Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 1:34 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Redakcja" olecko.wm.pl
PostNapisane: Wt sty 29, 2013 1:37 am 
Postępowy
Postępowy

Dlaczego są kasowane komentarze nieprzychylne burmistrzowi albo dyrektorom szkół? Co to za cenzura? W innych tematach panuje względna wolność słowa ale jeśli chodzi o burmistrza i dyrektorów gimnazjów to nie można słowa złego powiedzieć. Burmistrz rządzi tą gazetą? To jakaś kpina. Kiedy ktoś w końcu zrobi z tym porządek? Dlaczego nie można napisać o szkole w kontekście tego, że dyrektorzy gimnazjów często stają przed sądem? Przecież to prawda. Niektórzy chcą zakneblować ludziom usta?

Tytuł: Re: "Redakcja" olecko.wm.pl
PostNapisane: Wt sty 29, 2013 9:41 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

abc napisał(a):
Dlaczego są kasowane komentarze nieprzychylne burmistrzowi albo dyrektorom szkół? Co to za cenzura? W innych tematach panuje względna wolność słowa ale jeśli chodzi o burmistrza i dyrektorów gimnazjów to nie można słowa złego powiedzieć. Burmistrz rządzi tą gazetą? To jakaś kpina. Kiedy ktoś w końcu zrobi z tym porządek? Dlaczego nie można napisać o szkole w kontekście tego, że dyrektorzy gimnazjów często stają przed sądem? Przecież to prawda. Niektórzy chcą zakneblować ludziom usta?

Bo żeby komentować trzeba to robić z kulturą i odpowiednio poprzeć swoje teze. A kłapać dziobem bez sensu każdy potrafi...

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 2:20 pm 
Postępowy
Postępowy

Cytuj:
Bo żeby komentować trzeba to robić z kulturą i odpowiednio poprzeć swoje teze. A kłapać dziobem bez sensu każdy potrafi...

Piszesz sam-a o sobie. Więc zastosuj się do tego i nie kłap dziobem jak nie masz nic do powiedzenia. I uważaj, bo dostaniesz w końcu ścierą i nie będzie ci jednak dane skonać na parapecie.
A sio! Ty natrętna mucho, wracaj do śmietnika.

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 3:02 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

O co biega????????????????????? Znowu jestem niedoinformowany.

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 3:10 pm 
Junior
Junior

abc napisał(a):
Dlaczego są kasowane komentarze nieprzychylne burmistrzowi albo dyrektorom szkół?

Bo się mogą nie spodobać burmistrzowi albo dyrektorom szkół.
Ale coś mi się wydaje, że chodzi Ci o jedną dyrektorkę. Po co ten kamuflaż z liczbą mnogą?
abc napisał(a):
Co to za cenzura?

Normalna... Taka jak od lat.
abc napisał(a):
W innych tematach panuje względna wolność słowa ale jeśli chodzi o burmistrza i dyrektorów gimnazjów to nie można słowa złego powiedzieć.

A po co mówić? Przecież i tak wszyscy wiedzą :lol:
abc napisał(a):
Burmistrz rządzi tą gazetą?

Noooo... No, nie bezpośrednio. Szefową jest jedna taka pani.
abc napisał(a):
To jakaś kpina.

Czy naprawdę uważasz, że to jest adekwatne słowo?
abc napisał(a):
Kiedy ktoś w końcu zrobi z tym porządek?

Jest taka szansa! Po wyborach samorządowych. Jeśli wreszcie wybierzemy kogoś innego na burmistrza. Ale to pieśń daleeeeeeekiej przyszłości.
abc napisał(a):
Dlaczego nie można napisać o szkole w kontekście tego, że dyrektorzy gimnazjów często stają przed sądem? Przecież to prawda.

Może właśnie dlatego, że to prawda...
abc napisał(a):
Niektórzy chcą zakneblować ludziom usta?

Mądra dziewczynka! W lot chwyciłaś o co chodzi!

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 4:08 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może jakiś przykład dyrektora przed sądem, jakiś artykuł czy coś? Kłap, kłap, kłap...

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 8:35 pm 
Postępowy
Postępowy

huehue napisał(a):
Może jakiś przykład dyrektora przed sądem, jakiś artykuł czy coś? Kłap, kłap, kłap...

A sio!

do miki: Użyłam liczby mnogiej,, bo chodziło mi również o dyrektora Wieliczek. Gdyby nie to, to faktycznie użyłabym liczby pojedynczej. Reszta to oczywiście pytania retoryczne. Tylko dziwi mnie, że to jest już robione aż tak jawnie (nie chodzi mi tylko o te ulotki Wacka, które noszą miano gazety). A może tylko tak mi się wydaje, że wcześniej nie było jawne. Co do wyborów... "nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"...

PostNapisane: Wt sty 29, 2013 10:52 pm 
Postępowy
Postępowy

Na szacownego pana redaktorzynę Malinowskiego też nie można skrytykować za to, że wprowadza cenzurę. Tak samo jak panienkę, która robi beznadziejne zdjęcia.
Ale jakoś komentarzy, które obrażają jakąś kobietę z Wieliczek, że ma krzywe nogi to nie usuwa. Wulgaryzmy głoszone przez kryminalistów broniących swoich kolesi przestępców też nie usuwa. Dba tylko o wizerunek swój i swojego guru, które go żywi. A może by się ten pan przedreptał na kawę do burmistrza i zapytał o to, ile kasy musiał wydać na sprawy sądowe swoich dyrektorów? Ile gminę kosztuje utrzymywanie szczególnie jednej dyrektorki?

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 1:09 am 
Junior
Junior

Ani Malinowski ani nikt z redakcji GO (Gazety Olszewskiej) nie zada temu burmistrzowi niewygodnych pytań.
To wszystko co się ukazuje, te wszystkie - pożal się Boże - "wywiady" z nim to tak naprawdę prymitywne ustawki.
Od chyba już ponad 6 lat - czyli od czasu kiedy to burmistrz zrewanżował się menadżerskim, dyrektorskim kontraktem w ROK dla byłej szefowej GO za storpedowanie gałczykowego pomysłu przedwyborczej debaty - wszyscy w redakcji tej gazety wiedzą, że konfitury są i wiedzą gdzie one stoją!
I wiedzą też, że obecny burmistrz jest jak katolicki Bóg Ojciec - za dobre (jemu i jego klice zrobione) wynagradza a za złe karze...
A nawet jest bardziej twardy i konsekwentny od Boga!
Bo Bóg ponoć grzechy wobec niego popełnione wybacza a Wacław - nigdy.
A jeśli nawet by w przypływie dobrego humoru powiedział, że wybaczył, to imienia sprawcy - tak jak kiedyś jeden taki Józek ze wschodu - z pewnością nie zapomni...
I oni wszyscy, ci wszyscy mieszkańcy tego puebla którzy są uzależnieni w jakimś tam stopniu od tego samodzierżawcy - w tym obsada redakcji GO - dobrze o tym wiedzą.
Więc czemu się dziwisz?

Co do kosztów...
Kobiety są... kosztowne :lol:

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 9:06 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zero siły argumentu więc pozostaje argument siły :D Jak mi was polaczki bardzo szkoda :D Plotkarstwo to niedługo będzie dyscyplina sportowa w cebualndii. Huehue...

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 11:37 am 
Postępowy
Postępowy

miki: Wszystko się zgadza. Ohh.. tak bardzo mnie korci, żeby polecieć numerami spraw i kosztami, jakie burmistrz poniósł. Tylko tak bardzo brzydzę się tego szlamu, błeee.

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 11:39 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

A co ty, huehue, z tymi "polaczkami"? Padło ci na centralny układ nerwowy? A ty to niby kto????????????? Polak-prawdziwek?

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 12:31 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja nie wiem o jakich kosztach w sprawie dyrektorek jest mowa, ale nasunęło mi się takie pytanie. Jak to jest z tymi szkołami obecnie? Otóż uczyłam się kiedyś w Szkole Podstawowej w Gąskach. Było ponad 100 dzieci, działała świetlica, kuchnia, stołówka, biblioteka, 1 klasa specjalna, teatrzyk kukiełkowy itp.......i tym wszystkim kierowała jedna osoba- p. I. Dąbrowska. Miała do pomocy sprzątaczkę i palacza w CO. Teraz dzieci jest coraz mniej, a szkołę prowadzą:1)dyrektor, 2)wicedyrektor, 3)sekretarz, 4)księgowa, 5)pomocnica księgowej (okresami),6)intendentka, kucharki, sprzątaczek 2 lub 3, i nie wiem kto jeszcze. Teraz są komputery, informatycy na usługach.... Czy ludzie teraz są takimi kalekami, że za jedną osobę musi pracować 5 osób ????????????????????
Muszę jeszcze dodać, że p. I. Dąbrowska oprócz obowiązków dyrektorskich uczyła w 8-klasowej szkole geografii (we wszystkich klasach). Muszę jej wyrazić tutaj ogromne uznanie. Ona pewnie nawet nie wie, że jej pracę wykonuje teraz 5-6 ludzi. Pewnie by się uśmiała.

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 1:07 pm 
Postępowy
Postępowy

ewodia: bo teraz dyrektorzy mają tzw. liderów, trenerów i sponsorów. Sami są nikim. Teraz tacy jak p. Dąbrowska są za mądrzy na takie stanowiska.

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 3:14 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

abc napisał(a):
miki: Wszystko się zgadza. Ohh.. tak bardzo mnie korci, żeby polecieć numerami spraw i kosztami, jakie burmistrz poniósł. Tylko tak bardzo brzydzę się tego szlamu, błeee.

Poproszę na PW.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]