysokich wyników w nauczaniu, że inwestycje te nie są daremne, prawda?

PostNapisane: Wt cze 11, 2013 8:13 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

"abc" powinna być usatysfakcjonowana i, wzorem pewnej aktorki. ogłosić: w piątek 8 czerwca skończył się nepotyzm w szkole (tu nazwa znanej oleckiej szkoły ponadgimnazjalnej). A wszystko za sprawą przegranego konkursu na dyrektora szkoły przez dotychczasową p. dyrektor.

PostNapisane: N lip 21, 2013 1:45 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Od czasu do czasu czytam w GO o przedszkolakach, które robią " koci koci łapci dla dziadka i dla babci", to o jakimś wypadku, to o jakiejś kradzieży.... Jakoś nie znajduję artykułów o ważnych, nurtujących społeczność gminy sprawach.....

Nie doczekasz się artykułów o ważnych i nurtujacych gminnę sprawach. A wiesz dlaczego?
Anglicy śpiewają Boże chroń królową. Redaktorzy GO śpiewają Boże chroń burmistrza Wacława Nie licz na to, że w GO pojawi sie krytycznna wzmianka na temat rządów burmistrza. Burmistrz jest cool, a krytycy to oszołomy i nieudacznicy. Nie dziwota, że sarkastycznie GO zwany jest Głosem Olszewskiego.

PostNapisane: N lip 21, 2013 10:52 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Nie doczekasz się artykułów o ważnych i nurtujacych gminnę sprawach. A wiesz dlaczego?
Anglicy śpiewają Boże chroń królową. Redaktorzy GO śpiewają Boże chroń burmistrza Wacława Nie licz na to, że w GO pojawi sie krytycznna wzmianka na temat rządów burmistrza. Burmistrz jest cool, a krytycy to oszołomy i nieudacznicy. Nie dziwota, że sarkastycznie GO zwany jest Głosem Olszewskiego

:D :D :D
Masz u mnie 2 piwa :-)
Boże, Chroń Wacława i Jego Tubę - Głos Olecka :-)
Do malkontentów: stawiam 2 flaszki czarnego Johny Walkera za wskazanie JEDNEGO krytycznego artykułu wobec Burmistrza w tej gazecie opublikowanego w ciągu, no, powiedzmy, ostatnich 4 lat :papa:
I żeby było jasne - jestem pewny wygranej :-)

Kto się zamachnie?

PostNapisane: Śr lis 27, 2013 11:15 pm 
Natchniony
Natchniony

Nie, żebym był jakoś szczególnie upierdliwy w stosunku do lokalnej prasy w ogóle, a że jestem, to inna sprawa :D
Zastanawiam się tylko, czy w obydwu oleckich periodykach "czują krew", czy potrafią ugryźć takie "dziennikarskie mięso"...

Przykłady? Prosz bardz:
- w całej prasie krajowej szaleją afery zegarkowo-oświadczeniowo-pożyczkowe (Hofman i ten, jak mu tam, od dróg, zapomniałem) - u nas, zdawałoby się, też by się coś znalazło, i to na porównywalne kwoty... I co? Nic, cisza we wsi, jak po śmierci organisty;
- 3 telewizje trąbią o przekręcie cwanej fundacji, co wyrywa kasę na chłopaka spod Olecka, w naszej prasie (strony www, papier) - jak wyżej, cichutko.

W sumie to by się więcej znalazło, ale te przykłady przychodzą mi akurat do głowy.
Aż dziw bierze, przecież to dla Redakcji czyściutki pieniądz (wzrost nakładu), chyba, że czeka na płatne ogłoszenia lokalnych bonzów z autopochwałami, jak ostatnio :-)

W sumie mnie to nie dziwi, a przypominam, że 2 flaszki czarnego Johny Walkera czekają :-)
Dla jasności: chodzi o artykuł, który jakiś redaktor GO tak sam z siebie napisał, a nie tylko zebrał opinie, czy kogoś zacytował :D

PostNapisane: Pt lis 29, 2013 11:29 pm 
Natchniony
Natchniony

Doktorku zapomniałeś o zasadzie Boże chroń Wacława obowiązujacej szczególnie w GOlsz........go. Ta ekipa z GO do grobowej deski będzie chronić Wacława i nie trzeba się dziwić. A jak przypadkiem wyborcom pomiesza sie w główkach i wybiora jakiegoś oszołoma co to wyciagnie z ksiegowości papiery ile to gmina wydała na autoreklamę władzy. I ta nowa wq..... władza powie dość temu budżetowemu rozpasaniu. Doktorku przy Wacławie wszyscy sie wyżywią, a nowa władza tego nie gwarantuje.

PostNapisane: So lis 30, 2013 5:03 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Ubiegłeś mnie. :oops:
november napisał(a):
Boże chroń Wacława

W starożytnej Grecji pewien przechodzeń pogonił z leżącego starca muchy, które gęsto go obsiadły. Wielce zdziwił się, kiedy to zamiast podzękowania usłyszał; ''Po co żeś je pogonił, teraz obsiądą mnie te wygłodniałe''.
Historia bywa pouczająca... :lol:

PostNapisane: So lis 30, 2013 8:19 pm 
Natchniony
Natchniony

Hmm, ciekawy przykład, ale... nie wiem czy Wacławowi przypadnie to do gustu :roll:

PostNapisane: So lis 30, 2013 10:54 pm 
Zdobywca
Zdobywca

platformers napisał(a):
... nie wiem czy Wacławowi przypadnie to do gustu :roll:

Potraktujmy mój wpis jak test na poczucie chumoru....., może mi się upiecze :oops: :lol: :wink:
Boże chroń Wacława :oops: .

PostNapisane: N gru 01, 2013 1:06 am 
Natchniony
Natchniony

platformers napisał(a):
Hmm, ciekawy przykład, ale... nie wiem czy Wacławowi przypadnie to do gustu :roll:

Celna uwaga. Co do much - nie odnoszę wrażenia, by te obecne były jakieś przesadnie syte :D

Myślę, że mam rację, a na poparcie wysnuję pewną hipotezę, o której radzę Wam przypomnieć sobie w czasie przyszłorocznej kampanii wyborczej. Otóż nie sądzę, by startujący z komitetu Olszewskiego lub spacyfikowanej przez Niego oleckiej PO dyrektorzy, kierownicy i inni beneficjenci układu (koordynatorzy programów, dyżurni społecznicy czy lokalni wieczni aktywiści) byli w stanie in gremio postąpić, jak normalny komitet, czyli złożyć się, wynająć lokal, opłacić reklamę, itp.
Po co, skoro można to osiągnąć w czasie pracy i niekoniecznie płacąc za wszystko w całości?

Co do much - fajne i celne odniesienie :D - nasunęło mi się akurat pewne skojarzenie połączone z refleksją o lekkim humorystycznym zabarwieniu :dreaming:

Czy Wacława należy zakwalifikować jako jednego z bohaterów poniższych dzieł:
- Władca much
czy
- Włatcy móch
???

Ja osobiście stawiam na Maślanę :-)

PS.
Jak podaje Wikipedia, tytuł pierwszego z dzieł odnosi się do hebrajskiego imienia demona Belzebuba (בעל זבוב, Baal-Zevuv – pan much), używanego także jako jedno z określeń szatana, którego w powieści obrazuje wbita na kij głowa dzikiej świni.

Ale to już było nie związane z tematem, tak dla informacji tylko :-)

PostNapisane: Wt gru 10, 2013 10:30 pm 
Natchniony
Natchniony

Boże chroń Wacława naczelna zasady GO ujawniła się w ostatnim arykule na temat ciężkiej sytuacji gminnej spółki PGK. Enigmatycznie stwierdzono, że spółka traci płynność finansową. I tyle szanowny czytelniku. Ani słowa o odpowiedzialnosci ludzi zarzadzajacych spółka, ani słowa o konsekwencjach dla finansów gminny upadku takiej firmy. Ani słowa o dpowiedzialności burmistrza. Jak napisałem BOZE CHROŃ WACŁAWA i to jest to.

PostNapisane: Śr gru 11, 2013 1:20 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

KTO odpowiada za stan dróg?! To co się dzieje w mieście, to tak nigdy nie było. "Hej, góry i doliny..."

PostNapisane: Cz gru 12, 2013 12:43 pm 
Junior
Junior

nie ma słów na to jak w tym roku potraktowano kierowców poruszających się po mieście. Reakcja służb odśnieżających jakieś 30 godzin za późno, a potem na te góry i doliny nawet grama soli nie wysypano. Ale na szczęście przyszła łaskawa odwilż...

PostNapisane: Cz gru 12, 2013 1:20 pm 
Junior
Junior

góry doliny u nas na drogach bo to mazury garbate 8) przecież trzeba mieć z czego nagrody płacić na koniec roku to i trzeba oszczędzać w spółkach kosztem innych he ale nie odbiegając od tematu czy zakładając temat dotyczący narzucania tematów dla GO miałby taki wsparcie w gazecie? Pytanie do admina. Czyli w temacie piszemy o czym gazeta mogłaby szczegółowo napisać i gdy jest duże zainteresowanie oni tym się zajmują. Wtedy więcej wyszłoby wiedzy tutaj na forum niż w GO czym sami sobie nóż wbili by w plecy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]