Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So mar 17, 2018 8:36 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tendencyjny przegląd twórczości Zarządu Powiatu Oleckiego
PostNapisane: Wt sty 08, 2008 9:59 pm 
Natchniony
Natchniony

Dołączył(a): Wt gru 18, 2007 8:52 pm
Posty: 570
Wszystkie teksty kursywą pochodzą z BIP Starostwa Powiatowego. Wybór tematyki jest tendencyjny i nieprzypadkowy.


14 sierpnia 2007 r. - protokół nr 20/2007

W bólach i po dyskusji podjęto decyzję o (...) zatrudnieniu portiera Mazurskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Lokalnych.
Olecki rynek pracyzłapał drugi oddech.

Dodatkowe etaty na promocję i LOT wnioskowane przez wicestarościnę. Starosta stwierdził, że "(...) do tych prac nie jest potrzebny nam LOT, sami to możemy robić. Abyśmy przypadkiem nie zagalopowali się, aby głównym naszym działaniem nie było tworzenie dokumentów. Poza tym są jeszcze inne zadania, które powiat musi realizować. Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna wykonywała dla nas już pewne prace, opracowanie jest bezużyteczne, a zapłaciliśmy za nie ok. 300 000 zł.."
Panie Starosto, załujesz Pan tych kolejnych marnych paru groszy? Trzy stówki poszły, jak sam Pan mówi w błoto, niech pójdą kolejne.....

"Starosta wręczył członkom zarządu zaproszenia na Ogólnopolską Pielgrzymkę Samorządowców, która odbędzie się dnia 26 sierpnia 2007r".
Bez komentarza.


27 sierpnia 2007r - protokół nr 21/2007

Tryumfujemy:
"Starosta zapoznał zarząd z postanowieniem Prokuratury Rejonowej w Ełku o umorzeniu śledztwa w sprawie podejrzenia nieprawidłowości przy likwidacji Gospodarstwa Pomocniczego przy ZSLiZ w Olecku, tj. czyn z art. 296§1 kk, na zasadzie art. 17§1 pkt 2 kpk wobec braku znamion czynu zabronionego."

Chwalimy się :
"(...) Starosta zapoznał zarząd z rankingiem pisma samorządowego Wspólnota oraz Uniwersytetu Warszawskiego przedstawiającym samorządy o najwyższych dochodach budżetowych (w przeliczeniu na jednego mieszkańca). W rankingu powiat zajął trzecie miejsce w skali kraju w kategorii powiatów w roku 2006 („Wspólnota” nr33 z dnia 18 sierpnia 2007r.)".


12 września 2007r. - protokół nr 22/2007


Ten dzień zdecydowanie zdominowany był sprawami drogownictwa.

Uaktywnił się dość milczący członek zarządu. "(...) Krzysztof Locman przedstawił zarządowi oferty firm zajmujących się sprzedażą m.in. koparko-ładowarek. Poinformował, że uzyskał informację, iż jedna z firm działających w Olecku zakupiła dwie koparko-ładowarki. Niestety nie wiadomo która."
To jest kwintesencja pracy tego organu - gdzieś tam dzwonią, ale nie wiemy dokładnie, gdzie ....

Na całe szczęście "(...) po dyskusji zarząd zobowiązał Dyrektora PZD do zorientowania się, który z przedsiębiorców zakupił w ostatnim czasie koparko-ładowarkę aby można było obejrzeć jej funkcjonowanie." Dyrektorze - do dzieła, wreszcie coś konkretnego do zrobienia!

Następnie zebrani pochylili się nad problemem przebudowy Placu Wolności. Poniższy cytat jest nieco przydługi, ale za to nie wymaga komentarza i w pełni oddaje beznadzieję sytuacji:
"Starosta zwracając się do Dyrektora PZD powiedział, że na dzień 19.07.2007r. było planowane spotkanie na którym miały być przedstawione koncepcje przebudowy Placu Wolności. Z tego też względu zostały wysłane zaproszenia, ale spotkanie nie odbyło się
z uwagi, iż nie dotarł projektant. Dzisiaj jest już 12 września 2007r. (mijają dwa miesiące) a koncepcji jak nie było tak nie ma. Starosta dodał, że dyrektor PZD przedłużył umowę wykonania w/w koncepcji do 3 września 2007r. i w chwili obecnej sam nie wie kiedy koncepcje będzie miał.
Dyrektor PZD odpowiedział, że jest to trudny temat. Ja sam nie wiem co mam robić. (...)"


Oprócz tego przyznano dofinansowanie w kwocie 1,5 tys. zł dla Koła Łowieckiego "Dzik" Olecko.25 września 2007r - protokół nr 23/2007


"Wicestarosta poinformowała, iż w imieniu starosty jak również zarządu uczestniczyła w wydarzeniu międzynarodowym w którym brali udział również goście z Litwy i Łotwy. Uważam, że było to bardzo piękne wydarzenie, ponieważ spotkały się nie tylko osoby starsze ale również dzieci i młodzież."
Mocne, i poruszające! Niesamowite, nie tylko starsi, ale dzieci i młodzież !!! Uroniłem łzę w tym momencie normalnie.


Dyskusja na temat wspierania przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie potrzebujących osób była za to krótka i rzeczowa:
"Członek zarządu Andrzej Kisiel zapytał czy zakres pomocy zwiększa się czy zmniejsza?
Dyrektor PCPR odpowiedziała, że zakres pomocy znacznie zwiększa się."

I o to chodzi, o to chodzi !!!


Mimo niechętnej postawie Stanisława Lucjana, Maria Wanda ciśnie dalej w sprawie LOT: "(...) Wicestarosta poinformowała, że w dniu 21.09.2007r. odbyło się spotkanie w sprawie Zintegrowanego Planu Promocji i Rozwoju Powiatu Oleckiego na lata 2008-2010 z perspektywą do roku 2013. Na spotkaniu omówiono m.in. utworzenie Lokalnej Organizacji Turystycznej."
Pogratulować konsekwencji ! Jakie perspektywy !11 października 2007r - protokół nr 24/2007


Zawezwano dyrektora PZD. Okazało się, że, biedaczyna, złożył wypowiedzenie... Nie znalazł też w Olecku tych 2 opisanych wyżej koparko-ładowarek... Mimo to Starosta z właściwym sobie optymizmem stwierdził, że "(...) pomimo nieprzyjemnych uwag niektórych radnych powiatowych w stosunku do Dyrektora PZD i starosty drogi powiatu oleckiego są znacznie lepsze niż były 5 lat temu."
Święta racja, panie, święta racja.


Drgnęła coś w temacie promocji. A jak promocja - to i niezawodna wicestarościna, ktora bezskutecznie usiłowała wyrwać 2 etaty dodatkowo na ten cel, prosząc członków zarządu "(...) abyśmy dali sobie szansę na poprawę wizerunku powiatu jak i zarządu powiatu."
O co, kurde, tak naprawdę chodzi? Wnioskodawczyni myśli tu "o wielu miesiącach kiedy tylko radni budują opinię o nas przykrą i krzywdzącą w bardzo wielu zagadnieniach."
Normalnie wzruszyłem się. Ci wstrędni, wredni radni, a fe !22 października 2007r. - protokół nr 25/2007

A jednak się kręci! Wicestarosta, wsparta logistycznie przez p. Wiszniewską, przepchnęła wniosek w/s dodatkowego zatrudnienia. Panowie trochę pogrymasili, ale w końcu zdecydowali o zwiększeniu zatrudnienia w Wydziale Edukacji o 1 osobę.

Aha, drgnęło cos w temacie Placu Wolności! "Starosta powiedział, że w dniu dzisiejszym rozmawiał z Dyrektorem PZD, który poinformował, że jest wydrukowany projekt zmiany organizacji ruchu wokół Placu Wolności."30 października 2007r. - protokół nr 26/2007

Zaczęło się smutno - "Starosta poinformował, iż w dzisiejszym posiedzeniu nie uczestniczy Sekretarz Powiatu ze względu na udział w sesji Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego."
Nie, no wiadomo, sejmik, to sejmik, musowo jechać, a jak raz w miesiącu sekretarza nie będzie, świat się może nie zawali...

Jednogłośnie klepnięto powstanie LOT.

"Zarząd zapoznał się z wstępnymi danymi dotyczącymi projektu budżetu powiatu na rok 2008."7 listopada 2007r. - protokół nr 27/2007

Przemaglowano, och jak przemaglowano w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydata na Dyrektora PZD. Mała próbka:
"Starosta powiedział, iż ze złożonych dokumentów wynika, iż ukończył Pan wiele kursów z różnych zakresów m.in. pozyskiwanie środków z zewnątrz. W związku z tym zapytał czy zdążył Pan pozyskać jakiekolwiek środki unijne?
Pan Kozłowski odpowiedział, że nie."

Pytanie za 5 zł - czy kandydat dostał te posadę - jest li tylko retoryczne.


Zajęto się budżetem na 2008 r. Planowany deficyt w roku 2008 - 612.680 zł.14 listopada 2007r.- protokół nr 28/2007


Planowany deficyt na 2008 r. wzrósł w ciągu tygodnia do 617.290 zł. Ciekawe, komu wpadnie ta piątka?

Na wniosek Sekretarza Powiatu przyznano nagrodę "(...) Dyrektorowi PZD w wysokości 4.000 zł brutto za pracę włożoną w prawidłowe funkcjonowanie PZD oraz za wkład włożony w pozyskiwanie funduszy ze środków UE na inwestycje drogowe w powiecie oleckim."
Jak trzeba, to trzeba.
Zwłaszcza, że - jak uzasadnił to Starosta - "(...) w poprzedniej kadencji między innymi przy pomocy Sekretarza Powiatu, Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg i samorządów gminnych wykonano modernizację dróg powiatowych w ilości 26 km."
Czemu nie dali drugie tyle Sekretarzowi za trwały wkład w drogownictwo, nie napisane.27 listopada 2007r - protokół nr 29/2007

Klepnięto decyzję o likwidacji Internatu ZST.

"O godzinie 8:55 nastąpiła przerwa w obradach. O godzinie 9:10 wznowiono obrady."
Śniadanie???


Stwierdzono, że "Rada Powiatu podjęła słuszną decyzję restrukturyzacji szpitala w Olecku na przełomie lat 2002-2003."

W czasie obrad odnośne czynniki poinformowały Zarząd, że na terenie powiatu doliczono się 194 kasztanowców !!!
Niesamowite, mocne to jest i jakie trendy !!! Tak trzymać!!!


Ostatnio edytowano Śr sty 09, 2008 12:51 am przez DoctorNo, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 08, 2008 11:00 pm 
zbanowany

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2005 1:35 am
Posty: 2309
Lokalizacja: Olecko
Coś poza tym jeszcze zrobili? Słyszał ktoś o czymś pozytywnym?

Pocieszające, że Vice chociaż :wink: :
Cytuj:
myśli "o wielu miesiącach kiedy tylko radni budują opinię o nas przykrą i krzywdzącą w bardzo wielu zagadnieniach..."


RADNI BUDUJĄ OPINIĘ CZY TEŻ TYLKO NIEKTÓRZY RADNI WYCIĄGAJĄ NA WIERZCH BRUDY???
ROBIONE I PLANOWANE PRZEZ ZARZĄD!!!

Z powietrza takie wredne opinie się biorą?

A my też jesteśmy tak naiwni że uwierzymy iż syfa się łapie od szczania pod wiatr!

Lepiej by było, gdyby bardziej myślała co zrobić dla zmiany tak skandalicznego stanu rzeczy a nie - najmując dwoje specjalistów od "perfumowania" - dążyć tylko do zneutralizowania smrodu...

Obawiam się też o Plac Wolności.
W szczególności to nawet o jego istnienie, no bo jeśli za modernizację wziął się z nadania Starosty i chyba z poręczenia Burmistrza (bo nie podejrzewam, iż Wacław mógłby być tak nielojalny wobec jednego ze swych najwierniejszych pretorian...) taki wybitny, z pewnością wielce doświadczony również w drogownictwie gostek który wsławił się jak dotychczas tylko wielokrotnie krytykowanym na Radzie Miasta "talentem" likwidatorskim...
A swoją drogą to ile tak naprawdę on ma tych talentów, ukończonych kursów zaocznych i stacjonarnych oraz predyspozycji w swojej CV?
Cytuj:
"Starosta powiedział, iż ze złożonych dokumentów wynika, iż ukończył Pan wiele kursów z różnych zakresów m.in. pozyskiwanie środków z zewnątrz. W związku z tym zapytał:
czy zdążył Pan pozyskać jakiekolwiek środki unijne?
Pan Kozłowski odpowiedział, że nie."

Niezatapialny Wańka-wstańka...

I to za takie m.in. bzdety płacimy im takie pensje?
Cholera, co ja gadam... Przecież to oni sami sobie płacą... Z naszych co prawda kieszeni...

_________________
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak wykańcza...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 10, 2008 8:36 pm 
zbanowany

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 1:59 pm
Posty: 476
Kompromitacja. Zarząd taki jaka rada powiatu. Rada powiatu taka jakie w tym mieście społeczeństwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 10, 2008 11:38 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 8:50 pm
Posty: 1767
Lokalizacja: Olecko
Do Andrzejolecko :
O nieeeeee - nie zgadzam się z Tobą. Radni przeszli selekcję w czasie wyborów samorządowych. Członkami Zarządu - zostali ponoć najlepsi z najlepszych radnych. - Przynajmniej tak miało być. A co mamy?
- Wybraliśmy w większości czarodziei, którzy potrafili nas oczarować.
Ot i cała prawda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 10:08 am 
Junior
Junior

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 8:05 pm
Posty: 53
Lokalizacja: olecko
[quote="andrzejolecko"]Kompromitacja. Zarząd taki jaka rada powiatu. Rada powiatu taka jakie w tym mieście społeczeństwo.[/quote
Drogi andrzejolecko :!: myślę, ze do następnych wyborów zmądrzejemy i będziemy zdyscyplinowanym społeczeństwem, które wybierze tych naj.. naj.. najlepszych z najlepszych i tym samym wymarze plamę jaką dało w poprzednich wyborach. Prośba; OLBRICK /nie maczaj palców w najbliższych wyborach bo jak sam widzisz pózniej obciach za Twoją uroczą / dla całego społeczeństwa naszego miasta. :oops: :oops: :oops: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 7:48 pm 
zbanowany

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 1:59 pm
Posty: 476
Niestety jestem czowiekiem "słabej" wiary. W następnych wyborach społeczeństwo wybierze tych samych radnych ( może z małymi wyjatkami). W wyborach samorządowych głosuje na swojego chłopa i babę. Nikty nie czyta programów i nikt nie egzekwuje tego od radnych. Reszta jest marzeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 11:16 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 8:50 pm
Posty: 1767
Lokalizacja: Olecko
A oto następna '' perełka'' dotycząca Zarządu Powiatu.
W ''Głosie Olecka'' z dnia 29xi2007r. w artykule ''Zarząd skłania się ku likwidacji internatu'' napisano:
''- To droga do restrukturyzacji czy nawet ewentualnej likwidacji internatu ZST- mówi Andrzej Kisiel. - Dotego potrzebujemy zgody Rady, gdyż dwa internaty nie są nam potrzebne. Nie ma nic wspólnego z prawdą, że chcemy internat sprzedać potajemnie, ale musimy pamiętać, że jest nim zainteresowany jeden z większych przedsiębiorców w mieście. Musimy mu stwarzać odpowiednie warunki ...........''
Natomiast w ''Tygodniku Oleckim'' z dnia 8stycznia 2008r. w udzielonym wywiadzie przez drugiego członka Zarządu Vice Starościnę przeczytałem :
''M. B.:- To skąd te opinie o sprzedaży?
M. DZ.:- Trudno jest mi powiedzieć, kto jest autorem tej ,,bajki''. Żadna decyzja w tej sprawie nie zapadła. Nie ma też żadnego określonego kupca, gotowego kupić go w każdej chwili. Powiedzmy sobie szczerze- znalezienie osoby zainteresowanej kupnem lub wynajmem gmachu w obecnym stanie technicznym nie będzie łatwe. .......''
- I KTO TU KŁAMIE ?
[/i]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 12, 2008 2:17 am 
zbanowany

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2005 1:35 am
Posty: 2309
Lokalizacja: Olecko
V-ce Starościna M.W.Dzienisiewicz napisał(a):
Trudno jest mi powiedzieć, kto jest autorem tej ,,bajki''

Ja wiem od kogo Paździoch dowiedział się o skrzętnie przed Radą skrywanych planach Zarządu, ale nie powiem...
A nasza "Wiewióreczka" dotarła do planów Starosty, jego po zielonej linii Szefa i wiadomego przedsiębiorcy może nawet wcześniej niż Nasza Urocza Vice dostała w tym temacie wytyczne do działania...
No i nie "autorem" a informatorem...
No i nie "bajki" a faktu!
V-ce Starościna M.W.Dzienisiewicz napisał(a):
Żadna decyzja w tej sprawie nie zapadła.

No i nosek dłuższy o 2 cm...
V-ce Starościna M.W.Dzienisiewicz napisał(a):
Nie ma też żadnego określonego kupca, gotowego kupić go w każdej chwili.

No i następny centymetr przybył...
A tylko jeden, bo kłamstewko jest częściowe!
Najpierw dzierżawa, inwestycja w modernizację i przejęcie za koszty tej dokonanej modernizacji...
Oczywiście, że to nie taki frajer by kupować! Tańsze jest wejście w posiadanie poprzez przejęcie.
Po coś w końcu ma się swoich ludzi na urzędzie...
V-ce Starościna M.W.Dzienisiewicz napisał(a):
Powiedzmy sobie szczerze- znalezienie osoby zainteresowanej kupnem lub wynajmem gmachu w obecnym stanie technicznym nie będzie łatwe. .......''

Taaaaaa...
Teraz, po tym jak mleczko przed czasem się wylało i nauczyciele zrobili rozróbę - znalezienie takiej osoby rzeczywiście może być trudne...
Tym bardziej, ze ponoć dotychczasowy chętny z lekka speniał i raptem okazuje się, że mu ten obiekt nie jest potrzebny, nie spełnia wymogów i inne tam takie...
Stan techniczny nie ma tu żadnego znaczenia.
Ludzie - te tygrysy są papierowe!
Ledwie tupnęliście nogą a już podwinęli ogony pod siebie!

A ten wywiad zakrawa mi na oddelegowanie przez Staśka swojej Vice w roli sprzątaczki celem uporządkowania wytworzonego bałaganu, zagłaskanie sprawy i uperfumowanie tego co nie okazało się perfumerią...
Niewdzięczna rola, ale chyba się opłaca, jeśli to robi...
olbrick napisał(a):
I KTO TU KŁAMIE ?

Skąd mi to wiedzieć...
Może sam porównaj długość nosa na archiwalnych i obecnych fotach...

_________________
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak wykańcza...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 12, 2008 4:34 pm 
Natchniony
Natchniony

Dołączył(a): Wt lis 13, 2007 9:19 pm
Posty: 582
Już w innym temacie po wypowiedzi dla prasy
- To droga do restrukturyzacji czy nawet ewentualnej likwidacji internatu ZST - mówi Andrzej Kisiel. - Do tego potrzebujemy zgody Rady, gdyż dwa internaty nie są nam potrzebne. Nie ma nic wspólnego z prawdą, że chcemy internat sprzedać potajemnie, ale musimy pamiętać, że jest nim zainteresowany jeden z większych przedsiębiorców w mieście. Musimy mu stwarzać odpowiednie warunki, aby nie utracić wielu miejsc pracy.
"krzyczałem na forum"
Niech radny Kisiel wyjaśni "ten jeden z większych przedsiębiorców w mieście zainteresowany kupnem internatu" TO KTO ?
Ale radny Kisiel widocznie nie czyta naszych wypocin, a może ma to gdzieś. A i owszem wicestarosta MW Dzieniesiewicz wie lepiej kto opowiada bajki. Czy radny Kisiel jej kolega z zarządu opowiada bajki? A może wice już tak się pomieszało w tej sympatycznej główce, że sama nie dwie co mówi. Nam pozostało tylko zgadywać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 13, 2008 11:37 pm 
Natchniony
Natchniony

Dołączył(a): Wt gru 18, 2007 8:52 pm
Posty: 570
Kod:
Natomiast w ''Tygodniku Oleckim'' z dnia 8stycznia 2008r. w udzielonym wywiadzie przez drugiego członka Zarządu Vice Starościnę przeczytałem :
''M. B.:- To skąd te opinie o sprzedaży?
M. DZ.:- Trudno jest mi powiedzieć, kto jest autorem tej ,,bajki''. Żadna decyzja w tej sprawie nie zapadła. Nie ma też żadnego określonego kupca, gotowego kupić go w każdej chwili. Powiedzmy sobie szczerze- znalezienie osoby zainteresowanej kupnem lub wynajmem gmachu w obecnym stanie technicznym nie będzie łatwe. .......''


Pani wicestarościna łże w żywe oczy !!!!

Wystarczy zerknąć do protokołu nr 13/07 z posiedzenia Zarządu Powiatu w dniu 11 kwietnia 2007r. (dostępnego na stronie starostwa), by przeczytać tam w puncie 7, co następuje:

Cytuj:
P R O T O K Ó Ł NR 13/07
z posiedzenia Zarządu Powiatu w Olecku
odbytego 11 kwietnia 2007r.
(...)
Ad. 7
Na posiedzenie zarządu przybyła Naczelnik Wydziału Edukacji.
Wicestarosta przedstawiła informację dotyczącą „Wypracowania wniosków i propozycji do ulepszenia bazy placówek oświatowych do końca kadencji”. Strategia rozwoju oświaty w powiecie oleckim na lata 2007-2010. Poinformowała, że przedstawione w informacji propozycje rozwoju oświaty wyznaczają głównie cele i sposoby ich realizacji na lata 2007-2011. Polityka oświatowa powiatu oleckiego dotyczy usprawnienia i poprawy jakości działania placówek oświatowych, poprawy bazy kształcenia i innych obszarów funkcjonowania oświaty w powiecie oleckim. Ponadto powiedziała, że informacja została opracowana bardzo szczegółowo w każdym punkcie.
Starosta powiedział, że jego zdaniem materiał jest opracowany dobrze. Odnośnie internatów szkolnych stwierdził, że jeden internat jest powiatowi zbędny. Dlatego też zgłosił się Pan Prawda, który zechciałaby wypożyczyć internat (przy ZST) na zasiedlenie pracowników z Białorusi pochodzenia polskiego. Jednakże po przedstawieniu kosztów wynajmu budynku internatu Pan Prawda wyraził chęć nabycia przedmiotowej nieruchomości.
Członek zarządu Andrzej Kisiel zapytał jaka byłaby kwota wynajęcia budynku?
Starosta odpowiedział, że ok. 140.000 zł rocznie.
Starosta zapoznał zarząd z wstępną kalkulacją kosztu wydzierżawienia budynku internatu oraz kuchni i stołówki ZST w Olecku dla ZPU „Prawda”.
Informacja stanowi załącznik nr 4 do niniejszego protokołu zarządu.
Pytań ani uwag nie zgłoszono. Członkowie zarządu zapoznali się z powyższą informacją, która została przesłana drogą elektroniczną.
.

Szanowna Pani Wicestarosta była obecna na tym posiedzeniu i podpisała protokół....

Na jej miejsu spaliłbym się ze wstydu i natychmiast podał się do dymisji.
Ale ona przecież tego nie zrobi....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 14, 2008 10:58 am 
zbanowany

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 1:59 pm
Posty: 476
To juz nie jest kompromitacja, to już jest afera. Próba zatajenie przed opinia publiczną, a szczególnie przed nauczycielami ze szkoły ZST, że dzierżawą lub kupnem internatu był zainteresowany znany przedsiębiorca jest nie do przyjecia. Najwyższa pora pwiedzieć. Dość


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 14, 2008 3:06 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 8:50 pm
Posty: 1767
Lokalizacja: Olecko
Czy osoba piastująca wysoką funkcję w Samorządzie powiatowym może publicznie kłamać?
Społeczeństwo ewidentnie i z wyrachowaniem zostało wprowadzone w błąd informacją o dalszych losach internatu ZST.
W świetle ujawnionego protokołu jasnym staje się, że opinia publiczna została zmanipulowana.
No i kto tu pisze bajki?

Osoby pełniące funkcje zaufania publicznego udzielając informacji muszą opierać się na prawdzie i postępować honorowo, ponieważ działają w imieniu i na rzecz społeczeństwa, a nie we własnym imieniu i na swój własny użytek.
Osoba zaufania publicznego która przedstawia na posiedzeniu Zarządu propozycję likwidacji internatu, stołówki i kuchni a później w wywiadzie prasowym stwierdza, iż o fakcie prowadzenia rozmów i takich planach nic nie wie nazywając w dodatku te fakty bajkami - z pewnością nie postępuje honorowo!
Ani też nie jest osobą wiarygodną!

Po wypłynięciu tych faktów na forum publiczne nasuwa się pytanie - co ta Pani jeszcze tam robi?
Czy można takie postępowanie nadal tolerować?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 14, 2008 4:00 pm 
Junior
Junior

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 8:05 pm
Posty: 53
Lokalizacja: olecko
Brawooooooooo :!: :!: Obrick :!: Miła niespodzianka, urocza Pani straciła zagorzałego fana :( :( :( :( :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 14, 2008 5:16 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dołączył(a): Pt mar 31, 2006 3:30 pm
Posty: 267
Lokalizacja: Olecko
Normalnie feudalizm, nawet elewacja na domku tej pani powinna być :oops: :oops: :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 15, 2008 1:39 pm 
Berbeć
Berbeć

Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 1:29 pm
Posty: 15
wytłumaczcie mi prosze jedną rzecz ale tak żebym zrozmiał nawet będąc półidiota...
Jak to jest najpierw Marek.Kacz pisze, że przedsiębiorca się wycofał bo przestraszył się smrodu i nie spodobała mu się cena za najem lub nabycie a później starościna pisze, że kupca gotowego nabyć wszystko od ręki w starostwie nie ma... To dlaczego Ona kłamie w żywe oczy?

a jak się uprzecie to udowodnijcie mi za conajmniej 12 godzin kłamstwo co do stwierdzenia: Dziś jest wtorek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie, w szczególności w przypadku zgłoszenia nadużycia, do usuwania treści sprzecznych z prawem, treści reklamowych, treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną. Uczestnicy Forum wm.pl poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści na łamach "Gazety Olsztyńskiej" oraz w innych mediach wydawanych przez Edytor Sp. z o.o. i Wydawcę Olsztyn Sp. z o.o.

Gazeta Olsztyńska Dziennik Elbl‘ski Portal Warmii i Mazur WM.pl Wypoczynek na Mazurach MojeMazury.pl Portal Orientacja.pl Nasz Olsztyniak Nasz Elbląg Nasz Ełk Fundacja Przyszłość dla dzieci Olsztyński Portal Studencki
POWERED_BY