Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn maja 21, 2018 5:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tendencyjny przegląd twórczości Zarządu Powiatu Oleckieg
PostNapisane: N sty 22, 2012 1:37 am 
Natchniony
Natchniony

Jak donoszą życzliwe wiewiórki, Piękny Kazimierz, niczym Kim Dzong Il, ostatnio codziennie udziela wskazówek w Warsztacie Terapii Zajęciowej.
Nie trybię - Pan wicestarosta nie ma co robić? Panie Starosto Kisiel, weź Pan Pięknego na dywanik i się zapytaj - o co się rozchodzi.

Bo to, że w poniedziałki, Panie Starosto, Pana Podwładnego, Pana Zastępcę, tak kole dziewiątej można spotkać pod gabinetem Głównego Pryncypała, mam nadzieję, Pana nie dziwi i jest to taka nasza olecka świecka tradycja????

Chyba, że jest to w ramach koordynacji działań Układu - to, Panie Starosto Kisiel, nie mam pytań.

Tak trzymać i nie popuszczać !!!

PostNapisane: N sty 22, 2012 1:54 am 
Natchniony
Natchniony

To,że zarząd powiatu raczy nas z lekkim opóźnieniem swoimi wypocinami w internecie, stało się juz normą

Ale ostatnia malinka jest the best:
Protokół Nr 30/2011 z 29 grudnia 2011r.

Kod:
Protokół Nr 30/2011 z 29 grudnia 2011r.
Data wprowadzenia: 2012-01-19 1200
Data upublicznienia: 2012-01-19
Art. czytany: 49 razy
Wiadomość wprowadził: Karina Bielawska
Rejestr zmian:
2012-01-19
1. Typ zdarzenia: nowa wiadomość - Zmienił: Karina Bielawska

Klikasz na , Internauto, na link - i dupa
Zdawało Ci się, że coś kumasz,że owszem, itp. , a tu - nic, cisza, jak po śmierci organisty.

Panie Starosto Kisiel i Panie Wicestarosto Kazimierzu - tak trzymać, idźcie tą drogą, reelekcję macie w kieszeni.

Myśląc Waszymi kategoriami - ciemny lud to kupi - powodzenia!!!

PostNapisane: Pn sty 23, 2012 12:19 am 
Natchniony
Natchniony

Zagadką pozostaje fakt publikacji uchwał Zarządu z dnia 17 stycznia 2012, w sytuacji, gdy nie ma jeszcze protokołu z posiedzenia Zarządu.

Czyli - gotowce, zgodnie z ustaleniami z posiedzeń kół myśliwskich, czyli naszego, chorego oleckiego układu: uchwalili, a protokół dla ciemnego ludu damy później :-)

źródło:
http://www.spolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=70433
http://www.spolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=70433
http://www.spolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=70431
i pozostałe, wm zabrania publikacji więcej, niż 4 linków

Te uchwały podjęto na posiedzeniu, którego ledwie porządek publikuje się w internecie : http://www.spolecko.bip.doc.pl/index.php?dz=4&id=34954

CO przycisnęło nasz pożal się, Boże, Zarząd, by opublikować uchwały (obowiązek wynikajacy z przepisów), a olać ciepłym moczem wyborców ciekawych, jak tam, się Panie, działo na Zarządzie, kto był za, kto przeciw ?

Jakie jest drugie dno ???

A może to zwykła niekompetencja naszych orłów, z Pięknym na czele ?

PostNapisane: Pn mar 05, 2012 1:41 am 
Natchniony
Natchniony

To jest jak wołanie na pustyni...................................

Mamy I dekadę marca, a powiat, psl-owsko, kaziowo-andrzejkowy, nieprzemakalnie, publikuje Protokół Nr 33/2012 z 14 lutego 2012r.

Nawet nie czytam, bo żal, bo się spodziewam, bo szkoda słów, bo..... itp., itd

Zgoda, w warstwie merytorycznej można się nie zgadzać z naszymi wybrańcami, takie - jako wyborcy - mamy prawo.

Ale - do k................................... (administratorze- wybacz) n......................................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA TAKIE PIENIĄDZE CI PAŃSTWO NAM DO JASNEJ CHOLERY ŁASKI NIE ROBIĄ !!!!

Mamy XXI wiek, internet, nie ma powodu, zebyśmy nie wiedzieli na bieżąco, co tam w powiecie knują.

PostNapisane: Pt mar 09, 2012 11:20 pm 
Natchniony
Natchniony

No to kolejna porcja tfurczości Zarządu:

Zarząd zebrał się był w dniu 14 lutego 2012r. o godz. 12:00, po czym już 29 lutego (przypominam, jesteśmy dzień po Dniu Kobiet) wydalił byl z siebie protokół, który śmiało obwieścił był w Biuletynie Informacji Publicznej (http://www.spolecko.bip.doc.pl/).
Źródło: http://www.spolecko.bip.doc.pl/upload/doc/35108_20120229_151127.doc

Abstrahując od od przepisów, poczucia czasu Naszej Ukochanej Powiatowej Wladzy, Naszych Wybrańców, nasuwa się kilka złośliwych, tendencyjnych und upierdliwych uwag und pytań, które - jako skromny podatnik - MUSZĘ postawić:

To po pierwsze.
W pkt 3 protokołu czytamy:
Cytuj:
Dyrektor DPS dodała, że po upływie III kwartałów 2011 roku przeprowadzono
w jednostce analizę przewidywanego wykonania dochodów własnych za rok 2011 oraz odnotowano pustostan, co spowodowało, że plan dochodów z tytułu odpłatności mieszkańców za pobyt w Domu został zmniejszony o kwotę 44.000 zł.

Czyli po naszemu: brak jednego gościa w podeszłym wieku, albo niepełnosprawnego = pustostan (w urzędniczym slangu). Co prawda, dalej piszą, że jednostce coś tam dali, ale język, w jakim to załatwiono, wyjaśnia dobitnie stosunek zainteresowanych do tematu.

Jedziemy dalej ....

Cytuj:
Dyrektor PCPR przedstawiła informację o funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku i realizacji działań z zakresu pomocy społecznej, polityki prorodzinnej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz wspieraniu osób niepełnosprawnych za 2011 rok oraz informację o realizacji Strategii rozwiązywania problemów społecznych na lata 2003-2015.

Przemoc w rodzinie - buhahahahahaha
Zapytajcie, o Włodarze Powiatu - o przemoc psychiczną w tej jednostce - a nuż ktoś, kogo zwolniono, puści parę ???
Na obecnych pracowników raczej bym nie liczył, niestety, oni mają wprawę w podpisywaniu i odwoływaniu podpisów.

Dalej następuje zdanie, które jest dla mnie zagadką.
Cytuj:
Starosta powiedział, że potrzeby lokalowe jednostki są i zarówno Zarząd jak i Rada Powiatu wiedzą o tym.

Wstępna analiza stylistyczna tego zdania wprawia ucznia 2. klasy gimnazjum w osłupienie, a co dopiero - z całym szacunkiem - czytelnika tego Forum :bad: :bad: :bad:

Aż się wysilę i wyślę maila do profesora Bralczyka z prośbą o analizę.

Kolejny kwiatek:
Cytuj:
Starosta zapytał jaka atmosfera panuje w jednostce ?

Jak to jaka, Panie Starosto Bez Przecinka - odpowiedź jest prosta: zaj.........a ortograficznie !!!!!

I następny:
Cytuj:
Starosta zapytał czy jednostka włącza się w obchody Roku Janusza Korczaka?

I tu już wymiękłem - oczekiwałem słowa włancza, ale się, niestety, zawiodłem :-( O przecinku, jak zwykle, zapomnieli :-)

Miałem zadać kilka pytań, ale zarząd nie dał mi szansy, tego nie da się czytać.

DOŚĆ!!! Dalej nie czytałem, szkoda nerwów - taka drobnostka, jak np. interpunkcja, to dla protokolantki i Zarządu bezmiar, kosmos, nie do ogarnięcia, niestety...

Wobec tego - z pewnym takim żalem - pomijam merytoryczną krytykę Jaśnie Nam Panującego Zarządu (odpowiedzialnego, o zgrozo, m.in. za oświatę na poziomie szkół średnich) i skupię się na warstwie ortograficznej.

Po pierwsze:
Czy wam nie wstyd, że wasze protokoły, ich styl, są na poziomie szóstej klasy starej podstawówki, optymistycznie patrząc ???

Po drugie:
Nie można zwalać wszystkiego na protokolanta, dziewczyna ma pracę, być może po znajomości (a może bez, w co wątpię, biorąc pod uwagę nieprzypadkową zbieżność nazwisk), ale robi, to, co umie, najlepiej, jak potrafi, hehe :-)

To Wy, Tuzy Powiatu, Nasze Słońca, Nasi Najlepsi Z Najlepszych, Nasi Och i Ach, wszyscy po studiach, co niektórzy z Was nawet są gdzieś tam na wioskowych uczelniach wykładowcami, to WY firmujecie podpisem, te żałosne, nieporadne w formie protokoły.
One są Waszym dzieckiem, a nie tej biednej dziewczyny.

Po trzecie.
Za 99% tych protokołów - w warstwie ortograficzno-stylistycznej - w latach 80. u prof. Gastołka w LO przeciętny uczeń nie miałby szansy skończyć 1. klasy liceum.
Zum Beispiel - dla starostwa taka rzecz, jak interpunkcja, to abstrakcja, kosmos, coś, co nie istnieje :-)

To jest miara przepaści, jaka dzieli obecne powiatowe elyty od jakiegoś minimalnego standardu cywilizacyjnego, od normalności

Panowie - tak trzymać, swoi górą, olejcie szczekanie malkontentów, takich, jak ja, Was i tak wdzięczny lud wybierze na następną kadencję :D :D :D

PostNapisane: So lis 09, 2013 3:13 pm 
Natchniony
Natchniony

Temat trochę przygasł - tak sam z siebie :D - ale sami zainteresowani dbają, by było o nich głośno...

No to będzie głośno !

Mam zasadę, że jak mi jedna wiewiórka coś mówi, rejestruję. Przy drugiej wiewiórce - włączam myślenie. Jak się odzywa trzecia wiewiórka - analizuję i sprawdzam, po czym rozważam możliwość upublicznienia.
Dziś akurat zadzwoniła trzecia wiewiórka ze Starostwa :D

Panowie, było trochę wakacji, ale chyba już wystarczy...
Skoro aż sam Najwyższy jest uprzejmy łazić po Urzędzie i wyżalać się, jak to ma źle z bandą oszołomów z Warmińskiej ze mną na czele, to czuję się zwolniony z jakichkolwiek - określonych, oczywiście, prawem - ograniczeń.

Panowie, zaczynamy od wtorku - w internecie i w realu.
Będzie wesoło, będzie jazda, będą emocje i nieoczekiwane zwroty sytuacji !
Dla ułatwienia - tak na Dzińdybry proszę sprawdzić, jak działa Wasza elektroniczna platforma w zakresie składania skarg i wniosków :-)
Daję szansę, stać mnie, niech zewrą szeregi :papa:

Gwarantuję !

PS.
Do huehue i pozostałych obrońców: jedźcie na Świętajno, i stwierdźcie: wzięli się po mojej krytyce w garść, się zawzięli i się skupili, po czym zamalowali kreskę nad "ś" na znaku "Oś. Giże".
:D
I wreszcie jest git :-)
Czyli - działa !

PostNapisane: Wt lis 19, 2013 12:56 am 
Natchniony
Natchniony

Szanowny Zarządzie Powiatu Oleckiego.

Co prawda jakiś czas temu buńczucznie zadeklarowałem pewne działania, ale dziś z nich publicznie rezygnuję.

Powody:

1. Nie chce mi się, mam inne, poważniejsze, zajęcia.

2. Na mojej ulicy nie ma już znaku "B-35".

3. Macie, o Zarządzie, zapewne inne problemy, choćby z oświadczeniami majątkowymi radnych i ich przyjęciem przez odpowiednie organy, a których kwintesencją jest wpis internauty o nicku november o treści:
Cytuj:
Zwracam się z ogromną prośbą do inernauty o ksywce OLBRICK, żeby pożyczył mi 25 klocków ( oddamam albo i nie oddam ) oraz wpłacił 56 klocków na nędznego mecia. Zapewniam że pożyczkę zgłoszę w urzędzie skarbowym i zapłacę podatek. Pożyczkę i samochód ujawnię w oświadczeniu majątkowym. I to w taki sposób wszyscy będą wiedzieli kto kryje się pod nickem NOVEMBER. Pozdroooooooooooooowienia Olbrick.

Oraz temat:
viewtopic.php?f=42&t=37326&start=75

4. Wziąwszy pod uwagę, że obecny Starosta byl w poprzedniej kadencji członkiem Zarządu, a obecny wicestarosta - szefem komisji rewizyjnej, jestem spokojny o rzeczowe i obiektywne wyjaśnienie wątku jednego z oświadczeń majątkowych.

5.Dalsza działalność Zarządu - publicznie to deklaruję - zwisa mnie zimnym kalafiorem.

Ad. 5
To bez sensu, takie wytykanie popierdółek, znaków, itp. :haha:

Prawda jest taka, że aktualna wackowo-peeselowska koalicja w gminie i w powiecie to - moim zdaniem - rak, który toczy naszą, olecką, społecznośc.
Usunięcie tego nowotworu to zadanie na najbliższe wybory, ale - jak znam życie - ONI dadzą Wam Igrzyska, których przecież pragniecie :-)

6. Wnoszę do Admina o zamknięcie tematu z powodów, jak niżej:
- okoliczna ludność ma oczy i odpowiednie wykształcenie, by ocenić twórczość Zarządu,
- temat na Forum jest tendencyjny :-)
- Zarządowi Powiatu zwisa zimnym kalafiorem to, co tu jest napisane. Ich interesuje wyłączne zachowanie stanowisk, bez względu na okoliczności.

Biorąc powyższe pod uwagę, proszę, Adminie, o zamknięcie tematu. ONI są nieprzemakalni,

szkoda nafty :-)

PostNapisane: Wt lis 19, 2013 1:03 am 
administrator
administrator

DoctorNo napisał(a):
Biorąc powyższe pod uwagę, proszę, Adminie, o zamknięcie tematu.

Zgodnie z życzeniem.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]