Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt gru 12, 2017 2:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanklub burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.
PostNapisane: Śr wrz 20, 2017 10:57 pm 
Postępowy
Postępowy

November chyba pomyliłeś wydarzenia. Na zdjęciu są goście, którzy zostali zaproszeni przez kandydata na burmistrza Olecka. Prezydent Komorowski również był gościem. Więc jeśli szukasz paraleli na tym obrazku to na pewno nie jest nią były prezydent, a były i obecny Burmistrz W.Olszewski.
Nie zaprzeczysz chyba (bo czuję że stary lis polityczny jesteś) że kiedy przyjeżdża były Prezydent Polski, bez względu na to z jaką formacją polityczną mu było po drodze, aby wesprzeć kandydata na burmistrza 17 tys. miasteczka to jest to wydarzenie bez precedensu?

PostNapisane: Cz wrz 21, 2017 7:18 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

november to doświadczony gracz polityczny, niestety dla niego ostatnio grzeje ławkę rezerwowych :wink: przypomina się takie powiedzenie w kontekście ostatnich jego wpisów: "ubrał się diabełek w ornat i ogonem na mszę dzwoni" :roll:

PostNapisane: Cz wrz 21, 2017 12:02 pm 
Natchniony
Natchniony

Nie przychodzę na spotkania z prezydentami, którzy nie reprezentuję poglądów zbieżnych z moimi ( ewentualnie żeby zadać trudne pytania ). A na fotografii znalazłbym ludzi, którzy nie podzielają poglądów byłego prezydenta. Przychodzą ponieważ zaprasza ich burmistrz i myślę, że na spotkaniu nie było ludzi przypadkowych. Olbrick dba na forum o moralne zachowanie władzy i opozycji. Jednak częściej wykazując obłudę opozycji niż władzy. Ale, żeby był obiektywny i trochę poszperał w życiorysach to znalazłby niezłe kwiatki. Niektórzy reklamują się sloganem BLIŻEJ LUDZI, a niektórzy realizują w realu slogan JA BLIŻEJ WŁADZY nawet za cenę zaszargania osobistych poglądów. Niech popłynie morał ze piosenki mojego ulubionego piosenkarza Kazika z Kultu " kto w jedynce występuje tego ja nie szanuję". Dodam, że sytuacja z piosenki nie dotyczy dnia dzisiejszego.

PostNapisane: Cz wrz 21, 2017 3:22 pm 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Olbrick dba na forum o moralne zachowanie władzy i opozycji. Jednak częściej wykazując obłudę opozycji niż władzy.

A co ja na to poradzę, że na władzę nic konkretnego nie mogę znaleźć? Bo co do opozycji, to jest tego aż nadto, że wymienię Grzegorza Kłoczko szefa bogobojnego dobra wspólnego, który został skazany przez sąd, czy choćby jego prawą rękę, czyli notorycznie łamiącą prawo oszustkę/hochsztaplerkę Marię Dzienisiewicz radną RM, i o zgrozo, kandydatkę z lewactwa do Sejmu RP.
Ta osóbka czuje się na tyle bezczelna i bezkarna, że nawet oskarżyła mnie w prokuraturze o to, iż ujawniam jej przekręty, które mają potwierdzenie na oficjalnych stronach BIP UW, Starostwa i UG.
Przypomnij sobie November, jak to będąc radnym powiatowym zarzuciłeś na sesji Marii Dzienisiewicz będącej wtedy vice starostą to, że łączyła wbrew prawu tą fuchę razem z prezesurą w LOT że o takim drobiazgu jak wyprowadzenie samorządowych pieniędzy do swojej organizacji szkoda nawet pisać. I jak to się ma do tego, że ostatnio razem ze swoimi przy.....ami wystosowała do Wojewody pismo z prośbą o zbadanie, czy przypadkiem Burmistrz nie złamał prawa pełniąc jednocześnie społecznie funkcję szefa koła łowieckiego, co skończyło się przedwczesnymi wyborami i powtórnym laniem opozycji. Oszustw, przekrętów, kłamstw tej panny lat 52+ jest tyle, że można by nimi obdzielić dość pokaźny półświatek.
Jestem zawiedziony tym, że po donosie panienki na mnie, Prokuratura z urzędu, a Cycolina z oskarżenia prywatnego nie wytoczyły mi sprawy karnej, w czasie której ja, jako oskarżony mógłbym zażądać oficjalnego odtajnienia nicka ''andrzejolecko'' na podstawie części wskazanych przeze mnie wpisów - oj, by się działo.....

Wszystko na to wskazuje, że będzie, albo już jest ciąg dalszy, ale tym razem ja stoję z boku......

Może byś tak November opisał revers?

Ps.
Pewien lewak nadający z Krakowa w ''Radiu Erewań'', a mający bliski kontakt z Cycoliną poinformował mnie, że dla niego ta panna tak długo jest ok. dopóki nie zostanie skazana.
Zapewne dla tego lewaka jest tak samo niewinny generał SS który jest odpowiedzialny za wymordowanie około 40.000 mieszkańców Woli w czasie Powstania Warszawskiego. Po wojnie ten zbrodniarz został przez niemiecki sąd uniewinniony, a nawet został burmistrzem na północy Niemiec. Na jego korzyść przemawiał fakt, że mianowany przez Hitlera na dowódcę Twierdzy Kostrzyn zdezerterował.

PostNapisane: Cz wrz 21, 2017 5:23 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
A co ja na to poradzę, że na władzę nic konkretnego nie mogę znaleźć?

Śmieszy mnie to stwierdzenie, szczególnie ten znak zapytania. Olbrick przysłowiowo lecisz w piętkę. Na forum stałeś się " notorycznym " obrońcą burmistrza Olszewskiego. Może i burmistrz potrzebuję obrońcy szczególnie przy zmasowanym ataku i muszę przyznać czasami niesprawiedliwym. Twój wybór. Ale twierdzenie, że przeciwnicy burmistrza w wyborach to tylko be, a burmistrz to cacy nie jest prawdziwe. Ostatnio udało mi się porozmawiać z oleckimi przedsiębiorcami i uwierz mi na burmistrzu nie zostawiają suchej nitki. Trochę się dziwię, że TY Olecki Przedsiębiorca z taką atencją bronisz burmistrza.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]