Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 3:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smród i swąd nie wiadomo skąd!
PostNapisane: N paź 12, 2008 9:50 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Obrazek

Co jakiś czas osiedle Siejnik pokryte jest smogiem ze spalanych odpadów plastiku, nie wiadomo skąd ale dziwnym trafem zawsze wtedy gdy wiatr wieje od miasta. Zdjęcie zrobiono podczas poszukiwań źródła zanieczyszczeń, czyżby to był winowajca?

PostNapisane: Wt gru 01, 2009 11:33 am 
Forumowy As
Forumowy As

Po długich poszukiwaniach chyba udało się ustalić źródło smrodu spalanego plastiku!
Jeszcze kilka dni na działania Starostwa i podam więcej szczegółów

PostNapisane: Pn gru 07, 2009 5:37 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Myślę, że dym z komina mleczarni nigdy nie dotarł na Siejnik. Chyba, że przy północnym wietrze. Ale jak wieje z północy to smog nie występuje.To musi być jakieś lokalny, siejnikowy wytwórca smrodu.

PostNapisane: Pn gru 07, 2009 11:48 pm 
Postępowy
Postępowy

tym razem to chyba nie osoba z rady?!

PostNapisane: Pn gru 14, 2009 10:26 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ech! Diament widzę że jesteś bardzo krótko wzroczny. Twoj smród w Twoim kiblu sie kończy.
A mi się wydaje ze Twoje srania tez jest troszeczke w tych wywożonych smrodach. Podaj konkretny sposób na te smrody.
A co dotych smrodów plastiku i dymu to Ci przyznaję rację. I nie w tym kierunku wąchasz! Mała podpowiedz: w Kukowie jest gość który praktycznie dzień w dzień pali szmaty które przywożą mu z Belgii i każdy ma z tego dolkę. Pali wieczorem żeby nie było widać skąd. Była tam już policja, straz pozarna inne instytucje, a on pali! inik nic mu zrobić nie może.

PostNapisane: Śr gru 16, 2009 12:00 am 
Postępowy
Postępowy

Podobno w Olecku na rogu ulicy Gdańskiej i Spacerowej firma LECH przywozi stare zdemontowane okna drewniane, malowane po kilkanaście razy farbą olejną z ogromną zawartością ołowiu w składzie. Gość, do którego to przywożą tnie to na kawałki i pali w piecu a na całym osiedlu śmierdzi chemią, że aż w oczy szczypie. Ołów to paskudna trucizna. Wiem to od jednego z pracowników LECHA i zarazem mieszkańca osiedla. Diament - czy mógłbyś tam podskoczyć, zrobić kilka zdjęć co jest składowane na podwórku i zamieścić w tym wątku. Może w końcu dotrze to do odpowiednich służb z ochrony środowiska, ale raczej z Olsztyna bo w Olecku jest DNO i WODOROSTY !!! Wszystkim urzędasom to wisi i nic nie chcą zrobić.

PostNapisane: So lut 08, 2014 12:49 am 
Natchniony
Natchniony

Ostatnio bywam trochę częściej w tej smrodliwej okolicy. Kilka dni temu, mimo siarczystego mrozu, "waliło" niemiłosiernie.
Nie zazdroszczę mieszkańcom Al. Zwycięstwa, strach pomyśleć, co się tam dzieje latem.
Co innego - przy okazji wizyty w Lidlu - trochę ponarzekać, a co innego, nestety, mieć taką promocję na stałe, w pakiecie mieszkańca.

Pomyślałem sobie - czas się chyba tym zająć, nieprawdaż?

PostNapisane: So lut 08, 2014 9:09 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Również zauważyłem tfu poczułem ostatnio smrodliwy zapaszek podczas zakupów w lidlu. Zapewne znów wybierają osady z oczyszczalni. Doctorze, nie wysilaj się lokalny ekoterror się tym nie zajmie bo z tego nie ma judaszowych srebrników choć w ostatnich tygodniach kilka razy widziałem głównego dowodzącego robiącego zakupy w lidlu. Jak widać to mu nie przeszkadza :-)

PostNapisane: So lut 08, 2014 3:53 pm 
Forumowy As
Forumowy As

A widzisz, daj próbkę inteligencji i sprawności działania, zajmij się tematem nagłośnij, wyjaśnij, zapytaj burmistrza i prezesów gminnych spółek. Jak widać,na to cię nie stać, poprzestajesz na kontestacyjnych obraźliwych wpisach i sugestiach aby zajął się tym ktoś inny...
Mnie to nie rusza, musi być taki smród aż wysadzi to towarzystwo z siodła...
Smród jest dookoła a oczyszczalnia jest tylko niewielką zewnętrzną emanacją stanu rzeczy w Olecku...
Gdybyś tyle energii poświęcił na rozwiązanie problemu smrodu zamiast skupiać się na personalnym dezawuowaniu innych, może coś by się zmieniło, na co nie liczę...

PostNapisane: N lut 09, 2014 1:38 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

"..nagłośnij, wyjaśnij, zapytaj burmistrza..." Trudno, żeby indyk zdziobujący okruchy z pańskiego stołu nagle zagulgotał i naindyczył się na swego pana.

PostNapisane: N lut 09, 2014 7:16 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Smród jest dookoła a oczyszczalnia jest tylko niewielką zewnętrzną emanacją stanu rzeczy w Olecku...

Masz rację Diament, że smród musi wysłać to towarzystwo w kosmos. Smród nie tylko z "przysłowiowej oczyszczalni". Ale do tego trzeba determinacji nie tylko jednostek. Mieszkańcy Olecka muszą powiedzieć KONIEC WACKA.

PostNapisane: Pn lut 10, 2014 8:32 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Diament napisał(a):
A widzisz, daj próbkę inteligencji i sprawności działania, zajmij się tematem nagłośnij, wyjaśnij, zapytaj burmistrza i prezesów gminnych spółek. Jak widać,na to cię nie stać, poprzestajesz na kontestacyjnych obraźliwych wpisach i sugestiach aby zajął się tym ktoś inny...

No sorry ale ja się nie uważam za społecznika, rycerza walczącego z wszechobecnym zjawiskiem niszczenia przyrody. Mieszkam sporo dalej a, że przyjdzie mi raz na miesiąc podjechać do lidla - przecierpię.

Diament napisał(a):

No to ładnie panie "ekologu" ...

Diament napisał(a):
Gdybyś tyle energii poświęcił na rozwiązanie problemu smrodu zamiast skupiać się na personalnym dezawuowaniu innych, może coś by się zmieniło, na co nie liczę...

Piszę tylko FAKTY.

november napisał(a):
Cytuj:

Masz rację Diament, że smród musi wysłać to towarzystwo w kosmos. Smród nie tylko z "przysłowiowej oczyszczalni". Ale do tego trzeba determinacji nie tylko jednostek. Mieszkańcy Olecka muszą powiedzieć KONIEC WACKA.

Twoje niedoczekanie. Na nic wasze smrodzenie na forum, kandydat jest tylko jeden. Będę sobie się śmiał z was w listopadzie. I poza tym pisz na temat a nie wysuwasz swoją cebulę w temacie o smrodzie.

PostNapisane: Pn lut 10, 2014 2:46 pm 
Junior
Junior

huehue napisał(a):

Twoje niedoczekanie. Na nic wasze smrodzenie na forum, kandydat jest tylko jeden. Będę sobie się śmiał z was w listopadzie. I poza tym pisz na temat a nie wysuwasz swoją cebulę w temacie o smrodzie.

Pisz na temat pisze huehue, który co kilka dni wstawia mało lotne obrazki z mało lotnych stron(ten to dopiero nudny człowiek bez zainteresowań, że takie strony odwiedza), w tematach o naszym mieście ;)
Ale ma skrzywienie nasz młody przedsiębiorca z tą cebulą :)
Bardzo nas cieszy Twoje chamskie pisanie "kandydat jest tylko jeden" itp, zdobywasz dzięki temu kolejne głosy dla kontrkandydata, kimkolwiek on by nie był :)

PostNapisane: Pt lut 14, 2014 10:03 pm 
Natchniony
Natchniony

Dzisiaj w okolicach Lidla "waliło" strasznie.
Przyznam, że powoli zaczyna mnie to z lekka irytować.
Ze swej strony - by ulżyć sobie i mieszkańcom przyległych osiedli - deklaruję:

Szanowni włodarze naszego miasteczka!

Pozwalam sobie tutaj na samozwańcze ultimatum.
Jest rok wyborczy, mnie na szczęście to osobiście nie interesuje, ale Was - bardzo, jak sądzę.

Macie czas do końca marca, by uporać się z problemem chronicznego smrodu na Alei Zwycięstwa.

Po tym terminie dołożę wszelkich starań (a jest rok wyborczy), by Wam zatruć życie WSZELKIMI legalnymi metodami.
Chcecie mieć jajcarską, dobrze spozycjonowaną stronę na ten temat ? - OK
Chcecie najazdu brukowców ? - OK
Chcecie programów we wszystkich telewizjach informacyjnych? - OK
Chcecie petycji podpisanej przez Waszych wyborców w liczbie klilkuset, może tysiąc, może więcej ? - OK
Chcecie codziennych zapytań o dostęp do informacji publicznej w dowolnej sprawie i publikacji Waszych pokrętnych odpowiedzi ? - OK

Wszystko to macie u mnie w pakiecie przedwyborczym. Śmiem nawet twierdzić, że znajdzie się paru ludzi, którzy tę inicjatywę chętnie poprą. O obecnych radnych tu nie myślę, bo to skandal, to towarzystwo podlega pogonieniu w trybie pilnym.

PS.
Ktoś - na ten przykład jakiś młody przedsiębiorca o nicku zaczynajacym sie na "h" - powie - zgłoś to na sesji, udziel się...
:D :D :D :D :D :D
Buhahaha!

Dopóki ten chory układ tu rządzi, można działac TYLKO medialnie i kąsać administracyjne - takie jest moje zdanie. Dialog z Nimi nie ma żadnego sensu.

PostNapisane: Pt lut 14, 2014 10:47 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

DoctorNo napisał(a):
Ktoś - na ten przykład jakiś młody przedsiębiorca o nicku zaczynajacym sie na "h" - powie - zgłoś to na sesji, udziel się...

Nic nie powiem. Popieram działania zmierzające do poprawy egzystencji mieszkańców, nie jestem ślepo zapatrzony na władzę i też czuję smród. Powiedz gdzie podpisać. Choć powinny to zrobić inne osoby, podobno mamy wpływowy eko-klub w Olecku?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]