Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 3:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co tam słychać w lokalnej polityce?
PostNapisane: Cz paź 26, 2017 11:55 am 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Duże wyraziste komitety.

Jeszcze do tego dodam, że z wiarygodnością, dotychczasowym pozytywnym dorobkiem, lub dobrymi pomysłami/rozwiązaniami, a nie idiotycznym poszczekiwaniem/krytykowaniem zrealizowanych pomysłów typu infrastruktura sportowa, ścieżka itp. Czas piwożłopa i jego ferajny z ich niewydarzonymi pomysłami typu wyraźne oznaczenie WC na skoczni, żeby ten radny po nadmiernym znieczuleniu zauważył i zdążył dobiec bezpowrotnie dobiega końca. - A i skazany prawomocnym wyrokiem przyłapany na kłamstwie Grześ też już nieszczególnie nadaje się na lidera ''bogobojnego'' komitetu złożonego ze skrajnego lewactwa i skrajnej prawicy.
Oleckie oszołomstwo powoli, powoli odchodzi do lamusa. - I nie spodziewam się, żeby wyborcy dali się nabrać na populistyczne hasełka typu ''miasto w ruinie'', czy też ''zarośnięte trawą i krzakami''. Z litości daruję hasełko/zapewnienie, że postarają się o lepsze wynagrodzenie dla Olecczan - to bardziej nadaje się do kabaretu...
Tak to November widzę.

Czołowej lewaczce/kłamczusze tym razem daruję - nie wypada, chociaż można by ......

PostNapisane: Pn paź 30, 2017 10:48 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick chyba się zagalopowałeś w swoich ocenach tzw opozycji. Nie wierzę w to,że w ciągu ostatnich lat z "opozycyjnych ław" nie padły jakieś sensowne propozycje dotyczące rozwoju miasta. Ale jeżeli jest to prawda, to marna ta opozycja. Wystarczy pastwienia się nad opozycją. Poczekam na propozycje inwestycyjne burmistrza i jego zastępcy do budżetu na rok 2018. Poczekam i ocenię.

PostNapisane: So lis 11, 2017 2:47 pm 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Wystarczy pastwienia się nad opozycją.

Ja się nie pastwię. Ja tylko zgodnie z prawem ujawniam wredne, łamiące prawo poczynania!
A co mam w zamian? Niedoszła posłanka lat 52+ podała mnie do sądu za to, że według niej bezzasadnie pomówiłem ją na tym forum o złamanie prawa w sprawie ''oświadczenia majątkowego'' jak i bezprawnego łączenia stanowiska vice starosty z prezesurą w LOT czym naruszyłem jej dobre imię :lol: . O takim drobiazgu jak moje uwagi/odpowiedzi na prowokacyjne bluzgi pod moim adresem nie chce mi się nawet pisać....
Nareszcie niezawisły sąd rozstrzygnie kto ma rację. Na wszelki wypadek zakupiłem worek cebuli, trochę litewskiej słoniny, a jako twardą walutę kilkanaście kartonów fajek - oczywiście z akcyzą :wink: .
W Sądzie ze strony oskarżycielki nikt się nie pokazał, ale zapewne będzie ciąg dalszy....

PostNapisane: N lis 12, 2017 8:29 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick nie licz na to,że zostaniesz lokalnym męczennikiem i za szerzenie prawdy oraz ściganie bezprawia wśród oleckich notabli dasz głowę. Tak nie będzie. Co najwyżej sąd każe opublikować na forum przeprosiny i dostaniesz nawiązkę na stowarzyszenie. :haha: :haha: :haha:

PostNapisane: Pn lis 13, 2017 1:05 am 
Zdobywca
Zdobywca

No nieee. Czyżbyś November uważał Maryśkę za notabla? Uważam, że była tylko nędzną namiastką z przerostem ambicji nad intelektualnymi możliwościami! I jak mawiają Czesi ''to se ne wrati'' :lol: Była to kariera na skróty podparta niebywałą arogancją i nie liczeniem się z prawem, co miałeś okazję naocznie ''podziwiać '' na sesjach. - No i te chamskie popisy jako andrzejolecko.... Ja na tym forum jako praworządny obywatel tylko konsekwentnie nagłaśniałem to, co moim zdaniem było naganne.
- A co do kary, to zaproponuję KŚ ze spopieleniem i rozsypaniem nad miastem. - Przynajmniej będę mógł co niektórych :wink: nawiedzać i uwierać :twisted: .

Ps: Do rozprawy muszę zmienić klawiaturę na bardziej łagodną, żebym nie musiał fatygować panny Marysi do kserowania kolejnych moich wypocin i uzupełniania oskarżenia w trzecim już tomie. :D

PostNapisane: Pn lis 13, 2017 9:06 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Ja na tym forum jako praworządny obywatel tylko konsekwentnie nagłaśniałem to, co moim zdaniem było naganne.
- A co do kary, to zaproponuję KŚ

W tym nagłaśnianiu byłeś bardzo jednostronnych, zawsze widziałeś źdźbła w cudzych oczach, a nie widziałeś belek w oczach tzw " swojej władzy". A tych belek to było oj wiele. A co do kary to zaproponowałeś KŚ. Co tak szybko chcesz zejść z politycznego piedestału. Bez bólu. O nie. Niektórzy na to nie pozwolą. Ja zaproponowałbym powolne polityczne krojenie i posypywanie solą i jak to ostatnio w modzie "grylowanie". Olbrick nosił wilka razy kilka, poniosą i wilka.

PostNapisane: Wt lis 14, 2017 12:34 am 
Zdobywca
Zdobywca

I tu November diametralnie się różnimy! Ty, jak widzę, o poczynaniach tej ''damy'' zmieniłeś zdanie o 180 stopni, a ja dalej uważam ją za osóbkę nagminnie łamiącą prawo. Istnieją na to dowody również podpisane rączką samej ''sygnalistki'' :lol: , jak i organów kontrolnych.

Proponuję November zmienić temat. Nie zamierzam ułatwiać pracy wynajętej przez tą osóbkę białostockiej kancelarii adwokackiej, jak i nie jest w moim interesie odkrywanie swoich kart.....

PostNapisane: Pt lis 24, 2017 5:16 pm 
Natchniony
Natchniony

Co to się porobiło w radzie , Karol Sobczak zrezygnował z przewodniczącego. Prawda czy fałsz?

PostNapisane: So lis 25, 2017 8:18 pm 
Natchniony
Natchniony

taaak :?

Załączniki:
000.jpg
000.jpg [ 97.93 KiB | Przeglądane 433 razy ]

PostNapisane: N lis 26, 2017 1:01 pm 
Natchniony
Natchniony

Odejście z klubu jednego z liderów Małej Ojczyzny Przewodniczącego Rady Miejskiej Karola Sobczaka to zapewne szok dla burmistrza Olszewskiego i rzeczywiste osłabienie tego obozu. Odwołanie burmistrza ze stanowiska przez wojewodę, a później potwierdzenie tej decyzji przez sądy już nadwyrężyło zaufanie do władzy. Olecku potrzebne są zmiany i to nie pozorowane. Uważam, że obecna władza tego nie dokona.

PostNapisane: N gru 10, 2017 9:11 pm 
Natchniony
Natchniony

Podobno były przewodniczący rady miejskiej chce na najbliższej sesji startować ponownie na przewodniczącego tym razem liczy na poparcie radnych z innych komitetów niż mała ojczyzna burmistrza. Czy się uda?

PostNapisane: N gru 10, 2017 10:10 pm 
Zdobywca
Zdobywca

''Podobno'' na to liczy opozycja, ''podobno''.

A co do Twojego poprzedniego wpisu jak i zaistniałej sytuacji, to napiszę tak: lewacka banda nadająca w ''Radiu Erewań'' się wścieka, że napadnięty będzie się bronił.
Ot i to cały ich zwichrowany genotyp. - To tak krótko i na temat.
Ps.
Proszę nie mylić lewicy z lewactwem, pomiędzy którymi jest taka różnica, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym.

PostNapisane: Pn gru 11, 2017 5:02 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
lewacka banda nadająca w ''Radiu Erewań'' się wścieka

Uwielbiam powiedzonka Olbricka.

Radio Erewań znane było z tego, że notorycznie kłamało. Jeżeli uważasz, że grupa ludzi nadająca z tzw. " radia erewań "podaje nieprawdziwe wiadomości to proszę podaj te fakty.Czekam Olbrick na konkrety.

PostNapisane: Pn gru 11, 2017 6:15 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jam nie olbrick, ale krótko o metodach. Hm, "radio Erewań" jako symbol wiarygodności 8) pozwól, że przytoczę ci taką oto powiastkę: "Mój szef dał mi dziś do wypełnienia ankietę o nim i powiedział, że jest całkowicie anonimowa. Postanowiłem nie owijać w bawełnę i napisałem całą prawdę, jakim to jest cieniasem, włazidupkiem, kłamczuchem itp. W końcu to ankieta anonimowa, no nie? Podczas przerwy zapytałem paru kolegów, co napisali w ankiecie? Wszyscy zgodnie zapytali mnie: "W jakiej ankiecie ??!!". Jakież to proste, prawda novemberku :D

Załączniki:
szok.jpg
szok.jpg [ 40.01 KiB | Przeglądane 206 razy ]

PostNapisane: Pn gru 11, 2017 6:27 pm 
Zdobywca
Zdobywca

November, bardzo oględnie odpiszę tak:
Przeczytaj proszę na blogu tego lewackiego propagandysty nadającego w radiu erewań wypociny pod tytułem ''Walcie się''. Jest tam esencja pokazująca poziom jego wychowania, jak i podejście do demokracji.
- Bo jak można poważnie traktować tego typka, który obraził się na mieszkańców wsi za to, że nie zagłosowali na jego wesołego pupilka?
Żeby było jeszcze ciekawiej, to nadmienię, że ten propagandysta sam pochodzi ze wsi spod Kowali Oleckich. Widocznie na jego obecną megalomanię, egocentryzm i narcyzm zaszkodził nie tylko krakowski smog, ale zapewne też i obecne marne towarzyskie obycie.
Jest takie powiedzenie: ''Powiedz z kim przystajesz, a powiem ci kim jesteś''.

Ps.
I że przed laty dla takiego kogoś naraziłem swoje życie....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]