Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 3:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DOBRY GO$PODARZ MAŁEJ OJCZYZNY ?
PostNapisane: Pn sie 16, 2010 10:45 pm 
zbanowany

Zapomniałeś o dyskretnym drapaniu na parkingu kluczykiem karoserii samochodu adwersarza...

PostNapisane: Wt sie 17, 2010 10:24 am 
Młodzik
Młodzik

Coraz bardziej zastanawiające jest to co tak bardzo Was panowie poróżniło , panowie Ździśki,Marki , obaj szlachetni aż do szpiku kości, walczący ze sobą , jak popaprańcy, czy to naprawdę kogoś interesuje?, a może tak "bohaterowie" napiszcie o co tak się drzecie?, i przestaniecie zawracać ludziom w głowach?.
Jest tyle ważnych dla Was spraw, więc piszcie o sprawach Olecka , sprawach władzy, chociażby o sprawach referendum, a nie te ciągłe żale , opluwanie jeden drugiego, skarżenie się na siebie, oj Panowie wstydu nie macie, a chcielibyście zbawiać naszą gminę i nasz powiat, a może to Wasze kompleksy? .
Zastanówcie się nad swoim postępowaniem, przecież nie każdy temat dotyczący spraw Olecka musi zaczynać się i kończyć waszymi śmiesznymi połajankami na siebie wzajemnie, niby dorosłe chłopy.

PostNapisane: Wt sie 17, 2010 2:45 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Hej, Jedynak! Sam chciałbym wiedzieć o co konkretnie temu psychicznie choremu osobnikowi chodzi. Pierwszy raz ten psychol zaczął na mnie ujadać po tym, jak ktoś (NIE WIEM KTO) 17m-cy temu zdublował jego świeżo założony temat, o co oskarżył moją skromną osobę. Następnie, kiedyś zadał na forum pytanie; ''czy ktoś mógłby wymienić jakieś pozytywne osiągnięcia obecnego Burmistrza, bo on nie widzi''. Wymieniłem. I tu się w psychopacie zagotowało, bo mierzy innych swoją chorą miarą i kto nie z nim, to jego największy wróg. Zauważ, że zagłądam na to forum dość sporadycznie, z reguły wtedy, jak ktoś ze znajomych wspomni, że powinienem... Zauważ też, że ktokolwiek skrytykuje tego osobnika, lub ma inne zdanie od tego psychola, to zaraz jest odzew tego furiata w stylu, że to jest "Ździsiek".To jest obsesja - mania prześladowcza i do tego z dnia na dzień pogłębiająca się. Zauważ też, że ani razu nie zaatakowałem tego degenerata, jakim niewątpliwie on jest. Ograniczam się do niezbędnej obrony. Dowodów na jego niepoczytalność na tym forum jest aż za dużo, a jak masz duuuuużo wolnego czasu, to sobie poczytaj i wyciągnij wnioski.
Do prokuratury złożyłem zawiadomienie po tym, jak zaczął ten chory człowieczyna grozić mi na forum pobiciem, co w jego przypadku jest więcej niż pewne, że tego dokona.
O takich ''drobiazgach'', jak mierzenie do mnie z krótkie broni palnej (NIESTETY, ALE LEGALNIE TAKĄ POSIADA), lub próbie przejechania mnie na przejściu, kiedy to byłem już na środku przejścia w centrum miasta i z trąbieniem na mnie, ilekroś mam tego pecha, że akurat idę chodnikiem, a on przejeżdża - szkoda nawet pisać.
Ten osobnik w jednym z postów wręcz zachęcał mnie do tego, żebym zaciągną go do sądu. Nie wypadało mi odmówić....
Tak, czy inaczej dopnę swego, tylko, że tak naprawdę będzie to ''Pyrrusowe'' zwycięstwo, bo tak na serio - to kim ten osobnik jest. Wstyd z kimś takim nawet wygrać....

Ps;
Tego psychola cały sens życia jest na tym forum. Bez opluwania innych on nie istniej..... Ale myślę, że to już niedługo....
Nie tak dawno, powiedziano mi '' Znalazłeś się w elitarnym klubie, bo zauważ, kogo ten nieszczęśliwy, chory człowiek opluwa. Żal mi go, ale życzę ci powodzenia .....''.

PostNapisane: So wrz 04, 2010 8:53 am 
Natchniony
Natchniony

I znowu się zaczęło. Olbrick zrzucil maskę spokojnego starszego pana. Wyzywanie na forum nielubianego adwersarza od psycholi, furiatów itp stawia Olbrika w szeregu "wyjatkowo kulturalnych osobników". Ale dlaczego my w temacie Dobrego Gospodarza dyskutujemy na temat Olbricka i Marka_Kacz. A ja chciałbym podyskutować na temat osiągnięć obecnie nam panujacego burmistrza w dziedzinie " Osiagnięcia władzy w stwarzaniu nowych miejsc pracy w mieście Olecko". Proszę podyskutujmy i zapraszam dwóch skłuconych, tylko bez wzajemnego opluwania się.

PostNapisane: Pt wrz 10, 2010 1:25 pm 
Berbeć
Berbeć

8) Wczoraj fajna imprezka była po otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków,aż chciałoby się zaśpiewać za autorem :"Osiągnęliśmy dojrzałość,
Zajmujemy stanowiska,
Co się zżarło i wychlało -
Na zmęczonych puchnie pyskach.
- Cośmy pozapominali -
Zostawiło w oczach pustkę;
Żar zwycięstwa nas wypalił
Jak karabinową łuskę...." :cry:

PostNapisane: Cz mar 31, 2011 11:45 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Urząd Miejski w Olecku musi zwrócić 5 procent unijnej dotacji, jaką otrzymał na budowę hali widowiskowo-sportowej z pływalnią. To kara za nieprzestrzeganie procedur przetargowych. Nałożył ją Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

Bez komentarza.

Obrazek

Wykorzystano kadr z filmu "Szósty zmysł" oraz zdjęcie z materiałów wyborczych KKW Mała Ojczyzna Olecko.

PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 9:44 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Jestem pełen uznania dla pasji z jaką starasz się zamieszać i dotlenić to bagienko....Przychyliłbym się do tezy o ogłupionych ludziach gdybyś uznał , że to oglupienie wynikać może
... strachu przed niezapłaceniem kolejnej raty kredytu
...lęku przed utratą pracy
...lęku przed niemożnością zapewnienia dzieciakom jedzonka i przyszłości
...lęku przed kontaktami z olecką tzw. służbą zdrowia i rozwydrzeniem tut. urzędasów..itp..itd
Sądzę , że nawet przywaleni swoimi problemami wiele rzeczy dostrzegają.. ale niewielu zdaje sobie sprawę w jak dużym stopniu są na każdym kroku manipulowani , poniżani i wystawiani do wiatru przez lokalny układ władzy we wspólpracy lokalnym biznesem....Obowiązują tu dwie stare ale jakże skuteczne zasady.....pierwsza to dziel i rządż i druga...jak nie ma chleba to potrzebne są igrzyska....Czasy są takie , że ludziska podzielone są nie tylko systemowo ale podziały sięgają znacznie głębiej i są umiejętnie pogłebiane... Podzieleni i skłoceni ludzie nie stanowią żadnej siły i zagrożenia...Widział ktoś przez ostatnie 20 lat jakieś próby protestu???? Obecne, pseudo- demokratyczne procedury to tylko woda na młyn dla lokalnych klik i układów.....stanowią siłę bo mają narzędzia i jednoczy ich cel ..utrzymanie się przy korycie.....Pisz i mieszaj....od tego zaczynają się rewolucje

PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 11:46 pm 
Natchniony
Natchniony

bez-radny napisał(a):
Jestem pełen uznania dla pasji z jaką starasz się zamieszać i dotlenić to bagienko....Przychyliłbym się do tezy o ogłupionych ludziach gdybyś uznał , że to oglupienie wynikać może
... strachu przed niezapłaceniem kolejnej raty kredytu
...lęku przed utratą pracy
...lęku przed niemożnością zapewnienia dzieciakom jedzonka i przyszłości
...lęku przed kontaktami z olecką tzw. służbą zdrowia i rozwydrzeniem tut. urzędasów..itp..itd
(...)

100% zgody, sam bym tego lepiej nie ujął. Dzięki za rozwinięcie tezy.

PostNapisane: Pn lut 10, 2014 6:38 pm 
Natchniony
Natchniony

"Dobry Gospodarz" małej ojczyzny ponownie popisał się wyjatkową gospodarczą zaradnością. Spółka gminna Towarzystwo Budownictwa Społecznego przegrala przetarg na zarządzanie gminnym zasobem nieruchomości gminy Olecko w okresie 01.09.2013 - 31.08.2017. http://www.umolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=81936
Wygrała spółka z Warszawy mająca oddział w Giżycku.
I ponownie podatki odpłyną do innego miasta i ponownie miasto straci kilka miejsc pracy.
Dobry Gospodarz tak nadzorował i przygotował spółkę gminną do wartego setki tysięcy przetargu, że .................. przegrała z kretesem. To po doprowadzeniu innej gminnej spółki ( PGK ) do likwidacji następny gospodarczy popis burmistrza.

PostNapisane: Śr lut 12, 2014 10:17 pm 
Natchniony
Natchniony

november napisał(a):
"Dobry Gospodarz" małej ojczyzny ponownie popisał się wyjatkową gospodarczą zaradnością. Spółka gminna Towarzystwo Budownictwa Społecznego przegrala przetarg na zarządzanie gminnym zasobem nieruchomości gminy Olecko w okresie 01.09.2013 - 31.08.2017. http://www.umolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=81936
Wygrała spółka z Warszawy mająca oddział w Giżycku.
I ponownie podatki odpłyną do innego miasta i ponownie miasto straci kilka miejsc pracy.
Dobry Gospodarz tak nadzorował i przygotował spółkę gminną do wartego setki tysięcy przetargu, że .................. przegrała z kretesem. To po doprowadzeniu innej gminnej spółki ( PGK ) do likwidacji następny gospodarczy popis burmistrza.

Znakiem tego przed wyborami trzeba w Olecku zrobić całkiem nową Platformę Obywatelską, jak 4 lata temu.
Jestem pewien, że dla Dobrego Gospodarza to bułka z masłem, jeszcze się zdziwicie, jaka to będzie fajna lista :-)

PostNapisane: Śr lut 12, 2014 11:13 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Jestem pewien, że dla Dobrego Gospodarza to bułka z masłem, jeszcze się zdziwicie, jaka to będzie fajna lista

Fajna lista do rady miejskiej? Lista burmistrza. Juz jest OK. Doktorku o co Ci chodzi?

PostNapisane: Cz lut 13, 2014 9:55 pm 
Natchniony
Natchniony

O co chodzi z tymi listami przed wyborami? Wiadomo, że w mieście partie praktycznie nie istnieją, PiS nie ma liderów, SLD przestała istnieć (chyba?), a w dobie kryzysu chyba powinna coś lewica robić, "twój ruch" kojarzy mi się z szachami lub z (...),Platforma sterowana z tylnego siedzenia, PSL miasto "odpuszcza" (celowo lub w zamian za co?) itp. Kiepsko te partie ciągną, paliwa zabrakło.

PostNapisane: Pt lut 14, 2014 8:57 pm 
Natchniony
Natchniony

Listy jakie listy wyborcze. W gminie do rady - wybory w 21 okregach. Nie potrzebne listy tym bardziej partyjne.

PostNapisane: So lut 15, 2014 3:25 pm 
Natchniony
Natchniony

Dawno wypadłeś z oleckiej polityki :cry: , takie życie. Jest więc okazja żeby wrócić, okręgi jednomandatowe, szef partii już nie zrzuci na koniec listy 8) Tylko wiesz, że do Senatu też sa okręgi jednomandatowe - co? Partie rządzą, jak nawet jakiś "rodzynek" się trafi, to i tak siedzi w ostatniej ławce i nic nie może. W Olecku też pewnie będzie podobnie, część "kandydatów" nie będzie w stanie przejść biurokratycznej procedury zakładania i rejestrowania własnego komitetu, zakładania konta itp. A w "kupie siła" :wink:

PostNapisane: N lut 16, 2014 4:47 pm 
Zdobywca
Zdobywca

platformers napisał(a):
....Partie rządzą, jak nawet jakiś "rodzynek" się trafi, to i tak siedzi w ostatniej ławce i nic nie może.... A w "kupie siła" :wink:

Trafnie to ująłeś, ale ja zmieniłbym określenie ''ostatniej ławce'' na bardziej trafną ....oślą :lol:
Kampania wyborcza w naszej gminie zapowiada się dość nudna :( i bez ''smaczków'', że o podwyższonym poziomie adrenaliny możemy zapomnieć.
W gminach Wieliczki, jak i Świętajno nie zapowiada się już tak spokojnie... 8)

Wprawdzie nasz aktywny na tym forym polityk mający odmienne zdanie, będący aktualnie na wygnaniu, realizuje swoje zbójeckie prawo opozycji do mieszania ...., ale to już jego łabędzi śpiew...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]