Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So lis 18, 2017 2:41 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanklub burmistrza Olecka Wacława Olszewskiego.
PostNapisane: Śr sty 20, 2016 3:35 am 
Natchniony
Natchniony

andrzejolecko napisał(a):
Maryla w duecie ? A niby z kim ?

oj tam, żeby zaraz ujawniać takie sprawy :roll:

PostNapisane: N sty 24, 2016 12:24 am 
zbanowany

Doszły mnie słuchy, że Olbrick zdezerterował z naszego forum. Szkoda mi Obricka bardzo. Co prawda był donosicielem, ale donosy nie skuteczne, więc można wybaczyć. Szkoda, że główny obrońca burmistrza tak postąpił. Olbrick jak mogłeś zostawić swojego mistrza. Teraz on osamotniony na forum będzie dostawał tęgie baty. Oj nie ładnie Zdzisławie B.

PostNapisane: N sty 24, 2016 12:55 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Masz Maryśka D. problem, bo ani nie zdezerterowałem z tego forum, tylko zacząłem też pisać na konkurencyjnym, gdzie z uwagi na moją wyjątkowo wredną klawiaturę i tolerancyjnego Admina mogę pozwolić sobie na więcej. A i Burmistrz nie potrzebuje wsparcia. Trzyma się dobrze i to pomimo twojego donosu DONOSICIELKO. Natomiast ciemne chmury zapowiadające burzę z piorunami zebrały się już nad twoją ufarbowaną główką. Nie stanowisz dla Burmistrza najmniejszego zagrożenia. To są twoje ostatnie podrygi w polityce. W naszej kulturze funkcjonuje takie powiedzenie; ''nie kopie się leżącej'', co wyjaśnia moją absencję. Ale baw się dobrze do końca na tym swoim Titanicu.
Na zakończenie - buziaczki od ''wielbiciela'' :oops: :lol: !

PostNapisane: N sty 24, 2016 8:57 pm 
zbanowany

[quote][/Na zakończenie - buziaczki od ''wielbiciela'' :oops: :lol: !quote]
Olbrick ja też tobie przesyłam buziaczki :) :) :) na zakończenie mojej działalności na tym forum. Ponieważ twoja rezygnacja i przeniesienie się na inne forum jest dla mnie zrozumiała więc życzę powodzenia. Nie widząc godnego przeciwnika, z którym mógłbym na tym forum krzyżować "komputerową klawiaturę" ja również rezygnuję z udzielania się. Życzę wszystkim powodzenia. Jest to mój ostatni wpis.

PostNapisane: Pn sty 25, 2016 11:18 am 
Natchniony
Natchniony

oj jaka szkoda :wink: "a koń był taki piękny, amerykanski" :lol: czyżby twoja decyzja była spowodowana przemarzniecięm d... na kawiorowej demonstracji KOD-u w Ełku? Zapomniałaś norek i futra z szynszyli :shock: Ale ja cię rozumiem, w Olecku totalna klapa, w partiach masz ksywkę "zakaz wstępu", Wronki ciągną na dno, to co ci zostało :?: Jest, jest - coś nowego, tam cię nie znają, tam zabłyśniesz :roll: tam będziesz bronić demokracji, może dadzą jakąś posadkę 8) jak cię zobaczyłem obok gościa trzymającego hasło "nie ma wolności bez praworządności", to tylko się uśmiechnąłem, demokratko :D

PostNapisane: So lut 20, 2016 9:08 am 
zbanowany

Platformers, a co ty robiłeś na kawiorowej demonstracji. Czy nie poszedłeś w ślady Olbricka donosiciela?

PostNapisane: So lut 20, 2016 1:22 pm 
zbanowany

Link powinien znajdować się w tym temacie.
http://www.umolecko.bip.doc.pl/upload/d ... 092848.pdf
To już jest koniec burmistrza Olszewskiego.

PostNapisane: So lut 20, 2016 2:31 pm 
Junior
Junior

inni dedykują, to i ja mogę :D
andrzejolecko napisał(a):
Jest to mój ostatni wpis

oj ty krętaczko-figlarko, znowu chciałaś wszystkich nabrać, wiedziałem, że wrócisz 8) no to dedykacja dla ciebie, bo za dużo piany ci wali:
"Niektórym już od kołyski najlepiej rozwijają się pyski".

PostNapisane: So lut 20, 2016 2:53 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Do andrzejolecko:
To jest, ale twój zbliżający się nieuchronnie koniec. Trzeba być wyjątkowo amoralną i pozbawioną ludzkich uczuć osóbką, żeby okraść Fundusz Niepełnosprawnych. A Burmistrz, jak będzie taka konieczność, to wygra po raz kolejny. Dalej zaklinasz rzeczywistość w myśl zasady ''nieważne co piszą, ważne żeby pisali''. To też jedna z twoich lewackich metod. - Ale jak by nie patrzeć, to jesteś tylko nędzną podrbką Josefa Goebbelsa.

A tak z ciekawości zapytam, bo już się pogubiłem; dalej reprezentujesz polikociarnię na czele z B.Nowacką, nowopoznanego wujka L.Millera, czerwone muchomorki z jakiegoś tam kongresu, katolickie Dobro Współne, KOD - czyli ''Koryto ODbijemy? Z PO przeszłaś, jak sama napisałaś ''do lepszego ZLewu'', teraz straszysz rewolucją jak byś miała władzę co najmniej Felka Dzierżyńskiego. A może wstąpiłaś już do którejś z faszystowskich partii, bo jak by nie było, to chyba nie za darmo zrobiłaś na sesji reklamę ich symbolice. PiS pominąłem celowo; po takim szpagacie niewytrzymało by twoje krocze. - Nie masz za grosz HONORU! Tylko, czy ty chociaż wiesz, co to słowo oznacza? - wątpię.

Ostatnio edytowano So lut 20, 2016 3:25 pm przez olbrick, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: So lut 20, 2016 3:00 pm 
zbanowany

Cytuj:
Olbrick ja też tobie przesyłam buziaczki :) :) :) na zakończenie mojej działalności na tym forum. Ponieważ twoja rezygnacja i przeniesienie się na inne forum jest dla mnie zrozumiała więc życzę powodzenia. Nie widząc godnego przeciwnika, z którym mógłbym na tym forum krzyżować "komputerową klawiaturę" ja również rezygnuję z udzielania się. Życzę wszystkim powodzenia. Jest to mój ostatni wpis.

Oj herbatniku nawet prostego tekstu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.
Przyczyną mojej rezygnacji była dezercja Olbricka z naszego forum i nie było godnych przeciwników do krzyżowania "komputerowej klawiatury". A ponieważ Olbrick wraca jest zrozumiałe, że ja muszę też wrócić. Przecież jestem "internetowym bliźniakiem" Olbricka.
Herbatniku weź jakieś lekcje czytania ze zrozumieniem.
A tak żeby było na tema to Koniec Burmistrza jest bliski. Nareszcie uwolniona zostanie energia mieszkańców Olecka.

PostNapisane: So lut 20, 2016 3:09 pm 
Zdobywca
Zdobywca

[quote="andrzejolecko"
Przyczyną mojej rezygnacji była dezercja Olbricka z naszego forum[/quote]

I po raz kolejny kłamiesz. Podałem tylko informację, że piszę też na innym forum, gdzie nie muszę się cenzurować ze słów pasujących do opisu twoich knajackich poczynań.
I też na temat:
A Burmistrz ma się dobrze i śmieje się z twoich podrygów w kułak.
Tylko musisz uważać, bo w końcu otrzymasz rachunek do zapłacenia....

PostNapisane: So lut 20, 2016 3:25 pm 
zbanowany

Podziwiam Olbricka, że bezinteresownie walczy o czystość działania urzędników samorządowych w gminie Świętajno. Będzie mu to zapisane na plus. Odkrycie nadużyć w jakiejkolwiek instytucji samorządowej to niełatwa sprawa. Ile to trzeba się nachodzić i tak patrzą na Ciebie Olbrick z "byka". Olbrick ciągnij to dalej. Jest to pionierskie działanie, które zapoczątkuje inne działania szczególnie w gminie Olecko. No cóż burmistrza też prześwietlą. Byłeś pionierem, będziemy twoimi wiernymi naśladowcami.

PostNapisane: So lut 20, 2016 3:42 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Sprawdziłem 8) . W gminie Olecko i nie tyko, w podobnych domach dla niepełnosprawnych nie ma praktyk wyłudzania i fałszowania podpisów, co ma miejsce w ŚDS we Wronkach pod twoim kierownictwem. Wiem natomiast o twoich telefonach do tych ośrodków szukając ewentualnego usprawiedliwienia w sądzie dla twoich oszustw, że to nie tylko we Wronkach....
I co do Burmistrza: nie mam nic przeciwko temu, żeby go prześwietlono. Przynajmniej poczuje się jak po generalnej spowiedzi. :oops:

Możesz mi nie uwierzyć, ale do tego starcia przygotowałem się wyjątkowo solidnie...... :twisted:

PostNapisane: So lut 20, 2016 4:57 pm 
zbanowany

Cytuj:
A Burmistrz ma się dobrze i śmieje się z twoich podrygów w kułak.

Niedługo będzie to śmiech przez łzy, jak go CBA zapyta dlaczego nie podał w oświadczeniu majątkowym, że był prezesem koła łowieckiego, a więc organizacji prowadzącej działalność gospodarczą. Czy zatajenie takich informacji jest karalne? A jak będzie skazany to droga do startu w wyborach jest zamknięta.
Olbrick ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co się będzie działo jak zacznie działać nowa ustawa o prokuraturze.

PostNapisane: So lut 20, 2016 5:23 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Czyżbyś Maryśka zapomniała, o tym, że będąc vice starościną pełniłaś jednocześnie funkcję prezeski w LOT, organizacji mającej w statucie prowadzenie działalności gospodarczej i wpisanej do KRS? Zapomniało ci się o tym, że wykorzystując stanowisko wyprowadziłaś bezprawnie z kasy starostwa znaczną sumę pieniędzy, że o łączeniu stanowisk nie wspomnę? wydawanie ulotek, publikacji, organizowanie wycieczek pod płaszczykiem szkoleń jest jak najbardziej działalnością gospodarczą. A ulotki LOT wydane za unijne pieniądze rozdawane w kopertach razem z twoimi ulotkami wyborczymi jest przestępstwem.
A jak będzie działać nowa ustawa o prokuraturze, to wiem... za te ciągłe oszustwa skończysz w strzeżonym ''sanatorium''.
Zaglądnij w swoje oświadczenia. Tam jest lustrzane odbicie twoich oszustw.
Ps;
Właśnie odsunęłaś mi pewien pomysł. Opiszę szczegółowo wszystkie twoje machloje popełnione przez ostanie dziesięć lat, nagłośnię i roześlę wszystkim zainteresowanym instytucjom tym, które jeszcze się tobą nie zajęły. Twierdzisz, że będzie rewolucja? Odczujesz ją na własnej skórze.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]