Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr lis 22, 2017 5:34 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1492 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co tam słychać w lokalnej polityce?
PostNapisane: Cz paź 26, 2017 11:55 am 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Duże wyraziste komitety.

Jeszcze do tego dodam, że z wiarygodnością, dotychczasowym pozytywnym dorobkiem, lub dobrymi pomysłami/rozwiązaniami, a nie idiotycznym poszczekiwaniem/krytykowaniem zrealizowanych pomysłów typu infrastruktura sportowa, ścieżka itp. Czas piwożłopa i jego ferajny z ich niewydarzonymi pomysłami typu wyraźne oznaczenie WC na skoczni, żeby ten radny po nadmiernym znieczuleniu zauważył i zdążył dobiec bezpowrotnie dobiega końca. - A i skazany prawomocnym wyrokiem przyłapany na kłamstwie Grześ też już nieszczególnie nadaje się na lidera ''bogobojnego'' komitetu złożonego ze skrajnego lewactwa i skrajnej prawicy.
Oleckie oszołomstwo powoli, powoli odchodzi do lamusa. - I nie spodziewam się, żeby wyborcy dali się nabrać na populistyczne hasełka typu ''miasto w ruinie'', czy też ''zarośnięte trawą i krzakami''. Z litości daruję hasełko/zapewnienie, że postarają się o lepsze wynagrodzenie dla Olecczan - to bardziej nadaje się do kabaretu...
Tak to November widzę.

Czołowej lewaczce/kłamczusze tym razem daruję - nie wypada, chociaż można by ......

PostNapisane: Pn paź 30, 2017 10:48 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick chyba się zagalopowałeś w swoich ocenach tzw opozycji. Nie wierzę w to,że w ciągu ostatnich lat z "opozycyjnych ław" nie padły jakieś sensowne propozycje dotyczące rozwoju miasta. Ale jeżeli jest to prawda, to marna ta opozycja. Wystarczy pastwienia się nad opozycją. Poczekam na propozycje inwestycyjne burmistrza i jego zastępcy do budżetu na rok 2018. Poczekam i ocenię.

PostNapisane: So lis 11, 2017 2:47 pm 
Zdobywca
Zdobywca

november napisał(a):
Wystarczy pastwienia się nad opozycją.

Ja się nie pastwię. Ja tylko zgodnie z prawem ujawniam wredne, łamiące prawo poczynania!
A co mam w zamian? Niedoszła posłanka lat 52+ podała mnie do sądu za to, że według niej bezzasadnie pomówiłem ją na tym forum o złamanie prawa w sprawie ''oświadczenia majątkowego'' jak i bezprawnego łączenia stanowiska vice starosty z prezesurą w LOT czym naruszyłem jej dobre imię :lol: . O takim drobiazgu jak moje uwagi/odpowiedzi na prowokacyjne bluzgi pod moim adresem nie chce mi się nawet pisać....
Nareszcie niezawisły sąd rozstrzygnie kto ma rację. Na wszelki wypadek zakupiłem worek cebuli, trochę litewskiej słoniny, a jako twardą walutę kilkanaście kartonów fajek - oczywiście z akcyzą :wink: .
W Sądzie ze strony oskarżycielki nikt się nie pokazał, ale zapewne będzie ciąg dalszy....

PostNapisane: N lis 12, 2017 8:29 pm 
Natchniony
Natchniony

Olbrick nie licz na to,że zostaniesz lokalnym męczennikiem i za szerzenie prawdy oraz ściganie bezprawia wśród oleckich notabli dasz głowę. Tak nie będzie. Co najwyżej sąd każe opublikować na forum przeprosiny i dostaniesz nawiązkę na stowarzyszenie. :haha: :haha: :haha:

PostNapisane: Pn lis 13, 2017 1:05 am 
Zdobywca
Zdobywca

No nieee. Czyżbyś November uważał Maryśkę za notabla? Uważam, że była tylko nędzną namiastką z przerostem ambicji nad intelektualnymi możliwościami! I jak mawiają Czesi ''to se ne wrati'' :lol: Była to kariera na skróty podparta niebywałą arogancją i nie liczeniem się z prawem, co miałeś okazję naocznie ''podziwiać '' na sesjach. - No i te chamskie popisy jako andrzejolecko.... Ja na tym forum jako praworządny obywatel tylko konsekwentnie nagłaśniałem to, co moim zdaniem było naganne.
- A co do kary, to zaproponuję KŚ ze spopieleniem i rozsypaniem nad miastem. - Przynajmniej będę mógł co niektórych :wink: nawiedzać i uwierać :twisted: .

Ps: Do rozprawy muszę zmienić klawiaturę na bardziej łagodną, żebym nie musiał fatygować panny Marysi do kserowania kolejnych moich wypocin i uzupełniania oskarżenia w trzecim już tomie. :D

PostNapisane: Pn lis 13, 2017 9:06 pm 
Natchniony
Natchniony

Cytuj:
Ja na tym forum jako praworządny obywatel tylko konsekwentnie nagłaśniałem to, co moim zdaniem było naganne.
- A co do kary, to zaproponuję KŚ

W tym nagłaśnianiu byłeś bardzo jednostronnych, zawsze widziałeś źdźbła w cudzych oczach, a nie widziałeś belek w oczach tzw " swojej władzy". A tych belek to było oj wiele. A co do kary to zaproponowałeś KŚ. Co tak szybko chcesz zejść z politycznego piedestału. Bez bólu. O nie. Niektórzy na to nie pozwolą. Ja zaproponowałbym powolne polityczne krojenie i posypywanie solą i jak to ostatnio w modzie "grylowanie". Olbrick nosił wilka razy kilka, poniosą i wilka.

PostNapisane: Wt lis 14, 2017 12:34 am 
Zdobywca
Zdobywca

I tu November diametralnie się różnimy! Ty, jak widzę, o poczynaniach tej ''damy'' zmieniłeś zdanie o 180 stopni, a ja dalej uważam ją za osóbkę nagminnie łamiącą prawo. Istnieją na to dowody również podpisane rączką samej ''sygnalistki'' :lol: , jak i organów kontrolnych.

Proponuję November zmienić temat. Nie zamierzam ułatwiać pracy wynajętej przez tą osóbkę białostockiej kancelarii adwokackiej, jak i nie jest w moim interesie odkrywanie swoich kart.....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1492 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]