Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt wrz 26, 2017 12:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanklub burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.
PostNapisane: So lut 20, 2016 6:24 pm 
zbanowany

Olbrick ile razy ci mam powtarzać. Nie jestem tą osobą za którą mnie bierzesz. Chłopie sięgnąłeś dna. Możesz sobie opisywać co chcesz. Ja nie jestem MWD przygłupie. Temat jest o burmistrzu Olszewski!!!

PostNapisane: So lut 20, 2016 8:03 pm 
Zdobywca
Zdobywca

A ja nie jestem olbrick :wink: tylko Królowa Śnieżka :oops: . Nic na to nie poradzę, że jestem jak tan przysłowiowy poborowy, który wszędzie widzi twoje, t/z Maryśki d..psko wypięte na burmistrza, co widać po twoich wpisach. A ty dalej zaklinasz rzeczywistość. Z tego nicka, który odziedziczyłaś po innym forumowiczu korzystało już paru twoich wiernych służących tak, że jest mi wszystko jedno kto teraz akurat pisze. Ważne , w czyim imieniu i na czyj rachunek. Znasz przysłowie ''uderz w stół a nożyce same się odezwą''? właśnie się odezwałaś.
Zaatakowałaś i dalej atakujesz Burmistrza wybranego wolą większości mieszkańców Olecka, to i nie dziw się teraz ripoście :twisted: .

PostNapisane: So lut 20, 2016 8:30 pm 
Natchniony
Natchniony

andrzejolecko napisał(a):
Koniec Burmistrza jest bliski
podkreślenie moje...
Marzy ci się? :oops: ten koniec? :oops: ale wątpię, żeby miał ochotę :roll: szukaj kogoś innego.

PostNapisane: N lut 21, 2016 10:00 am 
Postępowy
Postępowy

A niektórym to wszystko z jednym się kojarzy....Czy to przypadkiem nie jest dolegliwość wymagająca terapii?

PostNapisane: Pn lut 22, 2016 11:06 pm 
zbanowany

A u was biją murzynów. Tak jeszcze kilkadziesiąt lat temu władza ludu pracującego miast i wsi reagowała na każdą krytykę. Dzisiaj ten ormowski garniturek na forum ubrał Olbrick, w Olecku znany jako Zdzisław B.- były przedsiębiorca. Cokolwiek zrobi ŹLE obecny burmistrz odzywa się donosiciel Olbrick i próbuje to marginalizować i wmówić, a Maryśka to zabrała miskę do masażu. Zrobiła dobrze czy źle to nieważne. Ot "potworna baba" zabrała i basta. Schemat ten jest powielany na forum od kilku lat. Nie ważne jest, że CBA i Wojewoda ( czyli urzędnik, którego zadaniem jest nadzór nad przestrzeganiem prawa przez ogólnie mówią samorządy ) udowodnił, bez cienia prawnej wątpliwości, że burmistrz od lat łamie ustawę antykorupcyjną. Sankcją za takie przestępstwo jest utrata mandatu burmistrza. I nie jest ważne meritum sprawy. Ważne jest, że Maryśka używa kosiarki. Po Olecku krąży taka o to opinia. Burmistrzu poddaj się tej słusznej weryfikacji, zrezygnuj ze stołka, wystartuj w wyborach, a będziesz miał jeszcze szansę na zwycięstwo. Ale burmistrz czegoś się boi. Może boi się Maryśki? Moim zdaniem czas najwyższy w naszym mieście zmienić tą zafajdaną "elytę". Panie burmistrzu idź pan tą drogą, drogą trzymania się koryta za wszelką cenę, to w najbliższych wyborach dostaniesz taki łomot, że nie pomogą wszyscy oleccy dentyści. Ten polityczny łomot w całej rozciągłości się należy. Olecko odżyje jak zmienią burmistrz i jego miernych przydupasów.

PostNapisane: Wt lut 23, 2016 1:46 am 
Zdobywca
Zdobywca

Może boi się Maryśki? Moim zdaniem czas najwyższy w naszym mieście zmienić tą zafajdaną "elytę". Panie burmistrzu idź pan tą drogą, drogą trzymania się koryta za wszelką cenę, to w najbliższych wyborach dostaniesz taki łomot, że nie pomogą wszyscy oleccy dentyści.

I ty to piszesz? Ty, co okradłaś fundusz przeznaczony dla niepełnosprawnych? Ty, zafajdana lewaczka? - że posłużę się twoim knajackim językiem.
Burmistrz w odróżnieniu od ciebie nie jest złodziejem mającym na karku prokuratora. Ale fikaj dalej, bo to już twoje ostatnie podrygi. Ciebie Maryśka w realu już nie ma. Teraz jesteś jak upiór wyjący po nocach na tym forum.
A co do straszenia łomotem z wybijaniem Burmistrzowi zębów, to widzę, że wracasz do starych metod wyniesionych ze swego półświatka. Warto to zapamiętać niedoszła zafajdana posłanko MWD.

PostNapisane: Wt lut 23, 2016 4:10 pm 
zbanowany

Cytuj:
Burmistrz w odróżnieniu od ciebie nie jest złodziejem mającym na karku prokuratora.

Czy MWD cokolwiek udowodniono, czy skazano ją prawomocnym wyrokiem za kradzież. Oczywiście nie, ale Olbrick zachowuje się jak komuszy młotkowy. Rzuca na prawo i lewo oskarżenia. Czy MWD ma na karku prokuratora ? Oczywiście, że nie. Konfabulacje psychopaty Olbricka.

PostNapisane: Wt lut 23, 2016 5:55 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Jeśli kłamię, to droga do sądu wolna. Czego się boisz? Wiem, wiem, taki proces przyśpieszy twój upadek, bo doskonale wiesz, że zarzuty pod twoim adresem jestem w stanie udowodnić i to dużo szybciej od organów kontrolnych i ścigania. - A prawomocne skazujące MWD wyroki będą, będą. TO TYLKO KWESTIA CZASU!

Przypuszczam, że i burmistrz nie zostawi ot tak twoich zakamuflowanych pogróżek pod jego adresem o jego łomocie i oleckich dentystach (SUGESTIA WYJĄTKOWO CZYTELNA). W Jezioranach, jak gdzieś wyczytałem, spłonął niedawno dom burmistrza. Widzę, że w swojej nienawiści do stojących na drodze to twojej chorej kariery stosujesz zasadę '' po trupach do celu''. Tyko uważaj, bo kij ma dwa końce.... To nie pogróżka, to stwierdzenie, tym bardziej, że masz rzadki ''dar'' przysparzania sobie wrogów.

PostNapisane: Śr lut 24, 2016 10:00 am 
zbanowany

Cytuj:
Panie burmistrzu idź pan tą drogą, drogą trzymania się koryta za wszelką cenę, to w najbliższych wyborach dostaniesz taki łomot, że nie pomogą wszyscy oleccy dentyści. Ten polityczny łomot w całej rozciągłości się należy. Olecko odżyje jak zmienią burmistrz i jego miernych przydupasów.

Umiejętność czytania ze zrozumieniem to wielki dar, a jego brak to analfabetyzm funkcjonalny. Nie posiada go Olbrick. Nie potrafi zrozumieć dwóch prostych zdań.

Cytuj:
Ten polityczny łomot.........

Można zrozumieć donosicielstwo, ale analfabetyzm funkcjonalny i to w szeregach zwolenników burmistrza.

PostNapisane: Śr lut 24, 2016 1:33 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Próbujesz się wyłgać? Nic z tego! ''łomot'', jak i ''oleccy dentyści'' nie tylko w twoim półświatku ma jednoznaczne skojarzenie.

''analfabetyzm funkcjonalny''? I to pisze radna propagująca na sesji RM faszystowską symbolikę pod płaszczykiem jej negacji? I to pisze radna M. Dzienisiewicz, która doniosła na policję na Olecczanina, który za pomocą tej symboliki skrytykował niemieckiego polityka szkalującego Polskę? Doniosła na osobę mocno zaangażowaną w działania wraz i innymi młodymi ludźmi sprzeciwiającymi się w Olecku multi-kulti? I to za co? Za to, że On, jak i przetłaczająca większość mieszkańców ma inne od twojego zdanie? To, jak twoje szkodliwe poczynania MWD są w Olecku postrzegane, mogłaś przekonać się na masowy protestach. Kontrmanifestacji w twoim, i paru tobie podobnych osobników nie zauważyłem - i takiego poparcia się dorobiłaś.
''analfabetyzm funkcjonalny''. Tobie nawet tego nie jestem w stanie zarzucić. To, co wyprawiasz w publicznej przestrzeni jest wyrachowaną typowo lewacko-faszystowsko-bolszewicko cyniczną zagrywką. Masz chorobliwe urojenia w uprawianiu propagandy niczym faszysta Josef Goebbels w marcu 1945r. - czemu w marcu? zgadnij.

Rozumiem, na merytoryczną dyskusję z kongresową pancerną towarzyszką ksywa ''zakuty łeb'' nie mam co liczyć. Trudno.

- A Burmistrz Wacław Olszewski, wbrew twoim donosom, jak i zaklęciom, dalej będzie na pierwszym stołku w mieście. Tobie przewidziałem ławę....

Ostatnio edytowano Cz lut 25, 2016 7:34 pm przez olbrick, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr lut 24, 2016 6:06 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

A gdyby tak Olbrick i Marysieńka znaleźli się na bezludnej wyspie :shock: Ale byłoby ciekawie :wink:

PostNapisane: So lut 27, 2016 10:51 am 
zbanowany

Cytuj:
Jeżeli wojewoda wyda takie zarządzenie, to odwołam się do sądu, by zdecydował, kto ma rację. Jeśli wyrok będzie dla mnie niekorzystny, to wówczas poddam się ponownej ocenie mieszkańców w wyborach, bo to oni mnie powołali. Natomiast zrezygnowałem już z funkcji prezesa Koła, a także zamierzam wycofać się z działalności w organizacjach pozarządowych. To z powodu mojej wewnętrznej złości i na znak protestu, że ktoś kto działa społecznie jest za to karany, co uważam za skandal — dodaje burmistrz Olecka.

Panie burmistrzu nie za działalność społeczną jest Pan karany, ale za łamanie prawa. Ewidentnie złamał Pan ustawę antykorupcyjną. Niech Pan nie manipuluje faktami i niech Pan nie robi z mieszkańców Olecka nieumiejących czytać ze zrozumieniem.

PostNapisane: So lut 27, 2016 10:55 am 
Junior
Junior

"A Manipulantka jest najlepszym kandydatem na burmistrza?" Hejka, zaczekaj z tym na primaaprilis :D A w kwestii radnych: dziwię się, że do tej pory większość radnych (niektórzy mówią: burmistrzowych) nie wywaliła radnej MWD z funkcji przewodniczącej komisji i pozwala jej wpływać na pracę radnych. Powinno pokazać się jej miejsce. Podobnie wygląda sprawa radnego Macieja J., wiceprzewodniczącego rady. Najwyższy czas aby "wrócił" na swoje miejsce. Za co pobiera dietę 1200 zł? Za krytykanctwo i brak chęci do współpracy z innymi radnymi?

PostNapisane: So lut 27, 2016 12:30 pm 
Postępowy
Postępowy

"wywalić", "pokazać jej miejsce", "krytykanctwo". A cóż to za skamielina z czasów minionych? Juniorze, minęły już czasy, kiedy wszyscy musieli mieć jednakowe poglądy na wszystko, kiedy wszystkim musiało się podobać, co robi wódz.

PostNapisane: So lut 27, 2016 1:29 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Panie burmistrzu nie za działalność społeczną jest Pan karany, ale za łamanie prawa. Ewidentnie złamał Pan ustawę antykorupcyjną.

Panno radna Dzienisiewicz! I pani to pisze? Pani, która będąc vice starostą jak i jednocześnie przewodniczącą LOT - organizacji pozarządowej wpisanej do KRS? Pani, która łamiąc prawo wyprowadziła ze starostwa do swojej organizacji znaczną sumę pieniędzy? Nie zauważyło się konfliktu interesów? Oświadczeniowe oszustwo na ponad 80.000zł to też nic wielkiego? Jak tego jeszcze za mało, to jako osinowy kołek posłuży ŚDS we Wronkach! I pani radna ma czelkość pisać o łamaniu prawa przez Burmistrza? Pani, z prokuratorem na karku? I pani pisze o przestrzeganiu ustawy antykorupcyjnej? Gdzie pani honor! Wstyd!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]