Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn sty 22, 2018 9:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co tam słychać w lokalnej polityce?
PostNapisane: N kwi 09, 2017 6:14 pm 
Natchniony
Natchniony

I kto to pisze :-)
Facio, który w kilkunastu odsłonach dyskutuje sam ze sobą :-)
Buhahahahhhahahaha

Ale zaboli, zaprawdę powiadam.
Wiwat cegły !

PostNapisane: N kwi 09, 2017 8:33 pm 
Postępowy
Postępowy

Doktorku

jesteś pewien, że sam ze sobą???

Swoją drogą, jak tak czytam te Twoje wypociny, to widzę, że rurka Ci mięknie z każdym kolejnym wpisem :D

Wystraszyłeś się czy co :shock: ???

PostNapisane: Pn kwi 10, 2017 8:43 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

olbrick, a może ty się jednak zastanów, czy warto? Wiesz, co przypomina twoja kłótnia z Doktorkiem? "To jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał”.

PostNapisane: Wt kwi 11, 2017 11:52 am 
Postępowy
Postępowy

Co jest Doktorku?

Zatkało "kakało" :D ?

PostNapisane: Cz kwi 13, 2017 2:08 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mamy już osobę pełniącą funkcję organu, niejaki Krzysztof Kosewski, ktoś wie kto to?

Drugą sprawą są wybory, na razie 2 potwierdzone kandydatury:
Wacław Olszewski - znany już na tym forum. Program od lat niezmienny. Rozwój.
Marcin Czekay - przedsiębiorca, niegdyś związany z Oleckiem obecnie mieszkający w Suwałkach, prowadzący tam biznes i płacący podatki. Uzyskujący poklask wśród oleckiej społeczności didżejskiej oraz grupce osób skupionej wśród byłego kandydata Krzysztofa T. Znany szerszej publiczności jako energiczny wodzirej i prezenter muzyczny. Szanowany pedagog. Nie udostępnia swojego programu.

Ciekawostka: Jako, że niegdyś mieliśmy bardzo usportowioną radę (najliczniejszą grupę zawodową wśród radnych stanowili nauczyciele WF) i miasto uzyskało status Europejskiego Miasta Sportu to może tym razem będziemy Europejską Stolicą Muzyki?

Zgłoszono również Komitet Dobra Wspólnego na razie bez kandydata. MWD podobno zadeklarowała, że nie będzie startować więc wielce prawdopodobnym kandydatem będzie Grzegorz K. Również znany na tym forum.

Ciekawostką jest, że jak na razie Olecki PiS nie zarejestrował komitetu ani nie promuje kandydata. (Na szczęście!)

PostNapisane: Cz kwi 13, 2017 6:48 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

huehue napisał(a):
Szanowany pedagog
:roll: ciekawe, skąd to wziąłeś, bo ja mam zupełnie odmienne zdanie 8)
huehue napisał(a):
Komitet Dobra Wspólnego na razie bez kandydata
:roll: proste - jak nie zbierze 1500 podpisów, nie będzie odpowiedzialności imiennej, "Grzesio będzie czysty i oczywisty". On jak baca - waho sie :D
huehue napisał(a):
MWD podobno zadeklarowała, że nie będzie startować
8) wiadomo, czarne chmury nad nią wiszą, brak kasy, szanse zerowe, lepiej cichaczem popierać kolegę :roll:
huehue napisał(a):
Olecki PiS nie zarejestrował komitetu ani nie promuje kandydata
8) dymi u nich strasznie, walczą pomiędzy sobą o pozycję w stadzie, obcy ich przewietrzy, skruszy miejscowy beton :?:

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 8:50 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kloczyk napisał(a):
huehue napisał(a):
Szanowany pedagog
:roll: ciekawe, skąd to wziąłeś, bo ja mam zupełnie odmienne zdanie 8)

Powiedzmy, że pisałem to niejako z przekąsem :D
Możesz rozwinąć temat?

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 11:01 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dziś na sesji rady swój start w wyborach potwierdził "pełniący funkcję organu" (nie wiem jakiego :shock: ) Krzysztof Kosewski. O dziwo podobno nie jest związany z PiS i będzie startował z własnego komitetu.
Jak ktoś nie związany z miastem chce się pchać na stołek. Nie zna problemów miasta, nie zna ludzi i vice versa. Parodia.

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 2:46 pm 
Junior
Junior

Kilka uwag ode mnie.
huehue napisał(a):
O dziwo podobno nie jest związany z PiS i będzie startował z własnego komitetu.
Właśnie o to chodzi, skoro miejscowy PIS nie ma większych szans, to trzeba grać inaczej, jako "bezpartyjny". Jak widać na obrazkach, przyjechał poseł PiS-u p. Kossakowski z Ełku, był pełnomocnik powiatowy PiS-u Dobrzyń (ten z Wieliczek). Kładę dolary przeciwko orzecjhom, że nie będzie komitetu PiS-owskiego w wyborach, ich struktury dostaną polecenie poprzeć gościa z Warszawy. Tak więc z tym startem pana komisarza wytłumaczyłem o co chodzi.
huehue napisał(a):
Jak ktoś nie związany z miastem chce się pchać na stołek.
Jest stanowisko do wzięcia, to i motywacja do "pchania się " rośnie, prawdaż?

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 3:35 pm 
Zdobywca
Zdobywca

huehue napisał(a):
O dziwo podobno nie jest związany z PiS i będzie startował z własnego komitetu.

Wyjdzie szydło z worka przy zbieraniu podpisów i składzie komitetu. Bez istniejących już struktur w parę dni jest to niemożliwe, ale cuda ponoć się zdarzają. Ja traktuję to jak test na prawdomówność tego....

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 5:00 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jakaś zawierucha z Wacławem się odbywa. Rozwiązał się komitet Małej Ojczyzny i rejestruje się KWW W.O. Najwcześniej we środę będzie zarejestrowany. Czy to odpowiedź na donos do prokuratury o przedwczesne zbieranie podpisów?

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 5:27 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Raczej "błąd techniczny" w długiej nazwie komitetu" :?:

PostNapisane: Pt kwi 14, 2017 5:46 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Masz rację huehue, a fakty są takie; za tym donosem kryje się kabel ksywa piwożłop współpracujący z jednym internautą mającym swoją mocno tendencyjną stronkę internetową.
Ten duet śledzi każdy krok W.O. i niczym psy gończe starają się ugryźć chociażby za nogawki.
Komitet Wacława jest już zgłoszony, a ten, jak i pozostałe trzy zostaną zarejestrowane we wtorek 18.IV.2017r.
Dla jasności, przejrzystości jak i pozbycia się tych kapusiów zmieniono nazwę komitetu i dalej jest ''piłka w grze''. A oni mogą gryźć z bezsilnej złości paluchy.

PostNapisane: So kwi 15, 2017 12:47 am 
Junior
Junior

Byś się wstydził dziadku, latasz z donosami od lat z mizernymi skutkami, obrabiasz tyłek innym ludziom, a tymczasem twój pan dostaje po d... od wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że jeśli z tymi podpisami to prawda, to sąd wyda adekwatny wyrok. Skończy się wtedy micha dla szczekaczy i miasto odżyje, a ludzie przestaną się bać wyrazac opinie. Skalę patologii w tym miescie obrazują ataki na pana T., który odważył się założyć grupę na facebook niezależną od lokalnej władzy.

PostNapisane: So kwi 15, 2017 8:06 am 
Zdobywca
Zdobywca

Oooo, zabolało chłopczyku? Czyżby to, co o twoim idolu mieszkańcy Olecka mówią to prawda? Czyżby ten pan miał w swoim życiorysie paskudny epizod z pewnym dość specyficznym ''kupieckim'' biznesem, o którym dowiedziałem się po tym, kiedy to chciał mnie pozyskać do swoich gierek? Nie przekonały mnie też do niego nagłaśniane prymitywne bolszewickie hasełka z lat wczesnego PRL wklejane na facebook. Czyżby było z nim aż tak źle, że brakuje mu własnej inwencji twórczej, czy też uważa, że stare, sprawdzone wzorce winne być skuteczne? I jakoś nie doczytałem się co macie do zaoferowania wyborcom oprócz tego, że chcecie ''dorwać się do koryta'' i żeby to wyborcy za was ułożyli program wyborczy chłoptasiu. NIE ZAUWAŻYŁEŚ, ŻE TAKIE PODEJŚCIE TO KURIOZUM? Żeby rządzić miastem, to trzeba pierwszo się wykazać chłopczyku, bo jak was obserwuję, to mam wrażenie, że jesteście na haju. Radzę zmienić dilera, lub żebyście zmniejszyli co najmniej o połowę dawkę tego świństwa co zażywacie.
- A co do donosów, to już nie raz wskazywałem ich autorów na tym forum. Ja tylko podjąłem na tym polu rękawicę - zrozumiał?
Ps.
Kulturą osobistą też się nie wykazałeś.
A co do niezależności Twojego idola; to po co robił podchody w ratuszu? Jak dostał ''czarną polewkę'' , to i poglądy mu się zmieniły, i temu potrzebuje poparcia takich naiwnych jak Ty chłopczyku. - Ale próbujcie, nawet jest to po mojej myśli.....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]